2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
canım neden çocuk sahibi olamayack merak ettim

anlatayım en iyisi canım merak etmeyin rahmi alındı canım bu anlattığım bebeğinden 1 yıl sonra tekrar hamile kaldı ve sezeryan dikişi tam kaynamamış iç kanama yapmış tabi halı kaldırmış o akşam bide oda etkili olmuş sanırım ve malesef hem bebeğini hemde iç kanama geçirdiği için rahmini aldılar çok acı günler geçirdi bizde hala üzülürüz teyzeme rabbim herkesin yar ve yardımcısı olsun...

saçını boyatan oldu mu aranızda kızlar. ben daha fazla dayanamıcam artık bu hafta sonu boyatıyorum

Ben boyattim iki doktordan biri 3. Ayda biri 4. Ayda organik boya ile boya demişti ben boyadim.bebegin organ gelisimini bekleyip boyatmistim.sana inanmiycagin bir sey soyleyeyim kuaforumun karisi hamile kaldigini bilmiyorsu midesi problemli sanip bir suru ilac icti o sirda hamile oldugi ortaya çıkmıştı zaten. Sacini da boyamisti gitti ustune rofle yapti . Zararlı degil mi diye sorduğumda hayir kac zamandir bu meslekteyiz bir problem olmadi hatta epilasyonu dusunuyorum dedi. Ki ben de ohaa demistim.ustune gitti catir catir dogurdu masallah saglikli çok tatli bir kizi var. Ama ben anca 4. Ayda cesaret ettim.

Sagol cicim ben de senin bazi yorumlarina çok guluyorum ozellikle sasirdiklarinin arkasına yaptigin smileyler de sanki saskinliktan bayilcakmis gibi oluyor cok sevimli.

öyle mi diyosunuz kızlar, tüh ne yapsam. Dur o zaman az daha dayanayım yaparsam da organik yapayım babygel gibi

evet bacım evet bir de son 3 aya girmeden en tehlikesiz aylarımız olan bu aylarda organikle.. beyazların çok mu çok?? benim de var ben artık alıştım uçları da kendi rengime yakın ondan öyle kalıcam gibi doğumdan sonrada emzirme döneminde de boyatmamayı düşünüyorum. kocam zaten "kendine zarar veriyon boyayıp" diye bit bit söyleniyo

senin dibin çıkmış ben de beyazlar fışkırdı çok kötü görünüyo ya kocamda geçenlerde saçlarını boyayalım senin dedi gaza geldim iyice.

benimde beyazlar fiskirmis durumda hatta tatlimiz nisanimiz var ama yok boyatmamakta kararliyim.. bu kadar sagliksiz bir seyin bebegime verecegi zarari riske atamam.. isterse boyle dolanayim ortalarda

Ayy ne uzucu arkadasim .Buna insan ne der o melek anneyi insan nasil teselli eder ki.Sabrina hayran olunur sadece.

ya aslında çok dağil de şakaklarda baya var bende hep topluyorum o zaman çok belli oluyor. Haftaya kontrolüm var doktora sorarım artık. Doktorda asker gibi anacım pek disiplinli yat şınav çek dese çekersin öyle korkuyorum kadından

benimde beyazlar fiskirmis durumda hatta tatlimiz nisanimiz var ama yok boyatmamakta kararliyim.. bu kadar sagliksiz bir seyin bebegime verecegi zarari riske atamam.. isterse boyle dolanayim ortalarda

hay maşallah iradene kurban
burda sigara içen bikaçkişi vardı onlar aptı acaba bıraktı mı ki sigarayı
sen zararlı boya diyince aklıma o geldi

ayy ne uzucu arkadasim .buna insan ne der o melek anneyi insan nasil teselli eder ki.sabrina hayran olunur sadece.

öyle canım ama ben herzaman yanındayım onun her konuda benim bebeğim olunca ilk o alcak kucağına ve biliyorum ki onu çok sevcek rabbim bizim bebişlerimizi korusun sağ salim alalım kucaklarımıza

canım sepet beşiklerde altı aya kadar yatabiliyormuş öyle diyorlar ya şu büyüyebilen beşiklerde bebekler kaç yaşına kadar yatabilir ki acaba:44:

Ali Ege'min güzel teyzeleri ve güzel / yakışıklı arkadaşları.
Artık rahat rahat oğluşum diyebilirim.Bugün doktordaydım.Geçen defa gittiğimde büyük ihtimal erkek ama kesin değil demişti doktorumuz.Bugün pipisini rahat rahat gösterdi çocuğum :)

Ben normal bir kontrol diye gittim ama doktorum detaylı ultrason istedi.Herşey yolunda çok şükür.
21+5 günlük ve 435 gr ağırlığındayız.Doktor gelişimine iyi dedi ama sizce nasıl kızlar tombik bir bebiş mi olacak acaba.
Rahim ağzı ölçüsü iyi dedi. Şimdilik erkek doğum tehlikesi yok çok şükür.İlk bebeğimi erken doğumda kaybettiğim için çok takılıyorum erken doğum konusuna.
İdrar tahlili istedi ve enfeksiyon çıktı.Bir önce ki gittiğimde de enfeksiyon çıkmıştı malesef.Hala geçmemiş.Amannn kızlar suyu ihmal etmeyin.
Şimdilik bizden haberler bu kadar güzel anneler

anacım benim her yerde sağa tarasam ordan sola tarasam ordan geriye tarasam her taraftan beyazlarım 10 15 tel sıralanıyo.. onlarla yaşamaya alıştım

anacım o ne doktor öyle yauuu askeriyeden mi mezun olmuş

ne guzel haberler bunlar.. masallah tontos ogluna

hayırlı uğurlu olsun canımmm.. bebişine de maşşallahh

off suyu günlük 3 litre içmeme rağmen o enfeksiyon bende de çıktı neden oluyo bi türlü anlamıyorum yaaa

Adına bayıldım maşallah
Sapasağlıklı doğacak inş. Amin.

karadenizki
genelde panikliyor olsanda olaylar karşısında,sımsıcacık temiz bi kalbin var bence

Sagol cicim ben de senin bazi yorumlarina çok guluyorum ozellikle sasirdiklarinin arkasına yaptigin smileyler de sanki saskinliktan bayilcakmis gibi oluyor cok sevimli.[/QUOTE]

ayyyy puff pufff alemsinnn

ne guzel haberler bunlar.. masallah tontos ogluna

Tontoş olacak oğlum desene teyzesi :)

Adına bayıldım maşallah
Sapasağlıklı doğacak inş. Amin.

Allah razı olsun canımmm.
Aslında 3 isimli oğlum bir de Muhammedimiz var Muhammed Ali Ege :)

hayırlı uğurlu olsun canımmm.. bebişine de maşşallahh

off suyu günlük 3 litre içmeme rağmen o enfeksiyon bende de çıktı neden oluyo bi türlü anlamıyorum yaaa

Sağol canım benim .

Su içmek bile fayda etmiyor yani :) ne yapsak ki

canım sepet beşiklerde altı aya kadar yatabiliyormuş öyle diyorlar ya şu büyüyebilen beşiklerde bebekler kaç yaşına kadar yatabilir ki acaba:44:

işte o yüzden sepet beşikleri almayalım diye tutturdu eşim,ama çokta şıklar ...
park yatak var ya ondan alıcaz gibi.. hem çocuğun oyun alanı için o,hemde yatıyo..üstelik dağcı sırt çantaları var ya onun gibi katlanıp çantasına koyuluyo yanında biyere giderken taşınabiliyor..çok kullanışlı öneririm

büyüyen beşikte adı üstünde işte.. çocuk ilk okula giderken bile kullanıyor büyütüyosun.. eltimin çocuğuna da öyle aldılar şimdi 1.sınıfta rahat kullanıyor..

o zaman erkekin hayırlı olsun tam manasıyla artık sağlık haberlerinede maşallah tombik olsun olsunnnnn iyidiiiirrrrr mıncırırsınız ne güzel hemencecik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…