2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
[sıze=3]doktor boya bile dese ben riske girmiyorum ve boyatmak için doğumu bekliyorum canım..[/sıze]

off benim saçlar da platindi şuan diplerim çıkmış abuzer kadayıf gibiyim ya piskolojim bozuldu ama boyamıycam bende:KK37:

ondan sonrada daha acı şeyler yaşadı da boşverin moralinizi bozmayayım saol canım üzülme sen sakın rabbim bizim meleklerimizi korusun...

inşallah herşey yoluna girmiştir..girmediyse de en kısa zamanda herşey istediği gibi olur...Allah başka acılar daha yaşatmasın arkadaşım teyzende kimseciklerede....

kızlar bebek odası yada beşiği hakkında düşünceleriniz neler sanırım herkes yavaş yavaş düşünmeye araştırmaya başlamıştır
:KK49:

saçını boyatan oldu mu aranızda kızlar. ben daha fazla dayanamıcam artık bu hafta sonu boyatıyorum:KK37:

boyatmadım ama kestirmeyi düşünüyorum. organik boyalar ile çok dibe değdirmeden boyatan arkadaşlar vardı. çok ihtiyaç duysam boyatırım. şu anda en rahat dönemdeyiz. ilk 3 ay ve son 3 aydan sonra kesin boyatmayın diyorlar. kendi dr. ne dediyse onu yap canım, her hamilelik farklı oluyor. ben hamileliğimden 2-3 ay önce organik boya ile boyamıştım, allerjik bünyem olduğu için oryel çok kaşındırıyor ve yakıyordu derimi. organik boyadan çok memnun kalmıştım. sanki bal gibi saça sıvanıyor, ve koku yok, yani oryel ve renk açıcılar içermiyor. ben artık normal boya kullanmam. doğumdan sonra organik boya ile boyatacam hemen:KK52:

kızlar söylemiştim.. bi yerden diyat almıştım, cevap geldi.. sizlerlede paylaşayım (İstanbul için)

şu site : http://www.dogumfotografcisi.com/

fiyatlar ise;
SMALL PAKET (550tl)
*Hastanede doğum öncesi,doğum anı ve doğum sonrası çekilen tüm fotoğrafların(yaklaşık 200-300 adet) tamamı yüksek çozünürlülükta baskıya hazır dvd de teslim edilir.
*Kendi albümünü oluşturmak isteyenler için seçilen 20 adet fotoğraf photoshop yapılmış halde dvd de teslim edilir.

MEDIUM PAKET (750tl)
*Hastanede doğum öncesi,doğum anı ve doğum sonrası çekilen tüm fotoğrafların(yaklaşık 300-400 adet) tamamı yüksek çozünürlülükta baskıya hazır dvd de teslim edilir.
*Panaromik albüm(64x24cm) içinde photoshop yapılmış 50-60 adet fotoğraf.
*4-5 fotoğrafın kolajından oluşan 1 adet (30x40cm) büyük boy poster.
*1 adet müzikli slayt dvd

LARGE PAKET (900tl)
*Hastanede doğum öncesi,doğum anı ve doğum sonrası çekilen tüm fotoğrafların(yaklaşık 300-400 adet) tamamı yüksek çozünürlülükta baskıya hazır dvd de teslim edilir.
*Aile taraflarına verilmek üzere 2 adet cep albümü (38x14cm)

XL PAKET (1500tl)
*Doğum sonrası,Bebeğe özel (ilk 15 gun icinde) yenidoğan fotoğraf çekimi.çekilen tüm fotoğrafların tamamı yüksek çozünürlülükta baskıya hazır dvd de teslim edilir.
*Panaromik albüm(64x24cm) içinde photoshop yapılmış 30-50 adet fotoğraf.

Canım saol valla ben çok merak ediyordum fiyatları biraz pahalı gibi ama değer bu arada piyasa araştırmasına devam, bende araştırıyorum karşılaştırırız :KK34:

ben kısmetse bi 20 gün içinde fln alıyorum cnm :KK34:

ne alıyorsun canım park yatak mı beşik mi ben oda yapacağım ama çocuk odası olacak bebek odası değil ileriye dönük odama da görümcem park yatak verecek bir sene onu kullanacağım kısmetse bir sene sonra odasına geçirmeyi düşünüyorum,,

biri bişey mi diyo? he diyip geçicen..
ya da sadece gülümsücen..
kimseye prim vermicen kızıp sinirlensen de belli etmicen :KK34:

hayat böyle yaşanılası bence :KK24:

ayyy ne guzeeell... keske bende sizin gibi olsam.. kendi kendimi yiyip bitirmesem en ufak biseyde :KK36::KK36:
neyse iki gundur dogru duzgun giremiyorum foruma. kontrole gidecek sanirim yesilerik ve cileksurat hayirli haberlerle gelin guzel arkadaslarim..
benimde yarin kontrolum 20 gun oldu gormeyeli yavrumu.. ayni zamanda yarin kizkardesimin de tatlisi var. ne giyecegim onun telasindayim bende:KK37::KK37:

inşallah herşey yoluna girmiştir..girmediyse de en kısa zamanda herşey istediği gibi olur...allah başka acılar daha yaşatmasın arkadaşım teyzende kimseciklerede....

amin canım inşallah teyzem daha çok genç 34 yaşında ama malesef bida çocuk sahibi olamıycak o yüzden herkes haline şükür etsin ve dua etsin rabbim bize en muhteşem hediyeyi verdi bunun farkına varalım ufacık şeyleri kafamıza takmayalım kendimizi de bebeğimizi de üzmeyelim tadını çıkaralım şu anların elbette bi gün tekmelicek bi gün tekmelemicek elbette bizi yoracak ayakkabımızı bil rahatça bağlayamıycaz ama doğcak meleklerimiz ve tüm acıları ağrıları unutcaz annecikler:KK34:

amin canım inşallah teyzem daha çok genç 34 yaşında ama malesef bida çocuk sahibi olamıycak o yüzden herkes haline şükür etsin ve dua etsin rabbim bize en muhteşem hediyeyi verdi bunun farkına varalım ufacık şeyleri kafamıza takmayalım kendimizi de bebeğimizi de üzmeyelim tadını çıkaralım şu anların elbette bi gün tekmelicek bi gün tekmelemicek elbette bizi yoracak ayakkabımızı bil rahatça bağlayamıycaz ama doğcak meleklerimiz ve tüm acıları ağrıları unutcaz annecikler:KK34:

canım neden çocuk sahibi olamayack merak ettim

kızlar bebek odası yada beşiği hakkında düşünceleriniz neler sanırım herkes yavaş yavaş düşünmeye araştırmaya başlamıştır
:KK49:

Canım ben yaptırmaya karar verdim şimdilik beşik ve dolap yaptıracağım, bebeğimin ayrı bir odası yok şuanki evmizde,bir odamda köşe koltuk var ama kullanmıyoruz yatılı misafir gelince orada yatıyor sadece o odaya koyacağım ve bizde bir süre orada yatarız heralde..

kadrajım vallahi boya konusunda pek tavsiye etmem.. çok rahatsız ediyorsa elinden geldiğince organik boya ve tenine değmeyecek şekilde yaptır. boyaların çok zararı var organik de aslında yalan.. ama bi nebze işte:KK50::KK50::KK50:

Çilekcim alakasız bir yerden alıntı yapıyorum ama hayırlı haberlerle gel ve hemen yaz ok bekletme sakın :KK34:

:) saol canım benim...hemen yazamayabilirim...ama saat engeç 6 gibi yazmaya çalışacağım..

ayyy ne guzeeell... keske bende sizin gibi olsam.. kendi kendimi yiyip bitirmesem en ufak biseyde :KK36::KK36:
neyse iki gundur dogru duzgun giremiyorum foruma. kontrole gidecek sanirim yesilerik ve cileksurat hayirli haberlerle gelin guzel arkadaslarim..
benimde yarin kontrolum 20 gun oldu gormeyeli yavrumu.. ayni zamanda yarin kizkardesimin de tatlisi var. ne giyecegim onun telasindayim bende:KK37::KK37:

teşekkür edeirm iyi dilekleriniz dualarınız sayesinde iyi haberlere geleceğiz inşallah...

:KK43:(( sözün bittiği yerdeyim...

haklısın...inşallah sağlıcakla hepimiz alıcaz kucağımıza meleklerimizi..

kızla reşim geldi ben çıkıyorum..biraz süsleneyim. :) moralim iyi gideyim iyi geleyim...

cann2014
deli dolu tam kafa dengi birisin.. özelliklede normal sezeryan doğum muhabbetlerimiz bi harika :KK1:

rapunzel_ysr
enerjik,zaman zaman hüzünlü ama çok eğlencelisin :KK34:

karadenizki
genelde panikliyor olsanda olaylar karşısında,sımsıcacık temiz bi kalbin var bence :KK69:

cileksurat
nasıl güzel,nasıl özel bi kalp taşıyosun hayret ediyorum.. asla art niyetli değilsin ve daima sevecensin..

babygel
bacımmmm sen tam benim kafadansın :KK19:

deterjan
gizemliiiiii ama bi o kadarda dışa dönük güzellik :nazar:

yesilerikk
eminim sende yeşil erik kadar tatlı aranılası bi kişiliksin,seviliyosun tatlım :KK16:

kadraj
kilo aldığın için üzülüyor olsanda eminimki azimlisin ve doğum sonrası fit olacaksın :KK34: dert etme

mujjum
tatlı bi nick seçmişsin kendine ve gülümsetiyorsun beni.. :KK8:

azerikizi91
hep pozitifliğinle,yazılarındaki sıcaklığı bile hissediyorum..güzel yürekli :KK19:

nhrkbl
sende tam benim kafadan gibisin ya,hadi bakalım :KK1:

GOLD_WOMEN
kanımın hemen ısındığı, tatlı kişilik :KK34:

pretty_rose
yorumlarını sevdiğim,devamlı buralarda görmek istediğim bi anne..

HUZEYFEE
benim arananlar listemdesin,unutmayasın :KK34:

neslihanbursa
gerçekten kocaman güzel bi yüreğe sahipsin bence :21:

gur_bet
doğumdaşım :emir_bebek: :nazar:

canim pufpufum sende cok dogal ve samimisin.. taaa buralardan hissediyorum sicakligini:KK16::KK16: guzel yurekli arkadasim:KK16::KK16:

cann2014
deli dolu tam kafa dengi birisin.. özelliklede normal sezeryan doğum muhabbetlerimiz bi harika :KK1:

rapunzel_ysr
enerjik,zaman zaman hüzünlü ama çok eğlencelisin :KK34:

karadenizki
genelde panikliyor olsanda olaylar karşısında,sımsıcacık temiz bi kalbin var bence :KK69:

cileksurat
nasıl güzel,nasıl özel bi kalp taşıyosun hayret ediyorum.. asla art niyetli değilsin ve daima sevecensin..

babygel
bacımmmm sen tam benim kafadansın :KK19:

deterjan
gizemliiiiii ama bi o kadarda dışa dönük güzellik :nazar:

yesilerikk
eminim sende yeşil erik kadar tatlı aranılası bi kişiliksin,seviliyosun tatlım :KK16:

kadraj
kilo aldığın için üzülüyor olsanda eminimki azimlisin ve doğum sonrası fit olacaksın :KK34: dert etme

mujjum
tatlı bi nick seçmişsin kendine ve gülümsetiyorsun beni.. :KK8:

azerikizi91
hep pozitifliğinle,yazılarındaki sıcaklığı bile hissediyorum..güzel yürekli :KK19:

nhrkbl
sende tam benim kafadan gibisin ya,hadi bakalım :KK1:

GOLD_WOMEN
kanımın hemen ısındığı, tatlı kişilik :KK34:

pretty_rose
yorumlarını sevdiğim,devamlı buralarda görmek istediğim bi anne..

HUZEYFEE
benim arananlar listemdesin,unutmayasın :KK34:

neslihanbursa
gerçekten kocaman güzel bi yüreğe sahipsin bence :21:

gur_bet
doğumdaşım :emir_bebek: :nazar:

puf puff neden ben yokum:KK53::KK53::KK53:

Canım saol valla ben çok merak ediyordum fiyatları biraz pahalı gibi ama değer bu arada piyasa araştırmasına devam, bende araştırıyorum karşılaştırırız :KK34:

evet benimde ilk fiyat alışım bu.. biraz pahalı gibi gerçekten ama bencede değer, içeriği güzel.. hele şu 1500'lük pakete bayıldım :KK1:

ne alıyorsun canım park yatak mı beşik mi ben oda yapacağım ama çocuk odası olacak bebek odası değil ileriye dönük odama da görümcem park yatak verecek bir sene onu kullanacağım kısmetse bir sene sonra odasına geçirmeyi düşünüyorum,,

ben büyüyen beşikli bebek odası takımı alıcam cnm ama zaten düz beyaz olacağı için genç odasıda oluyor..
yatak odasına sepet beşiklerden şık bişey beğendim aslında ama eşim park yatak alalım diyor,biyere giderkende götürürüz diyor..mantıklı geldi,bakalım

boyatmadım ama kestirmeyi düşünüyorum. organik boyalar ile çok dibe değdirmeden boyatan arkadaşlar vardı. çok ihtiyaç duysam boyatırım. şu anda en rahat dönemdeyiz. ilk 3 ay ve son 3 aydan sonra kesin boyatmayın diyorlar. kendi dr. ne dediyse onu yap canım, her hamilelik farklı oluyor. ben hamileliğimden 2-3 ay önce organik boya ile boyamıştım, allerjik bünyem olduğu için oryel çok kaşındırıyor ve yakıyordu derimi. organik boyadan çok memnun kalmıştım. sanki bal gibi saça sıvanıyor, ve koku yok, yani oryel ve renk açıcılar içermiyor. ben artık normal boya kullanmam. doğumdan sonra organik boya ile boyatacam hemen:KK52:

kadrajım vallahi boya konusunda pek tavsiye etmem.. çok rahatsız ediyorsa elinden geldiğince organik boya ve tenine değmeyecek şekilde yaptır. boyaların çok zararı var organik de aslında yalan.. ama bi nebze işte:KK50::KK50::KK50:

öyle mi diyosunuz kızlar, tüh ne yapsam. Dur o zaman az daha dayanayım yaparsam da organik yapayım babygel gibi

:) saol canım benim...hemen yazamayabilirim...ama saat engeç 6 gibi yazmaya çalışacağım..

teşekkür edeirm iyi dilekleriniz dualarınız sayesinde iyi haberlere geleceğiz inşallah...

:KK43:(( sözün bittiği yerdeyim...

haklısın...inşallah sağlıcakla hepimiz alıcaz kucağımıza meleklerimizi..

kızla reşim geldi ben çıkıyorum..biraz süsleneyim. :) moralim iyi gideyim iyi geleyim...

cilegim seni cok seviyoruz biliyosun ennn guzel haberlerle gelirsin insallah dualarimiz seninle:KK19::KK19:

X