2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

yeşilerik dualarım seninle arkadaşım..güzel haberlerle gel :) akşamda benim randevum var :)

söylediklerinizden sonra baya gözüm korktu :18:
peki hamileyken bebeğe bir zararı var mı ?

İnşallah canım ağzın kulaklarında ayrıtılıdan çıkacaksın.Dualarım seninle.

Tamam anlaşıldı bitek bede var...

her gün yapamasan bile haftada 3 4 gün çık o bile rahatlatır. kocişini ikna et onunla çık.. hem sohbet ediliyo evliliğe de katkısı oluyo hem de sohbet ederken çabuk geçiyo. bizim kociş arada mızlıyo ama bak bebiş istedi diyip çıkarıyoz babamızı zorla

canım hayırlı haberlerle dön inşallah merakta bırakma bizler..

Hadi hayirli haberlerle bekliyoruz canim.. Dualarimiz seninle. Icini ferah tut tertemiz cikacak inşallah. .

aynen canım kime ne bende öyle diyorum, kilo almışsın diyene ohh ohh yaşasın almak için uğraşıyorum diyorum, hem sezaryen için sen de almalısın .

aynen fast food da yerim kola da içerim. abartıp hergün değil tabi, ama şimdiye kadar ay bunu yememeliyim dediğim hiç birşey olmadı. toplamda da 5 kilo almışım 5,5 aydayız olacak o kadar.

gel anacım gel, sende bendensin :13:

Hay yaşaaa bee azğzını yiyimm senin

canım hayırlı haberlerinizi bekliyoruz. inşallah hiç bir sorun kalmamıştır. dualarım seninle canım...

evet yaa haklsın çalışıyoruz evde olsak yine en azından düzenli beslenme programımız olur. Ne bilim işte yaaa vitamin ilaçlarımı yapıyor nedir anlamadım gitti. Öyle ağır yağlı kızartmalar tatlılar yemiyorum. Benimzaten metobolizma sağolsun yavaş çalışıyor kilo çok çabuk alan bir vücudum var. Böyle olacağı belliydi.

4,5 kilo normal canım. Hiç kilo almadan hamilleği geçirmek diye birşey ben ne okudum ne duydum Her ay 1 kg almak en ideali

eli ayağı düzgün olsun sağlıklı sıhhatli olsun :) Allah gönlünüze göre versin canım :) enerjin hiç eksik olmasın..

Sağol canım sizlere de enerjimi yolluyorum sizlere de gelsin inşallaahhhh..

kızdır o kızdır. dr. kız dediyse bir de 2 kere dedi diyorsun.

aykız iki kere dedi de ikisinde de galiba dedi benziyo dedi benim inadım arkasını döndüğünden bacağını makasladığından. ama kızım diye sevmeye başladım ben de babası da öyle seviyo..

60-59-58-57-56..................... dakikaları sayıyorum resmen...çok heyecan yaptım kalbim yerinden çıkıcak..nasıl olacak napıcaklar kalbini dinliyecek ekosunumu çekecek yoksa hiç gerek kalmadan direk bakıp endişe edilecek bişi yokmu dicek....çok heyecanlıyım..eşim gelecek 1 saat sonra ..ve biz hastaneye doğru gideceğiz... dımdımdımdımdımdım...

Son düzenleme:
ne güzel haber bu kilo haberi ben şuan 6 kilo aldım toplamda 10 kilo hedefim vardı ama pek mümkün görünmüyo diye üzülüyordum offf
Bunu okuyunca ben de rahatladim.sen de daha fazla uzulme

Erigim bugun kalbimiz sen ve cilek icin atiyor ikinizden de guzel haberler bekliyoruz.Ben ikiniz icin birer tane ayet el kursi okuyorum hemen.

Bu arada ben de mc donalds soyledim simdi naapiim masal istiyor

Illa cinsel organini gormeleri gerekmiyor bizimkisi karnina bakinca kiz buyuk ihtimal demisti.yumurtaliklarindan anliyorlar.o da bacak arasini gormese bile karnini gormusse oyle demis olabilir

hayırlı haberle gel çilek dualarımız hem yeşille hemde seninle inşallah her şey yoluna girmiştir. sağlıcakla kucağımıza aldığımız günleri de görürüz inşallah...

Illa cinsel organini gormeleri gerekmiyor bizimkisi karnina bakinca kiz buyuk ihtimal demisti.yumurtaliklarindan anliyorlar.o da bacak arasini gormese bile karnini gormusse oyle demis olabilir

olabilir canım o daha iyi bilir zaten ama olsun ben garanticiyim detaylıda da bakılsın ondan sonra tamam cinsiyeti bu dicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…