2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Canim.bobrek agrisini hic bilmem ama....jakuziden uzak dur hemd3 sicak sulu
..bana dr sadece ilik dus al jakuzi falan doldurma sik ama kisa sureki dus al ilik suyla dedi...bence bi daha yapma ...bebisin dogsun beraber yaparsin yakuzi keyfinii...

keyif olsa keşke yapacak bişeyim kalmamıştı.

Slm canım bende 1 saat önce yaptırdım henüz ağrım yok inşallah da olmaz rahat ol seninde olmaz inşallah
inşallah canım az sonra gidip bizzat tecrübe edicem
günaydın canım.bende telefon bekliyodum,acaba kendimmi gidicem:26:
kuzenim yaptırdı hiçbi ağrı olmamış.sadece bir gece üstüne yatamamış okadar biliyorum

canım ben netten sağlık ocağımın adını yazdım numarasını buldum aradım doktorumun adını verdim ebesi kimse görüşebilirmiyim dedim bağladılar istersen sende ara sor 20 hafta dolunca gelmen gerekiyodu dediler çünkü gel yapalım dedi gitcez bakalım

Offff offffff alintilarim yine pufffffff olmus
Canlar bugun ablamin goruculer geliyor aksama kadar yokum anlayacaginiz.....
Opuyorum hepinizi kendinize iyi bakin

Hadi bakalım hayırlısıyla git gel senin tecrübeni yazarsın burdan öğreniriz

Slm canım bende 1 saat önce yaptırdım henüz ağrım yok inşallah da olmaz rahat ol seninde olmaz inşallah

bende sabah 9 da yaptırdım henüz ağrım yok. Ama ben hemşireye sordum bugün değil yarın başlarımış ağrısı. arada kolunu ufala ilaç dağılsın

aaaay ne güzel yaaaa böyle birebir seni dinliyo duyuyopda dediğini yapıyo yesin onu pufpuff maşallah

Aynen ogluslarimiz yasadi benim oglan kismetli olcak ins. Bugun bi magazaya girdim bayan eleman cinsiyeti sordu oglan dedim ayy gelininiz olabilirim diyo hee dedim olabilir o zamana sen kalirsan😎 heheee😌 😚

ahahahahaha ilginç bi dialog olmuş demek hahahahaha

antalyadayım 30 yasındayım ilk bebeğim ve erkek :)

ekliyorum

18+7'deyim bugün itibari ile canım.. şu an kullandığım ilaçlar şunlar :

yapılan testleri öyle net hatırlamıyorum aslında, ben dosya yaptım herşeyi ne zaman nasıl yapıldıysa ayrı ayrı dosyaladım.. öyle daha kolaylaştı işim.. ama önemli testleri söyliyim ; ikili test yapıldı şimdi bide AFP testi (omurilik açıklığı varmı) yapıldı.. bunlar dışında ilk başlarda rutin denen standart testler yapılmıştı..

alışverişe gelince; ben deli gibi almak hatta şimdiden herşeyi tamamlamak istiyorum..ama eşim biraz dizginliyo beni,erken diye..ama köftemin babane ve ananesi iş başında 2 koliyi doldurcak kıyafeti oldu şimdidem..diğer cici topiğimiz var ya kıyafetleri oraya ekliyoruz,bakabilirsin..

Gözün aydın olsun canım çok şükür köften sağlıklıymış sevindim.Detaylı için biraz geç olmuyormu canım.Tabi doktorun doğrusunu bilir ama.

valla bilmemki..öyle dedi doktor..
şu an 18+7'deyim o zaman 22.haftada olucam işte..

tamam canım hemen yazıyorum detayları

tamamdır

pufpuf benimde kızıın ismini ekleyebilirsin artık betül olucak Allah'ın izniyle kesin karar verdim artık adıyla yaşasın güzel kızım bu arada ilk bebişim

ooyyy neslihan'cım tamam

Kizlar buyukvgun geldi. Hastanenin yonlendirdigi bir perinatologa gidiyoruz.Hakkinda cok iyi seyler de var umursamaz ve cok tibbi terim kullandigi da.Onun haricinde zaten kontrol gunlerinde kalbim agzimdan firlayacakmis gibi oluyor.Masal imi gorecegim icin seviniyorum ancak olumsuz bir sey duyacagim ihtimali bile beni germeye yetiyor yani cok heyecanliyim randevum aksam 4 bucukta hooooooffffff.

hihihihihi güzel anne seniiiiiiii Aynen ne bencıller bırde mınıbus zaten balık ısrıfı kapılar da gıdıolar ben olelerıne cogunlkuk bınmıorum sonuc ıse gec kalıorum her sabah

18+7'deyim bugün itibari ile canım.. şu an kullandığım ilaçlar şunlar :

Eki Görüntüle 951531
canım baştaki ilaç vitamın ilacın mı? ben eleviti içmiyorum artık değiştircem başkasını yazsın doktor..

Son düzenleme:

hayırlı haberlerle gelirsin inş. canım benim 7 şubatta ama ben daha erken gitcem pazartesi büyük ihtimalle dayanamam çünkü 7 şubata kadar..

arkadaşlar alttan muayene olan ar mı.dün acilde doktor alttan muayene olman gerekiyor erken dogum riski olup olmadıgını öğrenmek için dedi.bende çok utanıyorumya off

canım korkma,stres olma.. ayrıca utanma da , kadın doğum hamilelik olaylarına girdin mi utanmak yok artık bana 8 haftalık olana dek hep alttan bakıldı, hatta ilk kalp atışını bile alttan duydum şükür..alt muayenede herşey daha net ve kesin görünüyor o yüzden..ama yinede hastanın tercihi bu istemiyosan baktırmazsın

ooooov heyecanının bana bile geçti heee
güzel ve duymak istediklerini duyup, suratında kocaman bi gülümsemeyle çıkarsın inş ordan

canım doktorun bayan mı? bebeğin sağlığı için mecbur muayene olcan hem bi git bakalm belki gerek görmez ultrasondan görürse eğer.. ama ben de çok utanırım yaa daha olmadım da hiç alttan

dktorum bayan tabii.ayy bayana utanıyorum erkek olsa napardım ultrasonda bi sıkıntı yok çok şükür bebek çok iyi fakat sancımın sebebini anlayamadı doktor.alttan muayene çok iyi bişey de değil sonuçta.açıklık yapıyomuş rahimde o yüzden 38. haftadan önce bakmıyolar pek.bilmiyorum napıcam...özel doktorlar pek bakma taraftarı değil zaten

Daha neler görecez bakalımmm

annemde aynı şeyi söyledi dogum yapıcaksın alış bunlara artık dedi ben alttan muayeneyi açıklık meselesi yüzündende istemiyorum.bakalım doktora istemediğimi söylicem ama çok mecburi bir durumsa baktırırm tabiiki

kızlar bir bakar mısınız...
Fistigim cocugun sagligi soz konusu olduğunda ve baska carede yoksa naapcaksin doktorun ne diyorsa onu .Zaten o an aklinda sadece bebegin oldugu icin bu durum kafani fazla kurcalamaz bile.Kafani buna takma sadece senin ve bebegin sagligi iyi olsun. Onemli olan o.

Ohooo ben 1.gebeligimde 3 kurtaj gecirdim artik hicc umursamiyorumm....rahim.agzini olcecek.muhtmelen ...olcun kac cikacak sor bakalim..bizdr haberdar et...ve guvendigin bi dr ise altyan baktir..bende her gittigmde rahim agzim olculuyo ve hep karindan olculdu...sana erken dogum riskini yaratacak ne oldu gecmisi okumak cok zor ve her kanama o.anlama.gelmiyoo korkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…