2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
günaydın canlarımmm dün hiç uğrayamadım bugün işe geldiğim içinde geçmişi okuyamadım pek fazla umarım kötü bişey yoktur
bu arada kızlar bende artık rsmen bebeğimi hissediyorum hele akşam 3 kere öyle vurduki harika bi duyguydu ama babamız elini koyunca duruyo

canım işin acilse yaptırma bugün benim 3 gün kolum mahfoldu ve ateş yapıyo yatarsın yani dinlenebleceğin bi gün yaptır bence sıcak su değirmicen bide

canım günaydın.. aşı yapılırken değil de şöyle bi 10 -15 dk. sonra omzundan parmak uçlarına kadar bi uyuşma hissediyosun benim nerdeyse 4-5 gün boyunca ağrıdı üstüne yatamadım ilk gece banyo yu etkilemiyor hemşiren söyler zaten.. işlerine engel olacak kadar değil canım yok..

canım işin acilse yaptırma bugün benim 3 gün kolum mahfoldu ve ateş yapıyo yatarsın yani dinlenebleceğin bi gün yaptır bence sıcak su değirmicen bide

hemşirem bana banyo yapabilirsin sorun olmaz demişti ateş de kişiye göre değişiyo heralde ben de ateş yapmadı canım mesela..

hemşirem bana banyo yapabilirsin sorun olmaz demişti ateş de kişiye göre değişiyo heralde ben de ateş yapmadı canım mesela..

teşekkür ederim canlarım ben şimdi sizin tecrübelerinizi mix yaptım öğlene kadar işlerimi yapıyım öğleden sonra da aşımı yaptırıyım en iyisiinşallah ben de de ateş yapmaz

yaza banada dah yer veren yok kabanlardan bırde ben tombul oldugumdan acaba hamısmı gobekmı dıye dusunduruorum galıba

buarada herkezlere günaydınnnnnnnn yorgun ve soguk bır haftaya basladım hadi hayırlısı

Yerim seni yaa, çok şeker yazmışsın Canım ben tombul değilim, aldığım iki kilo da sadece göbeğimde. Ama yine de o kadar belli değil. Hele kaban giyince hiç anlaşılmıyor. Yaa bi de insanların yer vermesi için karnımızın burnumuzda mı olması lazım? Hamilelik 9 ay ve 4 aydan sonra ancak belirginleşmeye başlıyor göbişler. Yani bunun öncesi de var sonuçta. Bunu düşünmeleri ve tüm bayanlara yer vermeleri lazım ama nerdeeee

günaydın canım.bende telefon bekliyodum,acaba kendimmi gidicem:26:
kuzenim yaptırdı hiçbi ağrı olmamış.sadece bir gece üstüne yatamamış okadar biliyorum

O zaman yaptır gitsin annesi Benim doktorum İstanbul Zeynep Kamil'den gelmiş bi doktor. Çok da eğitimli, şanslıyım gerçekten.Çok da memnunum. Benim gibi fazla telaşlı birine katlanıyor bir de. Yazık benim yüzümden o da endişeleniyor bazen. Cuma günü gittiğimde hemen rahim ağzımı ölçtü. Düşünsene bende hem kanama vardı hem de bebek kasık bölgemde hareket ediyordu Bi de ben ağlaya sızlaya adamı arayıp hastaneye gidince o da korktu Bazen gerçekten gereksiz vesvese yapıyoruz yaa

günaydın canım,bizdede aynı durum oluyo kıpır kıpır dönerken bebişim,
babasını çağırıyorum duruyo.bundan sonra hep hissedicez inş.

:

git canım kesinnnnn git.. Aldıklarımı görüyosun beğeniyosan hemen hemen zevkimiz aynı demektir.. Kesin seversin

tatlım özelden gittiğin mağazanın adı , tam yeri neresiydi diye yazar mısın? Ayrıca odayı ordan mı almıştın? Dün eşime anlattım senin odayı o da merak etti. nerden ne kadara almış sor bakalım bizde dedi. Alıcaz bu ay heralde inşallah.

günaydın tatlım ben aşı oldum 2 doz bişeyim yok sadece çok ağır kaldırma ve biyerlere çarpma acımaz. Ben çok şükür hiç bişey yaşamadım ağrı anlamında. Sadece dün bir arkadaşım kolumu sıktı severken o zaman biraz acıdı.

Kızlar sağlık ocakları tetanos için genelde sizin gitmenizi bekliyor. Hareketlerini hissetmeye başlayınca kendiniz gitmelisiniz çağırmıyorlarsa. Benim sağlık ocağındaki ebem, bazıları aşıdan sonra bebeklerini hissetmezse aşıya bağlıyorlar durumu. Hiç alakası yok ama öyle düşünüyorlar, o yüzden hareketini iyice hissedince kendin gel dedi. Valla ben en az bi 10 gün daha beklemeyi düşünüyorum. Malum, hala korkularım var. Kanamam tam kesilmedi. Bi de aşıyla gerilmeyeyim diyorum

Jale hn canım.Göztepe de.Ben memnunum aslında bir problem yok ama yine de daha önce giden varsa bilgi almak istedim.

canım bende batman da yaşıyorum..banada iletişim bilgilerini verir misin perinatologun ?

ama canım allah bir daha yaşatmasın da senin yaşadığın da telaşlanacak bir durum gerçekten..bundan sonraki tek telaşımız zamanında gelen doğum sancısı telaşı olsun hayırlısı ile:))

güzel annişler herkese iyi haftalar bizde anca öğrenebildik cinsiyetimizi allahıma binlerce şükür ki bir kızım olcak . .. 8 yaşında bi oğlum var allah bana iki tadı da tatdırcak kızmetse çok mutluyuz allah cümlemizin kucağına almayı nasip etsin

Merhaba pufpuff
Özelden mesaj gönderemiyorum. Beni de listeye ekleyebilir misiniz?
İzmir de oturuyorum. 33 yaşındayım ve ilk bebeğim.
İnşallah 26 Haziran da "CAN" ım dünyaya gelecekhttp://www.kadinlarkulubu.com/images/eski_kk2/nazar.png

benim arkadaş yaptırdı aşısını..sağlık ocagına gittiğinde 20 haftalıkken tekmelerini hissedince gel demişler.kolu biraz agrıdı 3-4 gün kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…