2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
güzel annişler herkese iyi haftalar bizde anca öğrenebildik cinsiyetimizi allahıma binlerce şükür ki bir kızım olcak . .. 8 yaşında bi oğlum var allah bana iki tadı da tatdırcak kızmetse çok mutluyuz allah cümlemizin kucağına almayı nasip etsin :KK52::KK16::KK9:

hayırlı uğurlu olsun canım ne güzel bir oğlun varmış bir de kızın geliyor şimdi allah kucağınıza almayı nasip etsin inş..:KK49:

ya kızlar ben dün gece sol arka tarafım ağrıdı. bütün gece kıvrandım durdum yatamadım. Jakuziye sıcak su doldurdum içinde azcık durdum sıcak su iyi gelir diye. Bir de limon suyu iyi geliyormuş. Tabi böbrek ağrısıysa. Ya deli oldum eşim de uyumadı zavallı. Şimdi ikimiz de işteyiz. bir de çok midem bulandı safra çıkarttım o yüzden böbrek ağrısı diye düşündüm :KK43: ağrı kesici ve antibiyotik aldım zor bela uyudum sabah 4 gibi:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:. Sonra saat 6 da kalktım işe geldim. Ya izin alayım dedim ama geçen hafta izin almıştım 2 gün her hafta izin olmaz diye :KK43: napıcam kızlar ya bana yardım edin nedendir bu ağrı bi süredir de idrar yolu enfeksiyonu başladı sanırım aile hekimi antibiyotik verdi kullanmadım su içtim ama yetmiyor sanırım.:18::18::18::18:

tabi canım veriyim hemen prof.dr. Ahmet Yalınkaya 0412 229 01 03 yeri de canım çok bilindik bir yerde gelecek olursan tarif ederim tatlım sana..

çok sagol cnm..sen yakın zamanda gitmeyi planlıyorsun sanırım..memnun kalırsan bende eşime sorarım..

ya kızlar ben dün gece sol arka tarafım ağrıdı. bütün gece kıvrandım durdum yatamadım. Jakuziye sıcak su doldurdum içinde azcık durdum sıcak su iyi gelir diye. Bir de limon suyu iyi geliyormuş. Tabi böbrek ağrısıysa. Ya deli oldum eşim de uyumadı zavallı. Şimdi ikimiz de işteyiz. bir de çok midem bulandı safra çıkarttım o yüzden böbrek ağrısı diye düşündüm :KK43: ağrı kesici ve antibiyotik aldım zor bela uyudum sabah 4 gibi:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:. Sonra saat 6 da kalktım işe geldim. Ya izin alayım dedim ama geçen hafta izin almıştım 2 gün her hafta izin olmaz diye :KK43: napıcam kızlar ya bana yardım edin nedendir bu ağrı bi süredir de idrar yolu enfeksiyonu başladı sanırım aile hekimi antibiyotik verdi kullanmadım su içtim ama yetmiyor sanırım.:18::18::18::18:

bendede idrar yolu enfeksiyonu çıktı. 3 gr lik tek doz antibiyotik kullandım azaldı agrılarım..bol su tüketmeye çalışıyorum ama pek içemiyorum:KK50:

canım geçmiş olsun öncelikle böbrek ağrısı çok zordur allah yardım etsin.. yoğurdun sarı suyu oluyo ya canım tabi ev yoğurdu olcak onu bolca tüketmeni tavsiye ederim çok iyi geliyor doğal antibiyotik hem zararı da yok..

bendede idrar yolu enfeksiyonu çıktı. 3 gr lik tek doz antibiyotik kullandım azaldı agrılarım..bol su tüketmeye çalışıyorum ama pek içemiyorum:KK50:

largopen 1 gr var ya bazen soğuk algınlıklarında falan da veriyorlar ondan verdi dün gece içtim şimdi içsem mi bilmiyorum :KK43: içmek istemiyorum ama :KK43: nasıl ağrıların vardı canım böbrek gibi mi sağ yanın mı ağrıyordu senin de?

kızlar günaydın yarın doktora gideceğim bebeğimin hareketlerini dünden beri hiç hissermedm çok merak edıyorum.ve karnımda ağrı var

Canim.bobrek agrisini hic bilmem ama....jakuziden uzak dur hemd3 sicak sulu
..bana dr sadece ilik dus al jakuzi falan doldurma sik ama kisa sureki dus al ilik suyla dedi...bence bi daha yapma ...bebisin dogsun beraber yaparsin yakuzi keyfinii...

Kizlar bugun 20.haftama basladim...bizim.kuzunun tekemelri bazen arka arkaya 4 5 defa sanirim.o zamanda hickirik.tutuyo kuzucugu ondan ...bazende 1 2 defa vuruyo gidiyoo sizin nasil...

Kizlar bugun 20.haftama basladim...bizim.kuzunun tekemelri bazen arka arkaya 4 5 defa sanirim.o zamanda hickirik.tutuyo kuzucugu ondan ...bazende 1 2 defa vuruyo gidiyoo sizin nasil...

hemşirem bana banyo yapabilirsin sorun olmaz demişti ateş de kişiye göre değişiyo heralde ben de ateş yapmadı canım mesela..

banyo yapmak problem deil dedi banada ama sıcak su değirme çok demişti hatta soğuk suyla havlu yap üstüne koy demişti benim ağır oldu 3 gün uyuyamadım kolumun sancısından canım

Canım sen ne durumdasın? ben yataga bagımlıyım, doktora göre bı aksilik yasamazsam doguma kadar boyle gider dedi sen ayakta mısısn? belkı bı mucize olur plesantam yukarı cıkar da ben de ayaga kalkarım. Ama hala korkularım var hemşire bi tanıdıgım var o şöyle dedi: Allah a kalmış artık yatıyorsun dıye duzelmeyebılır de. yatarkande düşürenler var dedi. bebek büyüdükçe düşük riskinde artar dedi.korktum valla :KK43:

Ben şu an raporluyum ama bir hafta sonra raporum bitecek ve Dr işe başlayabilirsin dedi. Zaten raporluyken de sürekli yatmana gerek yok evin içinde kendini çok zorlamamak şartıyla hareket edebilirsin demişti. Yatmadım yani ben canım. Ya aslında insanlar olumsuz konuştukça moral düşüyor bu da stres olarak bebeğe yansıyor. Kötü şeyleri hiç aklına getirme bence. Ben Dr a soruyorum erken doğum mu olur sezeryan mi olur. İnan anlatmıyor dur daha çok erken annesi diyor. Rabbim ömür verdikten sonra ne mucize bebekler yaşıyor bizimkileri de sağ salim kucağımıza alıcaz inşallah

günaydın canım,bizdede aynı durum oluyo kıpır kıpır dönerken bebişim,
babasını çağırıyorum duruyo.bundan sonra hep hissedicez inş.
inşallah cnm ya bizimkiler babaları istemiyo şimdilik
kızlar günaydın yarın doktora gideceğim bebeğimin hareketlerini dünden beri hiç hissermedm çok merak edıyorum.ve karnımda ağrı var

korkma canım hergün bende hissetmiyorum karın ağrılarımızda normal sıkma canını iyi haberle gel inşallah

pufpuf benimde kızıın ismini ekleyebilirsin artık betül olucak Allah'ın izniyle kesin karar verdim artık adıyla yaşasın güzel kızım :KK16: bu arada ilk bebişim

arkadaşlar alttan muayene olan ar mı.dün acilde doktor alttan muayene olman gerekiyor erken dogum riski olup olmadıgını öğrenmek için dedi.bende çok utanıyorumya off :KK50:

Kızlar benim kanamam hala devam ediyor :KK43: Doktorumu aradım, eski bi kanama bu. Yoksa pembe ya da kırmızı olurdu korkma dedi. Bi de benim sağ kasığımda ağrı oluyor, tam yumurtalık bölgesinde. Doktor o da normal. Rahim büyüdüğü için germe yapıyor ve ağrın oluyor. Eğer ağrı her iki tarafta da olursa hemen gel dedi. Bu arada benim mide yanmalarım da başladı 3-4 gündür. Galiba saçlanıyor minik kızım :KK16:

Canım hiç korkma benim kahverengi kanamam abartısız tam bir ay sürdü. Çok şükür şimdi geçti. Sadece ilk gün Dr a gittiğimde aktif kanamaydı. Orda serum takıldı ve sadece bir iğne yedim. Sonrası için iğne de vermemişti.

largopen 1 gr var ya bazen soğuk algınlıklarında falan da veriyorlar ondan verdi dün gece içtim şimdi içsem mi bilmiyorum :KK43: içmek istemiyorum ama :KK43: nasıl ağrıların vardı canım böbrek gibi mi sağ yanın mı ağrıyordu senin de?
canım benim hem sag hem solumda agrı vardı...saglıkcı bi arkadaşım antibiyotiklerin plesentadan geçmediğini söylemişti bende rahatlıla içtim..enfeksiyonun bebege cok daha fazla zararı varmış.

annişler günaydın nasılsınız bakalım ben tetenoz aşısı için sağlık ocağından haber bekliyodum kimse çağırmadı kafama takıldı aradım sordum meğerse ben gitcekmişim 20 hafta dolunca gel yapalım dediler kol çok ağrıyormu merak ediyorum evde biraz yapacaklarım var da bugün engel olur mu ağrı bir de banyo yapılıyor mu cevabınızı bekliyorum uyanan annişler ona göre çıkıp gidicem:44:

Slm canım bende 1 saat önce yaptırdım henüz ağrım yok inşallah da olmaz rahat ol seninde olmaz inşallah

Jale hn canım.Göztepe de.Ben memnunum aslında bir problem yok ama yine de daha önce giden varsa bilgi almak istedim.

hımm anladım canım, iyiyse işallah sorun yok demektir..
benimkide kendi şubeside olsa başka yere gitmiyor , doğum nasıl olucak bilmiyorum , başka yerde yaptırıyım desem ayıp olcak, kendisinede güveniyorum senelerdir doktorum ( bekarkenden ) ama evde uzakk.. bilmiyorum napıcam

X