2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar canım çok sıkkın ve moralim sıfır durumda bugün bir arkadaşımız bebeğinin cinsiyetini öğrenmeye gitmişti.Eşimle merak ettik aradık kız olursa alırız oğluşumuza diye espri yapıyorduk aramızda,Ama maalesef bebeğin 10 gün önce kalbi durmuş çok etkilendim,uzun süre ağladım hatta ama sonra anne olduğumu hatırladım oğluşum için unutmaya çalışıyorum ama yinede üzgünüm çok.Hamile kalmadan önce böyle şeyleri pek takmazdım yani iyi tarafından bakın en azından çocuğunuz oluyor derdim ama şimdi dondum kaldım söyleyecek kelime yok...Allah'ım hepimizin bebeğine sağlık versin,Hepimiz sağlıklı sıhhatlı kucağımıza alalım.Eşimle tekrar önemsiz şeylere üzülmememiz ve hep şükretmemiz gerektiğini anlamış olduk..Kızlar hiçbirşey için üzmeyelim kendimizi şükredelim hep,Allah sadece sağlık versin gerisi gerçekten boş (

aaaay aynen yaaa bazen biri beni izliyorda gülüyor dalga geçiyor gibi hissediyorum çok komik..demek hepimiz aynıyız

işte bu yüzden ben her kontrole kalbim ağzımda gidiyorum..
Bu yüzden hâlâ korkuyorum, tedirginim ve endişelerim geçmiyor..
Allah'ım korusun

Benimki biraz ortaya karışık galiba... yani sevimli ve anlamsız şeyler de var ciddi ciddi sohbet de var... o anki duruma bağlı...

Son düzenleme:
Ya arkadaşlar bende bu ikinci defa oluyo böyle yeşilimsi bir akıntı tam yeşil de değil yeşilimsi işte ya normal mi sizdede oldumu hiç ya korkuyorum (

Ya arkadaşlar bende bu ikinci defa oluyo böyle yeşilimsi bir akıntı tam yeşil de değil yeşilimsi işte ya normal mi sizdede oldumu hiç ya korkuyorum (

Renkli ve kokulu akıntı normal değildir canım daha öncede olduğunu söylemişsin ozaman nasıl geçmişti. Doktorun biliyormuydu bilmiyorum ama ilk fırsatta doktorun bi baksın bi durum varsada endişe etme kullanılabilecek ilaçlar var hatta benim arkadaşım mikrop kapmıştı fitil kullandı...

Merhaba Pufpuffcum,

benim kızımın adı "Sümeyye Yaren" olacak,

onu da ekleyebilir misin tatlım...

Özel mesaj olarak yollayamıyorum bu bilgiyi sana

çünkü mesaj sayım 50'ye ulaşmadı henüz :)

Çok teşekkür ederim

Benimki biraz ortaya karışık galiba... yani sevimli ve anlamsız şeyler de var ciddi ciddi sohbet de var... o anki duruma bağlı...

heheehe iyi bari içimizden geldiği gibi davranıp konuşalım en iyisi

canım hiç olmadı bende böyle bişey bi bilgim yok malesef :26:

Benimde dikkatimi çekti bide erkek topiği olacak diyorduk...

hee yaaa görüyon mu bak son anda solladı prensesler bizi

tamam canım ekledim

Offfff deme
Rabb'im annesiyle babasina sabir versin canim ya.....
KIm bilir nasil uzulmuslerdir.....
Rabb'im en kisa zamanda saglikli bir evlat nasip etsin ins.

Ohhhhh bugun bebislerde gorulmus pufpufum
Masaallah koftene
Testinin sonuclarida temiz gelir ins.
Az daha sabir sende hissedeceksin ins.
ben bu yonden sansliyim sanirim320 gr. Lardayken hissetmeye baslamistim net olarak

Bebisine kocaman bir masaallah diyelim o zaman canim
Ayrica doktorun rapor vermemesi oldukca garip gercekten....

O oooooo hemde ne sohbetler ediyorum
Yasin immmm canim oglummmm diye basliyorum...
Sonra ne yapiyorsam ogluma da soyluyorum....
DEdikodu yapan birilerinin yaninda da elim karnimda sen duyma diyorum....
orayi terkediyorum vs.
Babamiza bile birlikte sinirleniyoruz

İmşallah canım hepimiz şu riskli dönemleri atlatırız da sağ salim minişlerimizi kucağımıza alırız

Kesinlikle normalsin

pufpufum ben genelde kızımın halini hatrını sorarak başlıyorum :)) sonra beraber neler yapacağımızı anltıyorum teyzelerini kuzenlerini anlatıyorum halasını amcalarını dedelerini anneanne babaannesini anlatıyorum..bazen babasının dedikodusunu yapıyorum :)

yeğenlerimden alışkanlık olmuş çocuklarla konuşurkende genelde yumuşak alçak sesle konuşuyorum kızçemede öyle konuşuyorum :)

çok zor ya..eşim kızıyor stres yapma diye bende hep doktora giderken ilk sorduğum kalbi atıyormu..ALlahım sabır versin arkadaşına..ve duyduğumuz son kötü haber olur inşallah...

canım doktoruna danış mutlaka..akıntı ile beraber yüksek ateş yoksa sıkıntı değil diyor sitelerde ama mutlaka doktorla görüşüp gerekli tedavinin yapılması gerekiyor diyor....geçmiş olsun canım.

günaydın tembel anneler :)) hep yalnız kalıyoruz hsonu burda :) kalkın hadi...

şaka şaka..yatın dinlenin benim gibi hsonuda çalışan biri olarak çok imreniyorum size. ama az kaldı bende en geç nisan 21 de izne ayrılıyorum.. :)

Allah ana -babasına sabır versin ve tüm meleklerimizi korusun ...
Umarım onların da sağlıklı bir evlatları olur.

Ben daha ziyade kızıım diye seviyorum, seni çok seviyorum diyorum hep. Bazen doğduktan sonra neler yapabilirizi konuŞuyorum, ama babası genelde tüm günü anlatıp, bu annen var ya ile devam ediyor. :))

Ben daha ziyade kızıım diye seviyorum, seni çok seviyorum diyorum hep. Bazen doğduktan sonra neler yapabilirizi konuŞuyorum, ama babası genelde tüm günü anlatıp, bu annen var ya ile devam ediyor. :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…