2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Ben daha ziyade kızıım diye seviyorum, seni çok seviyorum diyorum hep. Bazen doğduktan sonra neler yapabilirizi konuŞuyorum, ama babası genelde tüm günü anlatıp, bu annen var ya ile devam ediyor. :))

cankatreeeeeeeeeeeee :) canım sıkılıyor çokkkk :) çalışmak istemiyorum ben artık.....çok yoğun birgün olcak..:KK43:(

Ben de yatıyorum ya bu aralar hep, elimde tablet, bi face bi burası bakınıyorum :) çalışınca zaman daha çabuk geçmiyor mu ?

geçmiyor anacımmm bakıyorum hep saate...birde yoğun olunca ne yemek yemeye fırsat kalıyor nede dinlenmeye..ayağım dün okadar çok ağrıdıki..dershanede çalışıyorum..hsonu öğrenciler burda hep..evde olmayı tercih ederdim..sabah geliyorum 8 akşam eve gidiyorum saat 8..sosyal hayat yok..kızıma bişeler bakayım yok..netten sipariş hep...yürüyüşmüş gebelik eğitimi vs..ptesi izingünüm oda doktora gidiyorum çoğu zaman...:KK43:( napayım bebeğim iyi olsunda..

geçmiyor anacımmm bakıyorum hep saate...birde yoğun olunca ne yemek yemeye fırsat kalıyor nede dinlenmeye..ayağım dün okadar çok ağrıdıki..dershanede çalışıyorum..hsonu öğrenciler burda hep..evde olmayı tercih ederdim..sabah geliyorum 8 akşam eve gidiyorum saat 8..sosyal hayat yok..kızıma bişeler bakayım yok..netten sipariş hep...yürüyüşmüş gebelik eğitimi vs..ptesi izingünüm oda doktora gidiyorum çoğu zaman...:KK43:( napayım bebeğim iyi olsunda..

Ooo bayağı yoğunmuş senin işin. Kolay gelsin valla. :KK43:

Gunaydın güzel anneler ve onların sevimli melekleri.... Herkes iyidir umarım, dr. dan gelemler iyi haberlerle dönmüştür inşaallah. Sayfalar yine uçmuş, hangi sayfada kaldığımı bile hatırlamıyorum, sondan başlayarak okumaya çalışacam, öğleden sonrada yemeğe eşimin teyzesine gideceğiz, bakalım ne kadar okuyabilirim. Hepinizi öpüyorum sevgiyle kucaklıyorum.

İmşallah canım hepimiz şu riskli dönemleri atlatırız da sağ salim minişlerimizi kucağımıza alırız

Canım sen ne durumdasın? ben yataga bagımlıyım, doktora göre bı aksilik yasamazsam doguma kadar boyle gider dedi sen ayakta mısısn? belkı bı mucize olur plesantam yukarı cıkar da ben de ayaga kalkarım. Ama hala korkularım var hemşire bi tanıdıgım var o şöyle dedi: Allah a kalmış artık yatıyorsun dıye duzelmeyebılır de. yatarkande düşürenler var dedi. bebek büyüdükçe düşük riskinde artar dedi.korktum valla :KK43:

meraba arkadaşlar ne var ne yok umarım keyifler iyidir...
dün sınav vardı bugünde var.Allah yardımcımız olsun....
zledim buraları,geçmişi sonra okurum.bişeler yazmazsam çatlarım diye yazdım ve çıkıyorum:))))

günaydın tembel anneler :)) hep yalnız kalıyoruz hsonu burda :) kalkın hadi...

şaka şaka..yatın dinlenin benim gibi hsonuda çalışan biri olarak çok imreniyorum size. ama az kaldı bende en geç nisan 21 de izne ayrılıyorum.. :)

Oyyyyy kiyamam size ama :KK19:
Az daha dayan cilegim valla ben calismayan biri olarak siz calisanlara buyuk bir saygi duyuyorum :KK42:
Helal olsun size hem hamilelik hem is hem ev gercekten zor olmali ben hamileligi tek basina zor goturuyorum :26:

Canım sen ne durumdasın? ben yataga bagımlıyım, doktora göre bı aksilik yasamazsam doguma kadar boyle gider dedi sen ayakta mısısn? belkı bı mucize olur plesantam yukarı cıkar da ben de ayaga kalkarım. Ama hala korkularım var hemşire bi tanıdıgım var o şöyle dedi: Allah a kalmış artık yatıyorsun dıye duzelmeyebılır de. yatarkande düşürenler var dedi. bebek büyüdükçe düşük riskinde artar dedi.korktum valla :KK43:

Canim olumsuz dusunme hicbir zaman lutfen :KK19:
Rabb'imin de izni ile sag salim kucagina alacaksin ins. Minigini :KK49:
Sen elinden geldigince doktorunun drdiklerini yap ve gerisini Allah (c.c.) a birak :KK16:

canım benim hiçbirzaman umudunu kaybetme ve doktor ne dediyse harfiyen uygula iç sesini doktorunu dinle..kuzenimin eşi geçen doğurdu ve çok riskliydi hiçbir hastane kabul etmedi özelde doğum yaptı..burdan paylaşmıştım..bebek rahmin dışındaydı rahmin dışında gelişiyordu..düşünebiliyormusun? ve hep yattı sonra bebek düşün rahmin içine girdi...nolur Allahtan ümidini kesme bak bebişin sana srılmış sana inanmış büyüyor..sende ümidini kaybetme sakın canım...sende sıkı sıkı sarıl ona dualrım seninle..ne akdar mutlu olursan oda okadar rahat olur..yanındayız biz canım ve kötü birşey diyenleri duymazdan gel..

zledim buraları,geçmişi sonra okurum.bişeler yazmazsam çatlarım diye yazdım ve çıkıyorum:))))

ALlah zihin açıklığı versin..yardımcın olsun canım başarılar :)

AZERİKIZZZ :) Günaydın canım....sağol canım..az kaldı bende nisanda dinlenicem gezip tozup aldıklarımı paylaşıcam sizinle :)

Oyyyyy kiyamam size ama :KK19:
Az daha dayan cilegim valla ben calismayan biri olarak siz calisanlara buyuk bir saygi duyuyorum :KK42:
Helal olsun size hem hamilelik hem is hem ev gercekten zor olmali ben hamileligi tek basina zor goturuyorum :26:

Canim olumsuz dusunme hicbir zaman lutfen :KK19:
Rabb'imin de izni ile sag salim kucagina alacaksin ins. Minigini :KK49:
Sen elinden geldigince doktorunun drdiklerini yap ve gerisini Allah (c.c.) a birak :KK16:

Amin ben de öyle yapıyotrum zaten yattığım yerden dua ediyorum baska bısı gelmıyo elimden. hissetmeye baslasam iyi oldugundan emın olucam rahatlıcam ama henuz hıssedemıyorum yalnız gecen aksam ilk defa küt küt diye 2 kez arka arkaya bı darbe hıssettım sanırım bebegımdı :) ama gerisi gelmedi :KK43:

canım benim hiçbirzaman umudunu kaybetme ve doktor ne dediyse harfiyen uygula iç sesini doktorunu dinle..kuzenimin eşi geçen doğurdu ve çok riskliydi hiçbir hastane kabul etmedi özelde doğum yaptı..burdan paylaşmıştım..bebek rahmin dışındaydı rahmin dışında gelişiyordu..düşünebiliyormusun? ve hep yattı sonra bebek düşün rahmin içine girdi...nolur Allahtan ümidini kesme bak bebişin sana srılmış sana inanmış büyüyor..sende ümidini kaybetme sakın canım...sende sıkı sıkı sarıl ona dualrım seninle..ne akdar mutlu olursan oda okadar rahat olur..yanındayız biz canım ve kötü birşey diyenleri duymazdan gel..

AZERİKIZZZ :) Günaydın canım....sağol canım..az kaldı bende nisanda dinlenicem gezip tozup aldıklarımı paylaşıcam sizinle :)

Çok teşekkür ederim ne guzel yazmıssın sağol mutlu oldum. insallah bı mucizede bız yasarız. olumlu dusunmeye calısıyorum lakın bazen engelleyemediğim bi tedirginlik oluyor. hayırlı saglıklı olanı hakkımızda nasıp et dıye dua edıyorum... gelişmeleri görücez bakalım :)

Çok teşekkür ederim ne guzel yazmıssın sağol mutlu oldum. insallah bı mucizede bız yasarız. olumlu dusunmeye calısıyorum lakın bazen engelleyemediğim bi tedirginlik oluyor. hayırlı saglıklı olanı hakkımızda nasıp et dıye dua edıyorum... gelişmeleri görücez bakalım :)

görücez tabii..ben inanıyorum...bebek doğduktan sonra yok gazı var yok çok ağlıyor diye başlıcaz burdan söylenmeye.. tedirginlik muhakkak olur engellenemez ama bunalıma sürükleyecek şekilde olmasın yeter..Allah yardımcımız olsun hepimizin canım :) zaten doktorun demiştir ama ;
*yatmak-istarahat etmek
*ağır kaldırmamak ve ağır iş yapmamak
*cinsel ilişki yasak.

:) tekrar geçmişolsun bunaldığında yaz buraya..içine atma canım :)

akşamdan beri içim içimi yiyor...eşimin abisinin 2.çocuğu kalbinden rahatsızmış ve normal doğumda oksijensiz kalmış yaşamamış ölmüş..acaba kalp genetikmidir benim çocuğumdada öyle olabilirmi ki?onların yaklaşık 15-20 yıl önce olmuş bu olay.o dönemde doktorada gitmemiş.ultrasona girmemiş yani.acaba kalple ilgili bi sorun varsada ultrasonda doktor görebilirmi?bizim kalbine,beynine böbreklerine,idrar torbasına falan baktı organlarına herşeyi çok güzel demişti.çok moralim bozuk:KK43:(

akşamdan beri içim içimi yiyor...eşimin abisinin 2.çocuğu kalbinden rahatsızmış ve normal doğumda oksijensiz kalmış yaşamamış ölmüş..acaba kalp genetikmidir benim çocuğumdada öyle olabilirmi ki?onların yaklaşık 15-20 yıl önce olmuş bu olay.o dönemde doktorada gitmemiş.ultrasona girmemiş yani.acaba kalple ilgili bi sorun varsada ultrasonda doktor görebilirmi?bizim kalbine,beynine böbreklerine,idrar torbasına falan baktı organlarına herşeyi çok güzel demişti.çok moralim bozuk:KK43:(

ayrıntılı ultrasonda kalp kapakçıklarından zarına odacıklarına kadar gözüküyor canım..+ kalp ritimlerine bakıyorlar dinliyorsun bir bozukluk olsa mutlak doktorun bilgi verirdi...15-20 yıl öncesini bırak şundan 5 yıl öncesi bile bu kadar ayrıntılı testler taramalar yoktu..hiç üzülme endişe etme..Allah korusun kuzunu :)

ayrıntılı ultrasonda kalp kapakçıklarından zarına odacıklarına kadar gözüküyor canım..+ kalp ritimlerine bakıyorlar dinliyorsun bir bozukluk olsa mutlak doktorun bilgi verirdi...15-20 yıl öncesini bırak şundan 5 yıl öncesi bile bu kadar ayrıntılı testler taramalar yoktu..hiç üzülme endişe etme..Allah korusun kuzunu :)

saol cnm çok teşekkür ederim.bunu duymaya nasıl ihtiyacım vardı bilemezsin...allah razı olsun senden.allahım inşallah hepimizin yavrularını korusun..doktora gidinceye kadar nasıl sabredicem bilmiyorum..birde ondan (inşallah) iyi şeyler duymak iyi gelecek bana...

saol cnm çok teşekkür ederim.bunu duymaya nasıl ihtiyacım vardı bilemezsin...allah razı olsun senden.allahım inşallah hepimizin yavrularını korusun..doktora gidinceye kadar nasıl sabredicem bilmiyorum..birde ondan (inşallah) iyi şeyler duymak iyi gelecek bana...

bunun için burdayız birbirmize destek olmak için paylaşmak için :) iyi haberlerini bekliyoruz canım :)

Ohhhhh bugun bebislerde gorulmus pufpufum:KK16:
Masaallah koftene :nazar::KK49:
Testinin sonuclarida temiz gelir ins. :nazar:
Az daha sabir sende hissedeceksin ins. :KK19:
ben bu yonden sansliyim sanirim320 gr. Lardayken hissetmeye baslamistim net olarak :KK9:

O oooooo hemde ne sohbetler ediyorum :KK9:
Yasin immmm canim oglummmm diye basliyorum...
Sonra ne yapiyorsam ogluma da soyluyorum....
DEdikodu yapan birilerinin yaninda da elim karnimda sen duyma diyorum....
orayi terkediyorum vs. :KK9:
Babamiza bile birlikte sinirleniyoruz :KK4::KK1:

teşekkürler canım bizde hissetcez inş :KK34: ooooo sizin muhabbette baya koyuymuş kızzzz :KK1:

bizi de unutmussunuz ogluşumla :)

söyle bilgileri hemen ekleyelim :KK34:

Ben daha ziyade kızıım diye seviyorum, seni çok seviyorum diyorum hep. Bazen doğduktan sonra neler yapabilirizi konuŞuyorum, ama babası genelde tüm günü anlatıp, bu annen var ya ile devam ediyor. :)):KK9:

oooooo ben yine iyitmişim yav deliyim sanarken :KK1: ahahahaha güldürdün beni valla Allah'ta seni güldürsün

uzatma arayı gel yahu buraya

Amin ben de öyle yapıyotrum zaten yattığım yerden dua ediyorum baska bısı gelmıyo elimden. hissetmeye baslasam iyi oldugundan emın olucam rahatlıcam ama henuz hıssedemıyorum yalnız gecen aksam ilk defa küt küt diye 2 kez arka arkaya bı darbe hıssettım sanırım bebegımdı :) ama gerisi gelmedi :KK43:

Canim yavas yavas hussetmeye baslamissin ne guzel ....
kemik yapisi az daha gelissin o zaman gor bak seni uyutmayacak :KK9:

Merakla bekliyoruz cilegim :KK16:

Tatlim sen kotu dusunme lutfen....
Ayrica bak ayrintiliya girmissin bir sorun olsaydi mutlaka soylerdi doktor emin ol.....
Sen gonlunu ferah tut canim sag salim alacaksin ins bebegini :nazar:

teşekkürler canım bizde hissetcez inş :KK34: ooooo sizin muhabbette baya koyuymuş kızzzz :KK1:
]

O ooooo oglumla yatip oglumla kalkinca boyle oluyor :KK9:
Misal dun aksam hic hareket etmiyordu yataga uzandim .....
Canim oglum uyanik isen anneni seviyorsan at bir tane guclu tekme goster ne kadar cok sevdigini dedim ......
Veeeeee sonuc : Guclu bir tane tekme hemencecik geliverdi :KK52:
Babana sevgini goster dedim bir tekme daha at dedim.....
Ufavik bir tekme geldi :21:
Benim oglum anneciiiiiii :KK16:

canım doktoruna danış mutlaka..akıntı ile beraber yüksek ateş yoksa sıkıntı değil diyor sitelerde ama mutlaka doktorla görüşüp gerekli tedavinin yapılması gerekiyor diyor....geçmiş olsun canım.[/QUOTE]

teşekkür ederim canım cevapladığın için ya sürekli değil iki kere oldu oda belli belirsiz ama çok şüküür ateşim falan yok inş bebişim iyidir ...

X