2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
19+3 haftalık hamileyim.Bir oğlum olacak tahimini doğum tarihi 16 haziran.ilk gebeliğim.çok heyecanlıyım :)
Herkese hayırlı doğumlar.

günaydın fıstık.malesef eşler arasında ufak tefek anlaşmazlıklar oluyo...ama geçmiş bak barışmışsınız.
daha fazla üzme kendini sen herşeye olumlu bakan güçlü bi hanımsın(paylaşımlarından yola çıkarak)
.bugün bol bol dinlen...

Son düzenleme:
19+3 haftalık hamileyim.Bir oğlum olacak tahimini doğum tarihi 16 haziran.ilk gebeliğim.çok heyecanlıyım :)
Herkese hayırlı doğumlar.

hoşgeldin şekerim pufpufa mesaj at kaydetsin seni listeye.

Kızlar bi kaşınıyorum sormayın kıyafetin üstünden kaşımaya çalışıyorum yırtılma olacak galiba davul gibi oluyor akşamları öyle sertki. Daha 5 ay var çatlamaması imkansız gibi geliyor. Akşamları vazelin bebe yağı kakao yağı ne bulursam sürüyorum bazen karıştırıyorum hatta. Sabaha hiç bişi kalmamış oluyor. Ben belimi basenlerimi göğüs karın her yeri yağlıyorum ama nafile galiba

canım bilemiyorum işte ilk kez kendimde şahit olacam doğuma ve başıma ne gelcek bilmiyorum ondan stres yapıorum kesiyolar filan diyolar en çok ondan korkuyorumm:18::18::18:

biz nerdeyse hergün tartışıyoruz valla. Bıktım iyice pek sallamıyorum ama ilgisiz davranması üzüuor. Gerçi ben hakettim bikaç şey yaptım ama o da bi tuhaf ya. Ben böyle insan görmedim valla kayatımda her dediğine tamam diyecekmişim hiç yorum yapmıcakmışım. Ben tamam derim ama yorum yapmadan duramam ki huyum bu. Sabah şemsiye al yanına dedi ben de aa yağmur mu yağıyor dedim bi kerede bişey demeden tamam hayatım de diyo. Deli midir nedir.Kedi köpek gibiyiz bu ara. Ben çok sabırsızmışım falan filan. Valla o benden daha çok naz ve alınganlık yapıyor. hamile olan benmiyim o mu anlamadım. :26:

günaydın annişler sanırım hafiften grip modundayız biz şifalar herkese ve bize
Günaydın anniş, geçmiş olsun, dikkat et bol bol meyve ye.
Harika... Bu kadar güzel bir doğum videosu izlemiş miydiniz?

http://www.youtube.com/watch?v=Uvch3xFE0TU&feature=youtu.be

bunu izleyip duygulanmamak mümkün değil :)
Aayy kızlar korkunç değil mi doğum videoları? Nasıl izliyorsunuz?
Nerelerdesin kız sen? Sesin soluğun çıkmıyor ne zamandır.

kızlar ben bugün rüyamda doğum yapıyodum sabah uyandım ki hala sanki sancı çekiyodum sanırım doğum korkum şimdiden başladı

Ben de rüyamda 9 yıl geçmiş hala hamileydim. Benim velet 9 ayı, 9 yıl anladı herhalde

canım bilemiyorum işte ilk kez kendimde şahit olacam doğuma ve başıma ne gelcek bilmiyorum ondan stres yapıorum kesiyolar filan diyolar en çok ondan korkuyorumm:18::18::18:

canım bende normal doğum yapmış bi anne olarak;sadece sancıyı hatırlıyorum
yeterli deilse açılma uyuşturup biraz kesiyolar ama hiç hissetmiyosun.
sonra bebek doğuyo.sen bebeği takip ederken onlar kestikleri yeri dikiyolar,
ama hiç bişey hissetmiyosun.canım sancıda yoğun bi adet sancısı gibi düşün
1 2 saat çekiyon okadar.allah sabrını veriyo.gerçekten zor deil anlattıkları kadar.

Canım belki çok düşük değildir yada gebeliğe bağlı az bir düşüklük vardır sende o zaman.Benimki baya bi düşük ve iğne kullanmayınca düşüyor devamlı binevi hastalık gibi bendeki o yüzden önemsiyor olabilir doktorum.

Pufpufum evet sukur ki baristik....
Zaten tartisma biter bitmez hemen barisiriz....
Evlendigimizden bu yana ilk defa agladim boyle :26:
Ahhh su hamilelik

Cok sagol aysemm .....
Evet herseye alinmam uzulmem ama esim soz konusu olunca ufacik bir kizmasi yetiyor.....
Baristik zaten takmiyorum kafaya ama bunye uzulmeye aliskin degil ki ilk defa bu kadar feci agriyor ve birazda atesim cikmis.....
Neyse ben buz kompleksi yapayim gecer ins.

Canim sonuna sen yazmasaydin ben hemen yazacaktim....
Senin alingan olman gerekirken baba yapiyor alinganligi cok garip
Ins. En kisa zamanda duzelir araniz kadrajim

canım bi daha ki kontrolde söyle mutlaka verir çünkü artık kasılmalar kramplar sıklaşacak maalesef
bu gidişimde mutlaka soyleyeceğimmmm aslında ben 1,5 yıl bkledım hamıle kalmak ıcın her hamıle gordumde ben hamıle kalayım hıc sıkayet etmıycem dıodum ama ımkansız ya normalde acıya dayanıklı bır yapıya sahıbımdır ama ıste olmuor bazennn

ahhh ahhhha bu erkeklerı anlamak gercekten zor cnm bendede var aynıısndan Benı delı edıor bazennnnnn anlamak ıstemıor gıbı gelıor ama dun o halımı gorunce ne yapacagını sasırdı :26:

Ben de rüyamda 9 yıl geçmiş hala hamileydim. Benim velet 9 ayı, 9 yıl anladı herhalde[/QUOTE]

senin rüyan komikmiş ya 9 ay dayanamıyoruz 9 yıl düşünemiyorummm

aaa gercekten mi ben 2011 mezunuyum canım pdr dergisi ilk çıkaranlardanım belki öyle hatırlarsın sen hangi yıl mezun oldun :)

hendekte okumuş bi arkadaşımı bulmak ve hele hele aynı yıllarda okumuş olmak... çok mutlu oldum ben 2010 mezunuyum :)) sanki hatırlıyorum gibi ama tam çıkaramadım

ay cidden ölemi ya yoksa korkamayayım diyemi ölemi diyosun canım ya korku yaşamasam bende normal doğum istiyorum ama cesaretim yokk

inan garip degil canım onlar gercekten daha alıngan oluyorlar çünkü bende de aynı durum var ve ben idare etmeye çalışıyorum yoksa yine üzülen biz oluruz yapacak bişey yok :)

ahhh ahhhha bu erkeklerı anlamak gercekten zor cnm bendede var aynıısndan Benı delı edıor bazennnnnn anlamak ıstemıor gıbı gelıor ama dun o halımı gorunce ne yapacagını sasırdı :26:

Canim sonuna sen yazmasaydin ben hemen yazacaktim....
Senin alingan olman gerekirken baba yapiyor alinganligi cok garip
Ins. En kisa zamanda duzelir araniz kadrajim
[/QUOTE]

aman ne bileyim düzelecek gibi durmuyor ama bakalım artık. Konuşuyoruz filan ama misafir gibi benimle ilgilenmiyor ben ilgileniyorum ona da pek müsade etmiyor. Ben de çok kötü bişey yaptım geçen cumartesi çok sinirlendirdi kalbimi çok kırdı ama yapmamlıydım, o da tuz biber oldu. Resmen dövdüm adamı, üzerime yürüyüp duruyordu ben de dövmek mi istiyosun döv o zaman diye bağıra bağıra her yerini yumrukladım öylece duruyo hiç bişi yapmıyo iyice sinirlendim bi de tokat attım, yine hiç bişi yapmadı. Sonra böğüre böğüre ağladım çok pişman oldum ama oldu bi kere. Her yeri morarmış garibimin ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…