2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Sureci muhtesem anlatmissin azerikizi. Ama ben cok az hissediyorum. Cok oynamiyor gun icinde yogunken

canlar kim yazmıştı hatırlamıyorum suda doğum ilk doğuma önerilmez diye (ki gene öyle yazıyor) ancak ilk doğumunu suda yapan birinin deneyimini de paylaşmışlar..

http://www.bilgisayarkurdu.com/forum/konu/suda-dogum.454419/

hem de o arkadaşın yazdığı Ankara'daki hastanede.. Arkadaşım duyurulur. doktorlarla görüşüp sende zorlayabilirsin sınırlarıı keşkem Ankarada olaydım eskisi gibi

ohh ne güzel anlatmışın bacım ağzına sağlık banada her gören türlü türlü hikaye anlatıo bazen tırsıyorum ama kendi doğum hikayemde annemin 16 yaşında korkup ebeler kızınca, şubatın bi metre kar ında gecelikle terlikle hastaneden kaçıp 5 kat eve çıkıp sonra yakalanıp geri gidip beni doğum yaptığını düşününce cesaretleniyorum bi avazda inşallah

[SUB][/SUB]
merhaba kızlar uzun zamandır giremiyordum baya bir şey kaçırmışa benziyorum. inşallah herkesin hamileliği iyi gidiyordur ayrıntılı ultrasona giren var mı acaba aranızda?

Ben girdim cnm. 20. Haftada. Ankarada eyup ekiciye gittim. 360 tl tuttu. 15-20 dk kadar suruyor. Heycanlandim cok baya her orga nina bakiliyor. Sonra senin amnion sivina, plesentana bakarak riskler belirleniyor. Bence taramalarin normalse cok sart bisey degil ama doktorlarin bazilari istiyor. Girene kadar stresli sonuc iyi cikarsa cok rahatliyorsun

Selam annişler sayfaları okudum kimi uyuyamamış ,kiminin kas ağrısı tutmuş,kiminin kaşıntısı valla neler çekiyoruz ben de de bir kaşıntıdır tuttu ama karın ,sırt,bacak değil,koltukaltı....Bitli gibi kaşınıyorum bir de tuhaf bir yer olduğu için ulu orta da kaşıyamıyorum.Ama lavabo vs gidince hatur hutur bir kaşıyorum sormayın.Neden olur bu bilginiz var mı?Kesin bu acayip durumu bir tek ben yaşıyorumdur

Bebişini çok fazla hissedemeyen anneler. Sırtüstü uzanın, göbişinizi açın ve izleyin. Arada karnınızda çıkıntılar olup geri gittiğini göreceksiniz. Pıt pıt yaptıklarında göbişte çıkıntıcıklar oluyor ufak ufak. Çok hoşuma gidiyor bu Ayaktayken ya da otururken çok nadir hissedebiliyorum, ama sırtüstü uzanınca çok net oluyor. Bazen elimi koyup bekliyorum öyle, o zaman elime çarpıyor o pıtpıtçıklar. Çok güzel bi duygu

Bu arada ben daha 2 kilo aldım. Sadece göbişim var. Çok mu az gidiyorki yaa :26:

kalça kemiğim çok ağrımaya başladı ya acayip şekilde batıyor.zor dayanıyorum.siz de de böyle ağrılar var mı?

aaaa bu süper haber, torpil bulup ayarlamak lazım, sağol canım

20. haftada yapılacak bir test varmış ne testi olduğunu bilen var mı doktorum söylemişti ama unuttum

canım geçmiş olsun, deodorant veya koltuk altı spreyi kullanıyorsan ondandır. bir de çamaşırları yıkarken yumuşatıcı kullanıyorsanız onlarda yapıyormuş ve genelde koltukaltı ve botun hassas olduğu için oralarda oluyormuş.

http://www................../bebek-...hamilelik-kasintilari-onlenebiliyor_1554.html

canım okumuşsundur ama göndereyim linki ben yinede..nemli bölgelerde kaşıntı daha çok olurmuş..

CNM HAMİLELİĞİ BAHANE ET BENCE ONDAN BOYLEYIM FILAN DE :26:[/QUOTE]

senin koca sabırlıymış valla benimki olsa aynı tepkiyi vermezdi sanırım sakinmiş bence sen gönlünü al artık bi anlık sinirle güzel bi davranış olmamış off ama oda o hale getirmeseymiş bu hassas döneminde[/QUOTE]

canım benim....bazen öyle oluyor insan hep en yakınındakine yüklenip ençok onun canını yakıyor..benzer olaylar hepimizin başından geçiyor..toparlanır biraz zaman var onada ama uzak durma minik jestler yap istersen.... hamilelik hormonları bu..bende dün çok sinirliydim..iş yoğunluğu eve gel ev işleri..zaten beynimde hep bebek nasıl iyimi düşünceleri..eşime herşeyde kızıp durdum..gece yattım uyudum hiç öyle yüz vermedim..
ama senin herzaman öyle biri olmadığını biliyordur eşin..üzme kendini..mesaj at mail at yüzyüze anlat yaşadığını..geçer canım..üzülmüştür elbet belkide şaşırmıştır ama zamanla öyle şeyler yaşanıyorki havada kalıyor ..
bebişinize kavuşacaksınız günler geçiyor...üzme oldumu kendini..[/QUOTE]

zaten kesin hamilelikten böyleyim ben bile şaşırıyorum kendime, canavar gibi oldum iyice. Yine de arayıp ne yedin diye soruyor terlik giy hırka giy diye tembihliyo kuzum. Çok pişmanım ya yüzüne bakacak halim yok. Peygamberimiz in hadisinde kocasına itaat eden kadın istediği kapıdan cennete girsin diyor. Bi de benim yaptığıma bak. O kadar iyi bi adamki anlatamam el üstünde tutuyor da ben çok inatçıyım ya, bide dilimi hiç tutamıyorum

Ben iki haftadır sadece kakao yağı sürüyorum.Hamilelikten önce cildim çok kuruydu şimdi ise yağlandım.Gün içinde tatlı tatlı bazen kaşınıyor ama henüz yırtılma olmadı.

kocaelinde oturuyorum doktorum ikili testinin normal çıkmış diğerlerine gerek yok sadece üniversite hastanesinden randevu al 20. haftada yapılan bir test var dedi ama ismini farklı bir şey söylemişti p ile başlıyordu sanki bebeğimin cinsiyetini öğreneceğim diye heyecandan testin adını kağıda yazdırmayı unuttum yarın randevu almaya gidecektim olmazsa önce doktoruma gidip ismini yazdıracağım.

herkeze kulak asma canım.bu aralar doğum hikayelerini sık sık duyarız.
her kafadan bi ses....bak anneni düşün dimi?bi avazda kurtulcaz allahın izniyle:130:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…