2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
bizim annemle bugünkü durağımız İstanbul Hello Baby mağazası..
çok öneren oldu büyük biyermiş ve "oraya gidin eliniz boş dönmezsiniz,biçok şeyi alırsınız" dediler bizde merak ettik tabi..

eğer bişeyler alırsak cicileri hemen paylaşırım zaten :KK34:
ayrıca İstanbul'da olanlarınız içinde bilgi fikir edinmiş olurum :KK34:

12'de gideceğiz annemle.. Ama şimdi köftemle bi kahvaltı yapalım karnımız baya aç..
:KK56:

ne güzel istanbulda birçok bebek mağazaları,geziyosun kafana göre alışveriş yapıyosun pufcum.ben sakaryanın ilçesinde oturuyorum.
belli sayıda bebek mağazaları var.neyseki hafta sonu sınava giricem.
sakaryada bakarım artık bişeler....benim yerimede gez tatlım:KK34::KK34::KK34::KK34:

ne güzel istanbulda birçok bebek mağazaları,geziyosun kafana göre alışveriş yapıyosun pufcum.ben sakaryanın ilçesinde oturuyorum.
sakaryada bakarım artık bişeler....benim yerimede gez tatlım:KK34::KK34::KK34::KK34:

çok seçenek olması iyi mi kötü mü bende bilemedim ki :KK1:
belli başlı yerler olsa,gider alırsın olur biter..
böylede kafa karışıyo devamlı :KK1:

bu arada bende giricem sınava ama kitap yüzü açmadım,zaten açmadan geçiyorum bir sınıfı 2-3 senede :KK1: artık ders çalışmak bana göre değil!

doğrusun canım zaten benim de bulabileceğim meçhul hiç sanmıyorum böyle bir şeyin Antalyada yaptırılabileceğini.. dün arkadaşın biri Ankara'da suda doğum yapılan yer bulmuş fakat 2. doğuma yapıyorlarmış.. :44::44::44::44: ilk doğumları almıyorlarmış...:KK4::KK4::KK4::KK4:

ankaradakini ben daha önce araştırmıştım hem ilk doğumları almıyorlar hem de astım hastalarını almıyorlar ben her türlü suda yapamam ama sıcak su masajı çok iyi gelir tabi. Ben doğumdan önce sıcak su torbasını yanımda bulundurcam belime filan koyarım.

o zaman sabır canım.. ben hiç yiyemiyorum.. ondan bilemiyorum nası bişidir.. :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bende hiç yemezdim canım ama orası harika yapıyor ciğer sevmeyenler mübtelası oluyor :) eğer erzincana yolunuz düşerse sizi oraya götürürüm insallah :) ne güzel olur değil mi sehir sehir dolassak ve birbirimizi görsek :KK16::KK16:

muhabbetin ortasına daldım ama tatlım hangi ilçesindesin sakarya deyince içim bi cız ediyor ben üniversiteyi hendekte okudum o yüzden ayrı bi yeri vadır bende :)

bende hiç yemezdim canım ama orası harika yapıyor ciğer sevmeyenler mübtelası oluyor :) eğer erzincana yolunuz düşerse sizi oraya götürürüm insallah :) ne güzel olur değil mi sehir sehir dolassak ve birbirimizi görsek :KK16::KK16:

ahahah ne güzel hayaller çolukla çocukla kendi şehrimizi dolaşsak o bile yetecek :KK1:

ciğere bayılırımmmmm :KK56: :KK51: :KK9:

çok seçenek olması iyi mi kötü mü bende bilemedim ki :KK1:
belli başlı yerler olsa,gider alırsın olur biter..
böylede kafa karışıyo devamlı :KK1:

bu arada bende giricem sınava ama kitap yüzü açmadım,zaten açmadan geçiyorum bir sınıfı 2-3 senede :KK1: artık ders çalışmak bana göre değil!

bende canım hiç çalışmıyodum ama bu sene inada bindirdim 3. sınıf olucammmm.....
kamu yönetimi okuyorum.sen?çok seçenek olması iyidir bence en azından aradığın her markayı,bir cok organik ürünü bulabilirsin.

tur düzenleseler :)) hamileler için özel tur...hergece birimizde misafir oluruz :)

Gunaydinnnnn :KK16:
Kizlar dun esimle azicik tartistik 1 saat araliksiz agladim :KK14:
Biliyorsunuz bebegimde sorun oldugunu ogrenirken bile moralim hep yuksekti bwbegim icin dayanmistim...
Ama esimin bana azicik sesini yukselterek kizmasi cok agrima gitti...
Sakinlestirmeye calisti ama ne care sonunda baristik ama.....
Oda cok sasirdi ilk defa boyle agladim tabi bende sasirdim....
Ve sonuc simdilerde kalktim bas agrisindan oluyorum......
Kahvaltimi yapip dinleneyim optum hepinizi :KK54:

kızlar ben bugün rüyamda doğum yapıyodum sabah uyandım ki hala sanki sancı çekiyodum sanırım doğum korkum şimdiden başladı:KK50:

cnm dr bana magnesyum vermedi suan sadece akn ve decavit içiorum kan ıalcınıda duzenlı ıcemıorum mıdem bulanıooo ama ayagımı kesseler ole acımazdı heraldeee bende cıglık cıglık uyandım esım bısmılah bısmılah dıye uyandı :KK51:

canım bi daha ki kontrolde söyle mutlaka verir çünkü artık kasılmalar kramplar sıklaşacak maalesef:KK43:

Gunaydinnnnn :KK16:
Kizlar dun esimle azicik tartistik 1 saat araliksiz agladim :KK14:
Biliyorsunuz bebegimde sorun oldugunu ogrenirken bile moralim hep yuksekti bwbegim icin dayanmistim...
Ama esimin bana azicik sesini yukselterek kizmasi cok agrima gitti...
Sakinlestirmeye calisti ama ne care sonunda baristik ama.....
Oda cok sasirdi ilk defa boyle agladim tabi bende sasirdim....
Ve sonuc simdilerde kalktim bas agrisindan oluyorum......
Kahvaltimi yapip dinleneyim optum hepinizi :KK54:

oooyyy canım kıyamaaammm sizeeee..
en azından tatlıya bağlanmışşş..

canım sen gel buraya sana ciğerciyi kapattırırım yeterki ciğer yemek istiyorum de :KK52::KK52:

oohhhh sağolasın canım...yemiş kadar oldum :KK56:

bende canım hiç çalışmıyodum ama bu sene inada bindirdim 3. sınıf olucammmm.....
kamu yönetimi okuyorum.sen?çok seçenek olması iyidir bence en azından aradığın her markayı,bir cok organik ürünü bulabilirsin.

ben 4'teyim şu an işletme...

kızlar ben bugün rüyamda doğum yapıyodum sabah uyandım ki hala sanki sancı çekiyodum sanırım doğum korkum şimdiden başladı:KK50:

canım şimdiden strese girilecek bi durum yok.
doğum doğanın bi kanunu,rabbim bu güzel görevi bizlere vermiş.
öyle düşün bi anlık sancıyla kurtuluyoruz
buda anneliği önemli kılan bi durum.şimdiden endişelenme canım bebişini üzme daha çok var....

ciğere bayılırımmmmm :KK56: :KK51: :KK9:

ciğeri ağzıma bile koymazdım iğrenirdim resmen taaki d.bakıra gelene kadar eşimin ısrarıyla yemiştim ilk lokmamı çok önyargılıydım ama yediğim ilk gün ben şu ana kadar neden yemedim diye kızdım kendime... kii d.bakır ın ciğercileri inanılmaz lezzetli burda sabah bile kahvaltıda ciğer yiyorlar:KK1::KK1: ama doktorum ciğer yememem gerektiğini söyledi ben biraz ısrar edince o zaman en fazla iki şiş o da ayda bir dedi ben de okey o zaman dedim.. a vitaminin fazlası plasenta da zehir olarak birikiyormuş yasaklamasının sebebi buymuş meğer..

Son düzenleme:
X