2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
canım senin doktor ankarada mı? 35-40 dakka incelediğine göre iyi bi doktor. benimki 10-15 dakka sürdü :2:
doktorun kim canım senin, nereye gidiyorsun?

Koru hastanesine gidiyorum canım ben Dr um ümit korucuoğlu. Baya inceledik birlikte en son kalbe iyi bakamadım vaktiniz varsa bi meyvesuyu içip gelin dedi. Bizim tüm vaktimiz o zaten var dedik. Sonra kalbe baktı tamam dedi aslında görmüştüm ama içim rahat etsin istedim dedi. Yaa kalp nasıl atıyor öyle dıp dıp dıp dıp😍

oooo neler demissin bizim melekler cadıya mı dönüşcek yaniii

Benim kızışım da 20+2 olmasına rağmen 19+4 gösteriyormuş. Milyon kızım😊 ve 309 gr geldi. Dr küçük falan değil bir kaç günlük sapma normal dedi. Bence 380 gr gayet iyi Dr neden öyle demiş ki?:44:

Kizlar lutfen cevap verin benim doktorum ayrintiliyi kendisi yapacagini soyledi ama hepiniz baska bi dr.dan randevu almissiniz benim gibi kendi dr.u aytintili yapacak olan var mi

Eğer doktorun radyoloji konusunda deneyimi varsa oda yapabilir canım sorun yok yani.

Merhaba kızlar doktordan ayrıntılı ultrasona girdim cok şükür herseyimiz normal bi oh cektim :)darısı tüm kontrolü olanların basına

NAsıldı canım süreç nasıl gerçekleşti benimde 7 şubatta var merak ediyorum herşeyini göreibliyormusun ellerini ayakalaırnı yüzünü

kızlar astrolojiden anlayan varmı bebeklerimiz ikizler burcu olcak nasıllardır ikizler bebekleri fiziksel ve duygusal özellikleri hadi fikri olan paylaşsın bilelim kimle başa çıkacağımızı

Astrolojiden çok anlamam ama eşim ve annem ikizler.onları kısaca tanımlayacak olursam bi kere çok zekiler her konuda konuşabilme becerileri var çünkü her konuda az çok bilgi sahibi oluyorlar. Meraklılar yani öğrenme konusunda. Tez canlılar. Ateşliler yani. Gezmeyi çok severler evde dururlarsa da misafir gelsin hoş beş edelim isterler yani rutinlikten pek hoşlanmıyorlar. Aklıma gelenler bunlar canım:)

[sıze=3]yap anacım yaaaaap hakkındır.. [/sıze]

yap yap ama nasıl cnmm beniiim benım eltımde hamıleeee calısmıor benım calısmam ona olagan ustu bısey gıbı gelıor ama esimd egayet normalmiş gibi davranıo evet abartılacak bıseyı yok ama sonuc olarak + yarılıorum eve gelıp dınlenmek hakkım oldugunu dusunuorum bı yerım agrıor desem yat uzan gecer dıor bu laf benı cok rahatsız edıyor belım agrıor dıorum sırt ustu uzan dıor v.sv.s ınsan bır glır ovayım gecer der ama yk yok yoky

bende anlamadım. 22 haftalık bi bebeğin 500 gr olması gerek dedi. seninde 21 hafta, 380 gr küçük o yüzden dedi. neyse ya çok sorun değil heralde. kafama takmıcam artık. teşekkür ederim sana da :)

Ben görümcenin de sanki iyi niyetli olmadığı kanısına vardım ama sadece bir his tabi

Benim doktorum +perinatolog yapacak. Dışardan bir perinatologdan randevu iste bence canım.[/QUOTE]

Ama kötü niyetli olunca ne olacakki yani neden kötü düşünsünki. Onunkine zaten bakmasına gerek yok. Çünkü 2. çocuğu bu ilki ilk okul 4 e gidiyor ve ev hanımı kendisi rahatlıkla bakar eder. Yani bir anlam yükleyemiyorum. İnsan kardeşinin rahat etmesini istemezmi? Sonuçta benim çalışıyor olmam onun iyiliği içinde

maşallah. Allah o minik kalplerini ve hepsini korusun. sağlıkla kucağımıza alalım inşallah...

odunluk erkeklerin kanında var demek,çoğu aynı..
yontmaya çalışıyoruz ama olmuyo bazen işte..
benimki Allah var şimdi,böyle değil aslında ama bazı huyları var tabi buna benzer..

valla canım nasıl halledersin,düzeltirsin bilmiyorum ama bu durumun ekstra bi durum olduğunu anlatman göstermen lazım..

Canım internetten arastırtıgıma göre ciğer hamilelelikte pek tavsiye edilmiyor zararlı olma ihtimali var istersen sende bi arastır canım bebişlerimize bi zararı olmasın da

Canım internetten arastırtıgıma göre ciğer hamilelelikte pek tavsiye edilmiyor zararlı olma ihtimali var istersen sende bi arastır canım bebişlerimize bi zararı olmasın da

canım fazlası zararlı içerisinde fazla A vitamini olduğu için. az miktarda yenmesi gerekiyor. Hoş ben yiyemiyorum ezelden beri ama..

kızlar astrolojiden anlayan varmı bebeklerimiz ikizler burcu olcak nasıllardır ikizler bebekleri fiziksel ve duygusal özellikleri hadi fikri olan paylaşsın bilelim kimle başa çıkacağımızı

Bizim bir iş ortağımız var bayan anlıyor bu işlerden. Yıldızname falan çıkartabiliyor. Çok rahat edeceksin ikizler bebekleri çok uyurmuş çok sakin olurlarmış. Bir yerden okumuştum birde ikizler çocukları diğer çocuklardan çok farklı olurmuş. Çok zeki ilgi alanları geniş olurmuş algıları çok kuvvetli olurmuş.

şimdi aradım dr goturıyım seni dior aman bu erkekler pek odun cnmmmm bak hafta sonu yardım eder kahvaltı temızlık ama zaten ogun ben evdeyım dınlenıp yapıorum asıl hafta ıcı lazm ama

ayyy çok sevindim canım kızım benim akıllı uslu olcak ozamannnnn annesini üzmicekk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…