2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Ben de merakla senin suda doğum araştırmanın sonucunu bekliyordum😉 ama ikinci doğumda almaları durumu kötü olmuş😒 halbuki fiyatı falan da beklediğimden baya uygunmuş... Aynen benim eşim de normal doğum için korkarım ben diyor. Bayılırım ben girmem diyor. Kendisini kan tutuyor da :KK1: ben de dedim yanımda duracaksın orda kan falan yok zaten elimi tutacaksın ben yalnız hissederim kendimi doğurmam bak diyorum:KK1:

aynen canım ya, ne bu erkeklerin korkaklığı, biz doğurmaya korkmuyoruz onlar yanımızda durup elimizi tutmaktan korkuyorlar. ya diyorum dr. un durduğu yerde durmayacan sen yanıma oturacan, tamam diyor sezaryen olsun diyor o benden daha korkak çıktı:KK52::KK52:
evet suda doğumun fiatıda çok iyi, ama ben yine doktoruma soracağım şubatta randevu, inşaallah. şuana kadar izlediğim 3 tarz doğumun en güzeli suda doğumdu :) vallaha 2. doğumu olan arkadaşlara tavsiye edilir.:KK34:

evet cnm biliyorum onu..güzel ve anlamlı ayrıca değişik ve ilginçç..bende sevdim..

canım öyle çok enteresan şeyler değil aslında ama benim çok hoşuma giden şeyler oldu..
hatta anneme dedim,karar veremezsem 2-3 çeşit biarada azar azar yapalım dedim..
karar veremicem gibi çünkü :KK1:

mesela bikaç örnek bak şöyle..ama bunların daha gelişmişi,güzeli tabi..

Eki Görüntüle 944781
Eki Görüntüle 944787 Eki Görüntüle 944786 Eki Görüntüle 944785 Eki Görüntüle 944784 Eki Görüntüle 944783 Eki Görüntüle 944782

Ay ben geenlerde koca bir günümü ayırdım bunlar anetten araştırıyom ona soruym buna soruyom falan 4 model de karar 1 inden en fazla yaptırdıcma mevlidinde dağırmka için diğer 3 ünden eşit oranda olacak inş.

Doğum anı tamamda asıl sorun öncesi sancılar ne olacak...

her acının bir tatlısı vardır bebiş için değer o acılar da çıkınca hepsini unutuyor kadının surat ifadesinden an an farkı görebiliyosun canım.. Allah herkese hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah...:KK31::KK31::KK31::KK31:

Valla kizlar hastane odamizin susleriyle ikramlariyla 4 teyzemiz var onlar ilgilenecek.....
Oglum bu yonden oldukca sansli sanirim :KK16:
Hastane odamiz ile yatak odamiz teyzelerimize ait sagolsun bacilarim :KK19:

ne yapalım bizim babamız vardıyalı çalışıyor.. Gece biz uykuydayken gidiyor.. Bazende sabahleyin.. Yani hiç bizimle kahvaltı edemiyor..bizim kv ler uzak. Kendi annişimde öyle :))

Yesinler senin oğluşunu nasılda baba sözü dinlermiş... Şimdikiler uyanık aç falan kalmazlar tatlım.. Gerekirse bizi sömürürler :KK70::KK70:
Bizim sıpa da artık hareketlense hiiiçte fena olmayacak.. Eşim kaburgasını kırdığı için bize hep arkası dönük uyumak zorunda kalıyordu.. Dün gece babası anneyi göğsüne yatırınca kıskandı. Minik minik pıt pıt yaptı.. yaramaz daha cinsiyetini de göstermedi ama kıskanç olacağı kesin.. Bu ikizler burcundan çekeceğimiz var gibi :))))

Canim senin adina uzuldum gercekten.....
Eeee bebis geliyor babanin calismasi gerek tabi.....
Esine cok gecmis olsun :KK34:
Ayrica evet kiskandirmissin bebisini :KK9:
Eskisi gibi samimilik yok bizde bana bir erkek yeter deyip esimle dalga geciyorum :KK52:

Senin adına çok sevindim.Tahmin edebiliyorum mutluluğunu

saol tatlım çok teşekkürler çok mutluyum bugün bu yüzden rabbim herkesin düzenini yerine getirsin çok zor çünkü inş hayırlısıyla giderim bende :KK49:

kızlar yaa kan değerim 10.6 çıkmış benim hamilelikten önce hep 13 dü .acaba çok mu düşük kan ilacı alıcam ama annemler türkiyden gönderecekler yieme içme ile yükseltilebilir mi bi bilginiz varmı kii...

Kan değerin düşük görünüyor canım..sabahları 2 kaşık keçiboynuzu pekmezi ye.. Üzüm kurusu tüket.. eğer çay alışkanlığın varsa azaltmaya ve açık içmeye çalış.Kırmızı et ve ciğerde çok faydalı.. haftada 1 gün mutlaka köfte tüket. Ve yine haftada 1 ciğer ye. Biraz dikkat edersen yükselecektir canım..

Merhaba kızlar doktordan ayrıntılı ultrasona girdim cok şükür herseyimiz normal bi oh cektim :)darısı tüm kontrolü olanların basına

kızlar merhaba,
bende dün ayrıntılı ultrasona girdim. doktorun dediğine göre bebişim biraz küçükmüş. 21. hafta bitti, 380 gr imiş. büyüklüğü de, 20+3 görünüyormuş.
sizin bebişleriniz kaç gr ve tam kaç haftalıklar?

Kizlar lutfen cevap verin benim doktorum ayrintiliyi kendisi yapacagini soyledi ama hepiniz baska bi dr.dan randevu almissiniz benim gibi kendi dr.u aytintili yapacak olan var mi

Canım ben dün gittim ayrıntılıya kendi Dr uma. Aynı senin dediğin gibi şüphelerim vardı. Ama gidince rahatladım. Sonuçta Dr un makinesi aletleri ayrıntılı için uygunsa daha fazla zaman harcayarak yapıyor kendi Dr un da. Benimki yaklaşık 30-45 dk boyunca inceledi her organına baktık. Merak etme yani

kızlar astrolojiden anlayan varmı bebeklerimiz ikizler burcu olcak nasıllardır ikizler bebekleri fiziksel ve duygusal özellikleri hadi fikri olan paylaşsın bilelim kimle başa çıkacağımızı:KK23::KK23::KK23::KK22:

aynen canım ya, ne bu erkeklerin korkaklığı, biz doğurmaya korkmuyoruz onlar yanımızda durup elimizi tutmaktan korkuyorlar. ya diyorum dr. un durduğu yerde durmayacan sen yanıma oturacan, tamam diyor sezaryen olsun diyor o benden daha korkak çıktı:KK52::KK52:
evet suda doğumun fiatıda çok iyi, ama ben yine doktoruma soracağım şubatta randevu, inşaallah. şuana kadar izlediğim 3 tarz doğumun en güzeli suda doğumdu :) vallaha 2. doğumu olan arkadaşlara tavsiye edilir.:KK34:

herkes aynı galiba... benim eşim de girmek istemiyor. fena olurum diyor birde sana destek olamam, annen girsin yanında diyor. sanki bebek onun değil annemin. bana destek olması gereken o sonuçta. ne yapıp edip girmesini sağlamam gerek :KK52:

birde kızlar sizin bebişlerin kiloları ne kadar? ayrıntılı ultrason da biraz küçük dediler de bizimkine. 21 hafta, 380gr.

son olarak, ankarada nerede doğum yapcaksınız? suda doğum yaptıran bi yer var mı?

Canim senin adina uzuldum gercekten.....
Eeee bebis geliyor babanin calismasi gerek tabi.....
Esine cok gecmis olsun :KK34:
Ayrica evet kiskandirmissin bebisini :KK9:
Eskisi gibi samimilik yok bizde bana bir erkek yeter deyip esimle dalga geciyorum :KK52:
[/QUOTE]

Hahahay süprmiş ..babanın pabucu şimdiden çöpte desene..
Sorma bizde de bir şey kalmadı :KK70: :KK70:
Teşekkürler cnm geçicek inşallah.
Bebişlerimiz sağlıklı olsundaaa her şey düzelir..

Merhaba kızlar doktordan ayrıntılı ultrasona girdim cok şükür herseyimiz normal bi oh cektim :)darısı tüm kontrolü olanların basına

Çok şükür ya ne güzel , herkes iyi haberlerle gelsin de bize de zaman çabuk geçsin :) 1 şubat gelse de bizde hasret gidersek oğlumuzLa :KK17: Canım Bidahaki kontrolden bahsetti mi doktorun acaba, Şeker yüklemesi falan önümüzdeki ay mı yapıLcak varmı bilgin ^^

her acının bir tatlısı vardır bebiş için değer o acılar da çıkınca hepsini unutuyor kadının surat ifadesinden an an farkı görebiliyosun canım.. Allah herkese hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah...:KK31::KK31::KK31::KK31:

Amin canım... Ben izlemediğim için bilemiyorum...

Canım ben dün gittim ayrıntılıya kendi Dr uma. Aynı senin dediğin gibi şüphelerim vardı. Ama gidince rahatladım. Sonuçta Dr un makinesi aletleri ayrıntılı için uygunsa daha fazla zaman harcayarak yapıyor kendi Dr un da. Benimki yaklaşık 30-45 dk boyunca inceledi her organına baktık. Merak etme yani

canım senin doktor ankarada mı? 35-40 dakka incelediğine göre iyi bi doktor. benimki 10-15 dakka sürdü :2:
doktorun kim canım senin, nereye gidiyorsun?

hay Allah iyiliğini versin yaaa..
yazdıklarını bi an kendimde hayal ettim,düşündüm aaaay ne güldüm yaaa çok komik oldu :KK1: deli kızzzz..
yaaaa bende almak istiyorummm herşeyi hemen..olsun bitsin yaaaa..
Allah'ım utandırma inş..:nazar:

hihihhiihihi delimiym nee :KK9:
kızlar eşlerinize naz yapıomusunuzzzz sankı bu sıra esım hala hamıle oldumun farkında degılmıs gıbı gelıoor :KK50: yada ben evhan yapıorum üffff :KK36:

kızlar astrolojiden anlayan varmı bebeklerimiz ikizler burcu olcak nasıllardır ikizler bebekleri fiziksel ve duygusal özellikleri hadi fikri olan paylaşsın bilelim kimle başa çıkacağımızı:KK23::KK23::KK23::KK22:

canım benim eşim ikizler.
1.si anlık ruh hali değişimleri çok oluyor. bir anda sinirlenip sönüveriyor.
2.si zekiler. zekalarını da sürekli gösteriyorlar ve ukalalar. ama içten aslında o kadar ukala olmadıklarını görebilyorsun.
3. ikiyüzlü derler ama öyle değiller. sadece işlerine geldiği gibi davranıyorlar. bir az önce yapalım edelim veya evet dediği şeye 2 dakka sonra canı istemiyorsa veya o an canı öyle istediyse yapmayalım ya da hayır diyebiliyolar.
4.tez canlılar
benden bu kadar.. ama iyidir. azcık huyuna gittiğin zaman :KK52::KK52::KK52::KK52:
(bu arada ben normalde ikizlere acayip zıt bir burcum akrebim amaöyle yani)

X