2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Bunu bende çok beğenmiştim ve fiyatını sormuştum 3500 tl demiştirler. Şuan çilekte yüzde 40 indirim var eğer almayı düşünüyorsan fırsattan yararlan derim. Ben istanbulda kendi imalat yapan bir firmadan çok şık bir takım beğendim onu almayı düşünüyorum buna benziyor 1850 tl fiyatı da

ya kızlar şimdi ne dicem size biraz alakasız olacak ama bu bebikler ikizler burcu mu olacak şimdi yaaa nasıl bişi olacaklar ki ikizler burcu ilk defa bi tanıdığım olacak o da çocuğum olacak

bi sezeryancı daha ooohhh çoğalıyoruz

Valla benim mecburen olacak seçme şansım yok,ben masumum Ama tercihim epiduralli sezeryan böylelikle doğar doğmaz görebileceğim bebeğimi. Bunuda ayrıyeten tavsiye ederim ben ameliyatımdada epidural anestezi ile doktorlarla muhabbet ede ede oldum zevkliydi çok

ya kızlar şimdi ne dicem size biraz alakasız olacak ama bu bebikler ikizler burcu mu olacak şimdi yaaa nasıl bişi olacaklar ki ikizler burcu ilk defa bi tanıdığım olacak o da çocuğum olacak

cnm bnm oğlum 20 haızran doğumlu ikizler eğer bır gun daha sonra doğsaydı yengec olacaktı yanı bnm burcumdan ama kızım yengeç olacak annesının burcundan hatta o gune gec kalır bılemıyorum 3 temmuz doğumluyum bn o gun doğsa ama sankı ayarlamısım gıbı oldu gercekten ayarlmadım oğlumda son adet tarıhım 12 eylul kızım da 19 eylul

Heheheheeee dogru canim orda kalacak degiller ya saglikli sihhatli olsunlarda.. ornek ben normal dogumu cok istememe ragmen sezaryen olmak zorunda kaldim. Hakkimizda hangisi hayirliysa Allah onu nasip etsin.
Ama pufpufun hakkinda hayirli olan sezaryen olsun amin

Haaaydiii bakalim kizlar yok mu arttiraaaann

normalciler daha fazla olsada sezeryancılar 1 numara :119:

tamamdır yaptım galiba. thanks

olmuş canım

yok şekerim hata veriyo,açılmıyo..

senin beğendiğinin var mı resmi? merak ettim..

olsun sonuçta sezeryan

hem ben hem eşim oğlak ama boğa ile iyi anlaşırım yaa keşke insanın elinde olsa ayarlayabilse tamamen tesadüfi bişi oldu o ay aklımda yoktu yani yine olmaz diyordum hamile kaldım baştan bu burç işlerini düşünüp de ilişkiye girmek lazım yoksa böle tuhaf sonuçlar çıkıyo ben de anlaşamam heralde ikizlerle zaten burç yorumları da öle diyoo

kızlar ben kaçıyorum. herkese iyi akşamlar ve hafta sonları....
bebişlerinize ve kendinize iyi bakın.
görüşmek üzereee...

Sende gel alangu katil bize

bende normalciyim inşlh kardeşimin bebeğini bize verdiler kendi yarım saat sonra geldi bi saate anca ayıldı o anlarına çok üzüldüm
arkadşım normal doğum yaptı çıktığında belli zorlanmış ama bebeği kucağında geldi rabbim hayırlısını versin bi avazda

ahahahahahah amin

PUFF PUFFF sen pek sevinmicen ama bnde normail doğum istiyorum daha sağlıklı ve herşeyi tatmak için ama tabi denildiği gibi çok zor olursa bide aşağıda dikiş olucaksa sezeryan tercih olurum çünkü karnımdaki dikişte zordur ama aşğıdakini düşünmek bile istemiyorum şimdiden acı hissettim sanki yani tamamen normal isteyen birisiyim herşeyiyle

neyse arkadaşlar size doyum olmaz görüşürüz hoşçakalın.ben bidaha gelene kadar normaldi sezeryandı baya alevlenir konu heralde ama benimde kararım kesin bi terslik olmazsa normalciyim

üüüüffff var ya hayat boyu hep ikizleri sevmem dedim, tanıdığımda var bikaç ikizler çok hoşlaşmam ama gel gör ki çocuğumda ikizler olcak inş..
napalım.. büyük konuşmuşum demek
oooyyyy olsun ama yerim ben onun pipisini,bi gelsin de ben onu kendi burcum gibi yetiştiririm,hem belki yükseleni farklı olur ona çeker

sende mi brütüs
ama bak gördün mü, sen işin gerçeklik payını biliyosun aferin arkadaşım dikişin nerde olacağı önemli..onu düşün,öyle karar ver..şu an doğru yoldasın

puf puff doktorlarla ortak mı oldun naptın ayy ayy ne gülüyorum vallahi canım sıkkındı keyfim yerine geldi sayenizde

Konunun neresindeyim bilmiyorum ama sadece son sayfayı okudum ve hemen yazayım dedim bende sezeryan olucamm :)

puf puff doktorlarla ortak mı oldun naptın ayy ayy ne gülüyorum vallahi canım sıkkındı keyfim yerine geldi sayenizde

suss kızzzz aaaay inş benim doktorumda sezeryan yanlısıdır, hiçte sormadım konuşmadık anacım bilmiyorum ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…