2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
merhaba kızlar.. az önce dr.dan geldım ayrıntılı ultrasona girdim bebişim uyuyordu:) iç organlar beyin gelişimi kalça iskelet kemiği her şeyıne bakıldı .hersey normal bı sıkıntı yok şımdılık.rabbım herkese saglıkla kucagına almayı nasıp etsin.fakat ben daha alıs verıs yapmayı goze alamıyorum.30.haftaya kadar.burdakı arkdasların aldıklarına bakıyorum sımdılık:KK9:

suss kızzzz :21: aaaay inş benim doktorumda sezeryan yanlısıdır, hiçte sormadım konuşmadık anacım bilmiyorum ki :KK53:

sezeryan sezeryan derken doktor yat dicek normal ahahaah :KK53::KK53::KK53: ama korkma sen bayılınca mecbur sezeryana dönerler
hadi bir yandaş daha geldi sana :KK52:

ikizler zor ama çok zeki bi burç kızlar!zeka küpü bebelerimiz olacak inşallah allahın izniyle
deha filan olularmış:))))))

sezeryan sezeryan derken doktor yat dicek normal ahahaah :KK53::KK53::KK53: ama korkma sen bayılınca mecbur sezeryana dönerler
hadi bir yandaş daha geldi sana :KK52:

normal derse var yaaa,doktorumu çoooooooook seviyor olmama rağmen bi an düşünmem değiştiririm :KK1: o derece yani...

merhaba kızlar.. az önce dr.dan geldım ayrıntılı ultrasona girdim bebişim uyuyordu:) iç organlar beyin gelişimi kalça iskelet kemiği her şeyıne bakıldı .hersey normal bı sıkıntı yok şımdılık.rabbım herkese saglıkla kucagına almayı nasıp etsin.fakat ben daha alıs verıs yapmayı goze alamıyorum.30.haftaya kadar.burdakı arkdasların aldıklarına bakıyorum sımdılık:KK9:

maşallah canım :nazar: 30.haftaya kadarmı dedin? vuuuyyyy durabilcen yani o kadar? anaaaam ne sabır varmış sende :KK1: hani bende korkuyorum,önceden kayıplarım var Allah korusun hep aklımda bi endişe falan var ama duramıyorum artık almak istiyorum bişeyler..ve ben almasamda maşallah aile alıyo..

sımdı farkettımda inşlh aynı gun dogum yapıyoruz.158 gun kalmıs ıkımızınde:))))):21:

sımdı farkettımda inşlh aynı gun dogum yapıyoruz.158 gun kalmıs ıkımızınde:))))):21:

bu yazanlar tutmucak gibi ya neyse, bakalım.. :KK1:
hani erken gelen oluyo, gelmek istemeyen oluyo + sezeryancılar bi 10-15 gün öne atıyo (ki o ben oluyorum) hayırlısı bakalım.. ama evet,şimdilik aynıyız bakalım kim nolcak :KK1:

eşim gelicek 1 saate, ben çıkıyorum kızlar..
malum yemek falan filan.. haftasonuna giriyoruz bide..

cann arkamdan fırsat bulup normalcileri toplama, herkes sezeryan olucak :KK33: :KK76:
hehehehe şaka şaka.. kim ne nasıl istiyosa öyle olsun dilerim :nazar:

iyi bakın kendinize ve minnaklarınıza :emir_bebek:
görüşürüüüüüüüüüüüüüüüüzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :KK3:

ya kızlar ne farkettim biliyormusunuz?amma gevezeyiz:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
bazen mayıs annelerinede bakıyorum bazen onları geçtik maşallah sayfa olarak geçmek biyana fark attık
hem bizden kalabalıklar hemde 1 ay önceden site açıldığı halde !
korkarım biz bu hızla yakında nisan annelerinide sollarız:KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

gözün aydın canım ben de pazartesi gidicem inşaallah.ben alıyorum valla dayanamıyorum:KK1:

ya kızlar ne farkettim biliyormusunuz?amma gevezeyiz:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
bazen mayıs annelerinede bakıyorum bazen onları geçtik maşallah sayfa olarak geçmek biyana fark attık
hem bizden kalabalıklar hemde 1 ay önceden site açıldığı halde !
korkarım biz bu hızla yakında nisan annelerinide sollarız:KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

aynen canım bizim grup bi değişik çok aktifiz maşallah:KK9: aldıklarımızı yüklediğimiz diğer topikte mayıs annelerinden biri yazmış bizim gruptapek alınan bişey yok genelde sizin grubu takip ediyorum fikir ediniyorum diye:KK1::KK1: enerjimiz yüksek valla:KK51:

KIZ ANNESİ OLMAK

İki buçuk yaşındaki zilliye dün giydiği tişörtü bugün giydirmenin imkansız olduğunu öğrenmek demek...

Kız annesi demek....

Dört yaşındaki küçükhanımın caddedeki bütün incik boncukçuları tanımasına hayret etmemek demek...

Kız annesi olmak demek...

Birinci sınıfa giden cadıya hergün farklı şaç modeli yapmak zorunda olmak demek...

Bir damlacıkken tv de nerden uyduysa daha çok uzar diye kaşını kirpiğini kesmesine kızamamak demek...

Kız annesi demek...

Kaşları uzayana kadar kaşlarına göz kalemiyle minik rutüşlar yapmak demek...

Koca makası nasıl tuttu, gözüne sokmadan nasıl kesti demek...

Kız annesi demek...

Pazara onsuz gittiğinde ona bir çöp bile alamadan dönmek demek, yanılıpta aldığında bir hafta boyunca ne kadar büyüdüğüne, ne alacağına kendisi karar vereceğine dair nutuk dinlemek demek...

Kız annesi demek...

Pazara yollayıp 2 demet maydanoz 1 kilo domates almasını istediğinizde, 3 penye tişört, 5 lastik toka alıp gelmesine kızmamak demek...

kız annesi demek...

Evin altındaki bakkala giderken bile ayna karşısında 2 saat süslenmesine alışmak demek...

Kız annesi demek...

Sabah 6 da kalkıp 8 e kadar ayna karşısında kalmasına şaşırmamak demek...

Okula giderken hazırmısın dediğinde, çantasına bakıp rujüm,rimelim,kalemim...tamam hazırım... demesine alışmak demek...

Kızlarla gittiği kuaförde kızın kaşlarını alırken verdiği şekle kızıp ağlayan zilliye hak vermek demek...

O kaşlarla sokağa çıkamayacağına inanan küçük hanım için okulu arayıp bin kaplan gücündeki anne olarak bir kaç gün izin almak demek..

Bütün gün yorgan altından çıkmamasına aynaya bakmamasına gülmemek demek...

Masum suçlarına ortak olmak demek...

Mezuniyet balosunda prenses halini görünce bir köşede gizli gizli ağlamak demek...

O üniversite hazırlık testi çözerken saçlarını sarmak demek...

Kızının elinden bir bardak sıcak çay içmenin nasıl tatlı olduğunu öğrenmek demek...

Kız annsei olmak demek...

Minik bebeğinin ne zaman bu kadar büyüdüğünü anlayamamak demek...

Kız annesi demek....

Kız annesi olmak ise,

Kızıyla gurur duyuyor olmak demek...

----------- AAah ağlayacam hatta ağladım valla :KK43::KK43: ne güzel şeymiş kız annesi olmak hatta evlat sahibi olmak Allahımmmm teşekkürler :KK52::KK52:

Cok sukur herseyin yolunda olmasina sevindim canim :KK16:
Masaallah :nazar::nazar::nazar:

inşallah öyledir canım bi dahaki randevuda belli olur benim pek umudum yok ama inşallah çıkmıştır.bebeğimi sağlıcakla kucağıma alayım da sezaryen normal doğum önemli değil

Canım ben haftaya ayrıntılıya giricem. Bakalım dediğin gibi Dr ne diyecek inşallah bütün sorunlar düzelmiştir..

eşim gelicek 1 saate, ben çıkıyorum kızlar..
malum yemek falan filan.. haftasonuna giriyoruz bide..

cann arkamdan fırsat bulup normalcileri toplama, herkes sezeryan olucak :KK33: :KK76:
hehehehe şaka şaka.. kim ne nasıl istiyosa öyle olsun dilerim :nazar:

iyi bakın kendinize ve minnaklarınıza :emir_bebek:
görüşürüüüüüüüüüüüüüüüüzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :KK3:
Pufpufuuuum garibiiiiimmm:KK52: polyannam beniiiiimmm....
Normalciler cokta ya nasilda kendine pay cikariyosun....olsun sonucta sezaryencisinn.... olsun sende bizden sayilirsin asagiya atilan dikislerden korkuyomussun....falan :KK52::KK52: uzak dur benim normalcilerimdeeeenn:KK20::KK20: amacini biliyorum ben seniiiiinnnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

KIZ ANNESİ OLMAK

İki buçuk yaşındaki zilliye dün giydiği tişörtü bugün giydirmenin imkansız olduğunu öğrenmek demek...

Kız annesi demek....

Dört yaşındaki küçükhanımın caddedeki bütün incik boncukçuları tanımasına hayret etmemek demek...

Birinci sınıfa giden cadıya hergün farklı şaç modeli yapmak zorunda olmak demek...

Bir damlacıkken tv de nerden uyduysa daha çok uzar diye kaşını kirpiğini kesmesine kızamamak demek...

Kız annesi demek...

Kaşları uzayana kadar kaşlarına göz kalemiyle minik rutüşlar yapmak demek...

Koca makası nasıl tuttu, gözüne sokmadan nasıl kesti demek...

Kız annesi demek...

Pazara onsuz gittiğinde ona bir çöp bile alamadan dönmek demek, yanılıpta aldığında bir hafta boyunca ne kadar büyüdüğüne, ne alacağına kendisi karar vereceğine dair nutuk dinlemek demek...

Kız annesi demek...

Pazara yollayıp 2 demet maydanoz 1 kilo domates almasını istediğinizde, 3 penye tişört, 5 lastik toka alıp gelmesine kızmamak demek...

kız annesi demek...

Evin altındaki bakkala giderken bile ayna karşısında 2 saat süslenmesine alışmak demek...

Kız annesi demek...

Sabah 6 da kalkıp 8 e kadar ayna karşısında kalmasına şaşırmamak demek...

Okula giderken hazırmısın dediğinde, çantasına bakıp rujüm,rimelim,kalemim...tamam hazırım... demesine alışmak demek...

Kızlarla gittiği kuaförde kızın kaşlarını alırken verdiği şekle kızıp ağlayan zilliye hak vermek demek...

O kaşlarla sokağa çıkamayacağına inanan küçük hanım için okulu arayıp bin kaplan gücündeki anne olarak bir kaç gün izin almak demek..

Bütün gün yorgan altından çıkmamasına aynaya bakmamasına gülmemek demek...

Masum suçlarına ortak olmak demek...

Mezuniyet balosunda prenses halini görünce bir köşede gizli gizli ağlamak demek...

O üniversite hazırlık testi çözerken saçlarını sarmak demek...

Kızının elinden bir bardak sıcak çay içmenin nasıl tatlı olduğunu öğrenmek demek...

Kız annsei olmak demek...

Minik bebeğinin ne zaman bu kadar büyüdüğünü anlayamamak demek...

Kız annesi demek....

Kız annesi olmak ise,

Kızıyla gurur duyuyor olmak demek...

----------- AAah ağlayacam hatta ağladım valla :KK43::KK43: ne güzel şeymiş kız annesi olmak hatta evlat sahibi olmak Allahımmmm teşekkürler :KK52::KK52:

Benim zillim 3 yasinda. Iki uc saattir evde yoktu ananesine gitmisti. Eve geldi nasil ozlemisim bi sarilip opeyim dedim seni cok ozledim dedim beni ittiriyo ben arkadasimi ozledim diyo arkadasida komsunun oglu:KK9:

Benim zillim 3 yasinda. Iki uc saattir evde yoktu ananesine gitmisti. Eve geldi nasil ozlemisim bi sarilip opeyim dedim seni cok ozledim dedim beni ittiriyo ben arkadasimi ozledim diyo arkadasida komsunun oglu:KK9:

Su anda evcilik oynuyorlar benimki anne olmus markete gitmis arabayi o kullanmis kocasina izin vermemis. Yemek yapmis herkesi sofraya cagiriyo yok tursu cikarmayi unuttum falan. Ogluda begenmedi yemegi..
Ahanda sofradan kalkip saklambaç oynamaya basladilar:KK1::KK1:

Gozun aydin canim benim de 3 hafta sonra Allahin izniyle. Darisi bize olsun:nazar::nazar:

X