2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar itiraf ediyorum ben sezeryandan korkuyorum asıl sonuçta kesilip biçilme var ya ucunda işte bu beni çok korkutuyor.:KK52: Allah en kolay şekilde hepimizi birer avazda kurtarır sağlıkla inşallah doğum zor iş zor gözüme büyüyo :KK52::KK52:
aynen bende sezaryenden korkuyorum:KK1: dediğin gibi karnını baştan başa yarıcaklar falan bildiğin ameliyat:26: inşaallah bi sorun olmazda normal dogum yaparız.illaki zordur kolay olsa herkes sezaryene koşmaz.ama annelikte bu yüzden güzel değilmi o kadar sanının acının mükafatı tertemiz yeni doğmuş bi bbebek gibi gnahsız olmak.... ah ah bu ne büyük nimet ya ne büyük nimet rabbime şükürler olsun...

gel geeeel doğru yola gir cann'cımmmmm :KK4:

yok yok her şeyin doğalı daha iyidir
sen bizimle gell :KK4:

bu arada pufpuff gene mi profil fotonu değiştirdin :) çok şekermiş. ben koyamıyorum foto. koyduğum yazı dizisinde görünmüyo. onu nası yapcam? yoksa onun içinde burda kıdemlenmem mi gerekiyo :KK70:

Şşşşş girmeyin birbirinize öyle veya böyle doğacak o çocuklar :KK1: Normal doğumu bilmem ama sezaryen hakkında fikrim var çünkü 10 ay önce miyom ameliyatı oldum sezaryen gibi ve pek sıkıntı yaşamadım,dolayısıyla benim doğumum mecburi sezaryen olacak ve bu konuda yırttığımı düşünüyorum :KK1: yalnız tek sorun göbeksizken ameliyattan sonra şiştim ve göbek kaldı tek sıkıntı o inşallah göbek kalmaz :KK50:

bi sezeryancı daha ooohhh çoğalıyoruz :KK76:

Ayyy sizin yuzunuzden camasirlari balkonda unuttum tuh ya duman kokacaklar simdi :KK50::KK50:
Pufpufum bekle beni... donusum muhtesem olacaaaaakk
Puhahahahaaaa :KK23:

Aferin kiz bendensin:KK52::KK52:

Valla kizlar su plasentadaki bag yuzunden kesin sezeryan olacagim gozuyle bakiyordum...
Cok sukur bagimiz kayboldu bir engel olmadigi surece normal dogumdan yanayim .....
Ki benim canim baya baya tatlidir yani....
Asimi oldum geldigim gibi oturuyorum kv de sagolsun hizmet ediyor :21:.

heeeee bitek şu son resmi gördüm topikte,çatlıcaktım ayol :KK1:
dolap harikaymış baya beğendim deeee, şu 2.si ne ?? :26: koltuk gibi..
beşiği, şifonyeri falan yok mu bu takım değilmi? ayrı ayrı mı?

adamı hasta etmeyin uleeeeen
gidin sezeryan olmayın siz, normal olun :KK22:

canım takımı da varda ben bu iki parçasını alıcam sadece.ikincisi sedir yatak.böyle süslemişler koltuk gibi.daha sonradan bu şekilde koltuk olarakta kullanılabiliyor.bildiğin tek kişilik baza boyutlarında.korkuluk yapılıcak önüne.beşiği de var onunda fotosunu atim ama beşiğini almıcam nerdeyse bu yatakla aynı fiyat:KK34: $Bebek odasý takýmý dore_R9R.jpg $Genç Odasý Takýmý Dore_BTN.jpg
ilki bebek odası dolabı ve beşiği diğer resimse genç odası takımı

bu arada pufpuff gene mi profil fotonu değiştirdin :) çok şekermiş. ben koyamıyorum foto. koyduğum yazı dizisinde görünmüyo. onu nası yapcam? yoksa onun içinde burda kıdemlenmem mi gerekiyo :KK70:

yok canım profil foto için kıdem gerekmiyor :KK34:
bende sıkıldıkça değiştiriyorum :KK1: bunu çok sevdim...

yukarda üstte "kullanıcı kontrol paneli" ne gir..
azcık aşağıda solda "avatarını değiştir" var onu tıkla..
ordan ya sitenin kendilerinden seç yada PC'den istediğin yerden yeni yükle ve kaydet..

o kadar :KK34:

canım takımı da varda ben bu iki parçasını alıcam sadece.ikincisi sedir yatak.böyle süslemişler koltuk gibi.daha sonradan bu şekilde koltuk olarakta kullanılabiliyor.bildiğin tek kişilik baza boyutlarında.korkuluk yapılıcak önüne.beşiği de var onunda fotosunu atim ama beşiğini almıcam nerdeyse bu yatakla aynı fiyat:KK34:Eki Görüntüle 937967 Eki Görüntüle 937968
ilki bebek odası dolabı ve beşiği diğer resimse genç odası takımı

hııımmm anladım canım şimdi ok :KK34:
ama şıkmış bak buda gerçekten,sevdim..

bende çatır çatır doğurmak istiyorum ama benim de geçmişten bi vajinismus olayım var geçti gitti gerçi atlattım ama yine de normal doğumda sorun olmaz inşallah :KK15: yoksa normal doğumdan yanayım ben de :KK23: sezeryan korkutuyo beni adı bile tuhaf sezeryan....bababa ....

bende çatır çatır doğurmak istiyorum ama benim de geçmişten bi vajinismus olayım var geçti gitti gerçi atlattım ama yine de normal doğumda sorun olmaz inşallah :KK15: yoksa normal doğumdan yanayım ben de :KK23: sezeryan korkutuyo beni adı bile tuhaf sezeryan....bababa ....

tüüühhh bi kişiyi normal doğumculara kaptırdık..
yok anacım kötü değil,kandırmasınlar seni..
sezeryan güzeldir...güzeeeel :KK1:

yav arkadaş alıntı mesajlarını silmekten gına geldi yaaa :KK47:
ne saçma sistem oldu :KK47:

aynen bende sezaryenden korkuyorum:KK1: dediğin gibi karnını baştan başa yarıcaklar falan bildiğin ameliyat:26: inşaallah bi sorun olmazda normal dogum yaparız.illaki zordur kolay olsa herkes sezaryene koşmaz.ama annelikte bu yüzden güzel değilmi o kadar sanının acının mükafatı tertemiz yeni doğmuş bi bbebek gibi gnahsız olmak.... ah ah bu ne büyük nimet ya ne büyük nimet rabbime şükürler olsun...

sendenım canım doğruruz çatır çatır:KK52:

Valla kizlar su plasentadaki bag yuzunden kesin sezeryan olacagim gozuyle bakiyordum...
Cok sukur bagimiz kayboldu bir engel olmadigi surece normal dogumdan yanayim .....
Ki benim canim baya baya tatlidir yani....
Asimi oldum geldigim gibi oturuyorum kv de sagolsun hizmet ediyor :21:.

Haaaydiii bakalim kizlar:KK52::KK52: yok mu arttiraaaann:KK1::KK1:

işin enterasan tarafı bnm doktorum da tam bır sezeryancı hıc sevmezmıs normal doğumu ama bn ona öğretirim bn normla ıstıyorum yanı mecbur yaptıracaak

yok canım profil foto için kıdem gerekmiyor :KK34:
bende sıkıldıkça değiştiriyorum :KK1: bunu çok sevdim...

yukarda üstte "kullanıcı kontrol paneli" ne gir..
azcık aşağıda solda "avatarını değiştir" var onu tıkla..
ordan ya sitenin kendilerinden seç yada PC'den istediğin yerden yeni yükle ve kaydet..

o kadar :KK34:

tamamdır yaptım galiba. thanks :KK16:

geçen bi arkadaşım normal yaptı 3 ıkınmada çıkarttım valla çok kolay oldu dedi :KK1: sonra da hemen taburcu oldu hastaneden şanslı kadın :KK16: abimin eşi de sezeryan oldu ne zorluklar çekti kadıncağız ama bakalım biz ne desek boş normale hazırlanırız bakarız sezeryan olur en iyisi ikisine de hazırlanmak psikolojik olarak eninde sonunda bu bebişler dışarı çıkacak mutlaka :KK52: orda kalacak değiller ya di mi ama :44:

X