2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
aynen bende sezaryenden korkuyorum dediğin gibi karnını baştan başa yarıcaklar falan bildiğin ameliyat:26: inşaallah bi sorun olmazda normal dogum yaparız.illaki zordur kolay olsa herkes sezaryene koşmaz.ama annelikte bu yüzden güzel değilmi o kadar sanının acının mükafatı tertemiz yeni doğmuş bi bbebek gibi gnahsız olmak.... ah ah bu ne büyük nimet ya ne büyük nimet rabbime şükürler olsun...

gel geeeel doğru yola gir cann'cımmmmm

yok yok her şeyin doğalı daha iyidir
sen bizimle gell

bu arada pufpuff gene mi profil fotonu değiştirdin :) çok şekermiş. ben koyamıyorum foto. koyduğum yazı dizisinde görünmüyo. onu nası yapcam? yoksa onun içinde burda kıdemlenmem mi gerekiyo

bi sezeryancı daha ooohhh çoğalıyoruz

Ayyy sizin yuzunuzden camasirlari balkonda unuttum tuh ya duman kokacaklar simdi
Pufpufum bekle beni... donusum muhtesem olacaaaaakk
Puhahahahaaaa

Aferin kiz bendensin

Valla kizlar su plasentadaki bag yuzunden kesin sezeryan olacagim gozuyle bakiyordum...
Cok sukur bagimiz kayboldu bir engel olmadigi surece normal dogumdan yanayim .....
Ki benim canim baya baya tatlidir yani....
Asimi oldum geldigim gibi oturuyorum kv de sagolsun hizmet ediyor .

canım takımı da varda ben bu iki parçasını alıcam sadece.ikincisi sedir yatak.böyle süslemişler koltuk gibi.daha sonradan bu şekilde koltuk olarakta kullanılabiliyor.bildiğin tek kişilik baza boyutlarında.korkuluk yapılıcak önüne.beşiği de var onunda fotosunu atim ama beşiğini almıcam nerdeyse bu yatakla aynı fiyat
ilki bebek odası dolabı ve beşiği diğer resimse genç odası takımı

yok canım profil foto için kıdem gerekmiyor
bende sıkıldıkça değiştiriyorum bunu çok sevdim...

yukarda üstte "kullanıcı kontrol paneli" ne gir..
azcık aşağıda solda "avatarını değiştir" var onu tıkla..
ordan ya sitenin kendilerinden seç yada PC'den istediğin yerden yeni yükle ve kaydet..

o kadar

hııımmm anladım canım şimdi ok
ama şıkmış bak buda gerçekten,sevdim..

bende çatır çatır doğurmak istiyorum ama benim de geçmişten bi vajinismus olayım var geçti gitti gerçi atlattım ama yine de normal doğumda sorun olmaz inşallah yoksa normal doğumdan yanayım ben de sezeryan korkutuyo beni adı bile tuhaf sezeryan....bababa ....

tüüühhh bi kişiyi normal doğumculara kaptırdık..
yok anacım kötü değil,kandırmasınlar seni..
sezeryan güzeldir...güzeeeel

yav arkadaş alıntı mesajlarını silmekten gına geldi yaaa
ne saçma sistem oldu

sendenım canım doğruruz çatır çatır

Haaaydiii bakalim kizlar yok mu arttiraaaann

işin enterasan tarafı bnm doktorum da tam bır sezeryancı hıc sevmezmıs normal doğumu ama bn ona öğretirim bn normla ıstıyorum yanı mecbur yaptıracaak

tamamdır yaptım galiba. thanks

geçen bi arkadaşım normal yaptı 3 ıkınmada çıkarttım valla çok kolay oldu dedi sonra da hemen taburcu oldu hastaneden şanslı kadın abimin eşi de sezeryan oldu ne zorluklar çekti kadıncağız ama bakalım biz ne desek boş normale hazırlanırız bakarız sezeryan olur en iyisi ikisine de hazırlanmak psikolojik olarak eninde sonunda bu bebişler dışarı çıkacak mutlaka orda kalacak değiller ya di mi ama :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…