2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
hahahahaha Allah iyiliğini versin, deli yaaa güldüm kendi kendime burda
şekerim herkesin kendi tercihi napalım
yakında sezeryancılar normal doğumcular olarak burda kapışcaz
Valla aynen benimde aklima geldi sezaryenciler normal dogumcular birbirine girecek diye

he yaaa aynen öyle arkadaşım yaaa
aaay vajinanın kesilmesi, sonra dikilmesi.. çekilen acılar.. ve tüm bunlar sen görürken uyanıkken hissediyoken oluyo.. allahımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

amaaaan korktuğun şeye bak..
ne duycan görcen, ne hissetcen.. hooop bayıl hooop ayıl oldu bitti..
sonrada göbişte ufak bi çizgi, o kadar..

teşekkür ederizzzz bizz
iyi fikir ben açayım doğum konusunu şubatta bakalım ne diyecek... 4 lü biraz para tuzağı canım onu hissettim ben, hastane ortağı doktorum zaten...en baştan tüm testleri uygularım ben prensip olarak falan demişti... başka bir özel hastanedeki doktor da 4 lüye gerek yok demişti... birinin dediği diğerini tutmuyor ki

Bende aralik 2010da oldum sezaryen senin gibi epidurale karsiydim ve aynen anlattigin gibi gecti bizimde iki gunumuz. Yalnız biseyi merak ettim anesteziden ayildiktan sonra sezaryen yerinde agrin oldumu yok hic agrin olmadimi

yani hafif bi ağrı oluyo tabiki! ama zaten sende biliyosundur sık sık iğne ilaç verdikleri için pek hissetmedim ben!sadece kötü tarafı bikaçgün kambur yürüyosun hepsi o kadar,inşallah bundada aynı olur !

aaay vajinanın kesilmesi, sonra dikilmesi.. çekilen acılar.. ve tüm bunlar sen görürken uyanıkken hissediyoken oluyo.. allahımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Allah iyiligini versin ya su msja bak allahimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Az kaldi beni normalcilikten koparacaaksiniz haa

he birde sezeryanın en kötü tarafı ne biliyormusunuz?doğduğunda bebeğin ağlama sesini duyuyor olmamak !işte ben tek ona üzülürüm hala!

çünkü benim garip bi durumum olduda o konuda bi gün anlatırım size hem çok komik hemde çok kötü bi tecrübeydi benim için!

amaaaan korktuğun şeye bak..
ne duycan görcen, ne hissetcen.. hooop bayıl hooop ayıl oldu bitti..
sonrada göbişte ufak bi çizgi, o kadar..

bnıde hop ayıl hop bayıl kısmı korkutuyor işte ama otekınde en azından kendındesın ve olduktan sonrakı rahatlık hıcbsıseyde yok kus gıbı sankı gokyuzunde ucuyor gıbı oluyorsun ıstedgın gıbı hareket edıyorsun bnde sezeryanda bundan korkuyorum hareket edememe ve eğilip doğrulamama var sonucta yıne agır kaldıramayacasın hadı kızlar normal olsun bnce

kızım dur söylerken bayılcan şimdi ahaha
tamam kabul ediyoruz sezeryan candır sezeryan kandır sen sezeryan ol
güldürttün beni yani ay ayyy

Aferin kiz bendensin

heeeee bitek şu son resmi gördüm topikte,çatlıcaktım ayol
dolap harikaymış baya beğendim deeee, şu 2.si ne ?? :26: koltuk gibi..
beşiği, şifonyeri falan yok mu bu takım değilmi? ayrı ayrı mı?

kızım dur söylerken bayılcan şimdi ahaha
tamam kabul ediyoruz sezeryan candır sezeryan kandır sen sezeryan ol
güldürttün beni yani ay ayyy

adamı hasta etmeyin uleeeeen
gidin sezeryan olmayın siz, normal olun

Şşşşş girmeyin birbirinize öyle veya böyle doğacak o çocuklar Normal doğumu bilmem ama sezeryan hakkında fikrim var çünkü 10 ay önce miyom ameliyatı oldum sezeryan gibi ve pek sıkıntı yaşamadım,dolayısıyla benim doğumum mecburi sezeryan olacak ve bu konuda yırttığımı düşünüyorum yalnız tek sorun göbeksizken ameliyattan sonra şiştim ve göbek kaldı tek sıkıntı o inşallah göbek kalmaz

Son düzenleme:
yav arkadaş alıntı mesajlarını silmekten gına geldi yaaa
ne saçma sistem oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…