2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

senin öyle güzel bi yüreğin var ki bak Allah geciktirmeden verdi mükafatını.. Üzüldün ağladın içine dert oldu ama sonu güzel bitti allahtan.. Eşin bi şekilde anlamış hatasını buda bişeydir canım benim hep mutlu ol inş

slm kızlar ben de sürekli okuyorum ama pek yazmıyorum. Ben hamile kıyafeti bakıyorum ama bulamıyorum. İnternetten almaya karar verdim ben de . Sizlerin alış veriş yaptığı bir site var mı??????????

ben direk hamile kıyafeti satan dükkanlardan aldım..internetten giyim konusunda pek cesaret edemiyorum olur mu olmaz mı beğenir miyim diye..

canım okurken bile içim cız etti aaaay çok geçmiş olsun ama ben bidefa bile bulantı yaşamadım,o yüzden ne iyi gelir napılır bilmiyorumki..

bebegın kıpırtılarını hıssedıyor musunuz kızlar ben hissetmıyorum hala ya

Bende hissedemiyorum 18.haftaya basladim dr daha erken dedi cevremde cok.kisi var 20 21 de hisseden ilk ve kiz bebekler gec hissedilir diyolar bide benim gibi gaz sorunun varsa beklemekten baska caremiz yok biraz daha sabir sen kac haftaliksin

Bende hissedemiyorum 18.haftaya basladim dr daha erken dedi cevremde cok.kisi var 20 21 de hisseden ilk ve kiz bebekler gec hissedilir diyolar bide benim gibi gaz sorunun varsa beklemekten baska caremiz yok biraz daha sabir sen kac haftaliksin

bnmkıde kız cnm ultrosona gıttıgımız zaman ekranda kıpırdıyor ama duymuyorum bekleyecez sanırım

Slm! Ben de inşallah Allah nasip ederse haziran annesi olacağım! Ama migrenden daha tadını bile çıkaramadım aynı sorunu yaşayan birini görünce yazmam istedim. Mesaj atacaktım ama attırmadı.
Ağrıların devam edyor mu? Ben 4 ayı bitirdim hala her gün ağrım var!!! %95'i de yataktan kaldırmayacak ataklar (( napcam bilmiyorum ((((
Böyle çat diye girdim kızlar kusura bakmayın ama bu ağrı beni bitirio (((

herkese sağlıklı hamilelikler dilerim!!!

canım yaa seni çok iyi anlıyorum daha yeni alattık bizde.ama benim eşim sinirli değildir o yuzden çabuk geçti.hatasını hemen anladı.ayrıca ben tüm günü nerdeyse kuran okuyup dua ederek geçirdim hem ağladım hem dua ettim.sende rabbime sığın ve ondan dile sonu mutlaka hayıra bağlanıyor.rabbim senin eşininde aklını başına getirsin inşallah.

İyiki sabretmişsin canım, o da hatasını anlamış guzel olan bu...artık korkma en güzel erkek pişman olmuş erkektir.
vallahi öyle zor geçtiki o saatler ama çok şükür herşey düzeldi.bide grip oldum şimdi başımdan ayrılmıyo ıhlamur kaynatmış meyve tabağı hazırlamış akşam yemeğinede balık almış hazırladı pişirdi bende afiyetle yedim.
canım benim çok sağol güzel düşüncelerin için.duanın icabetini yaşadım rabbim hiç geciktirmedi karşılık verdi.birde bebeğimi hissedebilsem iyi olup olmadığını çok merak ediyorum.:18:

bende hissetmiyorum birde karnımı görseniz 7 aylık gibi feci gazım var taş gibi karnım nefes alamıyorum.birde en son gittiğimde benim sıpa başaşşağa duruyordu ayaklarını midemde hissediyorum sanki sıkıştırıyor.ama hareket etmeye gelince tık yok.

kızlar sizce beşik almak için erken mi :26:

Icinden nasil geliyorsa oyle yap canim, Ben gezecem belirleyecem kafamda kuracam. 7. Ayda kismetse toplu alacam herseyi. Hem para biriktirecem alisveris icin. Icimden acele etmemek geliyor... Ama senin icinden almak geliyorsa al canim, erkek diye birsey yok. Bazi bebekler aceleci opuyor, Onlar aldiriveriyor anneciklerine :)

ayy evet cnm tepentaklak duruyordu bnmkıde ayaklarını mıdeme dayamıs kıprıdama yok

bn şimdi boludakı dukkanları gezdım duzcede cok buyuk bır magaza bebek dunyası dıye oraya gıtmek ıstıyorum bakalım

bende hissetmiyorum canım bi kaç defa elimi karnıma koyduğumda seyirme gibi oldu ama damarmıydı bebiş mi bilmiyorum inş bizde en kısa zamanda hissederiz. birşey sorucam özel olmazsa zayıfmısın sen yoksa benim gibi küçük bir göbişin varmı ben acaba zayıf olmadığımdan mı hissedemiyorum diyorum da...

bn şimdi boludakı dukkanları gezdım duzcede cok buyuk bır magaza bebek dunyası dıye oraya gıtmek ıstıyorum bakalım

67 ile hamıle kaldım su an 69 um ama boyum da 1,66 oldugu gostermıyorum kılomu yanı anlayamadım kı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…