2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Canim cok gecmis olsun iyiki kirik degilmis Allah sifa versin tez zamanda

Gunaydinnnnnnnnn
Hayirli kandiller canlarimmmmm

Anammmmmm durustluk basa dert gelin adaylari birer bireer kaciyor

Azerikizi usg icin gittigin yerin adini yazabilirmisin birde sadece usgyemi gittin oraya yani devamli muayene oldugun yer degil dimi benim hastane 170tl dedi eger randevu bulabilirsem bende gideyim

Annisler hepinize hayirli kandiller Allahim saglikla bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin kolay dogumlarimiz olsun insallah Rabbim hastalara griplilre agrisi sizisi olanlara midesi bulanan yanan herkese sifalar versin tum dualarimiz bu guzel gecede kabul olsun insallah

Selamlar annisler
Kandiliniz mubarek olsun
bende hissetmek istiyorum artık ya benimki niye tepmiyo
kibar kızım benim :)

Canim haklisin valla bu aralar cok hassas zamanlarimiz eslerimizden özellikle ilgi alaka bekliyoruz hakli olarak blki o da arkadaslarina hayir diyememistir zaten gittigine gidecegine pisman olur sen bilirsin yapacagini😵

bencede haklısın cnm.. Hani biyere gitmesi değil sorun bana göre ama tel çekmiyormuş bide evde bırakmış Allah korusun o yada sen bişey olsa haberleşemeyeceksiniz.. Çok kötü bi durum

kızlar akşam benimki saat 9,30 da geldi suratı bir karış asık soramıyomda noldu die önce gitti namaz kıldı.ben tabi tüm gün ağladığım için gözlerim balon gibi oldu.ve o geldiğinde hala ağlıyordum.çok feci bir gündü.
hala ne olduğunu bilmiyorum ama ben uzanıyordum koltukta yanıma geldi yere oturdu bi baktım gözleri dolu özür diledi hakkını helal et dedi.bi daha asla seni yalnız bırakmıcam dedi.aslında ben seni değil kendimi yalnız bırakmısım dedi.ben ne dicemi bilemedim.burnundan getirmeyi düşünüyodum ama biri yada bişey onun burnundan getirmiş zaten.pişman olmuş.grip olduğum için gece çok kötü geçti sabaha kadar bekledi başımda.durup durup sen benim herşeyimsin seni çok seviyorum deyip durdu.
sormadım ne oldu die sormıcamda.aklı başına gelmiş çok dua etmiştim ama.gece boyu kaç kere helallik istedi.yani herşey düzeldi kızlar.allahtan sabretmişimde oturmuşum evde zor oldu ama ağlaya ağlaya oturdum.rabbim bir daha yaşatmasın bunu bana ve hiç kimseye.

Yeri geliyo öküz oluyorlar yeri geliyo odun ama onlar bizi seviyor bizde onları hadi geçmiş olsun
ne güzel mutlu son :)

Canim doktor mukemmel gercekten tek bur tane perinatolog var zaten ....
5 gun onceden sitesinden olabildigince erken al randevuyu ki perinatolog orada olsun ayni gun alabilsin seni.....
Bezmi Alem vakif universite hastanesi canim..
Ayrica sadece ayrintili usg icin gittim oraya canim ben iki kere girmek zorundaydim ..

Son düzenleme:
Benm bebeğim de bugün tekmelere başladı cidden cok gZl bi duygu inş uykumdan uyandırmaz iyi geceler hepinize:)
bnde bendeee hissetmek istiyorum elimi karnıma koyup bekliyorum ama tık yok...göbüş desen akşamları balon gibi sabahları nohut kadar..bulantı kusma sıfır..hamileleikle ilgili bişey yaşamayıncada insan ister istemez tedirgin oluo yaa endişeli anneler (=
Selamlar annisler
Kandiliniz mubarek olsun
bende hissetmek istiyorum artık ya benimki niye tepmiyo
kibar kızım benim :)

ohh çok şükür cnm sabır herşeyin başı...çok sevindim..önemli olan hatasını anlaması..iyi olmuş

Ohhhh cok sukur araniz duzelmis huzeyfem
Sanada cok gecmis olsun arkadasim

Yeri geliyo öküz oluyorlar yeri geliyo odun ama onlar bizi seviyor bizde onları hadi geçmiş olsun
ne güzel mutlu son :)

ohh çok şükür cnm sabır herşeyin başı...çok sevindim..önemli olan hatasını anlaması..iyi olmuş
Ohhhh cok sukur araniz duzelmis huzeyfem
Sanada cok gecmis olsun arkadasim

sağolun kızlar çok şükür herşey düzeldi bebeğimi hissetmediğim için ne durumda olduğunu hiç bilmiyorum inşallah sağlığı yerindedir.
bu arada herkesin kandili mübarek olsun.
ben feci halde şifayı kaptım boğazlarım berbat durumda heryerim dökülüyor.ıhlamur getirecek kociş aradı nasılsın die.öksürük için ne yapabilirim bilen varmı pekmez içiyorum inşallah iyi gelir.gece öksürürken hiç uyuyamadım.
birde bişey sorucam bu haftalarda öksürmek bebeğe zarar verirmiki.:26:

Canım öksürük bebeğe zararlı değil. Ben daha önce bahsetmiştim belki okumuşsundur. Astımım var ve günde en az 100 kere öksürüyorum hemde ciğerim sökülecek şekilde üstelik hergün diye. Sadece öksürürken bebek havaya zıplıyo çok komik oluyo ultrasonda gördüm ama bi sürü doktora sordum endişelenecek durum yok dedi. Seninki grip öksürüğü o yüzden bi tarif vereyim geçirir. Elmayı küp küp doğra içine toz tarçın koy ve de 5-6 karanfil ve 1-2 dilim limon bunları kaynat demle biraz. Bardağa koy içine pekmez ya da bal koyup sıcakken iç. Ben hep bunu yapıyordum hemen geçiriyordu.

allah razı olsun canım çok teşekkür ederim hemen yapıcam berbat hissediyorum kendimi şöyle bir iki tekme atsa yada ufak bir hareket etse içim rahatlıcak

allah razı olsun canım çok teşekkür ederim hemen yapıcam berbat hissediyorum kendimi şöyle bir iki tekme atsa yada ufak bir hareket etse içim rahatlıcak

dün de çok ağlamışsın ya uyuyordur şimdi bebek. Yorulmuştur o da. Merak etme Allah bekler onları. Eğer evde bal varsa balın içine karabiber ve havanda dövülmüş çörek otunu koyup macun yap siyah gibi bi renk oluyor tadı kötü ama günde iki kerede 1 tatlı kaşığı alırsan gribini kolay atlatırsın. Ben pek ilaç kullanmayı sevmem hep böyle bitkisel çözümler bulurum.

bnde hissetmiyorum cnm ve senin gibi endişeliyim cumartesi günü kontrolüm var heyecanla bekliyorum

kızlar bu arada bugün Mevlüd Kandili..bugün Efendimizin dünyayı şereflendirmesinin yıl dönümü..burada kutlayarak kalmayalım..nasılki sevdğimiz birinin d.günü için günlerce hediye seçiyoruz hazırlık yapıyoruz bugünde hediyemizi bol bol salavat çekip anarak Kuran-ı Kerim okuyarak verelim inşallah..tüm müslüman aleminin kandili mübarek olsun

Hayırlı Kandiller güzel annişler.. Rabbim layığıyla geçirmemizi nasip etsin.. Bu Mübarek günde bebişlerimizin sağlığını sıhhatini versin..

Kizlar bisey soracağım. Ben bugun bebisin hareketlerini pek hissetmedim. Cok dinleme firsatim olmadi gun icinde ama yarim saattir uzaniyorum tik yok. Normalde uzanir uzanmaz baslardi hareketleri. Kociste disari cikalim diyo. Poffff napsamki simdi ben

slm kızlar ben de sürekli okuyorum ama pek yazmıyorum. Ben hamile kıyafeti bakıyorum ama bulamıyorum. İnternetten almaya karar verdim ben de . Sizlerin alış veriş yaptığı bir site var mı??????????

Size cevap fırsatı vermedeeeenn yazayim hemen. Geldi iki tane tekme hatta uc hihihiiii... neyse rahatladim.. kaciyorum beeenn

Tum musluman aleminin kandili mubarek olsun kizlar.herkezin esiyle sikintilari falan olur.ama inanin ben sizinkileri okuyunca halinize sukretmenizi istiyorum.bu mubarek gunde birbirimizi yedik.o sinirdenn cok sevdigim ayakkabigimizi kirdi.bende o sinirle cope tasidim onu bazi ayakkabilariyla yani onun ayakkabilarini attim.daha eve gelmedi ben ne yapicam simdi .pisman oldum cope gittim ama cok gec.benim esim cok sinirli ne ypcam ben.aglaya aglaya basim catliyo agridan.daha bisey yiyemedim.kavga sebebimiz de ayiptir soylemesi surekli birlesmek istiyo.bende kaciyorum.hep sebep ayni bu yuzden cok kavga ediyoz.o eline geceni kirip dagitiyo.of of oF bide cocuk gibi o kusecek bana ......kizlar yazmak rahatlatiyo insani kimseyle konusamiyorum bu konulari.bide en cok zoruma gidende dogurana kadar annenlerde kal dedi bana.co zoruma gitti...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…