2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
haziran ayının güzel anneleriiii allh bebeişlerimizi sağlıkla kucaklarımıza alması dileğiyle hepimizn kandili mübarek olsuunnnn... bu arada benım ıçın güzel bır mucize oğluşumu artık hissediyorum... bu sabah kıpır kıpırdı bebişim harika bir duyguu... tatmıyan annerlerde bu duyguu tatsın inşallahhh.. öpüyorum hepiniziiiiiiiiiiiii.......

Kandilimiz mübarek olsun canlar.
Rabbim hayırlısıyla sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza aldığımız günleri göstersin inşallah.
Hafta içi doktora gidecem kızlar inşallah yavrum iyidir dualarınızı bekliyorum

inş çok çok iyidir ve hep öyle olur kandilin mübarek olsun bugünün hayrına ii haberler alırsın inşallah..dua ediyorum hamilelerin duası kabul olurmus sizlerde benm için dua edinki bebeğimi bi daha kaybetmim ve tez zamnda yeniden bi meleğim olsun..

sebep ne olursa olsun hamile bi kadına kötü davranılmaz hamileymişsn ağlama nedn ağlıyosun bebeğine bişey olsa kim geri getirebilir bak ben bebeğimi 7 aylık kaybettim karnımda öldü benm eşim çok iyidir ama en ufak bişe olsa ben cok takadım ağlardım sabaha kadar psikolojikti sanırım kavga arardım ama değdimi şimdi pişmanım ben ağlayınca oda ağladı üzüldü diyorum benden şikayetçi olmasın diye dua ediyorum yavruma.diyecegim o ki eşin biraz anlayışlı olsun sen hamilesin yazıktır ya

ah canım benm şu hamilelik hepimizin sinirlerini mahvetti erkeklerde bunu yeterince anlamıyolar alttan almayı bilmiyolar bnmkide az önce uydunun önüne peçete koymuşum uydu kumandayla değişmiyo diye peçeteleri alıp deli gibi fırlattı okadar gücüme gittiki duşa girip ağladım 11buçukta kalktı annemin balkonunda güvercinleri var oraya gitti 3buçukta geldi şuanda uyuyo ve ben yalnız başıma oturup duruyorum nerde kaldı hamileleik anlayışı..en iyisi takmamak..ben bazen böyle zamanlrda bebeğimi üzmemek için o evde yokmuş gibi davranıuorum kendi gelio tıpış tıpış..bazen sallamıcaksın..çok gitmek istiyosa sen değil o gitsin annesinin evine..nedemek doğurana kadar annende kal..tek başınamı yaptın çocuğu..belki oda sinir anıyla söylemişitr cnm çnkü karı koca arasında bu tür sözler olmaması lazım boşver

Basin saolsun canim.suan hamileydin heralde.allah kucagina almayi nasip etsin.evet esim cok sinirli iyiligine iyidir ama sinirliyken nededigini ne yaptigini bilmiyo.annemleri cagirdim belki giderim onlarla.dua edin bana canim yanlis bise yapmiyim bu mubarek gunde.hayirli kandiller

Kızlar hepimizin ve tüm müslüman aleminin mevlüt kandili mübarek olsun.Rabbim karnımızdaki yavrularımızın dünyaya sağlıklı bir şekilde gelerek nice mevlüt kandillerini birlikte geçirmeyi nasip etsin inşallah.

Saol canim.sinirli iste oyuzden hep sinirle soylenmis sozler ama insanin zoruna gidiyo iste.sende aglama canim cok duygusaliz.eslerimizde cocuklasti iyice.dualarim sizlerle canim

Kandilimiz mubarek olsun kizlar. RABBIM dualarimizi kabul etsin Insaallah.

Size bi sorum olacak. Bebeginizi hissettiginiz yer neresi karninizmi kasiginizmi?
benim kasigimda seyirme var bazen sag bazen solda bu bebismi bilemedim tekmeleri nerde hissediyorsunuz? Tarif edebilirmisiniz lutfen

Saol canim.sinirli iste oyuzden hep sinirle soylenmis sozler ama insanin zoruna gidiyo iste.sende aglama canim cok duygusaliz.eslerimizde cocuklasti iyice.dualarim sizlerle canim

çocuklaşmasınlar efendim..bide bebeği onlar taşısaymış vay bizim halimizeymiş yani.. annenlere belli etme boşver onlarda üzülmesin

Hu huuuuu teyzeler biz geldikkkkk
Ali Yasin ime ciciler aldik babamizla birlikte.....
Ali Yasin daha masrafli oldu dedi durdu
Cok ama coooook yoruldum

Cok ama coooook yoruldum

Güle güle giysn canm oğlun..:)dün de kayınvalidem almş bebişime cok hevesli daha nelerr alcam ben ona diyo ben bişey almaya çekiniyorum daha ama hediyeler gelmeye başladı :)

Aysenazim uzuldum canim durumuna. Aslinda soylenecek cok sey var da yangina körükle gitmemek lazim. Tek soyleyecegim sey sakin ayakkabılarini cope attin diye kendini suclu hissetme ortada bir suclu varsa o da esin

Duaların için Allah razı olsun canım.Seninde kandilin mübarek olsun.
Seni üzmek istemem ama ne zaman kaybettin bebeğini.
Rabbim bir daha aynı acıyı yaşatmasın.Çok zor biliyorum bende erken doğumda kaybettim kızımı.
Hayırlısıyla yeniden hamile kalırsın ve sağlıklı sıhhatli kucağına aldığın günleri görürsün inşallah.
Cok ama coooook yoruldum
Hayırlısıyla güzel günlerde giysin cicilerini oğluşun canım

Güle güle giysn canm oğlun..:)dün de kayınvalidem almş bebişime cok hevesli daha nelerr alcam ben ona diyo ben bişey almaya çekiniyorum daha ama hediyeler gelmeye başladı :)

Karnim artik iyice belirginlestigi icin sanirim esimin kafasina simdilerde dank etti
Yavas yavas basladik hayirlisiyla .....
Diger ayada yatagini almayi dusunuyoruz....
2 ay onceden dogum cantami hazirlamayi dusunuyorum Allah (c.c.) in izni ile....
Erken dogum riskine karsilik....

cok sagol EMA mmmmm

Kizlar cook kotuyum ben ya sabah kalktim kalkali ne yesem cikariyorum tip merkezine gittik tansiyon 9/6 cikti serum taktilar ama eve gelir gelmez yine kustum.hic abartisiz 12 defa kustum bu zamana kadar ve hala cok kotu haldeyim bir yandanda ishal problemi yasiyorum kusarken karnim cok kasiliyor bebegime birsey olacak diye aglayip duruyorum sabahtan beri...ne yapacam allah rizasi icin bi yardim edin..

İyiki sabretmişsin canım, o da hatasını anlamış guzel olan bu...artık korkma en güzel erkek pişman olmuş erkektir.

geçmiş olsun canım suyu ihmal etme çünkü hem kusuyormussun hemde ishal Allah korusun susuz kalma. mide bulantısınada doktorum zencefil iyigelir demişti bi dene istersen

Canım tekrar git tansiyon tekrar düşmüş olabilir, bence tam teşekküllü bir hastanenin aciline git, geçmiş olsun.
Önemli değildir inşaallah.

Canım geçmiş olsun bir yemek kaşığı zeytinyağına karabiber dök bolca, hem yakıyor hem öksürüğü kesiyor, artı bağırsaklara da iyi geliyor. Ben hiç kabız olmadım. Arada içerim öksürmesemde.

slm kızlar ben de sürekli okuyorum ama pek yazmıyorum. Ben hamile kıyafeti bakıyorum ama bulamıyorum. İnternetten almaya karar verdim ben de . Sizlerin alış veriş yaptığı bir site var mı??????????

LC w. Bak, mavide de güzel elbise ve bol gömlekler var.

Aman bu erkekler, azıcık açıp hamile kadın psikolojisini okumaları lazım. Vallaha ben hergün çatıyorum sinirimi çıkarayım diye, adam ağzını açmıyor garibim, genelde ben gidip özür dilemek zorunda kalıyorum. Ama ilk hamile kaldığım gün internetten bir kaç sitenin linkini yolladım, bak oku psikolojimizi öğren, beni azıcık alttan al diye. Kızlar sizde zorla okutun, faydasını göreceksiniz. Bir de onlardan beklentinizi minimumda tutarsanız daha mutlu olursunuz. Odun olduklarını unutmamak lazım

Cok ama coooook yoruldum

İyi günlerde giysin bıdıkın iyi yapmışsınız...
Daha bizimkinin bir çorabı bile yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…