2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Ben acayip şekilde Türk kahvesi canım çekiyor, hatta kaşık kaşık yiyesim geliyor. Bizim ki karakız olacak :)

annişler dualarımız tuttu kırık değilmiş burdaki doktor salak mı ne mavf etti bizi profa gttiler doktor demiş çok incilmiş ama kırık çatlak yok ... ilaç bile vermemiş ama alçıya almış yine sabit durması gerekiyo ve tekrar incilmemesi içinmiş o kötü ama olsun çook şükür Rabbim 'e en kötüsünden en iyi sonuç çıktı 10 gün raporlu kocişimm iş yerindende sorun çıkmazsa ohh dinlensin canım benim hepiniz çook sağolun çok mutluyum kızımın ve sizin dualarınız tuttu..Allah hasta olan herkese acil şifalar versin.....

Canım korkma inş dua et hem rüyayı nasıl yorarsan öyle cikar derler. Birde bir rüyada kan görürsen o rüya beddal olur derler yani geçersiz gibi birsey .

Gozun aydin o zaman. Gecmis olsun tekrar

Merhaba Haziran 2014 annişlerii ..
Allah nasip ederse bu yolculukta bende sizlerle birlikteyim..
Aklıma takılan bir şey var size de sormak istedim.. şu an 18. haftaya giricem ve ben bebişimi 16 haftalıkken hissetmeye başlamıştım.. bayagı hareketliydi.. seyirme şeklinde oluyordu.. Ama 17.ci haftadan beri hiç hareketli değil.. 17.ci haftamızda kontrol vardı bebişim iyiydi çok şükür.. ama 2 haftadır bende aşırı derecede gaz sancısı oluyor.. acaba o yüzden mi hissedemiyorum.. ya da bebişim daha mı az hareketli?

Baslarda az olur hareketleri,bı kaç haftaya daha yogun hissedersin

çok geçmiş olsun tekrardan için rahatladıysa sevindim
üzme kendini fazla

canım o hareket ettiğinde sende hareketliysen hissedemiyosun ondandır bence öyle denk gelmiştir

Kızlar ben benim kocisime çok çektirdim bu konuda yazık adam bana televizyon izleme artık demeye başladı
ama şimdi hiçbişey istemiyo canım gerci ben birazda çingeneliğimden yaptım daha dur burnundan getirecem bn onun
özellikle bi gece kaldırıp fellik fellik aratmayı düşünüyorum ama hava soğuk diye kıyamıyorum şimdi biraz düzelsin havalar ben yapcağımı biliyorum
çok çingeneyim çok

Ben acayip şekilde Türk kahvesi canım çekiyor, hatta kaşık kaşık yiyesim geliyor. Bizim ki karakız olacak :)

selam canım.. bende aynı dertten muzdaribim.. instagramda hrkes hakve paylaşımında bulununca 1 aydır canım çok istiyor.. fakat miniğime kıyamıyorum zararlı diye içmedim =))

Kizlar ben en bastan beri eksi seyleri daha istahli yiyebiliyorum. Ama bu gunlerde canim oyle bisey istiyo kii mmmmm soylesem sizinde caniniz ceker.

canım o hareket ettiğinde sende hareketliysen hissedemiyosun ondandır bence öyle denk gelmiştir

inşallah öyledir canım.. ilk aylara nazaran daha hareketliyim.. ilk 3 ay sürekli yattığım için kendimi dinliyordum.. artık gezmelere gidiyoruz ve hareketlendi bayağı hayatımız.. ondan da olabilir.. tabi ki annelik şimdiden hormonlarımıza işledi hemen panik yapıyoruz..

Ben bunu sadece bir kere yaptim onda da kendi gitmemis arkadasini yollamis

Kizlar ben en bastan beri eksi seyleri daha istahli yiyebiliyorum. Ama bu gunlerde canim oyle bisey istiyo kii mmmmm soylesem sizinde caniniz ceker.

Aynen ekşiye devam, limonu portakal gibi soyup yiyitorum :) benim ilk üç ay hiç aşermem olmadı, yeni başladı...bir de süt, hatta yoğurt mayalarken bile o süt tenceresini kafama dikip içesim geliyor o derece yani

Ben 12. Haftalarimdayken gecenin bi yarisi elma sekeriii diye tutturmustum
Garibim gece 2 ye dogru bulup geldiydi

selam canım.. bende aynı dertten muzdaribim.. instagramda hrkes hakve paylaşımında bulununca 1 aydır canım çok istiyor.. fakat miniğime kıyamıyorum zararlı diye içmedim =))

Ay ben içiyorum, dr.a sordum günde bir fincan türk kahvesi içebilirsin dedi, diğer kahveler tehlikeliymiş...ama türk kahvesini özellikle bir kadın doğumcuyu dinlemiştim tv.da her kadın günde en az 1 fincan içmeli diyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…