2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar perşembe günü rahim ağzı ölçümü yapılacak galiba, 10 gun önce agrı şıkayetıyle gıttım 10 gun sonra sıkışık gel rahım agzına bakalım dedı.:26::26:

Rahim ağzına her ultrasonda bakıyor dr, normal dedi. Kasık ağrısı bebeğin eşi aşağıda olduğunda oluyormuş... Onu da sor, bebeğin eşi rahim ağzını kapıyormuş mutlaka sor...

anaaaamm yesinler kız senin oğluşunu..maşallah iyi haberlerinede çok sevndm cnm

Kizlar misafirim vardi yeni gittiler. Cok yorulmadim ama nasil uykum geldi.ama bu fasil da aradan cikti ne zamandır gelmek istiyorlardi. Iyi oldu.neler taptiniz takip edemedim ama cann doktorda olacakonu biliyorum allah yardimciniz olsun . Ben de yatayim iyi geceler ballarim.muck

hamilelikte hormonlar tavanda canım ondandır.ama bende kıskancım hamile olmasan da senin durumunda kıskanırdım

günaydın hatunlar hayırlı cumalar rabbm dualarımızı kabul etsin bebeklerimizi ve sevdiklerimizi korusun inşlh

Günaydın güzel anneler ve tatlı-şirin bebişleri...Hepinize hayırlı cumalar diliyorum.

canım benim ilk bebeğim çok hareketliydi bu yavrum çok tembel.ilk önce bana erkek dedi başka bi dr kız dedi çünkü nezaman gitsem bacaklarını sımsıkı kapatıyordu dün erkek dedi zaten 2 defa erkek demişse dr oyledir:)

günaydınnn kızlar nasılsınız bakalım bugün bir cuma gününden merhaba ve gelsin haftasonuuuu yuppiii

Ayyy pis kadın ben de sırf bu yüzden devlette doğum yapmam diyorum eşime.kv de ben 3 çocuğu da devlette doğurdum onlar daha uzman diyip duruyor. Sinir oluyorum banane dedim sen sensin ben benim. İmkanım varken neden kullanmayayım ki. Doğum paramla rahat rahat öderim boşuna mı çalışıyorum ben.Sinir şey. Ben de böyle çook hikaye duydum valla doğum yapan çevremden o yüzden olmaaaaz dedim eşime. O da tamam dedi. :)

Cicek nerdesin istanbuldaysan gel tatlim ben o dedigini yarin azicik yapicam yeriz

Anadolu yakasındayım canım sen nerdesin? Dün akşam yaprak aldım bu akşam sarmayı düşünüyorum ctesi misafir gelecek akşam çaya. Hem onlara hem kendime yapmış olacağım :)

Niye utanacaksın ki insanlık hali.Rahat ol canım herkesin başına gelebilir.

ya utanılmayacak bişey değil ki eşime bile diyorum yaklaşma bana ya saçmalama ben senden nasıl uzak durayım diyo :)

Kizlar bir yandan icimde bi ferahlik var bi yandan da bobreklerimde agri var ins psikolojiktir. Yarin sabah gidiyorum tahlil ve ultrason icin sorun cikmaz insallah :105::105:

Sorun çıkmaz bebeğim sakin ol hiiiç bişey olmayacak. Herşey yolunda gidecek içini ferah tut

Hayırlı Cumalar Güzeller güzeli anneler sizi ve kuzucuklarınızı çoook kocaman öptümmm

Son düzenleme:
günaydın bebeğimmm :) ben harikayım bugün yarın tatil ya uçuyorum şimdiden

aynen valla sabah yatak tak cıkarken esıme dıyorum yaırn neymıs uyku zamanııı uykuya hasretim ama evdeykende sabah en gec 9 ayaktayım fellik acıkıorum cunku neapı

Gunaydin tatli annisler dun doktordaydim yazmistim seker yuklemesi istemisti ne zormus ya 2 bardak bol sekerli su bide ac karnina simdi eve geldim bekliyorum saatim dolunca tekrar gidicem sonra bidaha 75 g lik yuklediler toplam 3 defa kan vercem midem cok bulaniyo ama aklinizda kalsin arkadaslar olurda kusarsam ictigim sekerin hic bi faydasi kalmicak baska gun yeniden yapilcak
Bide ben erken yaptirdim sebebide normalde aclik kansekerim hep dusuk cikio hamilelikten once glifor kullaniyodum insulin direnci icin (pkos ta vardi) 6 7 kilo alinca doktorum bi bakalim dedi

bide ben hamilelikten once 3 4 ay icinde 10 kilo vermistim hamile oldugumu duyunca ilk sigarayi biraktim sigarayi birakiyim derken abur cubur sonrada hamileleigin heyecaniyla bi baktim verdigim kilolari geri topluyorum doktorada hizli geldi oyle iste 9.50 de kan vercem gene ins sekerle alakali bisi cikmaZ

aynen valla sabah yatak tak cıkarken esıme dıyorum yaırn neymıs uyku zamanııı uykuya hasretim ama evdeykende sabah en gec 9 ayaktayım fellik acıkıorum cunku neapı

hihihihihi bizde de durum aynı açlıktan uyuyamıyorum ki uykum açılıyor sonra da

amaaaan aynen öyle yap cnm.. Dön arkanı uyu hehehehhe

birinin yardım etmesi güzel tabi ama olsun bide olumlu taraftan bak kendi ellerinle herşeye sen karar vererek yapacaksın

bizim evde kira şunan ama 3+1 o yüzden 1 oda köftemin olcak inş hazırlıklara başladık ufaktan

kızlar site çok garip..... yoğunluktanmı bilemedim habire hata veriyor..yazdım daha yeni düşmüş cvp..sizdede varmı aynı sıkıntı..

eveeeeeetttttt

benim görümcem kayınvalidem vs hepsi İst dışındalar iş için ve şubat ortadı gelecekler..geldiklerinde de odayı halledelim dediler bende hemen atladım tabi tamam diye..yoksa erken tabi Allah'ım utandırmasın inş

aaaaa aynı biberon setimi benim köfteme almış babanesi p.tesi bi kargo yollucaklar bisürü şey almışlar öyle meraklardayım ki aaay ne heyecanlıymış yaaa.. Bide evt cnm ben oda yapacağım takım alcam

kızlar kaç haftalık gebesiniz ve kilolarınız ne alemde merak ettim :44:

17.haftadayım 4.5 kilo aldım

aaaaaay harika bi görüntü yaaaa maşallah

o kadar çok mu oluyor işlem yaa. Ben geçen doktora gittim orada bir kadın yapmıştı bekliyordu valla nerdeyse akşam olacaktı hala bekliyordu benim ev de uzak git gel yapamam ne yapsam acaba

Günaydın Canlar...

Cumanız Mübarek Olsun İnşAllah.

Yarın Detaylı Randevumuz var. Dualarınızda beni ve kızımı da unutmayın olurmu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…