2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Günaydın kızlaaarrr

Puffpuf'um dün eve gittiğimde azarı yedim ben de zaten.. "daha cinsiyeti belli değil. hem erken bir karnın çıksın bi büyüsün doğum yakınlaşsın çıkar alırız ne acele ediyosun" bitbitbit söylendi durdu. :KK52::KK52::KK52::KK52: popomu dönüp uyudum vallahi be heveslenmişim almışım hıhhh :21::21::21::21:

amaaaan aynen öyle yap cnm.. Dön arkanı uyu hehehehhe :KK1:

ay canım benim ne güzel özendim valla benim burda kimsem yok keşke banada annemler filan gelebilseydiiii çekip çevirseydi biraz evi herşeyi bi başıma halletmeye çalışıyorumm:KK50: inş güzel bi oda hazırlarsınız bebişine canım benim:nazar::nazar::nazar:

birinin yardım etmesi güzel tabi ama olsun bide olumlu taraftan bak :KK34: kendi ellerinle herşeye sen karar vererek yapacaksın

ayyy ne güzel benimde bi odam var öyle ıvır zıvır dolu bi de baza var kaynanam bazasını verdi eşimin bi de şimdi ev bakıyoruz kiradayız satcaklarmış evi 3 odalı olursa yeni evim yapcam oda bebişime yoksa bitek yatak alıcam bi de şifonyer alırım

bizim evde kira şunan ama 3+1 o yüzden 1 oda köftemin olcak inş hazırlıklara başladık ufaktan
:emir_bebek:

kızlar site çok garip..... yoğunluktanmı bilemedim habire hata veriyor..yazdım daha yeni düşmüş cvp..sizdede varmı aynı sıkıntı..

eveeeeeetttttt :KK47:

benimde bir odam var aynı senin bahsettiğin gibi herşey var yatak dolabı ütü masası,elektrik süpürgesi,kitaplık ıvır zıvır.. en zoruda bu odayı toplamak olcak :)) ama en güzelide bebişimize güzel bir alan açacaz. ben daha odayı ellemedim erken diye :KK43: :KK16:

benim görümcem kayınvalidem vs hepsi İst dışındalar iş için ve şubat ortadı gelecekler..geldiklerinde de odayı halledelim dediler bende hemen atladım tabi tamam diye..yoksa erken tabi Allah'ım utandırmasın inş

benimde dün dayım ingiltereden geldi phılıps avent yedı dogan bıberron setini almıs bayıldım bır emzıgı var kucucukkkkkkk oyy alhım dogsun dıye delı oldum :KK54:

birde kızlar siz bebek odası takımı alıcakmısınız yoksa sadece besık kucukte dolapmı dsunuosunuz ben karrasızım herkez bsık 1 yasına kadar bıle yatamıor dıyoda :KK50:

aaaaa aynı biberon setimi benim köfteme almış babanesi p.tesi bi kargo yollucaklar bisürü şey almışlar öyle meraklardayım ki aaay ne heyecanlıymış yaaa.. Bide evt cnm ben oda yapacağım takım alcam

kızlar kaç haftalık gebesiniz ve kilolarınız ne alemde merak ettim :KK54::44::KK49:

17.haftadayım 4.5 kilo aldım
Hu huuuuuuu biz geldik bacilarrrrrr :KK16:
Plasenta bagimiz kayboldu kaybolacak
Cok sukur ya hicbir tehdit yokmus yalniz kafasinda gecici kistten bebegimde de varmis....
1 aya kaybolur dedi uzulmeni gerektirecek hicbir durum yok dedi....
Bebeklerde gorulurmus bu kist o nedenle icim rahat.....
Cok sukur kizlar ama renkli degildi ultrasyonumuz....
4D ile bakti.....
Birde saglik ocagindaki asiyi yaptirabilirsin dedi
Resmimize bakin hele sipa kendini sakladi :KK52:
Eki Görüntüle 925884 ....

aaaaaay harika bi görüntü yaaaa maşallah
:nazar:

Günaydın Canlar...

Cumanız Mübarek Olsun İnşAllah.

Yarın Detaylı Randevumuz var. Dualarınızda beni ve kızımı da unutmayın olurmu...

Günaydın Canlar...

Cumanız Mübarek Olsun İnşAllah.

Yarın Detaylı Randevumuz var. Dualarınızda beni ve kızımı da unutmayın olurmu...

hayırlı haberlerini bekliyoruz canım benimde 24 ocakta Allah sağlıklı olduklarını göstersin bize başka bişey istemiyoruz

Günaydın kızlar :) herkes haftasonu geldi diye seviniyor ama ben sevinemiyorum yarın arkadaslarımı çagırdım onlar gelecek ben bugün okuldan çıktıktan sonra eve gidip temizlik dip köşe yapacagım aksam da pasta börek yapacagım anlayacagınız yorucu günler beni bekliyor.... Arkadaslar tatlı tuzlu salata diye 3 çeşit sınırı koymuslardı okulun basında 3 çeşit bana çok az geliyor ne yapsam diye düşünüyorum... ben patatesli/peynirli börek, tramisu ve meyveli pasta ( 2 tane meyveli pasta yapmak yerine birini tramisu yapayım diyorum kalabalık gelirlerse yetmez diye) bide patates üzerine yoğurtlu bi tarifim var onu yapayım diyom sizce nasıl bi menü olur fikir veriri misiniz

hihihihihi bizde de durum aynı :KK1::KK1::KK1::KK1: açlıktan uyuyamıyorum ki uykum açılıyor sonra da :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

amaaaan aynen öyle yap cnm.. Dön arkanı uyu hehehehhe :KK1:

birinin yardım etmesi güzel tabi ama olsun bide olumlu taraftan bak :KK34: kendi ellerinle herşeye sen karar vererek yapacaksın

bizim evde kira şunan ama 3+1 o yüzden 1 oda köftemin olcak inş hazırlıklara başladık ufaktan
:emir_bebek:

eveeeeeetttttt :KK47:

benim görümcem kayınvalidem vs hepsi İst dışındalar iş için ve şubat ortadı gelecekler..geldiklerinde de odayı halledelim dediler bende hemen atladım tabi tamam diye..yoksa erken tabi Allah'ım utandırmasın inş

aaaaa aynı biberon setimi benim köfteme almış babanesi p.tesi bi kargo yollucaklar bisürü şey almışlar öyle meraklardayım ki aaay ne heyecanlıymış yaaa.. Bide evt cnm ben oda yapacağım takım alcam

17.haftadayım 4.5 kilo aldım

aaaaaay harika bi görüntü yaaaa maşallah
:nazar:

ayy sormaa yaa bende sımdıden hazırlıklara baslamak ıstıyorum delii gibiiii :KK53:

Günaydın kızlar :) herkes haftasonu geldi diye seviniyor ama ben sevinemiyorum yarın arkadaslarımı çagırdım onlar gelecek ben bugün okuldan çıktıktan sonra eve gidip temizlik dip köşe yapacagım aksam da pasta börek yapacagım anlayacagınız yorucu günler beni bekliyor.... Arkadaslar tatlı tuzlu salata diye 3 çeşit sınırı koymuslardı okulun basında 3 çeşit bana çok az geliyor ne yapsam diye düşünüyorum... ben patatesli/peynirli börek, tramisu ve meyveli pasta ( 2 tane meyveli pasta yapmak yerine birini tramisu yapayım diyorum kalabalık gelirlerse yetmez diye) bide patates üzerine yoğurtlu bi tarifim var onu yapayım diyom sizce nasıl bi menü olur fikir veriri misiniz

ayy bence al milföy sosili yap gitsin yanına makarna salatası yada patates yada kısır birde mantar kurabiye yap birde kek tamam :KK52:

ohooooo daha ne! Yeter bence kızzzz zaten senin önceliğin var sakın yorulma..yorulduğun an dinlen yada eşinden yardım al.. Çünkü bel acaip ağrıyoooooo sonra..

aynen valla sabah yatak tak cıkarken esıme dıyorum yaırn neymıs uyku zamanııı :KK52: uykuya hasretim ama evdeykende sabah en gec 9 ayaktayım fellik acıkıorum cunku neapı :KK50:

yaaa ben yarında çalışıcam ama:84::84: cumartesi çalışmaktan nefret edyiyorum zateennnn :84: ama pazarlarıda uyamıyomki aynen en fazla dokuz dokuz buçuk :KK9:

bencede arkadaşlara katılıyorum canım yorma kendini 3 çeşitse öyle yap gönüller neler istiyo ama işte artık hem hamilesin hem çalışıyosun kusur bulcak değiller ya....

bu arada bendende herkeslere günyadııınnnnn:KK16::KK16::KK16: hekesin cuması mübarek olsun hayırlı olsun ve güzel hayırlı haberler almak ümidiyle... rabbim herkesin evladını bağışlasın sağlıklı sıhhatli dünyaya gelmek nasip etsin:KK16::KK16:

ayy bence al milföy sosili yap gitsin yanına makarna salatası yada patates yada kısır birde mantar kurabiye yap birde kek tamam :KK52:

haklısın aslında canım ama nedense biraz farklı olmak istiyorum :21: Güzel sofra kurup tabaklar hazırlamayı çok severim yemek yapmaktan büyük zevk alıyorum ama işte bebişim oldugu için ancak bu kadarla yetineyim diyom yoksa ben daha neler yapardım hatta acaba yoğurtlu yerine bi ara kayseri mantısı düşünmedim degil yani :KK30::KK30:

haklısın aslında canım ama nedense biraz farklı olmak istiyorum :21: Güzel sofra kurup tabaklar hazırlamayı çok severim yemek yapmaktan büyük zevk alıyorum ama işte bebişim oldugu için ancak bu kadarla yetineyim diyom yoksa ben daha neler yapardım hatta acaba yoğurtlu yerine bi ara kayseri mantısı düşünmedim degil yani :KK30::KK30:

Şekerim ben böyle durumlarda uğur böcekli kanepe yapıyorum ekstra olarak hem kolay hem farklı görüntüsü var hemde hafif. istersen netten bi bak onu da koy çeşit çok gibi olur :21:

aynen valla sabah yatak tak cıkarken esıme dıyorum yaırn neymıs uyku zamanııı :KK52: uykuya hasretim ama evdeykende sabah en gec 9 ayaktayım fellik acıkıorum cunku neapı :KK50:

al benden de okadar hafta sonunu iple çekiyorum çok uyucam diye ama açlıktan mide bulantısı başlıyor 9 da kalkıyorum :KK5:

al benden de okadar hafta sonunu iple çekiyorum çok uyucam diye ama açlıktan mide bulantısı başlıyor 9 da kalkıyorum :KK5:

Canım aynı şey bende de var benim de arkadaşlarım eşleriyle gelecek hemde. yarın koşturmaca bende de var :) üzülme ben kıymalı karnıyarık börek , Muhallebili jöleli kup bi tatlı, çikolatalı top, sarma, mantarlı fırında patates püresi yapacağım yetiştirebilirsem tabi :) bide ev temizlemem lazım malum hafta içi işten gelip devriliyorum ona vakit kalmıyor. Bu akşam alış veriş yapacağım önce tabi . Ama olsun ben de senin gibi sofra kurmaktan keyif alanlardanım valla hele sevdiğim birileri ise :)

yaaa ben yarında çalışıcam ama:84::84: cumartesi çalışmaktan nefret edyiyorum zateennnn :84: ama pazarlarıda uyamıyomki aynen en fazla dokuz dokuz buçuk :KK9:

kıyamam sanaa bende eskiden ctesi çalışıyordum, hafta içi 8 de başlarız ctesi gelmeyiz dedik hepimiz patron da kabul etti. Ondan sabah erken başlıyorum ama ctesim bana kalıyor :) Darısı başına :KK16::KK16::KK16:

bu arada bendende herkeslere günyadııınnnnn:KK16::KK16::KK16: hekesin cuması mübarek olsun hayırlı olsun ve güzel hayırlı haberler almak ümidiyle... rabbim herkesin evladını bağışlasın sağlıklı sıhhatli dünyaya gelmek nasip etsin:KK16::KK16:

yokk artıkkk :KK30: bence sen hamiş olamazsın :KK9: ben bel ağrısından ölürüm heralde :KK49::KK53:

aynen o mide bulantısı insanı uyandırıor bende bazen zeytin atıp yatıroum geri bazen uyuorum bazen uyamıyorum :KK36:

Cnm ya aksam ugrastim bir turlu foto yukleyemedim. Nasil olacak hep hata verdiii

canım sitede biraz gaiplik var.fotograk yüklerken yukarda tıkladıgımız yere tıklıyosun.karşına çıkan sayfada sol alt köşede temel yükleyici var ona tıklıyosun sonra dosya seçe tıklıyoun bi tane resim seçiyosun yüklüyosun.sonra aynı işlemi tekrar yapıyosun tek tek yükleyip en son paylaşıyosun umarım anlatabilmişimdir :KK34:

X