2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar doktordaydık bugun ilk kez devlete gittim aman allahım şaka gibi 4 kişi birden alıyor içeriye.sandalyeye oturuyorsun yan yana beykoz bardakları gibi sonra bir ebe gelip sıradan tansiyon ölçüyor.o sırada ilk kişi şikayetini anlatıyor ultrason için perdenin arkasına geçiyor.ve içeri biri daha alınıyor yani 4 sandalye hep dolu.

çok garip ve hiç hoş değil.mahremiyet diye bişey asla yok .
herkes seni dinliyor içerde afalladım resmen eşinle gitmek isteme gibi olasılık zaten yok.neyse bişekilde bu turnukiye girdim bende.sedyeye uzandım doktor baktı ultrason ekranı karıncalı tv gibi boy kilo hafta aralığı hak getire.sadece kalp atışına bakıyor oda ses yok sadece görüntü var.ben böle kaldım resmen.
allahtan doktor çok kibar sakin ve konuşkan bana okadar olumsuz görünen şeylerin arasında herşeyi hızlıca anlattı,detaylıya gir mutlaka dedi.
enteresan olan şey ben bursada kız kardeşimin doktoruna kadar gittim güzel bir görüntü için,benim sıpa hep sırtı dönük yada uyuyor oluyodu,bugun o karıncalı tv gibi ultrasonda resmen taklalar atıyordu yaramaz doktor çok hareketli bi oğlan dedi.şok oldum ama dedim ehhh sıpaaaa yok sana bi daha son model ultrason.bizimki karıncalı tv yi seviyor.tabi o kadar hareketi ben hala hissetmiyorum,buda ayrı bir sancı yani

Hoş geldiniz canım Valla benim özeldeki ultrason da pek farklı değil doğrusu şöyle adam akıllı bi usg bulsam hemen gidicem ama yokkkk

aynı canım hareketli bizimkide bende hissedemiyorum bende devlete gidiyorum burda bi özel var oda sorunlu devletede özelede git sonunda karar verirsin içine hangisi sinerse

Detayliya tabi ki gir canim....
Organlarina bakiliyor olculuyor falan....
Oldukca onemli
Senin gittiginde tam devletmis be bacim....
Bizim buralarda en azindan fek tek aliniyor 5-10 dakka iceride kaliniyor buna sukur digelim

iyi akşamlar hatunlar iş yogunlugundan giremiyorum siteye yine coşulmuş vala gülümseyerek okudum muhabbetiniz daim olsun dostlar benim mesaide bitmek üzere eve geçp yemek çamaşır devam edeceğim inşlh
bizim bebişin kıyafetinide ilk eşim almıştı aylar önce dayanamayıp şimdi beklemedeyiz çalıştığım çarşı pazara pek çıkmadığım için haberim yok pek alışverişten bu konuda iş annelere düşüyor biraz Allah onları başımızdan eksik etmesin yavruyduk yavru sahibi olacağız bana müsade öpüldünüzzz

Valla benim gittigim devleti anlatmissin sanki canim 3 saat drun gelmesini bekledikten sonra dadadadaaaaaamm 4 kisi birden girdik iceri. Sirayla senin anlattigin gibi hersey. Sonra tahlil istedi cikar cikmaz esime kesinlikle kan vermeyecegimi soyledim ve bir daha gitmedin. Allah mecbur etmesin

ayy bugün gezmeye gittim gitmez olaydım benim kocanın kuzenlerinin veletleri felaket yaşlarıda yakın bağrış çığrış kafam şiştiii resmen :) benim kızım uslu olsun aman

oda yorumlarınızı okuyunca çok sevindim bende çünkü park yatak ve şifonyer düşünüyodum yalnız değilmişim kararım içime sindi

Kızlaar benim bebişim büyüdükçe ben çocuklaşıyorum galiba yaa ( eşime aşırı düşkünüm şu sıralar iş arkadaşından kıskanır oldum hiç yapmayacağım bişey ( çok utanıyorum bu durumdan ama kendime engel olamıyorum aranızda bunu yaşayanınız var mı ? Normaldede kıskancımdır ama iş arkadaşlarından kıskanacak kadar değildi şimdi işe yeni bi kız girdi,tanıyorum kızı pek sevmem çok itici bişey.şuan eşim ilgileniyor işi öğrenmesi açısından aklım hep orada bütün gün acaba ne yapıolar diye düşünüyorum. Halbuki normalde hiç takılmam böyle şeylere niye böyle oldu anlamadım, hiç hoş bir durum değil ((

ayy bugün gezmeye gittim gitmez olaydım benim kocanın kuzenlerinin veletleri felaket yaşlarıda yakın bağrış çığrış kafam şiştiii resmen :) benim kızım uslu olsun aman

oda yorumlarınızı okuyunca çok sevindim bende çünkü park yatak ve şifonyer düşünüyodum yalnız değilmişim kararım içime sindi

ben de kaçtım kızlar malum mesai biter ben kaçar :) çoook öptüm sizi. Maalesef yine akşam salata çorba yiyeceğim nerde soslu makarnaaammm bide canım sarma çekiyo kim sarcak şimdi ya öfffff

canım seni çok iyi anlıyorum ben iki doğumumu da devlette yaptım o yüzden bu hamileliğimde kontrol için de olsa devlete gitmedim doğum daha büyük bir facia devlette ya da benim gittiğim hastaneler öyleydi bilemiyorum doktor hemşireye tembihledi bu hastanın sancıları artınca doğumhaneye indirin diye hemşire hiç aldırış etmiyor söylüyorum söylüyorum gayet rahat bir şekilde aheste aheste salatalık domates doğruyor bana şöyle dedi dur bir dakika kahvaltımı yapayım yani böyleler ama beni benim durumumdan daha fazla üzen şey ise ben ilk hastaneye yattığımda sancım yoktu beni o yüzden erken doğum riski olanların yanına aldılar yirmi yataklı bir salon orada hamile bir bayana bağıran bir doktor şu yüzden bağırdı bebeğin kalp atışları çok yavaşmış kadın bu konuda bir soru sordu ve şöyle cevap aldı bebeğinin bu kalp atışıyla yaşayacağını mı düşünyorsun sakın ümitlenme dedi ve bunu bağırarak söyledi ben o anda çok kötü oldum kadın sesli bir şekilde bağıra bağıra ağlamaya başladı beni bu olay çok etkiledi bunu yapan da bir bayandı belki anne değildi ama ne olursa olsun bu kadar düşüncesiz olamazdı her yer böyle olacak diye kural yok ama ben bunu yaşadım ve maalesef devlete karşı ön yargılarım var

ben de kaçtım kızlar malum mesai biter ben kaçar :) çoook öptüm sizi. Maalesef yine akşam salata çorba yiyeceğim nerde soslu makarnaaammm bide canım sarma çekiyo kim sarcak şimdi ya öfffff

Cicek nerdesin istanbuldaysan gel tatlim ben o dedigini yarin azicik yapicam yeriz

Kızlar ya bişey sorcam ayağa kalktığımda sanki aşağıya doğru basınç gbi bsey oluyor bende ve akımtım var benm gibi olan var mı Dr kontrolm de 2hafta sonra içim içimi yicek sanırm

Kızlar ya bişey sorcam ayağa kalktığımda sanki aşağıya doğru basınç gbi bsey oluyor bende ve akımtım var benm gibi olan var mı Dr kontrolm de 2hafta sonra içim içimi yicek sanırm

Korkma canim bende de cok akinti basinc dedigin tuvalete sikismis gibi bir his mi baski gibi eger oyleyse bende de var bizim gunlerimiz de ayniymis hem hissediyomusun bebisi artik

Hoş geldiniz canım Valla benim özeldeki ultrason da pek farklı değil doğrusu şöyle adam akıllı bi usg bulsam hemen gidicem ama yokkkk
:26::26:
aynı canım hareketli bizimkide bende hissedemiyorum bende devlete gidiyorum burda bi özel var oda sorunlu devletede özelede git sonunda karar verirsin içine hangisi sinerse
bugün verdim kararımı
Detayliya tabi ki gir canim....
Organlarina bakiliyor olculuyor falan....
Oldukca onemli
Senin gittiginde tam devletmis be bacim....
Bizim buralarda en azindan fek tek aliniyor 5-10 dakka iceride kaliniyor buna sukur digelim
yok yaaa hala etkisindeyim ben çok garipti:26:
amin.hakkaten mecbur etmesin heryer böylemi bilmiyorum ama bizimki berbatmış yani.
eşime dedimki eve gelince doğum parasını at kenara sakın sanma devlette doğururmu bu kadın.allah muhtaç etmesin büyük konuşmuyorum ama kesinlikle gitmek istemiyorum.o kadar kötümü diyor bana kötü değil dedim saçma orda bi kadın vardı benimle içeri giren orta yaşlı bi kadın belliki bi sorunu var ama anlatamadı kadın kalabalıkta.en sonunda dediki ya bu kadar insanın önünde anlatmak zorundamıyım nerde doktor hasta mahremiyeti dedi.doktor cevap olarak burası devlet hastanesi dedi.hoş olmayan bi durum yani.

Korkma canim bende de cok akinti basinc dedigin tuvalete sikismis gibi bir his mi baski gibi eger oyleyse bende de var bizim gunlerimiz de ayniymis hem hissediyomusun bebisi artik

Evet cNım böyle ağırlık var sanki vajinama doğru cok ayakta duramyrm için huzursuz oluyor bişey olcak diye.hareketlerini de hissedyrm baya yoğunlaştı 15.haftadan beri benmle bebeğimin hareketleri rahatsz oldgnda hemen uyarı veriyor ona göre pozisyon alıyorm :)sen hissedyormsn peki

Bol bol dinlencanim ayagini uzat cok ayakta durmamaya calis Allaha emanet hic takma agrilar normal ben de hissediyorum ozellikle de uzanirken bide benim kizim aksam dokuz civarinda tik tik yapiyo bikac gundur simdi onun saatini bekliyorum bakalim bugun de olacak mi

Canim bu arada yazmayi unuttum dinlenip de gecmezse eger doktorunu bi arayip sor icin de rahat eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…