2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Hu huuuuuuu biz geldik bacilarrrrrr :KK16:
Plasenta bagimiz kayboldu kaybolacak
Cok sukur ya hicbir tehdit yokmus yalniz kafasinda gecici kistten bebegimde de varmis....
1 aya kaybolur dedi uzulmeni gerektirecek hicbir durum yok dedi....
Bebeklerde gorulurmus bu kist o nedenle icim rahat.....
Cok sukur kizlar ama renkli degildi ultrasyonumuz....
4D ile bakti.....
Birde saglik ocagindaki asiyi yaptirabilirsin dedi
Resmimize bakin hele sipa kendini sakladi :KK52:
Eki Görüntüle 925884 ....

cok sevindim canım Rabbim inşallah kucagına almayı da nasip eder resim cok güzel masallah kilo ve boyla ilgili birşey dedi mi

arkadaşlar yaa giysi almaya başladınız mı bebeklerininz için... bn kollu ve kolsuz zıbn alacam ancak beden olarak ne almalıyım hiç anlamadım... 50 56 diye gidiyor... 50 çok mu küçük olur acaba.. bir de burda bir ara link görmüştüm alınan kıyafetlerin linkiydi ancak şimdi bulamıyorm orayı... bilen arkadaşlar yardımcı olur musunz lütfen???

arkadaşlar yaa giysi almaya başladınız mı bebeklerininz için... bn kollu ve kolsuz zıbn alacam ancak beden olarak ne almalıyım hiç anlamadım... 50 56 diye gidiyor... 50 çok mu küçük olur acaba.. bir de burda bir ara link görmüştüm alınan kıyafetlerin linkiydi ancak şimdi bulamıyorm orayı... bilen arkadaşlar yardımcı olur musunz lütfen???

onundamı bedeni varmış ben ay diye biliyorum ama
http://www.kadinlarkulubu.com/hazir...lerinin-kiymetlilerine-aldiklari-ciciler.html

Cok sukur ya hicbir tehdit yokmus yalniz kafasinda gecici kistten bebegimde de varmis....
4D ile bakti.....

Masallah bebegine canim birazda sinirlenmis gibi cok tatli
uzun zamandir giremedim esim interneti yasakladi da zararli diye radyasyondan dolayi i kistde bendede cikti radyolog beni korkutmusduda kendi doktorum senin doktorun gibi anlamli bisey degil kaybolur genwllikle deditabi internetede sakin bakma farkli seyler yazip korkutuyorlar insallah gecer hepimizinki seninkinin boyutunu hangi tarafda oldugunu soyledimi benimki sol pleksusda 4 mm rabbim sifa verir hepimize insallah saglikli bir sekilde bebeklerimizi kucagimiza almayi nasip eder dua ile ....

doktoru aradım şampuan var bitane kullanayım mı dedim içeriğine bakmadan söyleyemem bişey akşam tekrar görüşelim ben bi araştırayım dedi. Ama çooook utandımmmm çooookkk

Niye utanacaksın ki insanlık hali.Rahat ol canım herkesin başına gelebilir.

kızlar doktordaydık bugun ilk kez devlete gittim aman allahım şaka gibi 4 kişi birden alıyor içeriye.sandalyeye oturuyorsun yan yana beykoz bardakları gibi sonra bir ebe gelip sıradan tansiyon ölçüyor.o sırada ilk kişi şikayetini anlatıyor ultrason için perdenin arkasına geçiyor.ve içeri biri daha alınıyor yani 4 sandalye hep dolu.:KK53:

çok garip ve hiç hoş değil.mahremiyet diye bişey asla yok .
herkes seni dinliyor içerde afalladım resmen eşinle gitmek isteme gibi olasılık zaten yok.neyse bişekilde bu turnukiye girdim bende.sedyeye uzandım doktor baktı ultrason ekranı karıncalı tv gibi boy kilo hafta aralığı hak getire.sadece kalp atışına bakıyor oda ses yok sadece görüntü var.ben böle kaldım resmen.
allahtan doktor çok kibar sakin ve konuşkan bana okadar olumsuz görünen şeylerin arasında herşeyi hızlıca anlattı,detaylıya gir mutlaka dedi.
enteresan olan şey ben bursada kız kardeşimin doktoruna kadar gittim güzel bir görüntü için,benim sıpa hep sırtı dönük yada uyuyor oluyodu,bugun o karıncalı tv gibi ultrasonda resmen taklalar atıyordu yaramaz doktor çok hareketli bi oğlan dedi.şok oldum ama dedim ehhh sıpaaaa yok sana bi daha son model ultrason.bizimki karıncalı tv yi seviyor.tabi o kadar hareketi ben hala hissetmiyorum,buda ayrı bir sancı yani :KK50:

canım ben devletin özeline gidiyorum ama normal sabahki muayenelerinide biliyorum.senin yaşadığın şoku bende yaşamıştım o yüzden özele gidiyorum.Randevu ayda bir oluyor,bebişimi özlüyorum ama o gündüz muayenelerinde çok sinir olurdum sanırım.Böylesi daha iyi benim için.

Masallah bebegine canim birazda sinirlenmis gibi cok tatli
uzun zamandir giremedim esim interneti yasakladi da zararli diye radyasyondan dolayi i kistde bendede cikti radyolog beni korkutmusduda kendi doktorum senin doktorun gibi anlamli bisey degil kaybolur genwllikle deditabi internetede sakin bakma farkli seyler yazip korkutuyorlar insallah gecer hepimizinki seninkinin boyutunu hangi tarafda oldugunu soyledimi benimki sol pleksusda 4 mm rabbim sifa verir hepimize insallah saglikli bir sekilde bebeklerimizi kucagimiza almayi nasip eder dua ile ....

Yok canim genellikle gulumsuyordu ....
Bir ara bu pozisyona gecti doktor kacirmadi sagolsun :KK16:
Bende baya oluyor pc den girmiyorum.....
Telefonumun radyasyonu daha az oldugu icin telden cikmiyorum :KK52:
Bizimkinde de 5mm gibi birseydi yanilmiyorsam.....
Canim gittigim doktorlardan sadece bu plasentamin sekilli oldugunu bant olmadigini soylemisti....
Zamanla kaybolur demisti dedigi oldu plesante bagim kayboluyo yavas yavas.....
Bunda da bir aya kalmaz gecer dedi o nedenle hiiiic takmiyorum kafama ......
Genellikle gorulen birsey dedi......
Normal gittiginiz ultrasonlar boyle detayli gostermedigi icin cogu teshis edilmez ama cogunlukla olur dedi.....
Seninde ucun rahat olsun canim :KK34:

Kizlar bir yandan icimde bi ferahlik var bi yandan da bobreklerimde agri var ins psikolojiktir. Yarin sabah gidiyorum tahlil ve ultrason icin sorun cikmaz insallah :105::105:

Kızlar ya bişey sorcam ayağa kalktığımda sanki aşağıya doğru basınç gbi bsey oluyor bende ve akımtım var benm gibi olan var mı Dr kontrolm de 2hafta sonra içim içimi yicek sanırm

Ay evet aynen, gerçi akıntı yok ama aşağıya doğru basınç var, ben de bilmiyorum. Öğrenirseniz yazin kızlar.

Korkma canim bende de cok akinti basinc dedigin tuvalete sikismis gibi bir his mi baski gibi eger oyleyse bende de var bizim gunlerimiz de ayniymis hem hissediyomusun bebisi artik

Ay evet aynen, gerçi akıntı yok ama aşağıya doğru basınç var, ben de bilmiyorum. Öğrenirseniz yazin kızlar.

Kizlar bir yandan icimde bi ferahlik var bi yandan da bobreklerimde agri var ins psikolojiktir. Yarin sabah gidiyorum tahlil ve ultrason icin sorun cikmaz insallah :105::105:

Cıkmaz bence korkma, 24 saatlik idrar topluyorsun ya psikolojiktir bence, inşallah yarın güzel haberlerle gelirsin arkadaşım.

4D ile bakti.....

Canım ya çok tatlı, maşallah, nazarlardan korusun rabbim. Köfte dudaklı gibi:KK1:

X