2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Hu huuuuuuu biz geldik bacilarrrrrr :KK16:
Plasenta bagimiz kayboldu kaybolacak
Cok sukur ya hicbir tehdit yokmus yalniz kafasinda gecici kistten bebegimde de varmis....
1 aya kaybolur dedi uzulmeni gerektirecek hicbir durum yok dedi....
Bebeklerde gorulurmus bu kist o nedenle icim rahat.....
Cok sukur kizlar ama renkli degildi ultrasyonumuz....
4D ile bakti.....
Birde saglik ocagindaki asiyi yaptirabilirsin dedi
Resmimize bakin hele sipa kendini sakladi :KK52:
Eki Görüntüle 925884 ....

ay maşallah ona yesinler onun saklanmasını ayrıca canım plesanta bağının kaybolmasına da çok sevindim

Anneme de sordum sonrasında annem de aynısını söyledi ama ilacı kullanıp kullanmamak konusunda ne yapacağımı bilmiyorum. Acaba kullansam nolur ki? ya doktoru arayıp sormaya utandım vallahi ne diyim kadına ya offff :KK43:[/QUOTE

Cok sukur ya hicbir tehdit yokmus yalniz kafasinda gecici kistten bebegimde de varmis....
4D ile bakti.....

Azerim ne guzel bir resim bu boyle:nazar::nazar::nazar:
Cok guzel yaa. Ben oglusumu hic goremedim boyle darisi basimiza:KK9::KK9:

Biz geldik... :KK3: Doktordan sonra kendim için bişeyler baktım malum alt giyisi sorunumuz var anca gelebildim...
Oğluşumuz da gayet iyi yüzünü gömmüş yatıyordu zar zor çevirdik...:) 18+2 deyiz 226gr olmuşuz... ocak sonunda ayrıntılıya girecekmişim İnşaallah iyi geçer... Dün bacağım çok kötüydü kasılmasından yürüyemedim doktorda magvital verdi umarım işe yarar bu ara bunu kullanan var mı acaba...?

Oetgsl senin de gozun aydin canim cok sevindim guzel haberlerinize. Bu arada 'oetgsl' aklimda kalmiyo ohepguzel diyesim var sana..:KK53: :KK52: :KK53: :KK52: :KK53: :KK52:

Cok sagolun kizlar :KK16:
Su ana kadar genelde hep bagimizin resmiydi ama bu resim diger hepsine bedel bir resim :KK16:
En cok baga cok sevindim yok oldu olacak :nazar:
Kistte yok olur biran evvel ins :26:

Canım ben Ankara Üni.Cebeci Tıp Fak.ne gidiyorum.Saat 4.30 dan sonra özeline gidiyorum.doktorum Batuhan Özmen, gereksiz yere endişelendirmiyor insanı,sorularıma cevap alabiliyorum.Ayda bir randevu veriyor tabi gebeliğinde sorun yoksa.

Merhaba tatlım ya sizler hep burdasınız :KK66: bizim diğer sayfa öksüz kalmış :KK66: muayene ücreti çok yüksekmi peki tatlım uygunsa bende ona gidiyim :KK66:

benim kızım doğduktan sonrada hiç uyumamıştı :KK70: ondan onu hep uyanık yakalıyorduk herhalde ultrasonda

Bu durumda bebişleri uyuyan herkes sevinmeli galiba...:KK9:

Hoşgeldiniz canım.Maşallah bebişine.

Sağol canım...:)

Oetgsl senin de gozun aydin canim cok sevindim guzel haberlerinize. Bu arada 'oetgsl' aklimda kalmiyo ohepguzel diyesim var sana..:KK53: :KK52: :KK53: :KK52: :KK53: :KK52:

Teşekkürederim canım... oetgsl isimlerin kısaltması aslında ama sen kısaca ohepgüzel de diyebilirsin... :KK1:

4D ile bakti.....

yaa maşallah azerikızı Allah nazarlardan saklasın hayırlısıyla kucağına almak mnasip etsin:nazar:

Cok sagolun kizlar :KK16:
Su ana kadar genelde hep bagimizin resmiydi ama bu resim diger hepsine bedel bir resim :KK16:
En cok baga cok sevindim yok oldu olacak :nazar:
Kistte yok olur biran evvel ins :26:

Insallah canim. Artik bakar bakar seversin o yumuk yumuk ellerini. Bi dahaki kontrole kadar idare eder seni. Bende yarin su idrar tahlillerimi halledeyim Allahin izniyle sonra bebegim icin randevu alacagim

Cicegim ne var bunda ayol. Arayacaksin bana bir yerden bit bulasmis ne yapmam gerekiyo diyeceksin heheheheeee bu kadar basit. Insanlik hali olmayacak bisey degil. Dr sormadan kullanma ama gecte kalma.

ayyyy çok utanıyorum yaaa kimseye söyleyemem ben bunu. Siz de olmasanız delirirdim valla. :KK43::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

doktoru aradım şampuan var bitane kullanayım mı dedim içeriğine bakmadan söyleyemem bişey akşam tekrar görüşelim ben bi araştırayım dedi. Ama çooook utandımmmm çooookkk

kesinlikle katılıyorum canım sana bizim de güvendiğimiz bir sütçü var saolsun kapıya kadar getirir hamile olmadan önce süt içmiyodum sadece alıp yoğurdunu mayalıyodum.. ama hamile olduğumdan beri bir kaç bilgi kafamı karıştırdı ilk üç ay pastörize olmayan süt ve süt ürünleri tüketilmemesi gerektiğini öğrendim o yüzden süt almıyorum artık ama yine köy yoğurdu alıyorum yoğurtçudan çünkü oldum olası hazır yoğurt ağzıma sürmem.. ama o gün canan karatay hoca yı dinledim köy sütleri elinize geçiyosa kesinlikle alın dedi sütün içindeki mikroplar 100 derecede kaynayınca (yani bir taşımlık) ölüyor dedi gönül rahatlığıyla içmemizi önerdi.. tekrar köy sütü içmeye başlıycam yani ben de artık allah a emanet napalım ne yiyip içeceğimizi şaşırdık..

yaa ne güzel ben süt içemiyorumm:KK19: hele köy sütü hiç çok ağır geliyo kokuyo gibi zorladım kaçkere bi bardak içiyorum anında çıkartıyorum:KK5::KK5: bende çkolatalı sütler varya danonenin onlardan içiyorum :KK19: çok faydalı değil ama ne yapayımm :KK5:

Şöyle bir sorum olacak doktorun verdiği magvital in prokpektüsünde "Sıçanlarla gerçekleştirilen üreme çalışmalarında yavru sıçanlarda gecikmiş farklılaşma meydana gelmiştir." yazıyor bi fikri olan varmı acaba...?
Bu ara aynı yazı magnom ve dimagda da yazıyor...
Doktor verdiğine göre bi sakıncası yoktur herhelde diye düşünüyorum ama merak ettim doğrusu... :44:

yaa ne güzel ben süt içemiyorumm:KK19: hele köy sütü hiç çok ağır geliyo kokuyo gibi zorladım kaçkere bi bardak içiyorum anında çıkartıyorum:KK5::KK5: bende çkolatalı sütler varya danonenin onlardan içiyorum :KK19: çok faydalı değil ama ne yapayımm :KK5:

Kıyamam yaaaa. Canım benim valla ben içerim de Bizim burda öyle süt satan birisi de yok ne yapayım mecburen UHT süt alıyorum ne yapayım ki?

doktoru aradım şampuan var bitane kullanayım mı dedim içeriğine bakmadan söyleyemem bişey akşam tekrar görüşelim ben bi araştırayım dedi. Ama çooook utandımmmm çooookkk

canım utanıcak ne var belkide yoktur olsa sende farkederdin kaşıntı yapar o çünkü annen bi daha güzelce baksın yaa

Tatlim o zaman bol bol yogurt peynir ayran vs tuket ayrica kasar peynirdeki kalsiyum orani da cok fazla. Cayin yaninda iyi gidiyo :KK56:

Insallah canim. Artik bakar bakar seversin o yumuk yumuk ellerini. Bi dahaki kontrole kadar idare eder seni. Bende yarin su idrar tahlillerimi halledeyim Allahin izniyle sonra bebegim icin randevu alacagim

Yarin sende guzel haberlerle geleceksin ins. Canim :KK16:
Moralini hic bozma :KK19:

canım utanıcak ne var belkide yoktur olsa sende farkederdin kaşıntı yapar o çünkü annen bi daha güzelce baksın yaa

ya aslında kaşınmıyordu ama şimdi huylandım ya kaşınıyorum. Hayır ben nasıl nerden kaptım anlamıyorum ki. Akşam bidaha arayacağım öööfffff

4D ile bakti.....

Ooo maşallah gözün Aydın canım Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin hayırlısıyla

X