2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

canımsınnnn :13:
çok sağol güzel yürekli arkadaşım,teşekkürler..
Allah hepimize böyle bi mucizeyi verdi, inş sağlıkla sonunu getirmeyide nasip eder

ben kendim 2 cici aldım sadece o da ilk cinsiyeti öğrenince..
onun dışında babanesi bir koli dolusu bişeyler almış,p.tesi yollayacakmış aaaay öyle heyecanlıyım ki çok merak ediyorum.. dediğin gibi bende hala inanamıyorum bu köfte benim mi diye.. Allah'ım bozmasın mutluluğumuzu inş..

Aaaaa gerçekten kalbin sağda mı?? Acaba bi sıkıntı oluyor mu senin için. İlk defa duydum da:)

evet canım, doğuştan sağda.. hiçbi sorun yok hayat şartları yaşamla ilgili bi sıkıntı yok şükür.. sadece özelim işte 1 milyonda bir görülen bişey diyolar, doğruluk payını bilmem de..
18-19 yaşıma dek her sene standart rutin kontroller oluyordu sonra o da bitti..
bi sıkıntı olmadıkça gelmene gerek yok dediler en son..

Aaaaa gerçekten kalbin sağda mı?? Acaba bi sıkıntı oluyor mu senin için. İlk defa duydum da:)

evet canım, doğuştan sağda.. hiçbi sorun yok hayat şartları yaşamla ilgili bi sıkıntı yok şükür.. sadece özelim işte 1 milyonda bir görülen bişey diyolar, doğruluk payını bilmem de..
18-19 yaşıma dek her sene standart rutin kontroller oluyordu sonra o da bitti..
bi sıkıntı olmadıkça gelmene gerek yok dediler en son..

günaydınn canlarr ve onların canları
sıkıcı bi gün havalar böyle bulutlu soğuk uykum var hep yatağımı hayal ediyorum tam uyuncak hava diyorum puff puff ne güzel evdesin uyusana kızım ya .. bu arada benim iş durumum belli oldu elemandan ceap geldi 31 ocak son inşallah tabi bi aksilik çıkmazsa şimdi dört gözle o günü bekliyoum kız dedi haftanıda beklerim sorun değil dedi (32.haftayı yani) ama ben istemedim bu ay son olsun dedim sonrada pişman oldum ama dönüş yok tabi böyle karışık duygulardayım.... çok yoruldum artık burası apayrı biyer stre sdersen tavan ilerki aylarda çok zorlanıcam o yüzden kabul etmedim maddi yönden çok sıkıntı olucak ama benim manevi yönüm ne olucak ..
evimde geçirmek istiyorum kalan hamileliğimi burda bi grup hamileyiz biz yakın arkadaşlar onların içinde bi çalışan benim belkide bu sıkılkanlığım ondan ama yoruldum inşallah doğru olanı seçmişimdir hayırlısı ya Rabbimm..

Günaydın kızlar, güzel anneler, minik bebişler....
Geceleri ne tarafınıza yatıyorsunuz? internette okuduğuma göre sırt üstü yatınca artık karın geriliyormuş ve bebeğe kan az gitmeye başlıyormuş. Sağa yatınca da damarlar oradan geçtiği için bebeğe kan gitmekte zorlanıyormuş. Yani en rahat yatış şekli sola yatmakmış. Ben bunları düşündükçe stres oluyorum. Gece uyandığımda başka şekilde yatıyorsam hemen sola yatıyorum. Sizlerde ne var ne yok?????

Amin canım tek duamız o .. Bu arada kocaman oldu velet hala köfte mi diyosun =)) yakında duymaya da başlıcak aman köfte falan deyip kızdırma bebeğimizi

Amin canım tek duamız o .. Bu arada kocaman oldu velet hala köfte mi diyosun =)) yakında duymaya da başlıcak aman köfte falan deyip kızdırma bebeğimizi

ben doğunca severkende öyle sevicem..
çok hoşuma gitti bu tabir, takıldı ağzıma..
sadece benimde değil, eşiminde

Hepinize tek tek tesekkur ediyorum. Gecen haftalarda paylasmistim burda.
Idrarda protein kacagi demek bobregin gorevini yapamadigi anlamina geliyormus. Buda hem anne hem bebek icin sikintili bir durum. Tabi yalanci pozitif diye bir durumda varmis iye den kaynakli veya icilen ilaclarla alakali vs. Bana ikinci idrar tahlilimin temiz ciktigi yuksek ihtimalle diger hastanede yapilan testin yanlis oldugu soylendi. Buna ragmen 24 saatlik idrarla kesinkestirmek icin yeniden test yapilacak ve ultrasondan bobreklere falan bakilacak cuma gunu. Ayrica bacaklarda albumin olusurmus bu durumda benim muayene bulgumda temiz cikti ama yinede endiseleniyo insan boyle onemli birsey soz konusuysa. Hele benim gibi saglik sorunlari yasamissa gecmiste. Dualarinizi eksik etmeyin arkadaslar. Rabbim hem bizi hem bebegimizi saglikla kavustursun birbirimize

BebişerimizLe birlikte Allaha emanetiz kızlar.. uyku hali sonuçta nekadar dikkat etsekte uyandığımızda yattığımız gibi bulamıyoruz kendimizi. Biz yine de sola yatarak uyuruz gerisini fazla kafaya takmamak lazım , Allah'ım korusun cümlemizi

Allah yardımcın olsun canım benim, üzüldüm
ben okumamışım bu yazını, atlamışım heralde.. kusura bakma..
gerçekten şu an okur okumaz iyi dileklerimi geçirdim içimden, inş temiz çıkacak tüm bulgular, sonuçlar.. bilirim çooooooooooooook zordur iyi düşünmek şu an ama mümkün olduğunca stres olmamaya çalış.. bebişin için annesi

canlarım cevaplar için teşekkür ederım evet ya ben zaten soluma yatıyorum kiiiiii :) yanlış yazmışım nerden emınım çünkü kocişim solumda yatıor bende daha rahat etmek için kolumu bacağımı üstüne atıyorum zavallımın :) ama napım yaaa ben haklarım sınırsız olmalı sonuçta ben canımın canını taşıyorum

ben doğunca severkende öyle sevicem..
çok hoşuma gitti bu tabir, takıldı ağzıma..
sadece benimde değil, eşiminde

Hani fasulye derdik ya ilk ultrason görüntüsünü gördüğümüzde .. o günler geldi aklıma :)) 1 ay sonra köfte oldu faLan .. Şimdi bizimki sıpa :)) Benim eşimde sıpa'ya taktı .. Doğunca böyle severiz artık Sıpama da babasına da aşığımmm..

ya göstermiyor ki teyzesiii :) bakalım inş görücez ama ekranda onu görünce zaten sorduğum ilk soru kalbi atıomu sağlıklı olsunda bebeğim varsın göstermesin napım :)

hepimizin bulduğu söylediği kelime farklı tabi..
mutlu oluyo insan garip bi şekilde

Canım meraba sen de bursadaydîn 4 boyutlu için nerden randevu aldın ve ne kadar?

Kızlar hazırlanıp çıkıorum ne olur dua edın iyi olsun kalbi atsın kıymetlimin :) bide neyse göstersin artık şu cinsiyetini :) hepınızı öpüyorum canlarım

Kızlar bu son zamanlarda ne cok bebeklerı kuveze koyuyorlar esımın ısyerınde yenı dogmus 20 gunluk bebek kuvezde bızım ısyerınde yine 25 günlük bebek küvezde neden ole oluokııı acaba

günaydııın arkadaşlarrrr

Sağ sol mevzusu beni de felaket geriyor. Ben normalde hiç soluma yatamazdım.. hep sağıma ya da yüzüstü yatardım. yüzüstü karnımdan yatamamaya başladım zaten sağıma da yatınca korkuyorum bütün gece huzursuz oraya döncem buraya döncem diye debeleniyorum ama genellikle ben de soluma dönüyorum uyandıkça

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…