2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Günaydın güzel anneler bugün sol tarafımda ağrı ile uyandık ve ara ara batmalar oluyo inşallah bişey yoktur

Gunaydin canim.merak etme kotu bise yoktur ara olur ilk cocugumda ayni oyle sol tarafimabatmalar girerdi.ama sonra geciyodu.bu cocugumda da sol kalcama kramplar giriyo uzun sure oturup kalkarken hissediyorum.canim bebislerin keyfi yerindedir.melek onlar rabbim kolluyo onlari

inşallah bişey olmaz özel doktora gittin mi devlet hastaneleri korkutuyor bazen inşallah test yanlıştır.

Gittim canim profa kadar gittim. Butun drlar asagi yukari ayni seyi soylediler. Ciddi bi durummus. Ilk etapta testin yanlis olabilecegini soylediler ins. cuma gunu bu kanitlanir. Saglik sorunlari yasamak cok zor hele bu kadar genc yastayken Rabbim dermansiz dert vermesin. Ben cok cektim o yuzden cok korkuyorum. Allahim cocuklarimin yuzune baksin bi daha sinamasin beni sagligimla

ben daha çok sağa yada sırtüstü yatabiliyorum..
sola yatınca baskı oluyo,ağrı oluyo..

Sirt ustu dikkat et canim ya bel agrilari baslamasin.bebek en cok biz sola yatinca rahatmis.kan rahat gidiyomus.ama bende ara ara saga donuyorum.gercekten uyusuyo insan.bebisler simdi uyutmuyo bize hszirlik yaptiriyolar uykusuz gecelere...

günaydın kadınlar kulubünün en güzel anneleri en güzel ve en yakışıklı bebekleri...... doktor randevusu olanlar dualarımız sizinle..iyi haberlerle gelirsiniz inşallah..mide yanmaları olanlarada çook geçmiş olsun muz yoğurt ama soğuk olmasın iyi gelir....

detaylı ultrasonda bir aksilik çıkarsa ne yapacağız durumu gerçekten insanın içini cızzz ettiren bir durum..ama bence yaptırmakta fayda var en azından bebişlerimiz doğduğunda ne gibi anomalilerle karşılacağımızı bilmek iyi olur..

mesela benim eşimin kuzeninin çocuğunun bağırsağı dışarıdaymış..lütfen üzülün yada endişe edin diye yazmıyorum..acaba benimde öylemi diye düşünmeyin... lütfen ....ama ankaraya gitti doktor doğumdan sonra hemen müdahale edip ameliyat yapacakmış..karın zarı gelişmemiş ama onun daha 10 haftalıkken belliydi..tıp çok ilerledi..Allah korusun dostuma düşmanıma vermesin ama zihinsel olmadığı sürece fiziksel olarak herşeyin bir çaresi oluyor..ben derim ki yaptırın canlarım ne olursa olsun bilmek bence bilmemekten daha önemli ve hayat kurtarıcı..doğumdan sonra ani müdahale gerekecek durumlar olabilir..ama ben Allahıma inanıyorum ve güveniyorum ki hepimiz sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza alıcaz..ama tedbir bence çok önemli..önce biz yapacağımızı yapalım Allah a bırakmak lazım gerisinide..

burda kötü bişiler yazmaktan hiç hoşlanmıyorum bana kızmayın lütfen endişe edin üzülün diyede yazmıyorum biliyorum ki hepimiz mutlu haberlerle umutlarla birbirimize sanalda olsa sarılıyoruz ama hani bazen bunlarıda sanki paylaşmak bilmek tedbir almak iyi olur diye düşünüyorum..

buarada bir arkadaşımız eşinden ayrıymış..askermiş Iraktaymışş..kusura bakmayın bugün sıkıntı var alıntı yapamadım hep error verdi..Allah sağlıkla hem bebişine hem kocana kavuştursun seni.Allah sabır versin dualarım seninle..

ben daha çok sağa yada sırtüstü yatabiliyorum..
sola yatınca baskı oluyo,ağrı oluyo..

Sirt ustu dikkat et canim ya bel agrilari baslamasin.bebek en cok biz sola yatinca rahatmis.kan rahat gidiyomus.ama bende ara ara saga donuyorum.gercekten uyusuyo insan.bebisler simdi uyutmuyo bize hszirlik yaptiriyolar uykusuz gecelere...

Benim gecenlerde idrar testimde protein kacagi cikmisti. Cok onemli biseymis 2 gun boyunca o hastane senin bu hastane benim perisan olduk yollarda bir yandan iki gozum iki cesme. Sonra ilk yapilan testte buyuk ihtimalle yanlislik var dediler. Yinede idrar toplayip bide oyle bakmak istediler. Simdi ben yarin sabahtan itibaren 24 saat boyunca idrar toplayacagim. Insallah bi sorun cikmaz ilk yapilan test gercekten de yanlistir insallah, cok korkuyorum

canım umarım hatalı çıkar sonuç, allah yüzüne gülsün. sen yinede çok üzmemeye stres yapmamaya çalış bebeğin için, biliyorum çok zor ama güçlü olmak zorundayız. hayırlı haberlerle gel inşallah..

G
Gittim canim profa kadar gittim. Butun drlar asagi yukari ayni seyi soylediler. Ciddi bi durummus. Ilk etapta testin yanlis olabilecegini soylediler ins. cuma gunu bu kanitlanir. Saglik sorunlari yasamak cok zor hele bu kadar genc yastayken Rabbim dermansiz dert vermesin. Ben cok cektim o yuzden cok korkuyorum. Allahim cocuklarimin yuzune baksin bi daha sinamasin beni sagligimla

Amin canim neoldu gecmis olsun.telden girdigim icin sayfalar rahat goremiyorum.canim allah butun anneleri bebislerine evlatlarina bagislasin

G

Amin canim neoldu gecmis olsun.telden girdigim icin sayfalar rahat goremiyorum.canim allah butun anneleri bebislerine evlatlarina bagislasin

canım benim inşallah yanlış bir tanıdır....Allahım sağlıcakla kucağına almak nasip etsin bebeğini...dualarım iyi dileklerim seninle...biz iyi düşünelim iyi olsun..

Son düzenleme:

canım sola yatmak kalbin solda olmasıyla alakalı değil mi?
hani kalp solda,bebeğe rahat kan gitsin falan diye..
* benim kalbim sağda o yüzden sağa yatınca daha rahat ediyorum.. :KK34:

kızlaaaaaaar iyi geceler...
Cinsiyetler belli oldukça ve hatta şimdilik düşündüğünüz isimler varsa bana belirtin lütfen listeye ekleyelim :KK34: liste doldukça daha bi güzel görünüyor göze...

Merhaba pufpuff nasılsınn?
Benim bebeğim erkek. adı da Demir olacak inşallah :KK70:

sitede sorun var sanırım garip şeyler oluyor.:26:

Aynen canim bi gariplik var.kizlar annemlerdeyim ne guzel baba evinde kalmak.sag olsun annecim kahvalti hazirladi cagiriyo.sonra gorusuruz canlar.bu arada annesinden uzak olanlar uzulmeyin lutfen

Benim gecenlerde idrar testimde protein kacagi cikmisti. Cok onemli biseymis 2 gun boyunca o hastane senin bu hastane benim perisan olduk yollarda bir yandan iki gozum iki cesme. Sonra ilk yapilan testte buyuk ihtimalle yanlislik var dediler. Yinede idrar toplayip bide oyle bakmak istediler. Simdi ben yarin sabahtan itibaren 24 saat boyunca idrar toplayacagim. Insallah bi sorun cikmaz ilk yapilan test gercekten de yanlistir insallah, cok korkuyorum

canıımmmm ben yeni gördüm bu yazını aaaayyyy çok geçmiş olsun.. inş dediğin gibi yanlış sonuçtur :KK50:
tam olarak bu ne demek, neye yol açar bi fikrim yok ama ciddi demişsin..

şu an durum ne peki?

Kızlar bugun kontrol var ne olur dua edin hersey yolunda olsun bideee artık cinsiyetini göstersin :) çok özledim onu yaaaaaaa :KK43:

Hala göstermedi mi annesiii! :KK70: ay inşallah görürsün canım yaa. inşallah sağlıklıdır tabi öncelikle ama insan da çok merak ediyo. ben de pzts günü öğrendim oğlumuz olacakmış. o zamandan beri daha bir benimsedim onu, daha bir gerçekçi gelmeye başladı. adıyla sesleniyorum falan çok güzel :KK70:

Günaydın kızlar nasılsınız ?

Ben 16+6 dayım ve toplamda 1,5 kilo falan aldım. Ama son 10 gündür birden şiştim sanki. Karın bölgem birden genişledi. (ya da bana öyle geliyor ) Malum kış doğru dürüst hatta hiç yürüyüşte yapılmıyor. Kendimi çok kötü hissesiyorum :KK43:

ŞİİİŞŞŞŞŞTTTT KAYNANALAR PLATFORMU.. Bizde pipili köftemle aranıza katılıyoruuuuzzzzz.. Resmimizi ekliyorum,pipisini görün 😁😀😊 127 gr olmuşuz,boyumuzda baştan ayağa 12 cm..Ve 4 ayda 4.5 kilo almışım doktor iyi gidiyorsun dedi 😉☺️ aaaay bende yine bi rahatlama,yine bi ohhh çekme 😃 nasıl bi hisse bu 😌 diğer kontrol 3 hafta sonraya..

Eki Görüntüle 918931

Koskoca Forumda aradım buldum pipiyi :KK70: Hayırlı ve sağlıklı evlat olsun güzelim, işi de bırakmışsın hayırlısı olsun sevindim senin adına , ben de bu aralar işe gidemiyorum hep uyuyorum kaynanam geliyo uyandırıyor bişeyler yemem için, kovulmazsam iyiidir ^^ 2 hafta aradan sonra bulantı ve kusmalar yine başladı, 2. trimester döneminin güzeliklerini yaşayamıcam sanırım .. Neyse teyzesi anneyi boşver de yılbaşı hediyesi almışlar oğlumuza, battaniyeler kıyafetler falan :) oturdum ağladım .. hala inanamıyorum böyle bir mucizenin benim olabileceğine :KK17:

canım sola yatmak kalbin solda olmasıyla alakalı değil mi?
hani kalp solda,bebeğe rahat kan gitsin falan diye..
* benim kalbim sağda o yüzden sağa yatınca daha rahat ediyorum.. :KK34:

Aaaaa gerçekten kalbin sağda mı?? Acaba bi sıkıntı oluyor mu senin için. İlk defa duydum da:)

X