2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
off ya istediğin zaman dokyora gidememk çok kötüü hamileliğimden beri sadece bir kere gidebildim bir daha kide 20 haftada çok merak ediyorum arkadaşalr ya

ya kızlar 16 haftamdayım ama bir iki gündür karnım yumuşadı sanki önceden şişdi hamile olduğumu hissetmitorum ya sizdede böyle oldu mu(((((

şimdi yazını görünce bidaha bi yokladım ama yoook canım,sert benimki hala..bi değişiklik sezmedim..bence sen kendine sorun arıyor gibisin, yapıyoruz ya bazen böyle.. aaay şu değişti bu değişti bu niye böyle oldu falan

Aynen canim
Ins. Akli basinda anne babalarina saygili evlatlarimiz olur

Offf offff bunun askerligi var evlenmesi var varda var amaninnnnnn

Kızlar nacizane fikrim iki çocuk arasında 1 yılın çok az olması. İlk bebek için büyük adaletsizlik olur. Kuran bile 2 yıl bebeği emzirmeyi emreder doktorlar 6 aylık emzirme sürecini zorunlu kılar bu şartlarda ilk çocuk 2-3 aylık minicik bebekken size ihtiyacı varken siz onu memeden keseceksiniz.Şuan bile sorumluluğumuzda bebek yokken nasılda zorlanıyoruz kusmalar öğürmeler mide bel ağrıları vs. Sürekli ağlayan ilgi bekleyen ve size muhtaç bi varlıkla hamilelik sürecini nasıl geçiriceksiniz. İki çocuğu da yazık olur bu şekilde diye düşünüyorum

off ya istediğin zaman dokyora gidememk çok kötüü hamileliğimden beri sadece bir kere gidebildim bir daha kide 20 haftada çok merak ediyorum arkadaşalr ya

Amannnnn nasil dayanabiliyorsun canim ya....
Ben 10 a yakin gitmisimdir sanirim :26:
Bana yinede az gibi
Persembe gunude detayli usg icin gidecegim.....

bilmiyorum canım ya sert olan karnın mı yoksa göbeğinin altı mı. ya doktora gidemediğim için biraz endişeleniyorum birde rabbim birdaha yaşatmasın inş bi önceki hamileliğim kötü sonlanmıştı ne bilim canım ya öylee işte

bendede 5 görümce 5 elti var canım ama hepsi bana çooook uzaklar 14 saatlik yol mesafesindeler bugune kadar hiç bişeyime karışmadılar.çok kalabalık olunca akıllarına gelmiyorum herhal iyi oluyor.bizdede sıkıntı isim bulamıyoruz eşimin 52 tane yeğeni var maşallah isimleri tüketmişler.ben 8 sene tedaviden sonra hamile kalınca eşim hiç karışmıyor.sadece anlamı güzel olsun ahirette sormasın bize diyor o kadar.bende arama içindeyim şimdilik aklımda YUSUF BERA var bakalım acele etmiyorum.HUZEYFE ismine aşığım liseden beri ama anlamı medine keçisi demek o yüzden koyamıyorum.
mehmet çok güzel bir isim yanına bişeyler ekleyebilirsin,benim listede
MEHMET EMİN de var.düşünebilirsin.
bendede aynı sorun var ben uyuyamıyorum çok berbat durumdayım uykumu alamıyorum sersem gibi geziyorum eşimde yatağı değiştirelim istersen diyor biraz eskidide,ama ondada uyuymazsam boşuna masraf.bu akşam kendime yer yatağı yapıcam bide öle denicem tuvalete kalktıklarımı saymıyorum bile

ya kızlar 16 haftamdayım ama bir iki gündür karnım yumuşadı sanki önceden şişdi hamile olduğumu hissetmitorum ya sizdede böyle oldu mu(((((

bende sanki hamile değilmişim gibiydim.hatta geçen gün bile dediler hamile gibi değilsin hiç karnın çıkmadı diye.ama dün bi baktım karnım çıkmış sanki birden oldu ok garip yumuşadı da çünkü rtık büyüyor esniyor

hiiiç sormayın isim durumunu.. erkek olursa benim eşimden önce kayınpederim Hasan koyulacak dedi.. kocişe bir sürü nazlanıyorumHasan koymayalım diye ama şöyle bir durum var.. kayınpederim bir evin bir oğluymuş kendi oğluna dede ismi koymuş ve bizimki de bi evin bi oğlu ve o da aynı düşünüyo.. ben de ikinci isim koydurmaya ikna etmeye çalışıyorum. aklına baya girdim..babanın ismini söyleyip nasıl kızacaksın diye. Aras veya Aren koyacağız inşallah yanına..
Kız olursa da bana bıraktı.. ama benim de çok uç bir isim koyasım var.. bizim için çok manidar ama çevrem ve çocuğum büyüyünce sıkıntı yaşayabilir ondan çok kararsız kalıyorum.. Kimya koymak istiyorum. Ama ders ismi olmasından mütevellit dalga konusu olabileceğini de göz ardı edemiyorum.. aslında anlamı ve Mevlana'nın kızının isminin olması beni çok cazip ediyor ama.. Anlamı da;Üstün nitelikler taşıyan çok değerli.. neyse karasızım işte.. Sizce ne yapmalıyım??

canım arkadaşım çok iyi anlıyorum seni..
benimde 2 acı tecrübem var ve bu sebeple çooooook korkuyorum hala,herşeyden nem kapar derecede..doktorum bile "artık rahat ol" dediği halde olamıyorum,elimde değil..
o yüzden şu an senin korkunda normal..
benim sert olan kısım hem göbek,hem altı..aynı yani canım

kimya mı?? :26:
delirme kızzzz çocuk doğmadan alay konusu olcak çocuğu düşün..
ilkokul,ortaokul hatta tüm okul dönemi dalagayla geçer,onada yazık..
ayrıca hoş gelmiyor hiç kulağa..
her anlamı güzel isimde hoş değil ki ama...

ya göbeğim vardı biraz da büyümüş gibi ma normalde şidi gazdan mı bilmiyorum ama dünden beri yumuşak gibi geliyo

kızlar bende yarın gididyorum cinsiyeti netleşicek inşallah meleğim iyidir

Canım Allah kolaylık versin.. Bahane uydursan.. karnım ağrıyo fln diyip gitsen olmaz mı?? en azından görmüş olursun... hoş benim de 1 ay sonra ve hala cinsiyetini öğrenemedim ve pes ettim gitmicem.. beklicem sabredip..

Allah'tan çalışıyorum. yoksa ay bebeğe bir şey mi oldu diye düşünüp duracakmışım. evde de düşünmemek için örgüye başladım. sarı beyaz yelekler kazaklar.. kızışımda olsa oğluşum da olsa giyebilecek kıyafetler örüyorum sonra karnımın üstüne tutup yakıştımı babası yapıyorum. eğleniyoruz akşamları da hem stres attırıyo hem de heveslendiriyo.. sizlerde yapabilirsiniz eğer örgü biliyorsanız..

kayınpederin içinde uhte kalmış adam 1 ogluna istediği ismi koyamamış.siz koyun canım ama ikinci ismi de sen seç mantıklı yani.kız imine gelince dalga konusu olmasından ziya da kızın sana anne bana neden böyle garip bi isim koydun diyebilir.ama mevlananın kızıznın ismi oldugunu bilmiyordum gerçekten çok enteresan geldi bana

ay puffpufum yaa ben kimyagerim.. eşim de kimyager. bizim çok hoşumuza gitti.. ama ne bilelim işte o ders ismi mevzusu bir de "bu kim yaaa" tarzında iğrenç esprilere maruz kalabileceği korkusu caydırıyor. ama bir yandan da ne bileyim işte bir de sizlere sorayım dedim... olmadı Mina, veya Naz da tercihlerim arasında..

ya göbeğim vardı biraz da büyümüş gibi ma normalde şidi gazdan mı bilmiyorum ama dünden beri yumuşak gibi geliyo

Canim bende bu konuyu kizlara soruyordum ...sirt ustu yattigimda gobek deligimin 4 parmak altinda yusyuvarlak sert bisey vardi ayaga kalkinca bu sertlik gobegime dogru cikiyor ama artik 17.jafta yer degistirdigi icin o alttaki kisim eskisi gibi degil..ayrica su falan icince yemek yedikten sonra midemde buyuyor karnim tas gibi oluyor bide bende gaz cok bazen koca bir gobegim oluyor...sabah kalktigimda ise yumusacik hafiflemis gibiyim...bana kalirsa cok.dinleme kendimi cunku hic belli olmuyor hem o sertlik.olayi cok ilerde 7 8 ayda takip edilebilecek.sey suan cok.buyuk.degiller 16 17 hafta daha basi sayilir...gaz yemek...herseyden degisebilir mesela.ben hareketleri daha hissedemiyorum...gaz sancisindan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…