2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

ben bir erkek 2 kız istiytorum inşallah . Babası da öyle. ikinci de erkek olursa naparız bilmiyorum ama iki erkek sevmiyorum ben ,gelinler anlaşamaz biz arada kalırız :) hihihi şimdiden düşünüyorum bunları inanamıyorum. Eşim de aynı fikirde gerçi benim iki erkek kardeşim var eşim de iki erkek kardeşler ondan korkuyorum 2 erkek olursa diye. Ayyyy çok korkuyorummmmmm

biz de 4 kardeşiz 2 kız 2 erkek süper bişey ama ben 1 erkek 2 kız istiyorum 3 iyidir candır :)

bilmiyorum canım ben biraz fazlaca korkuyorum sanırım hiç doğurmadım ki başıma nası bişe gelecek bilmiyorum eşim doğum sahneleri olunca bi film veya dizide kanal değişiyo biliyo huyumu

valla o korku zannımca hepimizde var ve yaklaştıkça da artacak normal yani :) ben epidural anestezi ile normal doğum istiyorum yani sezeryan daha uzun süreli sıkıntı yaratıyormuş . kiminle konuşsam hala dikişlerim ağrıyo diyo. hem ilki sezeryan olursa ikincisi de sezeryan oluyormuş. Epidural ile nasıl oluyor araştırıyorum öyle olunca 5 cm den sonra anestezi veriyorlarmış ıkınma vs hissedilip ağrı olmuyormuş valla bana mantıklı geldi.

uçar güzel ben bu satırları yazarken bile uçuyor takip edemiyorum. :) işten kovulursam bu yüzden kovulucam valla

eeeen büyüğü eeeen kocamanından amiinnnn canımmmm

merhaba arkadaşlar nasılsınız evde herkes hasta oldu şu anda da ben hastayım o yüzden çoktandır giremedim geçmişi okumaya çalıştım tamamını olmasada büyük kısmını okudum pufpuf oğluşun kesinleşmiş çok sevindim canım cinsiyet öğrenen başka arkadaşlar da olmuş tek tek alıntı yapamıyorum ama hepinizi tebrik ediyorum Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin bebişlerinizi

SELAM KIZLAR VE BEBİŞLER :)
acaba cinsiyetini öğrenmeyi düşünmeyenler var mı aranızda?

hiiiiç sanmıyorum canım burda herkes nefesini tutmuş bekliyordu hala bekleyenler var ve emin ol her dr gidişlerinde söylesin diye dr un gözünün içine bakıyorlar :) heyecan dorukta

bende önceden koleje veririrm çocugumu diyodum ama artık öyle düşünmüyorum.özel okula giden çocuklara bakıyorum sadece lüks ve gösteriş dşkünü çocuklar ve çocukar hayattan bihaber büyüyor çünkü herşey özel.çocuk herkesi aynı seviyede zannediyor hayatın zorluklarını göremiyor.açıkcası şu an ben çocugum büyük olsa şu şartlarda koleje değil devlet okuluna verirdim...

canım sen doktorunla konuş bence 1 yıl arayla sezaryen dogumuna asla evet demicektir.ayrıca neden sezaryen,kendin mi istiyosun yoksa mecbur mu ?

sağol güzelim,teşekkür ederim.. :103:
darısı öğrenemeyen herkesin başına olsun inş.. sağlıkla..

canım sen doktorunla konuş bence 1 yıl arayla sezaryen dogumuna asla evet demicektir.ayrıca neden sezaryen,kendin mi istiyosun yoksa mecbur mu ?

elbette canım..
bu düşüncelerim sadece kendi fikrim, zamanı gelince daha doktorla falan konuşulcak elbet.. dedim ya, ekstra bi durum olmazsa ben böyle istiyorum diye..

sezeryanı kendim istiyorum.. normal doğumda ASLA kendime güvenmiyorum ve ASLA istemiyorum.. düşüncesi bile tüylerimi ürpertiyor, korkutucu.. dedim ya acı eşiğim yerlerde benim

bende 3 bebiş istiyorum Allah nasip ederse..

nasılsın bebeğim? bayadır göremiyordum seni. Merak ettim valla :) Geçmiş olsun neyin var?

ben de önceden öyle düşünüyordum koleje veririm diye ama sonra kolej çocuklarına ders verdim ve anladım ki kesinlikle özel okul çocukları şişirip bişey veremiyor iyileri yok muydu vardı ama ben vazgeçtim yani. Güzel devlet okulu araştırıp göndermeyi düşünüyorum ama ilk eğitim benden olacak annesi ona herşeyi öğretecek inşallah. Ahlaklı ve efendi bir oğlum olsun istiyorum inşallah...

selamlar anneler ve bebişleri :)
1-1.5 aydır girmiyodum keyfim yoktu hasta oldum yattım falan bi bakim neler oluyor dedim :)
herkes öğrenmiş sanırım bebişlerin cinsiyetini hayırlısıyla kucağımıza alırız hepimiz inş
12. haftada erkek demişti doktor ama sonra doktorumu da değiştirdim ve şimdiki doktorum kız diyor :)
bakalım ben bişeyler almak için beklicem daha

Bende bakıyorum ama eşim istemiyor öğrenmek

ayy kıyamam sen gizlice sor ona da söyleme :) ben olsam öyle yapardım valla dayanamazdım ama eşim sağolsun her gittiğimde söyledi mi doktor diyip duruyordu

pufpuffcuğum epidural anesteziyi sordun mu hiç doktoruna? düşündün mü yani?

18. haftadasın hala netleşmedi mi cnm? göstermiyor mu?

pufpuffcuğum epidural anesteziyi sordun mu hiç doktoruna? düşündün mü yani?

evt duydum tabi cnm ama epidürale çok sıcak bakmıyolar,sağlıklı değil falan deniyo.. o yüzden hiç araştırmadım bile doktorumlada hiiiiiç konuşmadık daha bunları,o benim sezeryan istediğimi bile bilmiyor daha

bende dayanıklıyımdır tam tersi :) ama normal dogum gerçekten korkulcak birşey değil çünkü cenab-ı hak öyle bi yaratmışki normal şartlarda çok zorluları olmuyor.tabiiki hiç agrısızda değil bazılarında çatı dar oldugu için sıkıntı çok oluyor.. bana da sezaryen ürkütücü geliyor bildiğin ameliyat ama tercih işte...gönlümüze göre olur inşallah.ben bidahaki gittiğimde doktorumla konuşucam dogum meselesini ücretleri dogumhaneye kimlerin girebildiğini.açıkcası bu da çok önemli benim için.eğer seçme şansım varsa hiçbir şekilde erkek girmesini istemiyorum.sonuçta özel hastane..ama sezaryende öyle bi lüks yok maalesef birsürü doktor bekliyor bebeği aldıkalrı gibi kontroller muayeneler sterilize etmeler...

Canım benim ben de sezaryenden korkuyorum ama sezaryen olacak gibi de hissediyorum. O anı bizzat görmem lazım bi mucizeye tanıklık olmak cok güzel . Bide sezaryen olunca narkoz almak kendini bilmemek korkutuyor beni

18. haftadasın hala netleşmedi mi cnm? göstermiyor mu?

işte kız diyo doktor ama ne bilim hem erken daha alışveriş için
karyola beşik araştırması yapıyorum şimdi çileğin odaları hoşuma gitti ama fiyatlarına bakamadım nasıldır bilmiyorum ben bu sonradan büyüyen karyolalardan almayı düşünüyorum ayın 23ünde kontrole gidicem o zaman bakıcam modellere

aynen dediğin gibi canım.inşallah gönlüne göre hayırlı evlatlar yetiştirirsin... çok iş düşüyor bize çok maddi mavevi dini ve fenni bütün eğitimlerini önce anneden alıyor çocuklar ya da alamıyor...biz verebilenlerden oluruz inşaallah

amin canım inşallahhhhhhh cümlemiz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…