2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Canim bence bu sekilde genelleme yapmak oldukca yanlis....
Cocugun yetistirilme sekli ile alakali o.....
Cocukta olduktan sonra devlettede okusa gosteris duskunu ve luks yasami olabiliyor.....
Durumu iyi yada kotu olmasiyla alakali birsey degil bence.....
Devletteki egitim belli orada sigara icen kufur seven bireylerle arkadaslik edeceklerine luks duskunu arkadaslari olsun raziyim.....
Yeter ki anne babasina saygili olsun ve akilli bir cocuk olsun her sekilde kendini korumayi bilir diye dusunuyorum ben...

kızlaaar merhabaa, güzel annişler ben bu sabah miskinliğin zirvesindeyim bir yatak keyfi yaptım ki, yattıkça sıkıldım
sabah eşim giderken kalkamadım çünkü boğazım şişmişti, ikimizde panik olduk eyvah hasta oluyorum diye, hemen vitaminlerimini içtim, yanına bir de propolis ve polen içtim, küüüt tekrar yattım... sonradan keşfettim ki, gece 3. ya da 4.kalkışımda kalorifer peteğinin üzerindeki su haznesine çarpmışım ve yere düşmüş... oda nemsiz kaldığı için boğazım kurumuş bu arada gece tuvalete kalkmaktan deliksiz uyuyamıyorum... benim gibi olan var mı?

ayy bende aynı durumdayım 2 saatte bir tuvalete kalkıyorum

Bende senin gibiyim.. gece sürekli tuvalete kalkıyorum. her kalkışımdada su içiyorum :) gece kalkmaları doğumdan önce başladı

normal doğum tercih etsem,bende öyle derdim erkek istemezdim aslında..aaaayy utanırım ayol

Canım benim ben de sezaryenden korkuyorum ama sezaryen olacak gibi de hissediyorum. O anı bizzat görmem lazım bi mucizeye tanıklık olmak cok güzel . Bide sezaryen olunca narkoz almak kendini bilmemek korkutuyor beni

aaay yok kızzz sezeryanda ne var?hooop bayıl hooop ayıl minnakın yanında

peteğinin üzerindeki su haznesine çarpmışım ve yere düşmüş... oda nemsiz kaldığı için boğazım kurumuş bu arada gece tuvalete kalkmaktan deliksiz uyuyamıyorum... benim gibi olan var mı?

eeee heralde kızzz.. hemen hemen hepimiz öyle.. en az 1-2 kez kalkıyorum bende..

aaaaay tatlım yaaaa sizde de mi babasının ismi muhabbeti?
o gelin buraya gelecek o kadar hahahahaha aaay bide askere gidecek pipilim ühüüüüüü

doğru tahmin etmişim canım, eşimin bir erkek kardeşi var ve bekar... dolayısıyla bizim oğluş ilk torun olacak Allah'ın izniyle, eşim de ısrarla babasının isminin olmasını istiyor... bu hamilelikle birlikte açılmış bir konu değil aslında, daha nişanlılık döneminde bile bahsi geçmişti,pek oralı olmamıştım... kayınpederim hayatta olmasa ağzımı bile açmam ama eşim ben babamın adıyla hitap edemem çocuğuma sadece kimlikte olacak diyince ses çıkarmadım artık... sorun şu ki, kayınpederimin adı Veli, ve ben bu ismi oldum olası hiç sevemedim, keşke Ahmet,Mehmet olsaydı... ben ikinci isim olarak Eren, Emir gibi isimler düşünüyordum,ama eşim bu isimlere karşı çıkıyor çünkü Veli ile neredeyse aynı anlama geliyorlar... zaten Veli arapça diğeri Türkçe olsun diyor... anlayacağınız tıkandık kaldık... kullanılmayacak diyor ama halalar,amcalar Veli diye hitap edecek ilk etapta ben de bi sürü insanı uyarmak zorunda kalacağım... ve daha da kötüsü aynı ad ve soyaddan sülalelerinde 3-4 tane var zaten kayınpederimin kuzenleri falan da aynı isme sahipler... isim kıtlığı var sanki

ikisi de çok güzel, ben oyumu "Nefes" ten yana kullanıyorum... seslenirken ya da severken Nefesim demek ne hoş olur...

kesinlikle "MİRA" diyorum, Medcezir'den beride baya gündeme geldi bu isim ama çok hoş..
Nefes'i sevmedim yaaa hoş değil zevk meselesi..

sorma yaaa.. biri şu erkeklerin bu takıntısı nedendir,ne anlama gelir veya koyulmasa nolur anlatsın.. gerçi anlatsada anlamıcam sanırım çok saçma!

normal doğum tercih etsem,bende öyle derdim erkek istemezdim aslında..aaaayy utanırım ayol
aaay yok kızzz sezeryanda ne var?hooop bayıl hooop ayıl minnakın yanında

.

zaman ve koşullar ne gösterir bilmiyorum ama şu an normal doğum istiyorum ben, dayanıklı olduğumu düşünüyorum...
bakalım göreceğiz ne kadar dayanıklıyım doğumdan zerrece korkmuyorum aslında öyle bi deli cesareti var bu aralar üzerimde, haziranda devam eder mi bu cesaret acaba...

sorun şu ki, kilo almaktan çok korkuyorum kızlar, dış görünüşümle hiç alakası yok...doktorum fazla kilo alırsan normal doğum yapmamız zor olur ve bebeğin gereğinden kilolu olacağı için normal doğum yapamazsın dedi...

o zaman bol bol kilo aliyim ben..zoraki sezeryan olsun

neyse ki benimkinin öyle bi isteği yok erkek olsaydı dedesinin ismini istiyodu ama o da olmadı
ben hiç düşünmedim isim doktor kız diyince eşim çıkınca öykü demişti ama bi daha konuşmadık hiç bi garibim ben sanırım :)

bu bulunulan şehirle ve okulla da alakalı.samsundaki kolejler maalesef devlet okullarını aratmıyor.emin ol küfür saygısızlık kolejde de var.önemli olan dediğin gibi çocugun kendini koruması.tercih meselesi saygı duyuyorum herkese

bende aynıyım canım.tuvalet olayı artık zorluyor.tutmaya da korkuyorum damarlar genişliyormuş erken dogum riski oluşturuyormuş

sezaryende de aynı şey göğüslerinden aşağısı çıplak

ya kızlar 16 haftamdayım ama bir iki gündür karnım yumuşadı sanki önceden şişdi hamile olduğumu hissetmitorum ya sizdede böyle oldu mu(((((

ya ben çok kararsızım benim de aslında içime sinen bu hiçbir isim içime sinmiyor.Düşünüyorum:44:

araştır bol bol,etrafına sor danış fikir al.. yada isim kitabı al en iyisi, nettende bak.. bisürü seçenek.. iyice karıştır kafanı yani hahahahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…