2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

heeeeehhhh şöyleeee bana bunlarla gelllll bak misssss gibi.. Mina - Naz ooohhh

İlk ben de bir kitapta görmüştüm Hz. Mevlananın kızının ismi olduğunu. sonra Kimya okudum üni.de. Sonra kimyager bir koca buldum.. hayatım hep kimya dolu. bir an estiler ama poofff kararsızlık beni benden alıyorrrr..

canım örneklerini yüklesene bakalım modellerine

ben de gece 2 saatte bir kalkıyorum tabi 6 da da kalkıp işe gittiğim için sersem tavuk gibi oluyorum.

Bende senin gibiyim.. gece sürekli tuvalete kalkıyorum. her kalkışımdada su içiyorum :) gece kalkmaları doğumdan önce başladı

eşim dalga geçiyo bebekte hiç zorlanmayacaksın bu gidişle diye. 2 saatte bir kalkıp gelip bidaha yatıyorum hihihih

ayyyy benim de tek korkum bu valla. zaten kilom vardı bir de bebek gerçi ilk 4 , 4buçuk ayda 3 kilo aldım sonra nolur bilmiyorum ama kocaman göbüşüm var şimdi sanki yarın doğacak Ayazım :)

ya ben çok kararsızım benim de aslında içime sinen bu hiçbir isim içime sinmiyor.Düşünüyorum:44:

Bence de düşün biraz daha ben kızım olsaydı elif naz yada Zeynep naz düşünmüştüm. ama oğluşum oluyor bi dahakine inşallah.

ya kızlar 16 haftamdayım ama bir iki gündür karnım yumuşadı sanki önceden şişdi hamile olduğumu hissetmitorum ya sizdede böyle oldu mu(((((

bazen sabah uyandığımda ben de öyle hissediyorum canım ama gün içinde normal oluyor. bence gaz açlık su içme vs durumları ile alakalı bu. çok takma kafana

kızlar bende yarın gididyorum cinsiyeti netleşicek inşallah meleğim iyidir

hadi bakalım hayırlı güzel haberlerlle dön inşallah.

ayyyy çok isterdim ama ben hiiiiç bilmiyorum örgü ondan beceremem diye anneme bıraktım o işi ayrıca kv başladı hızını alamadı devam ediyor yeşil yeşil hırkalar kazaklar örüyor bide iğrenç renkleri görseniz. ayyy ben onları giydirmem diyorum içimden ama uzakta da değil ki alt katımda hep görecek giydirmek zorunda kalacağım. Mavi yap beyaz yap diyorum bunlar evde var bitsin onları da yaparım diyo. görseniz böyle iğrenç bi yeşil olamaz. o bitince de asker yeşili örecekmiş. sanki askere gidecek şimdiden oğlum ayyyyyyyyyy nefret ediyorum zevksiz

Öyle birşey deme lüksleri yok canım. Ben hem devlete hem özele gidiyorum. Devlette testlerimi yaptırıyorum sonuçlaırmı özelde gösteriyorum. Kontrol muayene özele gidiyorum. Özelde ki doktorum biliyor devlete yaptırıyoum testlerimi devlettekiler bilsin bilmesin önemli değil rahat ol

canım örgülerim evde klasik düz modeller.. biri kurdele modelli yelek çekeyim yarına.. diğerine de yeni lastikten başladım bir düz tulum modeli internetten bulmuştum. bulabilirsem tekrar atayım burdan..

o problem bende de var tuvalete gitmekten yoruldum uyumak istiyorum her yerimden dönmede uyanıyorum

oyoyoyoy.. bizimkiler bir tek annem ekru renkte battaniye başladı.. Kayınvalidem daha bir şey hazırlamıyo daha erken diyip.. Allah sana da kolaylık versin canım. bir an yeşil diyince yündeki o sevimsiz çimen yeşili gözümün önüne geldi de.. neyse yarım elma gönül alma 1 gün giydirirsin sonra hoop diğer kıyafetlere dönersin

ikisi de çok güzel, ben oyumu "Nefes" ten yana kullanıyorum... seslenirken ya da severken Nefesim demek ne hoş olur...

bende nefesim demek için en çok koymak istiyorum bu ismi bide pek duyulmamış bi isim diye tercih ediyorum ama kocam mira olsun istiyo hala karar veremedik canım

canım biri şu tulum pek hoşuma gitti;

http:// www. bebekvar.net/bebek-oergue/304-bebek-orgu-hirka-tulum.html

Diğeri için dediğim gibi evde onu halamın kızı öğrettiydi ama nette de var model anlatımlı falan. bulursam atayım gene olmadı akşam çeker yarın koyarım..

Aynen canim
Ins. Akli basinda anne babalarina saygili evlatlarimiz olur

Offf offff bunun askerligi var evlenmesi var varda var amaninnnnnn

sünnet de var canım

kahkaha attım canım ya, çok yaşayın siz emi
ben de hep mesleğimle ilgili isim koymak istemiştim ama hangi ismi önersem siyasi çağrışımı var diyor eşim, ben de tarihçiyim bu arada...

bende nefesim demek için en çok koymak istiyorum bu ismi bide pek duyulmamış bi isim diye tercih ediyorum ama kocam mira olsun istiyo hala karar veremedik canım

diziden dolayı herkes mira koyuyo şimdi bu dönem çocukların isimleri hep aynı olcak :)

hadi bi karar verelim canım ya nefes diyen olmuş mira diyen olmuş ikiside hoş ama mira çok gündemde şuan taklitmiş gibi geliyo dizidede var ya nefeste duyulmamış ama herkes benimsemiyo ay napacam ben ya ne koycam şu sıpamın ismini 49:

ama canım çooook seviyosun diye değişik olsun diyede koyma bi ismi..
çocuğun hayatını etkileme olayınıda düşün..
bana anlamlı gelmedi "nefes" hatta dalga bile geçilebilir..
ama zevkler ve renkler tartışılmaz derler, elbette içine sineni koy

canım örgülerim evde klasik düz modeller.. biri kurdele modelli yelek çekeyim yarına.. diğerine de yeni lastikten başladım bir düz tulum modeli internetten bulmuştum. bulabilirsem tekrar atayım burdan..

at cnaım merak ettim çok.bende bişeyler yapmak istiyorum bebeğime

Kimya güzel bi isim aslında. Mevlananın kızının ismi Kimya'dır. herkes dalga geçecek bişey buluyor zaten boşver yanına bi isim daha koyun çocuk hangisini isterse onu kullansın

cnm çalışıyorum ben ve ailemden uzaktayım bu bebeğim bile erken oldu zaten bakcak edecek kimsem yok küçük yerdeyim kimseye güvenip baktırmak bile düşündürüyo beni korunma yöntemim doğal olur sanırım zaten yinede bilemem ilerki durumum neyi gösterir eşimde açıkçası bana onay veriyo bu konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…