2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

o sorun bizde de var. muhtemelen annesinin ismini koyacak da bana ikinci ismi bile koydurmaz gibi geliyor.keşke ikinci isme müsaade etse.anlamıyorum bütün sıkıntıları çeken anne ismi koymak da anneye düşse.

Yandık valla kızlar. Hepimizin başında aynı dert!! Ben de kızım olursa annemin adını koyacaktım, vefat ettiği için.Eşim de sağolsun kabul etmişti. Ama şimdi bizim ufaklığın pipili olduğunu öğrendik ve isim tam bir muamma
7 tane görümcem var, en küçük ve tek erkek benim eşim. Ayrıca sülalede de tek erkek eşim. Görümceler pipiyi duyduktan sonra aramaya başladı Mehmet geliyormuş diye(kayınpederin ismi) Hele bir görümce var ki direk söyledi "bir evin bir oğlunun; oğlu oluyor tabi babanın ismi konur. İki baba da yaşarken başka isim koymak neymiş" dedi. İsim konusu aklıma girince uykularım kaçıyor yardımmm ediiiinnn

Canım benim ne de güzel yazmışsın.. Her gün kocişin kafasının etini yiyorum forumda şöyle oldu böyle oldu diye.. Evde net olmadığından iş yerinde ilk yaptığım sabahtan başlayıp tek tek okumak oluyor..
Ben de sen gibi hamileliğin tadını çıkaranlardanım. Her gün sabah babamız bizi öpmezse kızıyoruz ona. o da aşklarım benim birtanelerim diye karnımı okşayıp öpüp işe öyle gidiyor.. Ardından tontişimle konuşa konuşa hazırlanıp biz de çıkıyoruz işe.. iş yerinde her vakit bulduğumda seviyorum, annem birtanem diye.. anneanne ile dede zaten kocamla bizi unuttu eve geldiklerinde veya biz onlara gittiğimizde bizle konuşmadan onunla konuşuyorlar.. sıpa diyorum diye de bana çok kızıyorlar oysa sevdiğimden sıpam diyorum ben onaa her sıpam dediğimde de sanki içimde bir kıpırtı oluyor. ben kıpırdanıyo diyorum ama daha hissetmezsin diyolar ben de inatla hissettiğimi söylüyorum..
her neyse Allah tüm isteyenlere yaşatsın bu güzel duyguları.. sizleri seviyorum güzel annişlerrr..

en adaletli çözüm, bir anne bir baba istediği ismi koyucak budur bence..

inşallah isim konusunda canımızı daha fazla sıkmazlar yaa
iş konusunda bende doğum iznine cıkıp toplu paramı alıp istifamı basıcam neyapayım cocugumdan degerlı değil aldığım 3 kuruş ileride kreşe filan gidince gene başlarım işe ama işe geri dönmeyi düşünmüyorummm

evet canımmmm benim köfte pipiliymiş haylaz..
ama aynı dediğin gibi,kız sevgim hala had safhada içimde..denemelere devam yani sonradan

valla rabbim bize sabır versin sende artık 2 isim koyucan neyapcan :26:

ayy inşallah değişme canım inşallah

evet canımmmm benim köfte pipiliymiş haylaz..
ama aynı dediğin gibi,kız sevgim hala had safhada içimde..denemelere devam yani sonradan

bende kız için denemelere devam edicem :) yolun daha basındayız hem ben arasını cok uzatmıycam da

bende kız için denemelere devam edicem :) yolun daha basındayız hem ben arasını cok uzatmıycam da

ayneeeeeeeeeeeen öyleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee canımmmmmmmmmmmmm max 1 sene diyorum, tabi Allah nasip ederse

Canım. Allah kolaylık versin 7 görümce ühüüüü😏bu konuda en şanslı olan benim sanırım. Iki dedenin ismi de Mustafa. Eşim daha cinsiyet belli olmadan Mustafa diyordu. Ama o asıl kendi dedesinin isminî koyuyo oda mustafaymuş. Ve her sey onun sayesinde oldu minnet borcunu ödemek için bende haklı buldum onu ve Mustafa'ya karar verdik.

bende arayı çok uzatmayı düşünmüyorum canım ama 1 sene de çok az hem büyük konuşmakta istemiyorum sonra zor gelir falan :) ama bende 2 yıl arayla tekrar istiyorum.en fazla 3 yaş olmalı araları

Çok sevindim canım.Oğlun hayırlı olsun maşallah bebişine.
Bende bugün saat 3 te görücem inşallah bebeşimi.

kızlar 3'lü test yaptırdınız mı?? benim bu hafta kontrolüm var ve 3'lü testi yapcak doktorum...ama en önemli olanın 2'li test olduğunu bunun sadece onu destekleyeceğini söylemişti..bakalım heyecanla bekliyoruz :)

bende arayı çok uzatmayı düşünmüyorum canım ama 1 sene de çok az hem büyük konuşmakta istemiyorum sonra zor gelir falan :) ama bende 2 yıl arayla tekrar istiyorum.en fazla 3 yaş olmalı araları

yani rabbim ne zaman ol derse o zaman olur ama ben spral ne bilim d.kontrol bunlara bıraz karsıyım sonradan hiç olmama tehlıkesı var gıbı gelıor o yuzden 2. yide yaparım ondan sonr allah kerim onlar büyüsün once beraber derim

Yeesss benim ilk cnm

ay ozaman iyi cesaret ediyosunuz ya ben tirtir titriyorum doğum lafını duyunca korkuyorum açıkçası benimde ilk fakat ben arayı bayaaa açmak istiyorum 5-6 yıl sonra tekrar belki diye:18::18:

canım 7 görümce mi bende de 3 tane var Allah kolaylık versin.isme kimse karışmıyor.ben zeynep ismini çok seviyorum zpnep istiyoruz kayınvalidemler de çok seviyo o ismi onlarında gönlü olucak.bu kadar karışılması isim meselesine insanın sinirine doknuyor ya.bana karışmadılar ama zeynep olsun deselerdi ben sevdiğim halde istemeyebilirdim.zor iş kızlar Allah kolaylık versin.ama ikinizz karar verin eşinle kimseyi karıştırmayın.görümcelerini de çok takma kafana brn öyle yapıyorum ciddye almıyorum kendi kendine söylediğiyle kalsınlar

Tedirgin olma canim....
Rabb'im in izni ile guzel haberlerle geleceksin
Ins. Cinsiyetide ogreniirsin

Hosgeldiniz canim
Gel sende bizim kaynanalar kulubune
Hayirli olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…