2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Benim bebise de bi dr 2 kez buyuk ihtimalle oglan dedi diger dr bi kere oglana benziyo dedi en son gittigimde goremiyorum dedi. Buyuk ihtimalle oglan benimki de

bana da doktor kız dedi ama bidahaki ay daha net söylerim dedi.ben aldım bişeyler ama şimdi düşünüyorum ya sonradan değişirse diye.kafam karışık doktoruma da güveniyorm ne yapcagımı bilemedim.internetten aldığım şeyler bugün geliyor ve 1 hafta iade sürem var.benim randevum 20 sinde.geri yollasammı aldıklarımı kararsızım ya erkek derse doktor ? gerçi çıtçıtlı zıbın aldım onları içine giyceği için önemli değil ama alt üst takım aldım iki tane onları erkeğe giydiremem

o sorun bizde de var. muhtemelen annesinin ismini koyacak da bana ikinci ismi bile koydurmaz gibi geliyor.keşke ikinci isme müsaade etse.anlamıyorum bütün sıkıntıları çeken anne ismi koymak da anneye düşse.

Bizde de sadece erkek çocuk için babalarımızın ismi olsun hem senin baban hem benim babam yanına da bizim istediğimiz olsun diyor ama ısrar etmiyor koyarsan sevinirim diyor kimlikte yazacak babalar sevinsin diyor. 3 isimli brezilyalılar gibi olacak koyarsam
Bide isimlerin ikisi çok uzun marka gibi olur valla

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar böyle sizlerle zaman geçirmek çok keyifli ama kahvaltı sofram duruyo daha tembellestim bilgisayarın basında kızım okula gidicek ben ders calısıcam ,ev işleri hep duruyo of offffffsonra görüşürüz biraz iş zamanı hepinizi seviyorum ve öpüyorum

hıımmmm anladım canım..
ama baştan anlaşmışsınız siz demek ki,o zaman mecbur katlanacaksınız.. ama yinede içine sinmesi önemli yaaa..

günaydın...

kızlarrr size güzel haberlerle geldikkk biz c.tesi doktorumuza gittikkkk ve ve ve cinsiyetimizi öğrendikkkkkk
DOKTORUMUZ %70 ERKEK DEDİ ben kız hissediyordum ve abbası havalara uçtu oğlumuz olcak diye ve ona gidip oğlan cicisi aldık kızlar rabbim sağ sağlimkucağımıza almayı nasip etsin bu arada 172 gr miş 14 cm boyuymuş benim paşamın annesi onun poposunu ısırsın

Hadi bakalım hayırlı haberlerle gelirsin inşallah eminim bebeğinin sağlığı yerindedir sen sıkma canını tekrar başın sağolsun

günaydın canlar bugünde bebeğimi hissetmek ümidiyle güne başladık iyi haftalarımız olsun inşşallah

Son düzenleme:

hayırlı olsun arkadaşımmmmm .. pipili kervanımıza hoş geldin :13:

hayırlı olsun arkadaşımmmmm .. pipili kervanımıza hoş geldin :13:

pipili kervanı kulağa çok hoş geliyor... bakalım sonradan dr birde kız diyormuş ben şok %70 dedi değişirmikiii ben de isim konusunda hırslanıorum ibrahim olacakmış 2. ci ismide ben koycağım ama kız olsaydı karısmıolardı

kızzz listeye senide ekliyim erkek diye baktım ama yoksun neden ki?söyle bakiyim,niye yazdırmadın?

anlaşılan şuanki gündemimiz isim kayınbaba isimleri dayatılınca kötü oluyo ama kızlar buna kendinizi alıştırsanız iyi olur klasik türk erkeği ama canım ibrahimde güzel isim canım

bizimkinin cinsiyeti daha belli değil ama erkek olur diye hissediyoruz. İkimizin de istediği isim şehzade. Onun babası yusuf benim babam alaaddin. O babasının ismi olsa iyi olur diyor ben de kendi babamın ismi koyulsa mutlu olacağına inanıyorum çünkü babamın oğlu yok biraz mahsun...

Sırf babam mutlu olsun diye onun babasının da ismi koyulacak muhtemelen. Bu dururmda "şehzade yusuf alaaddin olacak" kocaman gümbür gümbür bi isim

bende
ibrahim efe
ibrahim enes
bakalım 2. ci ismi arıyoru

anlaşılan şuanki gündemimiz isim kayınbaba isimleri dayatılınca kötü oluyo ama kızlar buna kendinizi alıştırsanız iyi olur klasik türk erkeği ama canım ibrahimde güzel isim canım

ben kendimi alıştırmaya çalışıorum ibrahim diye neyapayım

geri verme bişey olmaz kızdır değil ise de birilerine hediye götürürsün yada bi sonraki bebişine giydirirsin. Ama bence kızdır :)

Sakın yapmayın böyle bişey kızlar. juliette09 ,POLY74 ya yazık değil mi o bebeklere. Ben de çalışıyorum benim patronum da gitme diyor ama ben çocuğumdan çalıp onlara veremem. Sinir oluyorum bu patronların bencilliğine. Çok mecbur değilseniz maddi anlamda sakın yapmayın. Biraz büyüdükten sonra bizim gibi elemana heryerde iş var. Benim patronum da eleman almıcam sen döneceksin dedi dönmeyeceğim almazsanız siz sıkışırsınız kendiniz bilirsiniz dedim. Yazık anneleri.

o sorun bizde de var. muhtemelen annesinin ismini koyacak da bana ikinci ismi bile koydurmaz gibi geliyor.keşke ikinci isme müsaade etse.anlamıyorum bütün sıkıntıları çeken anne ismi koymak da anneye düşse.

allah allah ne güzel ya anne o kadar sabredip acıya strese katlanıyor kaynananın ismi konuluyor. Yada onların istediği. Bizimkiler de tutturmuş Muhammed ayaz söylemesi zor muhammed ali koyalım diye bi yürürüyün gidin dicektim eşime de dedim muhammedi onlar istedi ben ok dedim ama ayaz a karışmasınlar bozuşuruz. Ayyyy nefret ediyorum bunlardan ya. İnsanı ifrit ediyorlar. Herşeye de karışmayın arkadaş... O adamı ben doğurup büyütücem sana ne yaaaaaaaa

Mira güzel isim bence.

Pufpufummmm senin oğluşun mu olacakmışşş :) haftasonu giremedim şimdi gördüm valla :) Hayırlı olsun kuşum. Ohhh valla bizim liste pipililer listesi oldu :)) maşallah kuzularımıza. amaaa kız sevgim değişmiyor hala kız bebeklere bakıp iç geçiriyorum :) eeee bana da güzel bi gelin lazım zaten :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…