2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

günaydın eti pufum
tebrik ederim cumartesi öğleden beri giremedim nete o yüzden ancak şimdi bakabildim hayırlı olsun pipilin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
ben demiştim sana erkek diye!sende kayananasın!oh canıma değsin:)))))))

canım benim ne güzel anlatmışın diğer arkadaşların dediği gibi hepimizin içinden geçenler aynı bazen kötü anlar yaşasakta bebeğimiz olduğu için umursamıyorum herzamanki gibi Rabbim e şükrediyoruz bende bebeğimle konuşanlardanım mesele çok tuvaletimi tuttuğumda özür dilerim kızım seni orda belki rahatsız ettim özür dilerim kıızm fazla aç bıraktım seni bide eşimle tartıştığımızda kızımla dertleşiyorum.... çok güzel hisler gerçektende bunları yaşamak isteyen belki binlerce kadın var Rabbim isteyen herkese versin...

günaydın canım.allah sabır versin annenin mekanını cennet eylesin.hayırlı haberlerle bekliyoruz seni....

canım hayırlı haberlerini bekliyoruz bi sorun yoktur daha fazla tutunmuştur bence seni yanlız bırakmamk için ,sana destek olmak için merak etme

Kizim 3 yasini yeni bitirdi. Benimki de simdiden kucagimda yatiracagim ben sallayacagim vs diyo. Cekecegimiz var. Senin bebis oglan miydi

tekrar günaydın.canım benimki oğlan evet.kız kıyamet koparıyor hep kız istiyodu.evim ufak olduğu için kızımın odasına karyola beşik falan kurmayı düşünüyorum ama kızım kabul etmiyor.senin bebişin cinsiyet ne?

günaydın güzel haftalar hamişler bu aralar çok takip edemiyorum siteyi işler yogun ev işleri yogun hepimize sağlıklı güzel haftalar olsun yavrum üzmüyor bi kaç gündür beni lakin sabah bulantım bugün yine oldu tırstım cinsiyet için doktorumuzu bekliyoruz hayırlısı

isim ne oldu neden hem böylehem de böyle

biz hep erkekte EFE kızda ECE isterdik başından beri.. Şimdi erkek kesinleşti yaa neymiş Ahmet olcakmış birincisi, ikinci isim kabul ediyosam EFE etmiyosam ben istediğimi seçicekmişim.. (ahmet babasının ismi) yaaa gerçekten anlamıyorum nedir bu baba ismi koyma takıntısı? O değil abisininde oğlu var onunda ilk ismi Ahmet!! Neymiş "erkeklerde takıntıymış koymazsa içinde uhde kalırmış" !!! Yavvv ben babama aşık biriyim mesela ama bi an bile aklımdan geçmedi babamın ismini koymak falan çok saçma geliyo bana arkadaş! Biyandan hakkını yemiyim "Ahmet sadece nüfusta yazcak o isimle çağırılmıcak,2. ismide sen seç" diyo ama uuufffff yinede sinir oldum işte

oğluşun ismi konusunda ben de aynen öyleyim sanırım gerekçelerimiz de aynı

aaaaay tatlım yaaaa sizde de mi babasının ismi muhabbeti?

o gelin buraya gelecek o kadar hahahahaha aaay bide askere gidecek pipilim ühüüüüüü

Anne Adayımız Yaş :26: Kaçıncı Bebiş Şehir BDT Bebiş Cinsiyeti Bebiş İsimlerimiz
pufpuff 27 İlk İstanbul 24 Haziran ERKEK Ahmet Efe
oetgsl 31 İlk İstanbul 14 HaziranERKEK
ilepetzog 26 İlk İzmir 14 Haziran KIZ Ada
seraaap 30 İlk İzmir 17 Haziran
mihrimah24 27 2. Bursa 23 Haziran
miss_night 25 İlk Bursa 6 Haziran
guness14 30 İlk İstanbul 21 Haziran ERKEK
bahar3432 31 İlk İstanbul 17 Haziran
sevgi2005 27 2. İzmir 26 Haziran
fabor 38 2. Bursa 18 Haziran
blackgirll 28 İlk Konya 9 Haziran ERKEK
nimet1 34 İlk Newyork 15 Haziran
zkibar82 31 İlk İstanbul 25 Haziran
Plebisit82 31 İlk Kahramanmaraş 17 Haziran ERKEK Hasan Kerem
Azerikizi91 22 İlk İstanbul 1 Haziran ERKEK Ali Yasin
wilmos 28 İlk İstanbul 15 Haziran
deryaderya17 29 İlk Balıkesir 29 Haziran ERKEK
ttet 25 İlk Samsun 10 Haziran KIZ Zeynep
besebaba 27 İlk Van 19 Haziran
CLeOpaTRa 24 2. İstanbul 29 Haziran
mymahkamab 23 İlk Kahramanmaraş 29 Haziran
patikpat 28 İlk Antakya 2 Haziran ERKEK
yazyagmuru07 24 2. Antalya 8 Haziran
bademcube 27 İlk Ankara 9 Haziran
GD2104 24 İlk Bursa 13 Haziran KIZ Elif
ESMERSIRINE 28 İlk Adana 20 Haziran
ciceek 27 İlk İstanbul 6 Haziran ERKEK Muhammed Ayaz
gültuğ 31 İlk İstanbul 25 Haziran
nagihannnn 23 İlk Bursa 24 Haziran
lilyum0320 29 İlk Ankara 16 Haziran KIZ
adaarin 26 İlk Adana 6 Haziran ERKEK Arın
ahmtkdr 22 İlk Ankara 11 Haziran
balmmm 21 İlk Malatya 6 Haziran
SERPILzh 34 2. 5 Haziran
tubakara 29 İkinci 9 Haziran
LoReNaaa 33 İlk İzmir 8 Haziran
famura 30 3. İzmir 2 Haziran
mozijiku0134 23 İlk Kıbrıs 6 Haziran
pretty_rose 27 İlk Kayseri 30 Haziran
cileksurat 33 İlk Eskişehir 12 Haziran KIZ Asya Melek
E_M_A 27 İlk 19 Haziran
umudumrabia 20 İlk Ankara 12 Haziran KIZ
negiff 34 İlk İzmir 14 Haziran
nokul90 23 İlk Kütahya 9 Haziran
Zemrush 27 İlk İstanbul 1 Haziran
judith35 27 İlk İzmir 20 Haziran
UfuruktenPrenses 29 İlk İstanbul 26 Haziran
Rosaleda 30 İlk Tekirdağ 23 Haziran
belinda31 25 İlk 20 Haziran
tubakara 29 2. Gaziantep 9 Haziran
eseski 24 2. Eskişehir 16 Haziran ERKEK Yiğit
SERAP54 37 2. 25 Haziran
denizkao 30 2. Ankara 6 Haziran
zehranurum 26 2. İstanbul 26 Haziran
RaziyErkan 21 İlk Almanya 5 Haziran
Feyza81 22 İlk İzmir 7 Haziran ERKEK
axigirL 26 İlk İstanbul 17 Haziran
EMLEB 26 İlk Bilecik 7 Haziran KIZ
betul1645 25 ilk Bursa 14 Haziran ERKEK Mustafa
10YBetul 26 İlk Kütahya 21 HaziranERKEK
POLY74 39 2. İstanbul 13 Haziran ERKEK
ashkk 30 İlk Bursa 18 Haziran
pembesebboy 28 İlk İstanbul 7 Haziran KIZ
Kedim 29 İlk Bursa 20 Haziran
sengul1 25 3. Viyana 1 Haziran
didari 30 İlk 29 Haziran
HUZEYFEE 31 İlk Eskişehir 6 Haziran ERKEK
karemine 26 İlk İngiltere 3 Haziran
Lahesis 31 İlk Denizli 16 HaziranERKEK
ankara12 36 İlk İstanbul 27 Haziran ERKEK
bkti2 26 İlk Manisa 3 Haziran KIZ Alya
burchecan 26 İlk İstanbul 14 Haziran
alangu 34 İlk Mersin 14 Haziran
Ayaz12 25 İlk Çanakkale 26 Haziran ERKEK
cips 23 İlk İstanbul 15 Haziran KIZ Zeynep
Julietta 30 İlk İstanbul 27 Haziran
esmeraldaszone 31 İlk İstanbul 19 Haziran
deterjan 32 İlk Ankara 28 Haziran
1melodi 28 İlk İstanbul 26 Haziran
ist3434 27 İlk İstanbul 23 Haziran KIZ
cedi85 28 2. Ankara 12 Haziran
tubaceyln 28 İlk Bursa 16 Haziran
almisim 24 2. Ankara 13 Haziran
rapunzel_ysr28İlkAntalya27 Haziran
leylvea34İlkİstanbul15 Haziran
huzursokagi0127İlkSivas18 HaziranKIZ
beyazzzzzz28İlkİzmir2 HaziranERKEK
kulvan212.Bursa2 Haziran
esmeradr27Ankara16 Haziran
elpim29İlkİzmir18 HaziranKIZ Su
neslihanbursa24Bursa18 HaziranKIZ
organiksekerr282.25 Haziran
aysenazim272.Sakarya15 HaziranERKEK
karadenizki31İlkİstanbul12 HaziranERKEK
tugbaglc25İlkİstanbul9 Haziran
GOLD_WOMEN24İlkBayburt9 HaziranKIZ
YalnizMelek312.İstanbul29 HaziranERKEK Eymen Efe
pearly1905232.Bolu27 HaziranKIZ
babygel8 HaziranKIZ
yesso1978352.15 HaziranERKEK
juliette0928İlkKuşadası11 HaziranKIZ
yesilerikk28İlkBartın23 HaziranERKEK
Delilah25İlkSiirt10 HaziranKIZ
elif13527İlkManisa7 HaziranİKİZ :13:
akmelek30İlkManisa2 HaziranKIZ Derin
brcnkb25İlkİstanbul4 HaziranKIZ Melek
bergennnİlkEskişehir21 HaziranERKEK
nurmur8727İlkİstanbul21 HaziranERKEK
ucakKIZ Elif Hayal

sbahları bendede oluyo kan hapından diye düşünüyorum.gerçi allaha sükür iyıyım ilk üç ay kabus gibiydi.sanada güzel haftalar.işler güçler yolunda gider umarım...

inş. allah o günlerinide gösterir bize.ben de isim konusunda çok öfkeliyim.bizde baba ismi falan deil ama eşim tutturdu akif diye.istemiyorum banane ya.biraz düşünelim bulamazsak koyarız diyorum.düşünülcek bişe yok diyo.yani akifi eklersin canım

günaydın tatlı annişler
haftasonu giremedim nete bayağı sayfa birikmiş şöyle bir göz gezdirdim maşallah herkesin rahatı yerinde cinsiyetlerini öğrenemeyenler öğrenmiş çok mutlu oldum onlar adına ve hepimiz bebişlerimizle beraber güzel bir hafta daha geçirmek dileğiyle

ben aynı şeyleri yaşamıştım çok zor
oğlum kasım 2010 da doğum yaptım son ana kadar çalıştım rapora 32 haftada çıktım ama ben doğuma kadar çalıştım hem iyiydim hemde elemann acemiydi patron bırakmadı 38 inci hafatnın ortasıydı aynı zamanda kurban bayramıydı 4 günü cuma kontrölüm vardı dr o gün hastanede olduğu için cuma gelin demişti çünkü doğuma yakın kontröller sıklaştığı için (haftada bir)eşim dr benden habersiz görüşmüş dr isterseniz bugün alabiliriz dedi (ben normalden korktuğum için )apar topar 45 dakikada olay bitti
bende pazartesi işe gidicem diye kıyafet ütü derdindeyken böyle
tabi asıl sorun ondan sonra!
ben doğurdum 1 hafta geçti eleman işten çıktı eşi rahatsızlanmışyıl sonu devirler var cep hiç susmuyor benim 20 gündü cumartesi işyerine gittim ama 1 günde napabilirsin ki
olmadı pc yi eve kurdular evden biraz bişeyler yaptım ama o da çok zor kv 20 gün kadar kaldı bende ondan sonra yalnız bebek uyumuyor sürekli telefon!telde fatura ,cari,çek v.s yönlendirerek (programı ezbere bilince)işlemler birde satış ,muhasebe ,v.s herşeye bakınca çok zor

vesselam 40 gün geçmedi ki ben işyerinde bu arada stresten mi ne süt olmadı çocuk hep aç kalmış dr götürdük geri gitmiş bu çocuk dedi hemen mama +emzir dedi bakıcak kimsede yok sağolsun erkek kardeşimin eşi ben bakarım dedi parada talep etmedi sabah arabanın arkasına koyuyordum bazende yanımdaki koltuğu yatırıyordum 15 dk filan aramız akşam alıyordum
ama çok zordu!

o sorun bizde de var. muhtemelen annesinin ismini koyacak da bana ikinci ismi bile koydurmaz gibi geliyor.keşke ikinci isme müsaade etse.anlamıyorum bütün sıkıntıları çeken anne ismi koymak da anneye düşse.

Benim bebise de bi dr 2 kez buyuk ihtimalle oglan dedi diger dr bi kere oglana benziyo dedi en son gittigimde goremiyorum dedi. Buyuk ihtimalle oglan benimki de

mrb kızlar bayadır giremiyorum bikaç sıkıntım vardı buarada artık kızımın sağlama tekmeleriyle uyanıyorm çok tuhaf her hareketini hissetmek bide size şunu sorcam cevaplarsanız çok sevinicem kızımın adını nefes mi yoksa mira mı koysam yoksa her ikisinidemi karar verememek çok zor:44::44::44:

o sorun bizde de var. muhtemelen annesinin ismini koyacak da bana ikinci ismi bile koydurmaz gibi geliyor.keşke ikinci isme müsaade etse.anlamıyorum bütün sıkıntıları çeken anne ismi koymak da anneye düşse.

üüüfffff sizlerde de mi öyle? ama canımcım o kadarıda insafsızca,olmaz ki..en azından bir sizin bir babanın isim koyma hakkı olmalı..anlatın ona,eşinize yani..benimde hakkım olmalı,sonuçta benimde yavrum de..detaylı ama güzelce anlatın bence..

Benim bebise de bi dr 2 kez buyuk ihtimalle oglan dedi diger dr bi kere oglana benziyo dedi en son gitt
igimde goremiyorum dedi. Buyuk ihtimalle oglan benimki de

hadi bakalım hayırlısı.önce sağlık sonra gönlünüze göredir umarım.benimde hep erkeğe benzettiler.baska bi doktorada gittim o kesin erkek demişti.erkektir o bence

canım pufcum kızım dogdugunda esim askerdeydi ve isim konusunu bana bıraktı ama ben onada danıştım,ikinciyide kendisi koymak istedi olay böyle yani,kızımın adını ayşenaz koymuştum erkeğide o koyacakmış napalım.ama akifin anlamını beğendim en azından:44::44:

bence sen kararsızsın oyüzden biraz daha zamana ihtiyacınız var,mira dile güzel geliyor........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…