2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Hayirlisiyla gecsin su aylar carcabuk. Bebegine kavusta 1 yasindan sonra Allah kerim. O zamana kadar fikirlerin degisebilir. Benim gorumcem memur ikizleri oldu 2 yil bakabilirdi cocuklarina ama ancak 1 yil dayandi. Cok sikildim bunaldim dedi e ikizlerle basetmekte zor tabi.

Benimki geldi kizi aldi parka gittiler. Yarim saat oldu sesleri de yok. Ben yanlizim suan sinirlerim de iyice gerildi

Ahanda mesaj geldi. Canim ne yemek istiyormus siparis ettirecekmis. Puuffff gonul alma metoduna bak. Yedim bende. Allahim basimi nerelere vurayim beeenn ne yapayim bu kocisiiii :)

Ahanda mesaj geldi. Canim ne yemek istiyormus siparis ettirecekmis. Puuffff gonul alma metoduna bak. Yedim bende. Allahim basimi nerelere vurayim beeenn ne yapayim bu kocisiiii :)

Valla bayilazam simdi ha. Iyi bi tripi hakketti artik. Eve gelsin sut dokmus kedi gibi olacak aaa is isten gecti

bende çıkacaktım dışarı vazgeçtim şimdi elele çiftleri görürüm sinirim bozulur.
ben kendimi avutuyorum çalışıyor die seninki hakkaten gıcık bi durum sen evde oturuyon onlar parkta,hava soğukmu o yuzdenmi çıkarmadı seni.

Kiz agladi sokaga cikmak icin o da aldi mahalledeki parka goturdu. Ben oraya gitmem de. Inada bindi galiba beyefendi normalde dayanamaz hadi cikalim derdi ama bekliyorum hala.

Valla bayilazam simdi ha. Iyi bi tripi hakketti artik. Eve gelsin sut dokmus kedi gibi olacak aaa is isten gecti

Canim benim dedigim gibi oldu gecti karsima saklabanlik yapti ....
Bakti baya uzgunum hwmwn gulmedim gozleri dolmaya basladi beni sinirlendirdi diye.....
Kiyamadim tabi
Bi tanem o benim
Darisi basina

Canım bak yine seni düşünmüş kocişin.Bence öp başına koy.Benim koca çok çabuk yoruluyorum ve lavoba ihtiyacım bitmiyor diye dışarı pek çıkarmıyor.Haksızda sayılmaz bulunduğum yerde gezilecek park bile yok.1.5 saat yol çekip Kızılaya vs. gidebiliyoruz.Yollarda sünüyorum iyice.Bizde kuzu kuzu oturuyoruz evimizde napalım.Böyle böyle 4 kilo aldım evde.

Canim benim dedigim gibi oldu gecti karsima saklabanlik yapti ....
Bakti baya uzgunum hwmwn gulmedim gozleri dolmaya basladi beni sinirlendirdi diye.....
Kiyamadim tabi
Bi tanem o benim
Darisi basina

Darisi basina he
Allah iyiligini versin emi. Guldurdun beni. Benimkinin oyle gozleri dolmaz kolay kolay

teşekkür ederim hemen deniycem yoksa bu ağrı beni öldürüyor

Opup basima koyacam da simdi degil

seninkinin de gıcık olup ama kızmayacağı bir şey bulmalıyız.İçten içe bir şey olmalı

Ama kusluğe sebep olmayacak bir şey olmalı var mı böyle bir şey:44:

Benimkinin en gicik oldugu sey surat asmamdir onuda yapiyorum suan. Bende sinirim gectimi dayanamam gulmeye baslarim falan ama en azindan su an sinirliyken yapayim tribimi de anlasin hatasini

teşekkür ederim hemen deniycem yoksa bu ağrı beni öldürüyor

kızlar sıcak suya dikkat daha öncede yazdım doktorunuza sorun bana doktorum yasakladı yani ılık suyla sadece duş alacaksın dedi çok sıcak su tehlikeli.aman dikkat bebişlere bişey olmasın

canım ne güzel anlatmışsın duygulandırdın beni ben kk da ne topiklere girdim bebek bebek diye ne yazılar okudum iki kere kimyasal gebelik geçirdim incir küründen tut da ateş ölçmeye yumurta çatlatmadan sperm çoğaltmaya....ne dualar ettim Rabbime hayırlısından sağlıklı bir evlat ver diye uzun gecelerde ağladım..şimdi burdayım hayalini kurduğum gibi, tanımadığım hamile dostlar edindim çok şükür karnımdaki meleği bana veren Allahıma..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…