2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Ya sıkıntı olmaz galiba reklam yapmıyorum sonuçta diğer arkadaşa attımda 5 dk da bi msj atılıomuş lierac-krem adresli site yine msj atarım 5 dk geçince sanada canım

Ahaaaaaaa ayni dertten muzdaribim bende
Ya simdi Allah (c.c.) var iki uc ayda bir geziyor ama birgun evde zaten bende bana ayirsin istiyorum zamanini
Hasta olursun otur sen evde yok bilmem ne....
Bakti uzuluyorum gelince seninle gezeriz dedi ama hala ortalarda yok.....
Cocuk kandiriyor sanki
Aksam vaktide ben cikmam gorur o burnundan getiricem

Napalim kiz biz bunlara

Napalim kiz biz bunlara

Bana cikalim desede cikmayacagim. Cok sinir oldum bu kez

Oo bu gün herkes sinirli boş verin ya arada kendi arkadaşlarının yanına da gitsinler takmayın kafanıza bebeklerim üzmeyin kendinizi bebişlerinizide

Simdi cipsim dediklerinle haklisin fakat soyle bir durum var....
Evliligimizin basindan beri esim benimle cok ilgili surekli yuzumu oksar bakar gulumser fazla simartir iste ....
Surekli yanimda olup benimle ilgilensin istiyorum.....
Baskalariyla vakit gecirdiginde ise haliyle sinirleniyorum
Gelsin topuguna sikacam

Bacim Allah (c.c.) yardimcin olsun .....
Senin durumn daha vahim tabi
Istanbulda oturuyorsan atla gel kiz bize
Esim gelirse almam eve gercek bak

Ayy kiskandim sizi..
Heee gerci huzeyfe eskisehirdeydi. Heheheheeee bozuldu plan

Napalim kiz biz bunlara

Simdi mesaj falan atmiyorum ben....
Geldiginde de somurtacam yuzune.....
En dayanamadigi sey benim uzgun olmam sonra saklabanliklara baslar barismak icin bin takla atar ....
Ben fazla dayanamam barisirim
Napiiiim kisiligim geregi kimseye uzgun kalamiyorum.....
Yuzume gulmesi yeter

bende istiyorum adresiiiiiiii
Bacim Allah (c.c.) yardimcin olsun .....
Senin durumn daha vahim tabi
Istanbulda oturuyorsan atla gel kiz bize
Esim gelirse almam eve gercek bak

Ayy kiskandim sizi..
Heee gerci huzeyfe eskisehirdeydi. Heheheheeee bozuldu plan

aynen eskişehirdeyim canım.bende ikindiden sonra parka yürüyüşe gidicem napayımmmm

Ama istersen ben gelebilirim :)

Haklısın canım ama üsteleyincede değişen bişe yok benim eşimde ilgilidir Allah'tan arkadaşım çıkayım gezeyim maça gideyim yapmaz o nerye giderse beni götürür bensiz asla gitmez bende sevmem öyle şeyleri ama şimdi sizi gaza getirip kavga ettirmenin ne alemi var boş ver bu haftada böyle olsun ((yinede topuğuna sıkma ne yapıcan sakat kocayııı heh heh heh )))

Son düzenleme:
Guzel yazi ve dusunceleriniz icin tesekkur ederim. Korkular , yasanmisliklar ve endiseler bizi mutlu kilmaya bile korkutur hale geldi kendi kendimize nazar degecegiz diye korkuyoruz.Dillendiremiyoruz etrafa cunku bir sey olsa ilk kendimizi suclayacagiz erken sevindim diye belki de. Cok iyi anliyorum sizi ben sirf bu yuzden bebek esyasi almaya bile cekiniyorum tutabilirsem kendimi 6. 7. Aya kadar tutmak istiyorum.GErci ne olacağı sonrasinda da belli olmayacak ama ben de kendimi biyle rahat hissedecegim galiba :) ama fiyatlara kalitesine bakıyorum mesela sut pompasini artik manuel almamak gerektigini en iyisinin de phillips oldugunu sayenizde ogrendim Benim adima bu cok yararli oldu

Tebrik ederim ne guzel .El sallamasini görmek ve o ani denk getirip yakalayabilmek buyuk sans. Demek ki annesi ona iyi bakiyor onu cok seviyor ki annesine boyle guzel bir surpriz yapmis.

:) haklısın canım..amaç onu yalnız bir yere gönderip göndermeme meselesi değil tabi..amaç beraber olmak...ben napayım bacım..ptesi izin günüm..eşimin pazar günü ...akşam çıkıyorum işten saat 19:30da o saatten sonra canım hiçbirşey yapmak istemiyor..geçen haftalarda arkadaşlar sinemaya gidelim dedi aradım gidelim mi diye sen karar ver dedi bende söyle gidelim mi gitmeyelim mi dedim bilmem yorgun değil misin dedi..yorgun olsam niye teklif edeyim...bende aman tamam gitmiyoruz dedim kapadım teli..dün gittik üzerinden 1 ay geçecek... :)) izin günümde bende zaten doktora gidiyorum sonrada dinlenmek istiyorum birazda ev işleri yapayım diyorum...sosyal hayat 0...sıfır sıfır...

Ama istersen ben gelebilirim :)

Acikmistim canim bebisimle yemek yedik
Buyur gel kapim her zaman acik sizlere kizlar asya yakasindayim ben
Birde yemek yerken aklima birsey geldi uzuldum baktim Ali Yasinden uc tane tekme
Bebisim annesinin uzylmesini istemedi sanirim

ohhhh ne guzel iste koca nereye sen oraya
Aslinda bizde oyleyizde binde bir kacamak uzdu iste

O kadar da olur sinirlenmeye değmez boşver salla gitsin

Canim benim senin isin hepimizinkinden zormus. Aklima ne geldi biliyomusun. Sartlar musaitse tabiki, bebisin oldugunda sen bak ona. Evinin bebeginin esinin sosyal ortamlarin tadini cikar. Yillardir calisiyomussun hem.

Ben coook uzagim sana adanadayim. Annenlere yakin misin

Canim benim senin isin hepimizinkinden zormus. Aklima ne geldi biliyomusun. Sartlar musaitse tabiki, bebisin oldugunda sen bak ona. Evinin bebeginin esinin sosyal ortamlarin tadini cikar. Yillardir calisiyomussun hem.

enaz 1 yaşına kadar bakmak istiyorum canım..tabii ondan sonra şartlar ne olur bilemem..şimdi canım hep evde olmak istiyor dinlenmek istiyor yatmak uyumak istiyor ama acaba ozamanda istermi bilmiyorum..birde istiyorum 10 sene sigortam var..heba olmasın diyorum..hem benim sigortamı dışarıdan yatırmak hemde bebeğin masrafları nasıl olur bilmiyorum..istiorumda yaşlandığımda bir emekli maaşım olsun.. bilmiyorum ki canım arkadaşım....hani benim çalışma şartlarım zor..saatleri uzun...eşimin babasının yanında çalışıyorum..zaten çocuk olunca bu şartlarda çalışamam burada.ancak saatlerimin değişmesi lazım ama oda zor dershane ortamı...kararsızım canım ama bildiğim tekşey enaz 1 yaşına kadar çalışmam..

Ben coook uzagim sana adanadayim. Annenlere yakin misin

Yakinim bacim zaten haftaici surekli oradayim haftasonlari rahat birakayim dedim
Aradi benim koca mesaj atti.....
Bende siz kimsiniz dedim.....
Bebegin babasi dedi camis
Hazurlan cikalim dedi gelecekmis 5 dk ya .....
Bende sen gezdin iste bosver beni dedim....
Beni dusunuyormus gibi gorunme dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…