2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Beni eski gunlere goturdun :)

bende seni çok seviyorum ve hepinizi :) iyiki varsınız..karşılıksız iyi dilekleriniz temennileriniz dualarınız okadar içten ve samimi geliyor ki..yaşadıklarımı anlamanız..okadar önemli ve değerli ki :)

Canım ya ne güzel anlatmışsın, bende inşallah Haziran annesiyim, ilk kez yazıyorum bu topiğe, yüreğine sağlık hislerime tercüman olmuşsun valla, bende 11 yıl bebeklerimi bekledim, senin gibi düşünüyorum, hamileliğimin her anını seviyorum, tadını çıkarıyorum,Allah sağlıklı bir ömür versin hepimize:))))

ooooyyyyyy tatlımmmm ne güzel ne samimi paylaşmışsın düşüncelerini..
amma velakin ben asla tadını çıkaramıyorum hamileliğin,tersine bian önce gitsin bitsin bu süreç istiyorum..çok sabırsızım + korktuğum içinde olabilir bu durum.. (Önceki kötü tecrübelerimden dolayı)
ben bian önce köfteme kavuşmayı istiyorum..

hoşgeldin ): paylaşımlarını bekliyoruz arkadaşım :)) bebeklerini sağlıkla kucağına almak nasip etsin...

Sende bizdensin desene.... e hosgeldin o zaman

Aynen öyle canım sevincimi mutluluğumu üzüntümü herşeyimi hemen buraya girip yazıyorum hiç kimseye hiç bir şeyimi anlatamam ama burda herşeyimi anlatıyorum ve inanılmaz güzel dualar ve destek geliyor buradaki arkadaşlardan kardeşlerden ve inanılmaz mutlu oluyorum bencede inşallah kalıcı olur hepinizi ayrı ayrı çok sevdim

Ins. Fazla uzun surmez bacim ....
Bende biraz sinirliyim beni evde birakti arkadaslariyla gorusmeye gitti
Odun ne olacak

Oo bu gün herkes sinirli boş verin ya arada kendi arkadaşlarının yanına da gitsinler takmayın kafanıza bebeklerim üzmeyin kendinizi bebişlerinizide

Kızlar mutlu pazarlar ) eşimle internetten bi yer keşfettik belki biliosunuZdur ama bilmeyenler için yazayım dedim ben çatlak için lierac kullanıodum ama çok pahalı 100 ml 80 tl içim yanıodu gezinirken indirimli bi yer buldum 200 ml 89 tl yanındada 69 tl lik göz çevresi kremi hediye geldi 100 ml olanlarda 45 tl sitede yani 80 nerde 45 nerde ben 200 ml avantajlı die aldım diğer evdekiyle kokusu rengi herşeyi birebir onayıda var sahte falan değil eğer içinizde kullanan varsa ordan alın canım hamiş arkadaşlarım 1 tl bile önemli bizim için artık şimdi sitenin linkini atsam belki sıkıntı olur ama eczane gibi bi sitede değil google yazınca çıkıo kremin ismiyle olan site ordaki kullanıcı yorumlarınıda okuyun hepinizi öptüm mutlu pazarlar<3

o dediğin kampanyayı bende gördüm canım ama cesaret edememiştim, iyi oldu yazdığın eşime söyleyeyim bari. çünkü burda 85tl dediler 100mlsine

Odun ne olacak

Bende buna kizdim iste. Sadece pazar gunleri evde. Ben hep birlikte bi yerlere cikalim kizimizla eglenelim stres atalim istiyorum o da hep bahane uretiyo. Yok hamilesin yok havalar soguk yok kiz hasta olur vs. Kendisi cikar bi kac saat dolanir gelir. Gittigi yerleri bilirim cok sukur sigara dahil hicbir kotu ahlagi yok cikip dolanmasina kizmiyorum ama bizi cikarmamasina acayip sinir oluyorum

canım atabiliyorsan özelden msj atsana hangi site. gidip sahte bişi almayayım.

onu benimkide yapıyordu canım kızacağımı bildiği halde, bende inadına yalnız çıkıyorum. gidip arkadaşlarımla buluşuyorum,kuduruyor, o yüzden artık pek yapmıyor

Canm banada ozelden mesaj atabilirmisin bulamadim ben

canım hamileyken vücüdün dayanabileceği sıcaklıkta değil dayanabileceği soğuklukta yıkanman gerekiyor yani bana doktorum ılık soğuğa yakın bir suyla yıkanacaksın dedi sıcak su tehlikeliymiş ve oturarak değil ayakta duş alacaksın dedi.banyo keyfini doğumdan sonraya bırakacakmışım bende dedim doğuranları görüyorum durulanamadan çıkanlar var bebek ağlayınca yani bence dikkatli ol bi doktoruna sor istersen.benim doktor abartmış olabilir ama nette de baktım ben ılık su ve ayakta duş yazıyor.bebişlere bişey olmasın
Günaydın

çileksurat,pufpuf,lahesis,oetsgrl,cann2014,huzeyfee,pembeseboy,azerikızı,neslihanbursa,juliette,
emleb,rapunzel,esmerşirine,
eskudo ,babygel,ttet
ayyyyy çok güzel anlatmışsın kıskandım valla ben öle olamıyorum zaman geçsin kucağıma alayım istiyorum 8 sene tedavi gördükten sonra tam tüp bebek yaptıracağımız ay ben adetimi beklerken öğrendim hamile olduğumu benim mucizem o.çok korkuyorum sen tadını çıkartıyosun ne güzel....
rabbim kimseyi aratmasın evlat hasretiyle kucağını boş bırakmasın çok zor bi şey her aşaması tedavisi psikolojik baskısı.
benim en hoşuma giden şey şuan biz eşimle yeni evli gibiyiz hamile kaldığımdan beri,8 sene oldu evleneli ve ilk 5 aydan sonrra biz tedaviye başladık.birbirimize zaman ayıramadık hep sohbetler tedaviyle ilgiliydi.şimdi ise sohbetlerimiz bile güzel derin çok mutluyum rabbim daim etsin. inşallah bebeğimiz bize katılınca dahada mutlu oluruz.8 senenin acısını çıkartırız.

hayırlı olsun kızın canım ismiyle yaşasın kızım olsaydı bende adını elif nur koyacaktım,oğlan olduğunu örendim kurabiyemin henüz ismi yok ve bulamıyorum.:26:
ayynneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnn sana katılıyorum pufpufum bende doğsun istiyorum kokusunu içime çekmek göğsüme bastırmak minik kalbini hissetmek istiyorum.
Odun ne olacak

ahh kuzuuummm ben ne edeyim benim eşim pazarları çalışıyor nefret ediyorum.hele yazın camdan bakıyorum bazen millet pikniğe gidiyor ailecek ben evde kös kös oturuyorum.bazen arayıp bağarıp çağarıp kapatıyorum teli.asllında o ne yapsın iş bu ama insan sinir oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…