2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Ya sıkıntı olmaz galiba reklam yapmıyorum sonuçta diğer arkadaşa attımda 5 dk da bi msj atılıomuş lierac-krem adresli site yine msj atarım 5 dk geçince sanada canım

Bende buna kizdim iste. Sadece pazar gunleri evde. Ben hep birlikte bi yerlere cikalim kizimizla eglenelim stres atalim istiyorum o da hep bahane uretiyo. Yok hamilesin yok havalar soguk yok kiz hasta olur vs. Kendisi cikar bi kac saat dolanir gelir. Gittigi yerleri bilirim cok sukur sigara dahil hicbir kotu ahlagi yok cikip dolanmasina kizmiyorum ama bizi cikarmamasina acayip sinir oluyorum

Ahaaaaaaa ayni dertten muzdaribim bende :KK47:
Ya simdi Allah (c.c.) var iki uc ayda bir geziyor ama birgun evde zaten bende bana ayirsin istiyorum zamanini :KK51:
Hasta olursun otur sen evde yok bilmem ne....
Bakti uzuluyorum gelince seninle gezeriz dedi ama hala ortalarda yok.....
Cocuk kandiriyor sanki :KK19:
Aksam vaktide ben cikmam gorur o burnundan getiricem :KK52:

Ya simdi Allah (c.c.) var iki uc ayda bir geziyor ama birgun evde zaten bende bana ayirsin istiyorum zamanini :KK51:

Napalim kiz biz bunlara

Napalim kiz biz bunlara

Bana cikalim desede cikmayacagim. Cok sinir oldum bu kez

Oo bu gün herkes sinirli boş verin ya arada kendi arkadaşlarının yanına da gitsinler takmayın kafanıza bebeklerim üzmeyin kendinizi bebişlerinizide

Simdi cipsim dediklerinle haklisin fakat soyle bir durum var....
Evliligimizin basindan beri esim benimle cok ilgili surekli yuzumu oksar bakar gulumser fazla simartir iste ....
Surekli yanimda olup benimle ilgilensin istiyorum.....
Baskalariyla vakit gecirdiginde ise haliyle sinirleniyorum :KK47:
Gelsin topuguna sikacam :KK9:

canım hamileyken vücüdün dayanabileceği sıcaklıkta değil dayanabileceği soğuklukta yıkanman gerekiyor yani bana doktorum ılık soğuğa yakın bir suyla yıkanacaksın dedi sıcak su tehlikeliymiş ve oturarak değil ayakta duş alacaksın dedi.banyo keyfini doğumdan sonraya bırakacakmışım bende dedim doğuranları görüyorum durulanamadan çıkanlar var bebek ağlayınca yani bence dikkatli ol bi doktoruna sor istersen.benim doktor abartmış olabilir ama nette de baktım ben ılık su ve ayakta duş yazıyor.bebişlere bişey olmasın :KK16::KK16:

ayyyyy çok güzel anlatmışsın kıskandım valla ben öle olamıyorum zaman geçsin kucağıma alayım istiyorum 8 sene tedavi gördükten sonra tam tüp bebek yaptıracağımız ay ben adetimi beklerken öğrendim hamile olduğumu benim mucizem o.çok korkuyorum sen tadını çıkartıyosun ne güzel....
rabbim kimseyi aratmasın evlat hasretiyle kucağını boş bırakmasın çok zor bi şey her aşaması tedavisi psikolojik baskısı.
benim en hoşuma giden şey şuan biz eşimle yeni evli gibiyiz hamile kaldığımdan beri,8 sene oldu evleneli ve ilk 5 aydan sonrra biz tedaviye başladık.birbirimize zaman ayıramadık hep sohbetler tedaviyle ilgiliydi.şimdi ise sohbetlerimiz bile güzel derin çok mutluyum rabbim daim etsin.:nazar: inşallah bebeğimiz bize katılınca dahada mutlu oluruz.8 senenin acısını çıkartırız.

hayırlı olsun kızın canım ismiyle yaşasın kızım olsaydı bende adını elif nur koyacaktım,oğlan olduğunu örendim kurabiyemin henüz ismi yok ve bulamıyorum.:26:

ayynneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnn sana katılıyorum pufpufum bende doğsun istiyorum kokusunu içime çekmek göğsüme bastırmak minik kalbini hissetmek istiyorum.:KK16::KK16:

ahh kuzuuummm ben ne edeyim benim eşim pazarları çalışıyor nefret ediyorum.hele yazın camdan bakıyorum bazen millet pikniğe gidiyor ailecek ben evde kös kös oturuyorum.bazen arayıp bağarıp çağarıp kapatıyorum teli:KK9:.asllında o ne yapsın iş bu ama insan sinir oluyo:KK19::KK19:

Bacim Allah (c.c.) yardimcin olsun .....
Senin durumn daha vahim tabi :KK37:
Istanbulda oturuyorsan atla gel kiz bize :KK52:
Esim gelirse almam eve gercek bak :KK19:

Evliligimizin basindan beri esim benimle cok ilgili surekli yuzumu oksar bakar gulumser fazla simartir iste ....

Ayy kiskandim sizi..
Heee gerci huzeyfe eskisehirdeydi. Heheheheeee bozuldu plan

Napalim kiz biz bunlara

Simdi mesaj falan atmiyorum ben....
Geldiginde de somurtacam yuzune.....
En dayanamadigi sey benim uzgun olmam sonra saklabanliklara baslar barismak icin bin takla atar ....
Ben fazla dayanamam barisirim :KK51:
Napiiiim kisiligim geregi kimseye uzgun kalamiyorum.....
Yuzume gulmesi yeter :KK36:

Kızlar mutlu pazarlar :KK66:) eşimle internetten bi yer keşfettik belki biliosunuZdur ama bilmeyenler için yazayım dedim ben çatlak için lierac kullanıodum ama çok pahalı 100 ml 80 tl içim yanıodu gezinirken indirimli bi yer buldum 200 ml 89 tl yanındada 69 tl lik göz çevresi kremi hediye geldi 100 ml olanlarda 45 tl sitede yani 80 nerde 45 nerde ben 200 ml avantajlı die aldım diğer evdekiyle kokusu rengi herşeyi birebir onayıda var sahte falan değil eğer içinizde kullanan varsa ordan alın canım hamiş arkadaşlarım 1 tl bile önemli bizim için artık şimdi sitenin linkini atsam belki sıkıntı olur ama eczane gibi bi sitede değil google yazınca çıkıo kremin ismiyle olan site ordaki kullanıcı yorumlarınıda okuyun hepinizi öptüm mutlu pazarlar<3
bende istiyorum adresiiiiiiii:KK52::KK52:

Ayy kiskandim sizi..
Heee gerci huzeyfe eskisehirdeydi. Heheheheeee bozuldu plan

aynen eskişehirdeyim canım.bende ikindiden sonra parka yürüyüşe gidicem napayımmmm:KK43::KK43:

Ama istersen ben gelebilirim :)

Haklısın canım ama üsteleyincede değişen bişe yok benim eşimde ilgilidir Allah'tan arkadaşım çıkayım gezeyim maça gideyim yapmaz o nerye giderse beni götürür bensiz asla gitmez bende sevmem öyle şeyleri ama şimdi sizi gaza getirip kavga ettirmenin ne alemi var boş ver bu haftada böyle olsun ((yinede topuğuna sıkma ne yapıcan sakat kocayııı heh heh heh )))

Son düzenleme:
Guzel yazi ve dusunceleriniz icin tesekkur ederim. Korkular , yasanmisliklar ve endiseler bizi mutlu kilmaya bile korkutur hale geldi kendi kendimize nazar degecegiz diye korkuyoruz.Dillendiremiyoruz etrafa cunku bir sey olsa ilk kendimizi suclayacagiz erken sevindim diye belki de. Cok iyi anliyorum sizi ben sirf bu yuzden bebek esyasi almaya bile cekiniyorum tutabilirsem kendimi 6. 7. Aya kadar tutmak istiyorum.GErci ne olacağı sonrasinda da belli olmayacak ama ben de kendimi biyle rahat hissedecegim galiba :) ama fiyatlara kalitesine bakıyorum mesela sut pompasini artik manuel almamak gerektigini en iyisinin de phillips oldugunu sayenizde ogrendim Benim adima bu cok yararli oldu:KK39:

Merhaba kizlar bizimde dun kontrolumiz vardi..ve kuzumuz gosterdi kendini ben gostermez diye dusunuyordum cunku 4 hafta once uyandiramamistik...bu sefer ise durmadi hic yerinde hatta bize el.salladi dr da oyle guzel denk getirmiski ultroson kagidinda el kaldirmis halini...bakip.bakip.guluyoruz hala...babamiz cok hevesli bu ani olumsuzlestirmek adina videoya cekti dr belki dalga gecmistir ama....lafin kisasi prensesimiz oluyor.listeye bizide ekleyinnn..biz erkek.diye dusunuyorduk suprsiz oldu...ruyamda elif ismini gormustum o yuzden suan isim kararimiz ELIF HAYAL....adiyla yasasin 22. 23.haftada detayli usg miz var hareketleri hala hisettmiyorum 11 cm 124gr 17.haftaya basladik bugun ...rabbim kucagimiza almak nasip etsin
Tebrik ederim ne guzel .El sallamasini görmek ve o ani denk getirip yakalayabilmek buyuk sans. Demek ki annesi ona iyi bakiyor onu cok seviyor ki annesine boyle guzel bir surpriz yapmis.

Bende buna kizdim iste. Sadece pazar gunleri evde. Ben hep birlikte bi yerlere cikalim kizimizla eglenelim stres atalim istiyorum o da hep bahane uretiyo. Yok hamilesin yok havalar soguk yok kiz hasta olur vs. Kendisi cikar bi kac saat dolanir gelir. Gittigi yerleri bilirim cok sukur sigara dahil hicbir kotu ahlagi yok cikip dolanmasina kizmiyorum ama bizi cikarmamasina acayip sinir oluyorum

:) haklısın canım..amaç onu yalnız bir yere gönderip göndermeme meselesi değil tabi..amaç beraber olmak...ben napayım bacım..ptesi izin günüm..eşimin pazar günü ...akşam çıkıyorum işten saat 19:30da o saatten sonra canım hiçbirşey yapmak istemiyor..geçen haftalarda arkadaşlar sinemaya gidelim dedi aradım gidelim mi diye sen karar ver dedi bende söyle gidelim mi gitmeyelim mi dedim bilmem yorgun değil misin dedi..yorgun olsam niye teklif edeyim...bende aman tamam gitmiyoruz dedim kapadım teli..dün gittik üzerinden 1 ay geçecek... :)) izin günümde bende zaten doktora gidiyorum sonrada dinlenmek istiyorum birazda ev işleri yapayım diyorum...sosyal hayat 0...sıfır sıfır...

Ama istersen ben gelebilirim :)

Acikmistim canim bebisimle yemek yedik :KK56:
Buyur gel kapim her zaman acik sizlere kizlar asya yakasindayim ben :KK34:
Birde yemek yerken aklima birsey geldi uzuldum baktim Ali Yasinden uc tane tekme :KK53:
Bebisim annesinin uzylmesini istemedi sanirim :KK16:

Haklısın canım ama üsteleyincede değişen bişe yok benim eşimde ilgilidir Allah'tan arkadaşım çıkayım gezeyim maça gideyim yapmaz o nerye giderse beni götürür bensiz asla gitmez bende sevmem öyle şeyleri ama şimdi sizi gaza getirip kavga ettirmenin ne alemi var boş ver bu haftada böyle olsun ((yinede topuğuna sıkma ne yapıcan sakat kocayııı heh heh heh )))

ohhhh ne guzel iste koca nereye sen oraya :KK43:
Aslinda bizde oyleyizde binde bir kacamak uzdu iste :KK37:

Birde yemek yerken aklima birsey geldi uzuldum baktim Ali Yasinden uc tane tekme :KK53:

O kadar da olur sinirlenmeye değmez boşver salla gitsin

:) haklısın canım..amaç onu yalnız bir yere gönderip göndermeme meselesi değil tabi..amaç beraber olmak...ben napayım bacım..ptesi izin günüm..eşimin pazar günü ...akşam çıkıyorum işten saat 19:30da o saatten sonra canım hiçbirşey yapmak istemiyor..geçen haftalarda arkadaşlar sinemaya gidelim dedi aradım gidelim mi diye sen karar ver dedi bende söyle gidelim mi gitmeyelim mi dedim bilmem yorgun değil misin dedi..yorgun olsam niye teklif edeyim...bende aman tamam gitmiyoruz dedim kapadım teli..dün gittik üzerinden 1 ay geçecek... :)) izin günümde bende zaten doktora gidiyorum sonrada dinlenmek istiyorum birazda ev işleri yapayım diyorum...sosyal hayat 0...sıfır sıfır...

Canim benim senin isin hepimizinkinden zormus. Aklima ne geldi biliyomusun. Sartlar musaitse tabiki, bebisin oldugunda sen bak ona. Evinin bebeginin esinin sosyal ortamlarin tadini cikar. Yillardir calisiyomussun hem.

Ben coook uzagim sana adanadayim. Annenlere yakin misin

Canim benim senin isin hepimizinkinden zormus. Aklima ne geldi biliyomusun. Sartlar musaitse tabiki, bebisin oldugunda sen bak ona. Evinin bebeginin esinin sosyal ortamlarin tadini cikar. Yillardir calisiyomussun hem.

enaz 1 yaşına kadar bakmak istiyorum canım..tabii ondan sonra şartlar ne olur bilemem..şimdi canım hep evde olmak istiyor dinlenmek istiyor yatmak uyumak istiyor ama acaba ozamanda istermi bilmiyorum..birde istiyorum 10 sene sigortam var..heba olmasın diyorum..hem benim sigortamı dışarıdan yatırmak hemde bebeğin masrafları nasıl olur bilmiyorum..istiorumda yaşlandığımda bir emekli maaşım olsun.. bilmiyorum ki canım arkadaşım....hani benim çalışma şartlarım zor..saatleri uzun...eşimin babasının yanında çalışıyorum..zaten çocuk olunca bu şartlarda çalışamam burada.ancak saatlerimin değişmesi lazım ama oda zor dershane ortamı...kararsızım canım ama bildiğim tekşey enaz 1 yaşına kadar çalışmam..

Ben coook uzagim sana adanadayim. Annenlere yakin misin

Yakinim bacim zaten haftaici surekli oradayim haftasonlari rahat birakayim dedim :KK9:
Aradi benim koca mesaj atti.....
Bende siz kimsiniz dedim.....
Bebegin babasi dedi camis :KK9:
Hazurlan cikalim dedi gelecekmis 5 dk ya .....
Bende sen gezdin iste bosver beni dedim....
Beni dusunuyormus gibi gorunme dedim :KK4:

X