2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ŞİİİŞŞŞŞŞTTTT KAYNANALAR PLATFORMU.. Bizde pipili köftemle aranıza katılıyoruuuuzzzzz.. Resmimizi ekliyorum,pipisini görün 😁😀😊 127 gr olmuşuz,boyumuzda baştan ayağa 12 cm..Ve 4 ayda 4.5 kilo almışım doktor iyi gidiyorsun dedi 😉☺️ aaaay bende yine bi rahatlama,yine bi ohhh çekme 😃 nasıl bi hisse bu 😌 diğer kontrol 3 hafta sonraya..

Eki Görüntüle 918931

Maşallahhh canım sağlıklı sıhhatli gelsin inşallah oğluşunnnnn

Veeeeeee bulanti haplarina sonnnnnnn :KK76:
Bulanti hapimi biraktim kizlar sadece sabahlari su cikartiyohm o kadar cooook mutluyum :KK52:

Hayırlısı olsun oğluşunnn :KK16:
saol beyazcım senin bebişin cinsiyeti ne
bi düşünelim derim canım:KK9: kız evi naz evi:KK9:
:KK14:bu kaynanalardan cekeceğimiz var :KK1:bizde seni kandırırız:KK9:
canım hayırlı olsun pipiniz :KK55::KK16: herşeyin yolunda olmasına çok sevindim, sağlıkla gelsinler inşallah:nazar:

hiii bir prenses daha, hayırlı olsun canım... sağlıkla kucağına alırsın inşallah:KK16: ikinci bebeğim kız olursa inşallah ben de masal koyacağım ismini... çok güzel bir seçim...:nazar:

saol canım benim senin cinsiyet ne lahesis:KK16:

veeee bir pipili dahaaaa ( bu kelime yüzünden ceza almayız demi? ama napalım canım ne diyelim:KK1:)
hayırlı olsun canım, hep güzel haberler alalım inşallah böyle:nazar:

ŞİİİŞŞŞŞŞTTTT KAYNANALAR PLATFORMU.. Bizde pipili köftemle aranıza katılıyoruuuuzzzzz.. Resmimizi ekliyorum,pipisini görün 😁😀😊 127 gr olmuşuz,boyumuzda baştan ayağa 12 cm..Ve 4 ayda 4.5 kilo almışım doktor iyi gidiyorsun dedi 😉☺️ aaaay bende yine bi rahatlama,yine bi ohhh çekme 😃 nasıl bi hisse bu 😌 diğer kontrol 3 hafta sonraya..

Eki Görüntüle 918931

hayırlı olsun cnm oğluşun :nazar:

kızlar bende bu perşembeye randevu aldım devletten bir sorum olacak hem devlete hem özele gidenlere,devletteki doktorunuza başka bir doktora daha gittiğinizi söylüyomusunuz.yani tahlil isterse devletteki ben yaptırdım desem acaba tek bir doktora git falan dermiki.söylemesem 15 te bir kan verip tahlilmi yaptırıcam kafam karıştı.:26::26:

doktorlar çok takılmıyor canım buna.bende ikisine birden gidiyorum :KK34:

Kızlar öncelikle şunu söylemek istiyorum iyiki burdayım iyiki tanıdım sizi.Yakın bir parçam oldunuz sanki az çok sizi tahmin bile edebiliyorum.Mesaim vardı biliyorsunuz 2 buçuktaki randevuya 1 buçukta çıktım ama 2 buçuğu biraz geçe ordaydım ama doktorumuzun önü her zamanki gibi yine doluydu zaten geç kalmamışım.Muayene çok heyecanlı orada hareket ettiğini gördüm ya oh Allahım şükür dedim bunun üstüne bizimki cinsiyetini de söyledi çifte şanslıydım.Doktorumuz 3 lü ve 4 lü teste gerek olmadığını AFP ye bakılmasının yeterli olacağını söyledi.Kan verdim. Ama uzun uzun bakıldık tabi benimki yine yüzükoyun eli çenesinde yatıyordu. Zor çevirdik hanımefendiyi:)biraz durdu sonra yine yüzü koyun.Neyse asıl şuna gelicem muayeneden çıktık etrafa haber veriyorum ama aklımda da burası var girip haberdar etmek .Elim sürekli telefonda neyse bira ara bulup yazmaya başladım kocik naaptığımı sordu kızlar merak ediyordur yazmam gerek dedim güldü. Kısaca yazıp çıktım eve gidince yazarım diye düşündüm.Ama dışarda yemek yedik eve gelişim anca bu zamanı buldu .Baktım benim koca pc yi açmış dedim kalk ben oturcam kızlara teşekkür etmek istiyorum dedim o da arkadaşlarına benden de selam söyle dedi şimdi yazıp hemen onun yanına gidicem sayfaların arasında kayboldum adam yalnız kaldı gidip yanında olayım
[/QUOTE]

aynı duyguları yaşıyoruz canım..dün pufpufla senin dönüşünü bekledik..sizin kadar heyecanlıydık bizde..iyiki bende seni sizleri tanımışım....

maalesef ben varım iki gündür baş ağrısından uyuyamıyorum bugün dayanamayıp parol içtim nafile etki bile etmedi ben grip oldum çook feneyım nasıl atlatacağım bilmiyorum offff :KK14: :KK43:

çok geçmiş olsun canım çokkk...dinlenmek en büyük ilaç bence birde çorba..ben devamlı çorba içtim...tabii c vitaminide aldım ama gribe yakalandıktan sonra c vitamini çok etkili olmuyormuş..yakalanmamak için c vitamini etkili oluyormuş..dinlen bol bol..geçmişolsun...

Veeeeeee bulanti haplarina sonnnnnnn :KK76:
Bulanti hapimi biraktim kizlar sadece sabahlari su cikartiyohm o kadar cooook mutluyum :KK52:

oh be nihayet..gözünaydın canım...sevindim senin adına...

günaydın arkadaşlar..

benim gibi çalışan kimse yok sanırsam..şu hsonları çalışmak beni mahfediyor...az kaldı dayannn dayann :)

Günaydın

çileksurat,pufpuf,lahesis,oetsgrl,cann2014,huzeyfee,pembeseboy,azerikızı,neslihanbursa,juliette,
emleb,rapunzel,esmerşirine,
eskudo ,babygel,ttet

ve şu an aklıma gelmeyen tüm anneler.Bugün erken kalktım genelde hafta sonları 11 i buluyor kalkışım. Acıkmışım eşim kalkana kadar süt içeyim bari dedim.Acıkınca özellikle sabahları midem bulanıyor.Biliyor musunuz ben hamile olmayı da çok seviyorum yani haziran olsun hemen bebeğimi kucağıma alayım günler geçmiyor düşüncesi yok bende.Ben hamileliği bir bütün olarak görüyorum yaşadığım ve yaşattıklarıyla .siz de benim gibi düşünüyor musunuz?Bu öyle muhteşem bir deneyim ki belki bir daha hamile kalamayacağım, belki çocuğum olmayacak ama en azından bu deneyimi yaşamış oluyorum. Evet zor günlerimiz oluyor ama yaşattığı hisler hep en tepede. Üzgünsem göz yaşlarıma hakim olamıyorum.Gülüyorsam nerdeyse kriz geçirecek kadar, sinirliysem ki geçen gün bir ara çok sinirlendim sanki parçalıyıvercekmişim gibi.Tüm duyguları had safhada yaşıyorum bu da bana çok ilginç geliyor. Yüzümde göz çukurumda kocaman bir sivilce oldu mesela ama o çıkmadan önce yüzüm parlıyordu.Ve sanki bebeğimi artık hissediyorum bu internette bahsedilenlerden farklı sanki bağırsaklarımın ardında çok derinde bir telefon yutmuşumda titrşimlerini zor hissediyormuşum gibi ya da denizin dalgası gibi. bebeklerinizle konuşuyor musunuz ben konuşuyorum prenatal psikolojiye göre bebek belli bir seviyeye kadar duyuyor hatta hatırlıyormuş anne karnında olanları . Elinizi karnınıza koyduğunda hissediyormuş zaten bir süreden beri de duymaya başladılar bu muhteşem değil mi. Dün doktorda yüzünü karnıma gömdüğü için döndüremediğimizi söylemiştim ya uğraş uğraş tık yok hanımefendide sonra onunla konuşayım . Bebeğim hadi bize yüzünü dön dön annecim dedim belki bir tesadüf ama döndü. döndü kısa bir süre gördük ve eski halini aldı. Tüm bunlar gerçek olmasa benim uydurmam tesadüfler zinciri bile olsa bana hissettirdiği hisler yeter bile. Ne zamandır hislerimi paylaşmak istiyordum.Allah bize yada bebeğimize büyük bir sağlık sorunu ya da acı vermesin inşallah.Vermesin ki bu hisleri gönül rahatlığıyla yaşayabilelim.Bu duyguyu yaşamak için servetler ödeyen tüm ömrünü ya da evliliğini bebek sahibi olmaya adayan bir sürü insan var.O sayfaları umutsuzca hamile kalmayı bekleyen bayanlar var.Şanslı olduğumu unutmuyorum. Sizleri de çok seviyorum:KK49::emir_bebek:

Günaydın

çileksurat,pufpuf,lahesis,oetsgrl,cann2014,huzeyfee,pembeseboy,azerikızı,neslihanbursa,juliette,
eskudo ,babygel,ttet

ve şu an aklıma gelmeyen tüm anneler.Bugün erken kalktım genelde hafta sonları 11 i buluyor kalkışım. Acıkmışım eşim kalkana kadar süt içeyim bari dedim.Acıkınca özellikle sabahları midem bulanıyor.Biliyor musunuz ben hamile olmayı da çok seviyorum yani haziran olsun hemen bebeğimi kucağıma alayım günler geçmiyor düşüncesi yok bende.Ben hamileliği bir bütün olarak görüyorum yaşadığım ve yaşattıklarıyla .siz de benim gibi düşünüyor musunuz?Bu öyle muhteşem bir deneyim ki belki bir daha hamile kalamayacağım, belki çocuğum olmayacak ama en azından bu deneyimi yaşamış oluyorum. Evet zor günlerimiz oluyor ama yaşattığı hisler hep en tepede. Üzgünsem göz yaşlarıma hakim olamıyorum.Gülüyorsam nerdeyse kriz geçirecek kadar, sinirliysem ki geçen gün bir ara çok sinirlendim sanki parçalıyıvercekmişim gibi.Tüm duyguları had safhada yaşıyorum bu da bana çok ilginç geliyor. Yüzümde göz çukurumda kocaman bir sivilce oldu mesela ama o çıkmadan önce yüzüm parlıyordu.Ve sanki bebeğimi artık hissediyorum bu internette bahsedilenlerden farklı sanki bağırsaklarımın ardında çok derinde bir telefon yutmuşumda titrşimlerini zor hissediyormuşum gibi ya da denizin dalgası gibi. bebeklerinizle konuşuyor musunuz ben konuşuyorum prenatal psikolojiye göre bebek belli bir seviyeye kadar duyuyor hatta hatırlıyormuş anne karnında olanları . Elinizi karnınıza koyduğunda hissediyormuş zaten bir süreden beri de duymaya başladılar bu muhteşem değil mi. Dün doktorda yüzünü karnıma gömdüğü için döndüremediğimizi söylemiştim ya uğraş uğraş tık yok hanımefendide sonra onunla konuşayım . Bebeğim hadi bize yüzünü dön dön annecim dedim belki bir tesadüf ama döndü. döndü kısa bir süre gördük ve eski halini aldı. Tüm bunlar gerçek olmasa benim uydurmam tesadüfler zinciri bile olsa bana hissettirdiği hisler yeter bile. Ne zamandır hislerimi paylaşmak istiyordum.Allah bize yada bebeğimize büyük bir sağlık sorunu ya da acı vermesin inşallah.Vermesin ki bu hisleri gönül rahatlığıyla yaşayabilelim.Bu duyguyu yaşamak için servetler ödeyen tüm ömrünü ya da evliliğini bebek sahibi olmaya adayan bir sürü insan var.O sayfaları umutsuzca hamile kalmayı bekleyen bayanlar var.Şanslı olduğumu unutmuyorum. Sizleri de çok seviyorum:KK49::emir_bebek:

canım sadece kendi duygularını yazmamışsın, bence hepimiz adına yazmışsın.. inanıyorum ki hepimiz böyle hissediyoruz. aynen bende senin gibi şuanlarıda doya doya yaşıyorum, o küçük titreşimler için günlerce bekliyorum ki emin olmadığım halde bunlar bile mutlu ediyor beni, hergün deli gibi midem bulanıyor ve ben hamileliğimi hatırlattığı için buna bile seviniyorum. dediğin gibi bütün duygular tavan yapmış durumda, şuan bile yazdıklarını okuduktan sonra gözlerim dolu dolu.. acısıyla tatlısıyla hiçbirini değişmem.. ve aynen iyi ki varsınız çünkü ne kadar yakın olurlarsa olsunlar cevremizdekiler yada kaç çocuk doğururlarsa doğursunlar asla birbirimizi anladığımız gibi anlayamazlar.. özelliklede hepimizin bebişlerimizin tarihleri yakın olduğu için çok daha yakınlaştırıyor bence bu bizi..inşallah hep beraber sonuna kadar sorunsuzcada gideriz.:KK16:

Günaydın

eskudo ,babygel,ttet

çok güzel anlatmışsın..bende dün sinemaya gittim eşimle ve abisiyle.. :) bu sıralar tuvalete fazla gider oldum ..sinemada tuvaletim geldi gülüp durdum kendi kendime Allahım dedim ne güzel ki bunları yaşıyorum..çevremde yaşayamayan ve bebek sahibi olmaya çalışan bayanları gördükçe yaşadığım her sıkıntı için neredeyse şükreder oluyorum..arayamıyorum bile naptınız yumurta çatladımı falan filan...

.iş yüzünden biran önce nisan olsun izne ayrılayım diyorum..çünkü hsonu bile çalışan biri olarak bıktım...ama yazını okuduğumda içim sıcacık oldu... yine :)

teşekkürler hepinize....

Günaydın

eskudo ,babygel,ttet

Bencede sen hepimizin içinden geçenleri yazmışsın bende bi bebek için Servet harcayanlardanım ama Rabbim bana nasip etti çok şükür ve bende bu duyguları belkide hepinizden daha çok yaşıyorum Rabbim isteyen kıymetini bilecek herkese nasip etsin bu duygunun tarifi yok insan sadece bu duygu için bile ömrünü malını herşeyini feda edebilir Rabbim hepimizin bebeğini sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin

Günaydın

eskudo ,babygel,ttet

ve şu an aklıma gelmeyen tüm anneler.Bugün erken kalktım genelde hafta sonları 11 i buluyor kalkışım. Acıkmışım eşim kalkana kadar süt içeyim bari dedim.Acıkınca özellikle sabahları midem bulanıyor.Biliyor musunuz ben hamile olmayı da çok seviyorum yani haziran olsun hemen bebeğimi kucağıma alayım günler geçmiyor düşüncesi yok bende.Ben hamileliği bir bütün olarak görüyorum yaşadığım ve yaşattıklarıyla .siz de benim gibi düşünüyor musunuz?Bu öyle muhteşem bir deneyim ki belki bir daha hamile kalamayacağım, belki çocuğum olmayacak ama en azından bu deneyimi yaşamış oluyorum. Evet zor günlerimiz oluyor ama yaşattığı hisler hep en tepede. Üzgünsem göz yaşlarıma hakim olamıyorum.Gülüyorsam nerdeyse kriz geçirecek kadar, sinirliysem ki geçen gün bir ara çok sinirlendim sanki parçalıyıvercekmişim gibi.Tüm duyguları had safhada yaşıyorum bu da bana çok ilginç geliyor. Yüzümde göz çukurumda kocaman bir sivilce oldu mesela ama o çıkmadan önce yüzüm parlıyordu.Ve sanki bebeğimi artık hissediyorum bu internette bahsedilenlerden farklı sanki bağırsaklarımın ardında çok derinde bir telefon yutmuşumda titrşimlerini zor hissediyormuşum gibi ya da denizin dalgası gibi. bebeklerinizle konuşuyor musunuz ben konuşuyorum prenatal psikolojiye göre bebek belli bir seviyeye kadar duyuyor hatta hatırlıyormuş anne karnında olanları . Elinizi karnınıza koyduğunda hissediyormuş zaten bir süreden beri de duymaya başladılar bu muhteşem değil mi. Dün doktorda yüzünü karnıma gömdüğü için döndüremediğimizi söylemiştim ya uğraş uğraş tık yok hanımefendide sonra onunla konuşayım . Bebeğim hadi bize yüzünü dön dön annecim dedim belki bir tesadüf ama döndü. döndü kısa bir süre gördük ve eski halini aldı. Tüm bunlar gerçek olmasa benim uydurmam tesadüfler zinciri bile olsa bana hissettirdiği hisler yeter bile. Ne zamandır hislerimi paylaşmak istiyordum.Allah bize yada bebeğimize büyük bir sağlık sorunu ya da acı vermesin inşallah.Vermesin ki bu hisleri gönül rahatlığıyla yaşayabilelim.Bu duyguyu yaşamak için servetler ödeyen tüm ömrünü ya da evliliğini bebek sahibi olmaya adayan bir sürü insan var.O sayfaları umutsuzca hamile kalmayı bekleyen bayanlar var.Şanslı olduğumu unutmuyorum. Sizleri de çok seviyorum:KK49::emir_bebek:[/QUOT

Cok guzel dile getirmissin canim, aynen ben de oyle dusunuyorum. Doguma kadar plan zamani cok iyi degerlendirip bugunlerin tadini cikarmak.

Bizim kiz dun ultrasonda doktorun bastirdigi yere tekme atiyordu...hic hoslanmiyoruz bu isten :KK66: bende kendime soz verdim Dr ne zaman cagirirsa o zaman gidecez. Ben bazen merak edip 15 gunde gidiyordum.

kızlar hepinize günaydın hayırlı günler diliyorum.sayfaları oku oku bitiremedim,dün annemlerdeydim ablam kız kardeşim teyzemler falan güzel vakit geçirdik.arkadaslar hepinizin bebişleri allah bagıslasın,cinsiyetler baya öğrenilmiş,masallahımız var.sizleri seviyorum.....ve bebeklerimize kocaman:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: diyorum.

Merhaba kizlar bizimde dun kontrolumiz vardi..ve kuzumuz gosterdi kendini ben gostermez diye dusunuyordum cunku 4 hafta once uyandiramamistik...bu sefer ise durmadi hic yerinde hatta bize el.salladi dr da oyle guzel denk getirmiski ultroson kagidinda el kaldirmis halini...bakip.bakip.guluyoruz hala...babamiz cok hevesli bu ani olumsuzlestirmek adina videoya cekti dr belki dalga gecmistir ama....lafin kisasi prensesimiz oluyor.listeye bizide ekleyinnn..biz erkek.diye dusunuyorduk suprsiz oldu...ruyamda elif ismini gormustum o yuzden suan isim kararimiz ELIF HAYAL....adiyla yasasin 22. 23.haftada detayli usg miz var hareketleri hala hisettmiyorum 11 cm 124gr 17.haftaya basladik bugun ...rabbim kucagimiza almak nasip etsin

Merhaba kizlar bizimde dun kontrolumiz vardi..ve kuzumuz gosterdi kendini ben gostermez diye dusunuyordum cunku 4 hafta once uyandiramamistik...bu sefer ise durmadi hic yerinde hatta bize el.salladi dr da oyle guzel denk getirmiski ultroson kagidinda el kaldirmis halini...bakip.bakip.guluyoruz hala...babamiz cok hevesli bu ani olumsuzlestirmek adina videoya cekti dr belki dalga gecmistir ama....lafin kisasi prensesimiz oluyor.listeye bizide ekleyinnn..biz erkek.diye dusunuyorduk suprsiz oldu...ruyamda elif ismini gormustum o yuzden suan isim kararimiz ELIF HAYAL....adiyla yasasin 22. 23.haftada detayli usg miz var hareketleri hala hisettmiyorum 11 cm 124gr 17.haftaya basladik bugun ...rabbim kucagimiza almak nasip etsin

Masaallah kizina canim :nazar:adiyla buyusun :KK16:
Demek annesiyle babasina el salliyordu ne kadar guzel :KK16:

Günaydın

eskudo ,babygel,ttet

Tatlim sende kendimi gordum resmen....
Bende ne yapsam bebegime soyluyorum...
Sismdi birlikte banyo yapacagiz....namaz kilacagiz....uyku vaktimiz vs.
Bazen babamiz elini karnima koyar hissetmek icin hadi oglum bir tekme at babana goster ne kadar guclu oldugunu dedigim an tekmeyi yiyorum :KK9:
Ben sahsen dogurmayi pek istemiyorum....
Simdi sadece bana ait ben seviyorum arada birde babamiz....
Ama dogduktan sonra herkes sevecek.. :KK19:
Bebegimle sadece ben ilgilenmek istiyorum ve boyle oldukca iyiyiz :KK49::KK16:

Bencede sen hepimizin içinden geçenleri yazmışsın bende bi bebek için Servet harcayanlardanım ama Rabbim bana nasip etti çok şükür ve bende bu duyguları belkide hepinizden daha çok yaşıyorum Rabbim isteyen kıymetini bilecek herkese nasip etsin bu duygunun tarifi yok insan sadece bu duygu için bile ömrünü malını herşeyini feda edebilir Rabbim hepimizin bebeğini sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin

Bende aynen senin gibiyim.
Esime bazen kiziyorum cok simartiyorsun bucur cadiyi senden yuz aliyo falan diye. Gecenlerde anneme kizimiza olan duygularini bir anlatti ki aglamamak icin kendimi zor tuttum. Bundan sonra asla senle kizimizin arasina girmeyecegim dedim. Bizde zor sahip olanlardaniz. Hatta drlara kalsa tup bebek tek yoldu. Rabbim buyuk iste hic beklemedigimiz bir anda oluverdi. Testin pozitif ciktigi ani hic unutamiyorum. Allah isteyen kimsenin kucagini bos birakmasin. Biz bu duygulari tadabildigimiz icin o kadar cok sansliyiz ki. Binlerce sukurler olsun. Yasadiklarimi duygularimi anlatsam sayfalara sigmaz. Hic bir zaman bu kadarini bile paylasamadim kimseyle. Cevremdeki insanlarin cogunun samimiyetinden supheliyim. Ve bende bu yuzden sizi cok seviyorum iyiki sizi tanimisim. Keske bu arkadasliklarimiz kalici olsa bitmese...

tebrik ederim canım :) ismiyle büyüsün yaşasın..maşallah maşalllah bebişine..sağlıkla kucağına alırsın inşallah :) görgüsüzlük deme hiç..benim doktor kendi çekti meleğimin videosunu cdye attı seyrediyorum aşkımı hergün :)

X