2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Aman da aman neler neler olmus bi tel.drn bakayim dedim pufpuff pipili koften hayirli olsuunn :)) esmersirine seninde oglusun hayirli olsun mujjumm kizcosun hayirli olsun butun guzel haberlerle gelenler bebisler hayirli ugurlu olsuuunnn )) bizim bebis nazli olduundan en gec ben ogrenicem cinsiyetini heralde ama sanirim bie kizcosta bende buyuyor.. hepinizi opuyorum nazli sipamla.. iyi haftasonlariii :)))

Ben normalde 38 giyiyorum, ama bu kotların beli zaten eşofman kumaşı (penye) olduğundan yine aynı beden alabilirsiniz. Kalçalardan kilo alıyorsanız bir beden daha büyük alabilirsiniz.

canım bende lcw den giydim bende 38-40 arası değişiyo 38 giydim tam oldu ama dar yani bide tesettürlü olunca azıcıkta bol olsun dedim bu sefer 40-42 denedim onlarında lastik kısmı oluyor ama beli böyle sarkık durdu bol yani almadan çıktım

İyi yapmışsın biraz daha göbek çıkınca bakarsın, o zaman zaten daha iyi durur.

çatlakalr nasıl oluyor kırmızı mı açık renktemi ben de daha kilo almadım senin dediğin gb karnım hafif belli. arada bakıyorum çatlak varmı felan die ama anlayamıyorum

hemşerim :) kızım olacak haberin olsun :))))))
anaaaaaaa kız ben kaçırmışım yaa o sayfaları e tabi okuyamadımki 50 sayfadan fazlaydı.canım benim hayırlı uğurlu olsun inşallah kızçen ayyyyy zaman geçiyor kızlar valla ben çok heyecanlıyım 1 ay sonra doğum düşünmeye başlarmıyızki:18::18:

kıyafet soranlara tavsiyem.bende kalçadan genişliyorum tavsiyem bel kısmından ayarlanabilir olanlardan alın ben 1 beden büyük aldım çok rahatlar ama 2 tane penye kısmından yani en üstten ayarlananlardan aldım giyemiyorum göbekler daha küçük aşağa düşüp duruyor hiç rahat değil.son aylarda rahat giyilir ama yaz olacak ve aldıklarım kalın yani öle elimde kaldı.:44:
vay huzeyfecim kayınvalde moduna girmişsin rabbim bebeğini bağıslasın
ben kimseye talip olmayayım kızlar.ben çok fena bi kaynana olucam gibi 8 sene sonra hamile kalınca valla bilemiyorum.üst üste doğurmam lazım bu bir tane kalırsa paylaşamam herhal.
çatlakalr nasıl oluyor kırmızı mı açık renktemi ben de daha kilo almadım senin dediğin gb karnım hafif belli. arada bakıyorum çatlak varmı felan die ama anlayamıyorum

tatlım çatlarsan direk anlarsın kırmızı mor arası koyu bir renk ve böle damar gibi yol yol oluyor zaten aynada görünce ufak bi çığlık atarsın herkes atıyormuş bende bekliyorum hergun kontrol ediyorum:18::18:

Son düzenleme:
iyi akşamlar güzel anneler ve enaz onlar kadar güzel ve yakışıklı melekleri..hepinize iyi akşamlar benim mesai biter..güzel geceler sizinle olsun bizimle olsun...

benim de hiç belli değil hamileliğim bugün kalabalık bi ortama girdim herkes şaşırdı hiç karnım çıkmamış diye.kıyafetlerime gelince belim kalınlaştı bi tek pantolonlarım olmuyo ,tayt tunik veya çorap elibise çizme ,kışın bunları giyerim zaten.lcw ya bakıyorum pantolon alayım diye ama karın bölgesi çok geniş gelir diye almadım da henüz..sabırsızlanıyorum ya karnım çıksın kocaman olsun diye :))

biz geldik kıslarrrr benimde bir oğluşum olacak inşallah

Canlarimmmmmm ne kadar guzel haberlerle gelmissiniz
Cinsiyetlerde ogrenilmis masaallah size
Bu zamanlar ileriden gitmek oldukca normal kizlar ilerleyen zamanlarda normal haftasina denk gelecekmis bebislerimiz
Butun gun ultrason goruntuleri gozunuzun onunden gitmez artik

Kızlar öncelikle şunu söylemek istiyorum iyiki burdayım iyiki tanıdım sizi.Yakın bir parçam oldunuz sanki az çok sizi tahmin bile edebiliyorum.Mesaim vardı biliyorsunuz 2 buçuktaki randevuya 1 buçukta çıktım ama 2 buçuğu biraz geçe ordaydım ama doktorumuzun önü her zamanki gibi yine doluydu zaten geç kalmamışım.Muayene çok heyecanlı orada hareket ettiğini gördüm ya oh Allahım şükür dedim bunun üstüne bizimki cinsiyetini de söyledi çifte şanslıydım.Doktorumuz 3 lü ve 4 lü teste gerek olmadığını AFP ye bakılmasının yeterli olacağını söyledi.Kan verdim. Ama uzun uzun bakıldık tabi benimki yine yüzükoyun eli çenesinde yatıyordu. Zor çevirdik hanımefendiyi:)biraz durdu sonra yine yüzü koyun.Neyse asıl şuna gelicem muayeneden çıktık etrafa haber veriyorum ama aklımda da burası var girip haberdar etmek .Elim sürekli telefonda neyse bira ara bulup yazmaya başladım kocik naaptığımı sordu kızlar merak ediyordur yazmam gerek dedim güldü. Kısaca yazıp çıktım eve gidince yazarım diye düşündüm.Ama dışarda yemek yedik eve gelişim anca bu zamanı buldu .Baktım benim koca pc yi açmış dedim kalk ben oturcam kızlara teşekkür etmek istiyorum dedim o da arkadaşlarına benden de selam söyle dedi şimdi yazıp hemen onun yanına gidicem sayfaların arasında kayboldum adam yalnız kaldı gidip yanında olayım[/QUOTE]

Son düzenleme:

canım hayırlı olsun pipiniz herşeyin yolunda olmasına çok sevindim, sağlıkla gelsinler inşallah

hiii bir prenses daha, hayırlı olsun canım... sağlıkla kucağına alırsın inşallah ikinci bebeğim kız olursa inşallah ben de masal koyacağım ismini... çok güzel bir seçim...

biz geldik kıslarrrr benimde bir oğluşum olacak inşallah

veeee bir pipili dahaaaa ( bu kelime yüzünden ceza almayız demi? ama napalım canım ne diyelim)
hayırlı olsun canım, hep güzel haberler alalım inşallah böyle

kızlar başım neredeyse hergün ağırıyo benim gibi olan varmı normalmi sizce?

maalesef ben varım iki gündür baş ağrısından uyuyamıyorum bugün dayanamayıp parol içtim nafile etki bile etmedi ben grip oldum çook feneyım nasıl atlatacağım bilmiyorum offff

ben hamile kaldığımdan beri kilomda ne artış ne eksilme olmadı hala 50 kilodayım normalmi sizce birde hiç iştahım yok

herkese mutlu akşamlar tatlı anneler pufpuf esmersirine mujjum ve adını hatırlayamadığım bebeğini görmüş cinsiyetini öğrenmiş tüm anneler hepinize hayırlı olsun diyorum tek tek alıntı yapamadım ama yazdıklarınızı okurken kendi bebeğime mutlu olduğum kadar sizin için de mutlu oluyorum hepinizi çok seviyorummm

hayırlı olsun canım....Allah sağlıcakla kucağına almak nasip etsin...tebrik ederim pipilini..

göüzünüz aydın.Allah analı babalı büyütsün.fotoğraf karışık geldi bana pipiyi göremedim..bu fotolardan çok anlamıyorum zaten.

Hayırlı olsun, gercekten gelişimi iyi, allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin...bütün arkadaşların bebişleri hayırlı olsun hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin....

hadi hayırlı olsun bakalım vatana millete bir kaynana daha

KISSS valla dünür mü olcaz neee hayırlısı olsunn Rabbim eline ayağına kavuştursun zamanımız su gibi akıp geçsin hemencikkk

Hoşgeldiniz canım.Oğlun hayırlı olsun Allah sağlık versin.Darısı pazartesi benim başıma inşallah.

cnmmm hayırlı olsun erkekin (= bende 4 kilo almışım..doktorun iyi dediyse bi rahatlıyayım bende

Canım hayırlısı olsun pipilin sağlıklı şekilde kucagına almak nasip etsin 2014 te bol bol kaynanalar olucak sanırım

pufpuf cok sevindim canım erkek köfte öpüyorumseni

hepinize köftem ve ben çoooook teşekkür ediyoruz..sağlıklı güzel haberlerin her kontrolde olmasını diliyoruz veeeee ilk alışverişimizi yapmış bulunuyoruz..diğer ciciler sayfamıza ekliyorum hemen

maalesef ben varım iki gündür baş ağrısından uyuyamıyorum bugün dayanamayıp parol içtim nafile etki bile etmedi ben grip oldum çook feneyım nasıl atlatacağım bilmiyorum offff

kızlar başı ağrıyan günlerce geçmeyenler etkili bir yöntemim var benim başım da bir tuttu mu sabaha kadar geçmez.ilaç içmeyin bence. ben başım ağrıyınca hemen sıcak bir banyoya giriyorum ama su çok sıcak olacak yani yanacak kadar değil de dayanabildiğimiz en sıcakta. duş olarak değil de suyu kovaya doldurun sürekli dökün suyun altında zaten biraz hafifleyecek.sonra çıkınca ama hemen saç kurutma makinesi ile kurutacağız.daha sonra 10-15 dk bekleyip yine 2 kez daha kurutun sonra ben başıma kışlık beremi takıyorum.siz de yazma,tülbent vb.şeyler takıp yatın.geçtiğini göreceksiniz

geçmiş olsun canım bol bol limon mandalina falan yee zencefil ile balı da dene bana iyi gelmişti ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…