2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Günaydın anneler ve tatlı bebekleri...
Hepinize sağlıklı ve mutlu hayırlı cumalar diliyorum.:KK16:

Gunaydinnnnnnn :KK16:
Bacilarim 20. Haftanin icerisindeyim bulanti hapina hala devam ediyorum :KK14:
Artik kullanmak istemiyorum biktim bu nasil birsey gebeligim boyunca bu ilaca bagli mi yasamak zorundayim :KK47:
Kullanmasam zatifladikca zayifliyorum pfffffff :KK31:

Artik kullanmak istemiyorum biktim bu nasil birsey gebeligim boyunca bu ilaca bagli mi yasamak zorundayim :KK47:

leblebi ve çubuk krakerle bastırmayı dene banada verdi bulantı hapı 1 kere kullandım bıraktım kendim hallederim dedim. Suyu lıkır lıkır içmiyorum mesela, bişeyler yiyip bikaç yudum içiyorum. Su içerken hep arada bişey atıştırıyorum. Artık geçmesi lazım kaç hafta olmuş sen zorla biraz kendini. Mideni çok aç bırakmamaya çalış

Kızlarrrr benım doğum günün bugünnnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canımmmmmm doğum günün çookkkk ama çok kutlu,mutlu,sağlıklı olsun..aranıza eklenecek ufaklıkla harika zamanlar eklensin ömür hanenize..doğum günün kutlu olsun :KK69:

Canim ben simdiye kadar iki dr gidiyodum budan sonra tek dr devam edecegim. Doktorlardan biri iki sefer buyuk bir ihtimalle oglan oldugunu soyledi. Diger dr yani bugun gittigim de daha once cok israr ettigim icin oglana benzedigini soyledi. Bugun israrla gostermiyor kendini dedi oglana benzetiyorum ama soylemedim farzet cunku gostermiyor kendini dedi. Hayirlisi olsun. Bir kizim oldugu icin biraz daha oglana meyilliyim ama en onemlisi hayirli saglikli olmasi.

her türlü sağlıklısı olsun canım benim.. :KK19:

Amin canim.benim kizim kiz istiyodu sok gecirdi erkek diyince.yavas yavas alisir insallah.canim kizim cok seviyorum onu.oglumuda tabi

alışııııır alışııııır merak etme..
hele bi onu hissetmeye başlayın,görürsünüz.. :13:

Kizlar hamile kaldigimdan beri sifir makyaj sac topuz. Bugun biraz bakim yapim dedim biraz makyaj guzel bi at kuyrugu guzelce de giyindim kontrole giderken kocisin verdigi tepkiye bakin. Bu ne hal boya badana yapmissin sanki hic yakismamis bilmem ne. Hey Allahim gelde sinir olma. Kiskanc halbuki cok guzel olmustum. Hiiic tinlamadim kiskanc nolcak

kıskanıyo anacım emin ol,benimkide öyle..
heleki ben evlenmeden önce sarışındım,sonra bi gaza geldim koyu renge kendi rengime döndüm..ama şimdi sarıyı öyle özlüyo öyle istiyorumki..ama izin vermiyo :KK50: üstelik bide söylüyo,yakıştığı için olmaz fln diye..belki doğum hediyesi fln diye ikna ederim bakalım..

Bu saatte okuldayim cok kotu hava daha karanlik kimse yokkkk
Ne kadsr sacma hic 7.20de ders baslarmi. Zavalli cocuklar ilk ders hepsi uyuyor....
Neyse canlar gunaydinnnn doktora gideceklerden iyi haberler aliriz umarim, hasta olanlara acil sifalar hepinizi bebisleri, kofteleri, susamlari, kizlari, oglanlari, ali yasini, eceleri, efeleri, ayazlari, melekleri ve hitap seklini hatirlayamadigim butun minikleri ve annelerini opuyoruz kuzucumla beraber. Iyiki varsiniz....

bende köftemle seni öpüyoruzzzzz ufaklığınla birlikte :KK54:

Kızlarrrr benım doğum günün bugünnnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

doğumgünün kutlu olsun ..güzel yaşlar olsun sağlıkla huzurla ve sevdiklerinle..:)

Bu saatte okuldayim cok kotu hava daha karanlik kimse yokkkk
Ne kadsr sacma hic 7.20de ders baslarmi. Zavalli cocuklar ilk ders hepsi uyuyor....
Neyse canlar gunaydinnnn doktora gideceklerden iyi haberler aliriz umarim, hasta olanlara acil sifalar hepinizi bebisleri, kofteleri, susamlari, kizlari, oglanlari, ali yasini, eceleri, efeleri, ayazlari, melekleri ve hitap seklini hatirlayamadigim butun minikleri ve annelerini opuyoruz kuzucumla beraber. Iyiki varsiniz....

sabah kalktığımda işe giderken hava karanlık akşam eve dönerken hava karanlık..benim içim kapkaranlık oluyor..çok sıkıldım çalışmaktan çokkk bıktım resmen...çok uykum geliyor 2 gündür..kafamı koysam horu horul uyucam...bizde öpüyoruz meleğimle seni :)

günaydın kızlar

Günaydın anneler ve tatlı bebekleri...
Hepinize sağlıklı ve mutlu hayırlı cumalar diliyorum.:KK16:

günaydın günaydın günaydın.sizlerde olmasanız günüm aydın olmayacak....gel nisan gel... :KK43:

ah bacım bitemedi bu bulantıların..sık dişini canım ..artık bebiş sağlıklı olsunda inşallah biter en yakın zamanda bulantıların..

canımmmmmm doğum günün çookkkk ama çok kutlu,mutlu,sağlıklı olsun..aranıza eklenecek ufaklıkla harika zamanlar eklensin ömür hanenize..doğum günün kutlu olsun :KK69:

her türlü sağlıklısı olsun canım benim.. :KK19:

alışııııır alışııııır merak etme..
hele bi onu hissetmeye başlayın,görürsünüz.. :13:

kıskanıyo anacım emin ol,benimkide öyle..
heleki ben evlenmeden önce sarışındım,sonra bi gaza geldim koyu renge kendi rengime döndüm..ama şimdi sarıyı öyle özlüyo öyle istiyorumki..ama izin vermiyo :KK50: üstelik bide söylüyo,yakıştığı için olmaz fln diye..belki doğum hediyesi fln diye ikna ederim bakalım..

bende köftemle seni öpüyoruzzzzz ufaklığınla birlikte :KK54:

Kiiigiiiiiiizzz :) bu ne guzel bir fikir. Bende ehliyet almak istiyorum ama kiskanc izin vermiyo. Kullansam mi bu guzel fikri ne dersin

Gunaydinlaaaarrr :KK70:

günaydın canım...

bugün çok sessiziz...

.ben bugün çok garibim...eve gitmek istiyorum..çalışmak hiç istemiyorum...çok uykum geliyor...işte yoğun değil..oturdum saçma sapan şeyler izliyorum..yalnızımda..gün bitermi bugün

günaydın canım...

bugün çok sessiziz...

.ben bugün çok garibim...eve gitmek istiyorum..çalışmak hiç istemiyorum...çok uykum geliyor...işte yoğun değil..oturdum saçma sapan şeyler izliyorum..yalnızımda..gün bitermi bugün

Canim benim ya cilekiiimmm.
Inan bende bazen boyle hissediyorum. Evde olmama ragmen sirin mi sirin bir kizim olmasina ragmen bazen kafami yastiktan kaldirmak istemiyorum su bile icmek istemiyorum pazar pazartesi bu durumdaydim mesela.
Ama burya geldigimde acayip enerjik hissediyorum kendimi icimdeki cocuk uyaniyo sanki :))

Kiiigiiiiiiizzz :) bu ne guzel bir fikir. Bende ehliyet almak istiyorum ama kiskanc izin vermiyo. Kullansam mi bu guzel fikri ne dersin

kullan anacım kullan tabi...bundan güzel bahane mi olcak :KK1:

günaydın canım...

bugün çok sessiziz...

benimde şu saatler işyerindeki son saatlerim..
1 saat içinde gidip ik ile görüşücem :KK34:
sonraaaaaaaaaaaaaaa özgürlüüüüüüüüüüük mutluluuuuuuuuuuuk :KK62:

Canim benim ya cilekiiimmm.
Inan bende bazen boyle hissediyorum. Evde olmama ragmen sirin mi sirin bir kizim olmasina ragmen bazen kafami yastiktan kaldirmak istemiyorum su bile icmek istemiyorum pazar pazartesi bu durumdaydim mesela.
Ama burya geldigimde acayip enerjik hissediyorum kendimi icimdeki cocuk uyaniyo sanki :))

ah cancağızım benim :)
:KK43: benim içimdeki çocuk habire uyu diyor bana ne işin var sabahın köründe gidiyorsun işe akşamın bir körü eve dönüyorsun :KK43:((

kullan anacım kullan tabi...bundan güzel bahane mi olcak :KK1:
benimde şu saatler işyerindeki son saatlerim..
1 saat içinde gidip ik ile görüşücem :KK34:
sonraaaaaaaaaaaaaaa özgürlüüüüüüüüüüük mutluluuuuuuuuuuuk :KK62:

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :KK43:(((((((((( bende istiyorum ..hey özgürlük.......................hayırlı olsun canım..benim yerimede dinlen oldumu...gez dolaş alışveriş yap...uyu bol bol :)

Günaydın kızlar...
Nasılsınız dün biz kocişle barıştık :KK19::KK17:
Yarında dr randevu aldık inş. Cinsiyetini öğrenirizzzz :KK49:

kızlar benim kızım olacak kız çocukları annenin güzelliğini alır derler ya benim yüzüm kuru ama yüzümün her yeri sivilce doldu daha doğrusu sivilce değil de kırmızı kırmızı alerji olmuşum gibi yzü böyle olan var mı işin tuhafı ben hiç kafama takmıyorum geçer ne de olsa diyorum ama etrafımdaki insanların aa yüzün yine taramış demelerinden bıktım sonra gerçekten de farkettim ki herkesin yüzü dupdurubenim ki kırmızı kırmızı evde de çok saldım kendimi geniş geniş birbiri ile alakası olmayan alt üst pijamalar kendimi kötü hissettim.yüzüme krem sürmeye de korkuyorum

kızlar benim kızım olacak kız çocukları annenin güzelliğini alır derler ya benim yüzüm kuru ama yüzümün her yeri sivilce doldu daha doğrusu sivilce değil de kırmızı kırmızı alerji olmuşum gibi yzü böyle olan var mı işin tuhafı ben hiç kafama takmıyorum geçer ne de olsa diyorum ama etrafımdaki insanların aa yüzün yine taramış demelerinden bıktım sonra gerçekten de farkettim ki herkesin yüzü dupdurubenim ki kırmızı kırmızı evde de çok saldım kendimi geniş geniş birbiri ile alakası olmayan alt üst pijamalar kendimi kötü hissettim.yüzüme krem sürmeye de korkuyorum

kızımızıda tebrik ediyorum :) maşallah kızlar erkeklere yetişti...

arkadaşım burda bişiler yazıyor ama..

Hamilelik bir takım hormonlarda artma görülmesinden dolayı ve ciltte yağlanma artışından dolayı ciltte sivilcelenmeye veya var olan sivilcelerde artmaya neden olabilir. Çok nadiren hamile kalmayla sivilcelerde azaltma olduğu da görülebilir. Hamilelerde özellikle artan androjen hormonu ciltte sebase glandları uyarır ve sebum artışına neden olur bu da bakterilerin çoğalmasını, inflamasyonu kolaylaştırarak sivilce oluşmasına yatkınlık yaratır. Gebelik döneminde sivilceler hafif, orta veya şiddetli düzeyde olabilir. Gebeliğin sadece bir döneminde görülüp kaybolabilir veya gebeliğin sonuna kadar çıkmaya devam edebilir.

Sivilceleri azaltmak için ne gibi önlemler alınabilir?
- Günde iki kere yüzünüzü sabunla veya temizleme ürünleri ile yıkayın.
- Yüzünüzü havlu veya lif gibi ürünlerle ovalamayın, irritasyona neden olabilir ve sivilceyi arttırabilir. Yıkarken sadece elinizle nazikçe yıkayın yüzünüzü daha sonra havluyla nazikçe kurulayın.
- Nemlendirici kullanıyorsanız yağsız olmasına özen gösterin.
- Sivilceleri sıkmayın, ovalamayıni patlatmayın. Bunlar sivilcelerin artmasına ve iz kalmasına neden olabilir.

Sivilcelerinizin çin herhangi bir ilaç, krem, jel veya bakım ürününü asla doktorunuza danışmadan kullanmayın, bu tür maddeler gebelik sırasında bebeğiniz açısından zararlı olabilir. Kadın doğum uzmanınız ve dermatoloji uzmanınız size gebelik sırasında uygulayabileceğiniz çözümler sunacaktır. Sivilce (akne) tedavisinde sık kullanılan accutane, roacuttane, isotretinoine, tetrasiklik gibi maddeleri içeren tablet veya kremler gebelik döneminde kullanılmazlar.

alıntı...

günayııınnn güzel annişlerr:KK16::KK16: öncelikle cumamız mübarek olsunn hayırlı haberler duymak ve güzel şeyler yaşamak dileğiyle....:KK16::KK16:
beyazzzz doğum günün kutlu olsun canımm meleğinle ve eşinle ömür boyu mutluluklarrrr..:KK16:
çilek suratımm yaa bende öyle hava bulutlu yaa canım hiiç ama hiiç çalışmak istemiyor herşey zor geliyor bende zor uyandım ve hala uykum var oofff offf yatsakk yatsaaakk ne güzel olurdu ...:KK31::KK31:
puffpufff ummm ohh ni güzel son günün Allah ım banada nasip et şu son günüm demeyiii böyle dört gözle eleman gelsin diye bekliyorumm bitsin artıkk:84::84
zeynelimm gözün aydın dün okumuştum yazdıklarını ama yazamamıştım olsun bak herşeyin hallolması ne güzell mutluluklarrr:KK16:
azerikızıı çok üzüldüm artık sende bi rahatlasan şöyle tadını çıkartsann en kısa zamanda geçmesi dileğiyle canımm:KK16:
deterjann,cann2014,gültuğ,negatif.ayşenaz veeeee adını sayamadığım herkeessss merhabalaarrr:KK3::KK3: bugün doktora gidiceklerden güzel haberlerle dört gözle bekliyoruz:KK53:

işte böyle :) sevindim canım benim...son olsun bu küslük :)
inşallah dün işten gelince öyle bir sarılıp öptüki birde bana kağıt helva almış çok severim :KK56: öyle barıstık
günayııınnn güzel annişlerr:KK16::KK16: öncelikle cumamız mübarek olsunn hayırlı haberler duymak ve güzel şeyler yaşamak dileğiyle....:KK16::KK16:
beyazzzz doğum günün kutlu olsun canımm meleğinle ve eşinle ömür boyu mutluluklarrrr..:KK16:
çilek suratımm yaa bende öyle hava bulutlu yaa canım hiiç ama hiiç çalışmak istemiyor herşey zor geliyor bende zor uyandım ve hala uykum var oofff offf yatsakk yatsaaakk ne güzel olurdu ...:KK31::KK31:
puffpufff ummm ohh ni güzel son günün Allah ım banada nasip et şu son günüm demeyiii böyle dört gözle eleman gelsin diye bekliyorumm bitsin artıkk:84::84
zeynelimm gözün aydın dün okumuştum yazdıklarını ama yazamamıştım olsun bak herşeyin hallolması ne güzell mutluluklarrr:KK16:
azerikızıı çok üzüldüm artık sende bi rahatlasan şöyle tadını çıkartsann en kısa zamanda geçmesi dileğiyle canımm:KK16:
deterjann,cann2014,gültuğ,negatif.ayşenaz veeeee adını sayamadığım herkeessss merhabalaarrr:KK3::KK3: bugün doktora gidiceklerden güzel haberlerle dört gözle bekliyoruz:KK53:

saol cnmmm evet dün moralim sıfırdı ama bugün iyiyim yarında bebeğimi göreceğim için içim içime sığmıyorrr :KK52:

canım merhabaa:KK3: aynı sorun bende de var benim kızım oluyooo:21: normaldede benim cildim yağlıydı zaten çıkıyodu çok stres yapınca ama şimdi o kadar çoğaldıki artık çıkıcak yer kalmadı heryeri leke içinde yüzümün bazen takıyorum ama hamileliketn deyip bazande boşveriyorum ama insanlar rahat bırakmıyo ki naber demeden ne bu surat kız diyolarr çook sinirleniyorum bizim elimizde değilki ne yapalım ben bebğim içn katlanırım ama millet rahat vermiyo ki yanii çok uzattım ama yanlız değilsin:KK31: :KK31:

X