2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
oooohhhh süper cidden.. kız vardı şimdi erkek.. aaaay hayalim bu benim :emir_bebek: :nazar:
maşallah size canım..

darısı başıma.. :emir_bebek: :nazar:

amin canım
kimin hayali değil ki!
ama kısmet olmayınca olmuyor işte az önce bi müşterimiz geldi bayağıdır tanırım kendisini 1 oğlu vardıkarısı 2 ci pek istemiyormuş kazara hamile kalmış şansa o da haziran annesi kızmış tabi karısı çok memnun muş
ya ben :KK43:

Tesekkurler canimsin yaaaaaaa.ins allah sanada nasip eder.

çooook sağol, aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK19:

amin canım
kimin hayali değil ki!
ama kısmet olmayınca olmuyor işte az önce bi müşterimiz geldi bayağıdır tanırım kendisini 1 oğlu vardıkarısı 2 ci pek istemiyormuş kazara hamile kalmış şansa o da haziran annesi kızmış tabi karısı çok memnun muş
ya ben :KK43:

yaaa öyle deme amaaaaa, üzülür bebişin ama yapmaaaa annesi..
hayırlısı,sağlıklısı olsun Allah ne verirse kabulumüz sonuçta..

çooook sağol, aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK19:

yaaa öyle deme amaaaaa, üzülür bebişin ama yapmaaaa annesi..
hayırlısı,sağlıklısı olsun Allah ne verirse kabulumüz sonuçta..

aslında böyle değildim kız ben 2 ciyi düşünürken sadece oğlumun yanına bi kardeş olsun diyodum inan bak
sonra noldu bana anlamadım:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:
nerden çıktı bu kız hevesim bilmem ki:)
ama teyzesi emin ol oğluşumu çok seviyorum allahım sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin
tabi hepimizinkini

teşekkürler öneri için, sanırım ben de alacağım... peki kitapta nefes egzersizleri var mı?
bende Kağan Kocatepe'nin 9 ay 10 gün hamilelik rehberi var... inanılmaz faydalandım...

Evet, önerdiğim kitapta "Hamilelikte Nefes Çalışmalarının Önemi" adlı başlıkta nefes egzersizleri de detaylı olarak anlatıloyor... Ben şu anda okuyorum o kitabı her türlü bilgi mevcut sanırım, dolu dolu bir kitap, hem de güncel bilgiler içeriyor.

aslında böyle değildim kız ben 2 ciyi düşünürken sadece oğlumun yanına bi kardeş olsun diyodum inan bak
sonra noldu bana anlamadım:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:
nerden çıktı bu kız hevesim bilmem ki:)
ama teyzesi emin ol oğluşumu çok seviyorum allahım sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin
tabi hepimizinkini

Bi yandan haklısın tabi,anlıyorum seni..
2.çocukta ilki neyse,tersi olsun istiyo insan özeniyo..
çokta haklı bi istek elbette bu ama bide şöyle düşün..kısmet böyleymiş demek,ya da daha doğru bi terim : hayırlısı böyleymiş demek..

hani bu olaya uygun bi örnek olmaz ama derler ya,
"sizin şer sandığınız aslında Allah katında hayırlıdır, hayırlı sandığınız şerdir" diye..binevi o hesap..

elbette seviniyosundur,eminim..
Allah sağlıkla daim etsin sonunu dilerim ki..
hepimizin..:nazar:

İyi akşamlar arkadaşlar 4 gün önce çok misafirim vardı hizmet falan derken kendimi çook yordum o gee sag kasıgım şişti çok korktum ama ciddi bişey yoktur diye düşümdüm 4 ün sonra yani bu gün hastaneye gittim doktor içinde kanama var dedi ilk biraz endişelendi ben aglayama başlayınca dinlenirsen inş problem olmaz sırt üstü yat ddi çok üzüyorum moralim çok bozuk çocugumun cinsiyetini ögrendim ona bile sevinemedim her tuvalete gittigimde korkuyorum arkadaşlar bu konuda bilgisi olanlar bana yardımcı olabilirmi :KK43:

teşekkürler öneri için, sanırım ben de alacağım... peki kitapta nefes egzersizleri var mı?
bende Kağan Kocatepe'nin 9 ay 10 gün hamilelik rehberi var... inanılmaz faydalandım...

Senin elindeki kitap da gerçekten faydalı bir kaynak, internetten takip ediyorum Kaan Kocatepe'nin sitesini, çok faydalanıyorum ondan da... Muhtemelen benim önerdiğim kitaptan daha da detaylı bilgiler içeriyordur.

İyi akşamlar arkadaşlar 4 gün önce çok misafirim vardı hizmet falan derken kendimi çook yordum o gee sag kasıgım şişti çok korktum ama ciddi bişey yoktur diye düşümdüm 4 ün sonra yani bu gün hastaneye gittim doktor içinde kanama var dedi ilk biraz endişelendi ben aglayama başlayınca dinlenirsen inş problem olmaz sırt üstü yat ddi çok üzüyorum moralim çok bozuk çocugumun cinsiyetini ögrendim ona bile sevinemedim her tuvalete gittigimde korkuyorum arkadaşlar bu konuda bilgisi olanlar bana yardımcı olabilirmi :KK43:

ama bak dinlenirsen geçermiş,doktoruna güveniyosan inan..
sorun olsa bence söylerdi..çat diye söylüyolar zaten..
hayırlı olsun bak,cinsiyette öğrenmişsin.. neymiş canım bebişinin cinsiyeti? :emir_bebek:

arkadaşım geçmiş olsun...doktorunu dinle yat dinlen hiç kalkma..ilaç verdimi verdiyse düzenli kullan..biranönce geçer inşallah canım..çok geçmiş olsun lütfen stres yapmamaya çalış...

kızzz sen listede yoksun yaaa.. ara ara gözlerim şaşı oldu beee :KK53:
ekliyorum şimdi..ama eksik bilgiler var..
şehir? yaş? kaçıncı bebiş? bi yazıver anacım :KK1:

pufpufum..işten ayrılmışsın sanırım..hayırlı olsun ay çok özendim..ama nisana kadar burdayım ben..az kaldı ama..

canım benim kızım olacak..ismide asya melek :) kesin değil melek kısmı ama asya kesin ama ikisinide istiyorum :)

Kizlar biz geldik.oglum olucak cok saskinim.:nazar:babamizin agzi kulaklarinda.bi kizimiz vardi.allaha cok sukur.177 gram,22 cm dedi cok hareketliydi kipir kipir.:nazar::nazar:sonunda ankete cinsiyet yazicam bende.bu arada detayliya 1 ay sonra dedi bana fiyat konusmadik.ama burda ana saglik var ucretsiz

Allah sağlıcakla kucağına almak nasip etsin oğluşunu....

Biz geldiiiiikk.
Ama cok kisa geldik :KK70:. Hersey yolunda cinsiyetini gostermiyor sikayetlerin normal. Kan hapi ve magnezyum yazdi 3 hafta sonra gel 3lu tarama testi yapalim dedi. Bu kadar...

herşey yolundaysa kısa mısa seni idare eder bir süre :) bende kısada olsa şöyle bir görsem nasıl rahatlıcam..ptesi devlette randevumuz var bakalım...

LAHESİS çok çok geçmiş olsun arkadaşım çok yorma ayağını ..bebişinin bağdaş kuran minik ayaklarını yerimm ben onun.....

hızınıza yetişmek mümkün değil kızlar :)

iyi akşamlar arkadaşlar...benim mesai biter..

endişesiz sağlıklı ağrısız sızısız güzel geceler olsun..

Biz bugün renkli ultrasona girdik kızlar kızımızın bi türlü rahatını bozamadık sırtı dönük yatıyordu:)18 hafta 5 günlük olmuşuz ağırlığımız da 258 gram olmuuş çok güzeldi eli kolu:))yüzünden zar zor bi kaç foto alabildi doktor verdi bize:)

pufpuff bizim de bilgileri yazabilirsin artık:)4 farklı doktor da kız dedi cinsiyeti kesinleştirdik artık:)ismi de Alya olacak inş:)

Bi yandan haklısın tabi,anlıyorum seni..
2.çocukta ilki neyse,tersi olsun istiyo insan özeniyo..
çokta haklı bi istek elbette bu ama bide şöyle düşün..kısmet böyleymiş demek,ya da daha doğru bi terim : hayırlısı böyleymiş demek..

hani bu olaya uygun bi örnek olmaz ama derler ya,
"sizin şer sandığınız aslında Allah katında hayırlıdır, hayırlı sandığınız şerdir" diye..binevi o hesap..

elbette seviniyosundur,eminim..
Allah sağlıkla daim etsin sonunu dilerim ki..t
hepimizin..:nazar:

Amin canim.benim kizim kiz istiyodu sok gecirdi erkek diyince.yavas yavas alisir insallah.canim kizim cok seviyorum onu.oglumuda tabi

göstermiyosa kız, öyle derler ya :KK12: :KK52: :KK12: :KK52:
olsun canım,sağlıklı olsun da varsın geç öğrenin..
maşallah :nazar:

Canim ben simdiye kadar iki dr gidiyodum budan sonra tek dr devam edecegim. Doktorlardan biri iki sefer buyuk bir ihtimalle oglan oldugunu soyledi. Diger dr yani bugun gittigim de daha once cok israr ettigim icin oglana benzedigini soyledi. Bugun israrla gostermiyor kendini dedi oglana benzetiyorum ama soylemedim farzet cunku gostermiyor kendini dedi. Hayirlisi olsun. Bir kizim oldugu icin biraz daha oglana meyilliyim ama en onemlisi hayirli saglikli olmasi.

Biz bugün renkli ultrasona girdik kızlar kızımızın bi türlü rahatını bozamadık sırtı dönük yatıyordu:)18 hafta 5 günlük olmuşuz ağırlığımız da 258 gram olmuuş çok güzeldi eli kolu:))yüzünden zar zor bi kaç foto alabildi doktor verdi bize:)
Benim dr net bi goruntu yakalayamadigi icin foto vermedi

Canim ben simdiye kadar iki dr gidiyodum budan sonra tek dr devam edecegim. Doktorlardan biri iki sefer buyuk bir ihtimalle oglan oldugunu soyledi. Diger dr yani bugun gittigim de daha once cok israr ettigim icin oglana benzedigini soyledi. Bugun israrla gostermiyor kendini dedi oglana benzetiyorum ama soylemedim farzet cunku gostermiyor kendini dedi. Hayirlisi olsun. Bir kizim oldugu icin biraz daha oglana meyilliyim ama en onemlisi hayirli saglikli olmasi.

Canim bende iki doktora gidiyodum.ilk dr erkege benzetmisti bugun gittigim doktor kesin erkek dedi.biri magnezyumla kalsiyum verdi bugunku sadece kalsiyum ic dedi,benimde kafam karisti simdi 25 gun sonra detayli ultrasona cagirdi.himmmm bu arada 4lu test sordu istemedim yaptiran varmi 4luyu

pufpufum benıde yaz. yaş 26 galıba 27 ye gırdık 2014 le. istanbul. ilk bebek. erkek. :):KK53::KK53:

X