2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlaaaaaaaaaaar :KK52:
güzel annişleeeeeeeeeeeeeeeeeer :KK52:
cinsiyetler ve şimdilik düşündüğünüz isimler belli olduysa bitek ankette işaretlemeyin, banada söyleyin listeyede yazalım.. boş kalmasın :KK34: daha güzel ve şık durur.. düzenli olur..
diğer gruplardan farkımız olmalı :KK76:

Canım cinsiyet belli oldu benim listeye yazıyor musun? Oglum olacakmış ama daha adı belli degil:-)

Selam kızlarrrr..
20 Günlük uzun bir aradan sonra oğluşumla birlikte gezmeklerden geldikk:KK1:
İkili testlerimiz temiz çıktı çok şükür , üçlüye dörtlüye gerek yok dedi doktor..
Şimdiki sabırsızlığım hareketlerini hissetmek sürekli elim karnımda hissetmeyi bekliyorum:KK49:

canım benimde bugün doktorum yüzde yüz erkek dedi daha önce 12haftalıkken kız gibi demişlerdi inşallah şimdide yanılmamışlardır bebeğimin ismi EYMEN EFE olacak inşallah rabbim kısmet ederse

Kizlar hamile kaldigimdan beri sifir makyaj sac topuz. Bugun biraz bakim yapim dedim biraz makyaj guzel bi at kuyrugu guzelce de giyindim kontrole giderken kocisin verdigi tepkiye bakin. Bu ne hal boya badana yapmissin sanki hic yakismamis bilmem ne. Hey Allahim gelde sinir olma. Kiskanc halbuki cok guzel olmustum. Hiiic tinlamadim kiskanc nolcak

Kizlar biz geldik.oglum olucak cok saskinim.:nazar:babamizin agzi kulaklarinda.bi kizimiz vardi.allaha cok sukur.177 gram,22 cm dedi cok hareketliydi kipir kipir.:nazar::nazar:sonunda ankete cinsiyet yazicam bende.bu arada detayliya 1 ay sonra dedi bana fiyat konusmadik.ama burda ana saglik var ucretsiz

Oğlun hayırlı olsun canım benim.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Canım aynı durum bendede var arada bi belim ve kasıklarım ağrımasa hiç hamileyim diyemiycem hiç bi belirti yok ve bende tam olarak hissetmiyorum bişeler oluyor ama ben emin değilim ne olduğuna bende 8 inde gidicem benimde normalde randevu ayın sonunda ama bende korkuyorum ama bişe yoktur içini rahat tut doktorum bana dediki maşallah bebişin annesini çok seviyor oyüzdende üzmüyor çok uslu bebiş dedi maşallah :)

valla bende sen gibiyim aynern yaaav.. bulantı cart curt yoktu,olmadı hareket fln hissetmiyorum vs vs uzar gider bu liste..ama zaten doktorum bana bebek 400 gr kadar olmadan hissetmen zor demişti..o yüzden onu çok takmıyorum ama bebeğim gelişiyo mu herşey normal mi endişesi bende sürekli var..bu c.tesi gösterirse cinsiyet öğrencez mesela ama ben onun heyecanını bile doğru düzgün yaşayamıyorum..

aaay canım yaaa alemsin ayol :KK1:
öpüyorum seniiiiiiiiii :KK54:
ahh kızlar son zamanlrda öyle anlarımız olucakki tekmeler bizi uykumuzdan uyandıracak..döndüğünü uyandığını çok rahat hissedicezaz daha sabırrrr :KK1:

:21:kizlar nerelerdesiniz ya.tek basimayim suan gozumu uyku tutmuyo niye bilmem gunduz cok uyudum heralde.esimde uyuyo kizimda uyuyo ama oglusum ayakta galiba hissediyorum.doktorum da dedi artik hissedersin diye bide ikinci hamilelegim ya ondan.neyse bende yatiyim bari banada iyi geceler:KK19::KK19::KK28::KK19:

ahh kızlar son zamanlrda öyle anlarımız olucakki tekmeler bizi uykumuzdan uyandıracak..döndüğünü uyandığını çok rahat hissedicezaz daha sabırrrr :KK1:

Canim son zamanlari beklememuze gerek yok onun icin :KK34:
19+1 iz geceleri tekmeler esliginde uyaniyorum :KK9:
Uyudugu uyandigi anlar oldukca belirgin olmayya basliyor:KK9:
Ama sunu soyleyebilirim ki bu bile paha bicilemez bir duygu :KK16:
Kalkip yine tekmeleyecek mi diye bekliyorum :KK52:

Bu saatte okuldayim cok kotu hava daha karanlik kimse yokkkk
Ne kadsr sacma hic 7.20de ders baslarmi. Zavalli cocuklar ilk ders hepsi uyuyor....
Neyse canlar gunaydinnnn doktora gideceklerden iyi haberler aliriz umarim, hasta olanlara acil sifalar hepinizi bebisleri, kofteleri, susamlari, kizlari, oglanlari, ali yasini, eceleri, efeleri, ayazlari, melekleri ve hitap seklini hatirlayamadigim butun minikleri ve annelerini opuyoruz kuzucumla beraber. Iyiki varsiniz....

Canim son zamanlari beklememuze gerek yok onun icin :KK34:
19+1 iz geceleri tekmeler esliginde uyaniyorum :KK9:
Uyudugu uyandigi anlar oldukca belirgin olmayya basliyor:KK9:
Ama sunu soyleyebilirim ki bu bile paha bicilemez bir duygu :KK16:
Kalkip yine tekmeleyecek mi diye bekliyorum :KK52:

ne güzel cnm 16+3 teyim bende heyecanla o tekmeleri hissediceğim günleri bekliyorum :KK17:

Kizlar hamile kaldigimdan beri sifir makyaj sac topuz. Bugun biraz bakim yapim dedim biraz makyaj guzel bi at kuyrugu guzelce de giyindim kontrole giderken kocisin verdigi tepkiye bakin. Bu ne hal boya badana yapmissin sanki hic yakismamis bilmem ne. Hey Allahim gelde sinir olma. Kiskanc halbuki cok guzel olmustum. Hiiic tinlamadim kiskanc nolcak

kıskandıgından öyle demiştir canım :KK1: benim kocamda çok kıskanç bişey sürsem yüzüme çıkarttırıyo hemen :KK1::KK1:

X