2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
yeriiimmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK56:

$5_2_ilginc_asik_bebek.jpg

Bu arada detaylı ultrason için 1 şubat'a randevu verdi doktorumuz. Fiyat 171.00 TL Size verilen fiyatlar nasıl ?

Canım benim keşke borcumuz olmasa da bende çalışmasam diyorum ama evde de zaman hiç geçmez ki .. Doğumdan sonrada devam etmek zorundayım iş'e.. Kaynana bakıcak bebeğimize ama hiç içime sinmiyor :KK43:( bikaç ay daha çalışabilseydin keşke sigortadan doğum paranı alırdın en azından. Ne diyim canım hayırlısı olur inşallah.

canım benim hep amacım ve isteğim,bebeğime en azından yuva çağına dek kendim bakmak..
hem onun gelişimi için hemde kendim çok istediğim için hayalim bu..
tabi Allah ne gösterir,ne sunar bilinmez ama bakalım..

şu an aslında çalışmasamda geçinecek durumdayız şükür,o yüzden cesaret aldımda çıkıyorum..yoksa sigortadan para alma olayını bende düşündüm ama hiiiiiiç istemeyerek geliyorum buraya..zaten çokta profesyonel bi ortam gibi gelmiyo bana,değişik yani..eşimde "sen bilirsin" diyince kararımı çabuk verdim.

Bu arada detaylı ultrason için 1 şubat'a randevu verdi doktorumuz. Fiyat 171.00 TL Size verilen fiyatlar nasıl ?

tam olarak kaçıncı haftada yapılması lazım?
benim kontrol c.tesi ya,belki söyler doktorum zamanını..
o zaman fiyat alırım ben ancak..
o sebeple 171 tl iyi mi çok mu bilemedim :26:

tam olarak kaçıncı haftada yapılması lazım?
benim kontrol c.tesi ya,belki söyler doktorum zamanını..
o zaman fiyat alırım ben ancak..
o sebeple 171 tl iyi mi çok mu bilemedim :26:

şubatta 21. haftamda olucam , 20li haftalarda yapılıyor sanırım 5 aylıkken faln, aynen doktorun söyler kesin. 3lü teste falan gerek yok dedi bizimkisi

şubatta 21. haftamda olucam , 20li haftalarda yapılıyor sanırım 5 aylıkken faln, aynen doktorun söyler kesin. 3lü teste falan gerek yok dedi bizimkisi

aaaay inş banada öyle derler..
bi stres daha zor valla anacım..
ne zor işmiş bu hamilelik yaaa,hiç böyle hayal etmemiştim :KK19:

kızlar mide ağrısından ölüyorum sanırım.. yılbaşı gecesi midem yanmaya başladı ayvayla geçiştirdim.. Dün akşama doğru yine başladı hem de feci kasılmalarla birlikte.. talcid aldım kar etmedi.. 1 saat sonra ağrılar artıp gece yatağımdan kaldırıp çıkartmama neden oldu.. ağlaya ağlaya uyumuşum.. Sabah da hafif kendimi iyi hissettim diye eşim karşı çıkmasına rağmen işe geldim. şimdi sürünüyorum resmen. Başıma da ağrı girdi.. hafif kasıklarımda ağrımaya başladı korkmaya başladım bebişe bir şey mi oldu diye :KK43::KK43::KK43:

kızlar mide ağrısından ölüyorum sanırım.. yılbaşı gecesi midem yanmaya başladı ayvayla geçiştirdim.. Dün akşama doğru yine başladı hem de feci kasılmalarla birlikte.. talcid aldım kar etmedi.. 1 saat sonra ağrılar artıp gece yatağımdan kaldırıp çıkartmama neden oldu.. ağlaya ağlaya uyumuşum.. Sabah da hafif kendimi iyi hissettim diye eşim karşı çıkmasına rağmen işe geldim. şimdi sürünüyorum resmen. Başıma da ağrı girdi.. hafif kasıklarımda ağrımaya başladı korkmaya başladım bebişe bir şey mi oldu diye :KK43::KK43::KK43:

evet yaaa,sende heee niye gittin ki işe :KK47:
kızlaaaaar ya,tamam bazılarımız çalışmak zorundayız mecburi riske atamıyoruz falan ama bebişide riske atmamalıyız bence..sonradan pişman olmak,kahrolmak (Allah korusun) daha mı iyi?lütfen azcık dikkat :KK47:

canım bence çok kötüysen git hemen izin al doktora git..içinde rahat eder hem
ama dinleneyim geçer diyosan,eve git uzan..

evet yaaa,sende heee niye gittin ki işe :KK47:
kızlaaaaar ya,tamam bazılarımız çalışmak zorundayız mecburi riske atamıyoruz falan ama bebişide riske atmamalıyız bence..sonradan pişman olmak,kahrolmak (Allah korusun) daha mı iyi?lütfen azcık dikkat :KK47:

canım bence çok kötüysen git hemen izin al doktora git..içinde rahat eder hem
ama dinleneyim geçer diyosan,eve git uzan..

şirketim organize sanayide ve araç yok şu anda kaçırmışım bütün araçları.. yarına izin aldım doktora gideceğim. eşimi de aradım işlerini ayarlayabilirsen gel beni al diye. bakalım canım vallahi sabah böyle olacağımı bilsem hiç gelmezdim.. :KK43::KK43:

Canım benim keşke borcumuz olmasa da bende çalışmasam diyorum ama evde de zaman hiç geçmez ki .. Doğumdan sonrada devam etmek zorundayım iş'e.. Kaynana bakıcak bebeğimize ama hiç içime sinmiyor :KK43:( bikaç ay daha çalışabilseydin keşke sigortadan doğum paranı alırdın en azından. Ne diyim canım hayırlısı olur inşallah.

Çalışmak zorunda olduğunu bilerek çalışmak da ayrı bir zor geliyor insana. Bizimde ev kredimiz var çalışmak zorundayım. ama dediğin gibi yıllardır iş hayatındayız evde nasıl zaman geçireceğiz ki

canım benim hep amacım ve isteğim,bebeğime en azından yuva çağına dek kendim bakmak..
hem onun gelişimi için hemde kendim çok istediğim için hayalim bu..
tabi Allah ne gösterir,ne sunar bilinmez ama bakalım..

şu an aslında çalışmasamda geçinecek durumdayız şükür,o yüzden cesaret aldımda çıkıyorum..yoksa sigortadan para alma olayını bende düşündüm ama hiiiiiiç istemeyerek geliyorum buraya..zaten çokta profesyonel bi ortam gibi gelmiyo bana,değişik yani..eşimde "sen bilirsin" diyince kararımı çabuk verdim.

Geçen sene işyerinde bi kız arkadaş vardı doğum yaptı 1 hafta sonra işbaşı yaptı , kız sürekli bebeğinin önlüğü elinde koklayıp ağlıyordu :KK43: Hiç aklımdan çıkmıyor valla , inşallah bi mucize olur da bende kendim büyütürüm bebeğimi. Süt sağma olayı pek sıcak gelmiyor :KK43:

bu arada detaylı ultrason için 1 şubat'a randevu verdi doktorumuz. Fiyat 171.00 tl size verilen fiyatlar nasıl ?

ben taramaların hiçbirini özellikle yaptırmadım ama ayrıntılı ultrasona giricem inşaallah.benim gittiğim özel hastanede 300 e yakın senin doktor iyi fiyat vermiş.ama ben devlette bedava gidicem aıkcası o adar para veremem :KK34:

çalışmak zorunda olduğunu bilerek çalışmak da ayrı bir zor geliyor insana. Bizimde ev kredimiz var çalışmak zorundayım. Ama dediğin gibi yıllardır iş hayatındayız evde nasıl zaman geçireceğiz ki

bende çalışıyorm kendi iş yerimiz benrahatım bazen gelmediğim oluyor ama bizimde ihtiyacımız var şirketi kuralı daha bir yıl old aklım burda kalıcak işi bıraksamda.ama ben evi de seviyorum ya daha öncede çalıştım ama bıraktım bi ara eve çok iyi adapte oldum.gel keyfim gel :KK34::KK1: Ve o zaman bekardım şimdi ev işi çocuk derken öyle bi zaman geçicekki sıkılmaya vakit kalmıcak galiba :44:

öncelikle herkese selam kızlar. benim bi sorum var yine ? mide de yanma yapmayan yiyeceklerle ilgili bilgisi olan var mı? içim yanıyor benim . ne yesem böyle oluyor. çok dayanamazsam rennie tablet çiğniyorum.

ben geldim kızlarr, ortopedi uzmanına gittim ayağımı incitmişim, gün içinde sargıda duracakmış sadece gece açacakmışım... röntgen çekmedi tabiki, kırık yok kesin boşuna çekmeyelim dedi,merhem verdi, ama ayağımı kurcalarken acayip canımı yaktı...:KK47:

sonra kadın doğuma girdim, idrar sıkıntımdan bahsettim, gebelikten kaynaklanıyor enfeksiyon değil dedi, çok sıkışmışsın gibi olur ama çok yapamazsın dedi... bu arada muayene etmedi,nasıl anladı enfeksiyon olmadığını ki:KK19: bebişime baktık bir de, kendi yazdı çizdi, herşey yolunda dedi:nazar: bağdaş kurmuş sıpa pipisini göstermedi ama büyük ihtimal erkek dedi bu doktor da.. kalp atışlarını dinletmedi sinir oldum:KK19:... sadece iyi gidiyor dörtlüye gerek yok, 1 ay sonra ayrıntılı usg ye göndereyim sizi dedi... özel görüntüleme merkezine gönderecek sanırım...

hastane harika, 5 yıldızlı otel gibi ama cıks... benim köhne hastanemdeki doktorum soğuk falan ama ben memnunum ya...:KK76:

başı ağrıyan annelerimiz var mı? ağrı kesici felan içemiyoruz değil mi? kaç gündür baş ağrım başladı kızlar yaa..:KK52:

X