2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

canım aile hekiminde oluyorsun kendi dr da söyledi benim ki de 25 de

Helal olsun canim ne yaptim ki.....
Zayiflik o kadar kotu birsey degilmis
Karnimda sorf yapiyor sanki
En kisa zamanda hissetmen dilwgiyle canim ♥♥♥
Agladigimi hissedince durdu mucizem

yok canım ben iş yerindeyim ama çıkınca akşama sofra hazırlıycam yinede kocamla başbaşa olcam hazır tatlı alcam ben mecburen

Evet canim tanimadigin kisilere ettigin dualar daha bir tecelli edermis.....
Bende elimden geldigince ediyorum Allah (c.c.) kabul etsin.....
Burada birlikte uzulup birlikte seviniyoruz.....
Vede herseyden muhim olani cikar amaci gudmeksizin birbirimize destek oluyoruz.....
Bende seni tanimakla memnun olurdum canim ♥♥♥
Bak normal oldugunu soylemis doktor kendinide bebeginide uzme annesi.....
Rabb'im bundan sonra yuzunu hep guldursun ve acilarini unuttursun ins.

kızlar burada şimdiden kutluyayım hepinizin yeni yılını 2014 e bebişlerimizle giriyoruz en güzel şansımız bu olsa gerek ama 2014 hepimize şans huzur mutluluk ve bol para getirsinnnnnnn

Aminnnn canim rabbim guzel dualarini sanada karsi getirsin insallah kalbinden gecen senin icin hayirli olacak tum dualrini dileklerini rabbim kabul etsin insallah bebeginde cok saglikli ve cok hayirli bir evlat olur insallah bundan sonra guzellikleri paylasirim insallah rabbim tum sikintida olan herkesin sikintisini gidersin ....

Alıntı azerikizi91 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
Kizlar bu arada sizlerle paylasmak istedigim bir durumum var.....
Esimle evvelsi aksam cok uzun bir arada sonra yaramazlik yaptik
Bende iliskiden sonra baya bir yanma oldu....
Simdi ise dokunamiyorim ozel bolgeme....
Gecede pek yatamadim camasirimi cektim durdum degmesin diye....
Dahada kotuye gider diye korkuyorum ....
Yarin acile gitmektense bugun bir gorunsem mi diyorum doktora sizce ne yapmaliyim ?

şekerim daha önce bi sıkıntı yoktu ama geçen günde ben de o yanma hissini yaşadım ama benimki ilişki esnasında değildi. Sonraki gün tuvalete gidince oldu ve bi kaç gün sürdü idrar enfeksiyonu sandım ama ilişkiyle alakalı galiba baksana baya yaşayan var.

kötü niyet yoktu evet ona göre söylediği şeyler çok normal ama insan azcık düşünse karşısındakinin buna alıncagını anlar.kötü niyet yoksa bile düşüncesizlik edip birisini kırıyosan yine kötülük yapmış oluyosun maalesef.çok sık gitmek istemiyorum ama eşim bırakmıyor.her gittiğimizde tonla üzülüp geri dönüyorum..evliliiğim boyunca böyle oldu 1 yılı geçti evliyim iki günde bir giderdik hatta hergün gittiğimiz olurdu ama beni bezdirdiler küstürdüler.her gitmeye sitem şikayet,hayır napıyoruz onu da bilmiyoduk.diğer çocukları ayd bir belki kapılarını açar o da belki...iyilik maraz ben bunu gördüm sesimi çıkarmadım yavaş yavaş mesafe koymaya başladım 3ünde bir gittim 5 günde bir gittim derken haftada bir gitmeye başladım.anladılar hatalarını ama hiç eskisi gibi olmaya niyetim yok çünkü tekrar aynı şeyer olucak..sabırlıyım aslında çok sabrettim ama bu aralar çok hasssaslaştım hamileliğim boyunca hassas değildim bu ara herşeye ağlayabiliyorum...dediğin gibi görüşmemeye çalışıyorum gitsemde seviyeli saygılı bi şekilde çok muhatap olmadan konuşuyorum.bigün resti çekicem diye korkuyorum ama eşimle kötü olmakta istemiyorum.allah herkese sabır verssin ne diyim...

meraba şuan seni en iyi anlayan benim sanırım.benim ilk bebeğimin omuriliği açıktı. yalnız ben daha üçlü test yaptırmadan ultrasonda görünmüştü. inşallah birşy çıkmaz bence çıksaydı ultrasonda görünürdü. bir de folik asit almış mıydın hamile kalmadan önce

canım geçmiş olsun allah acil şifalar versin sana da bebeğine de...görmedim daha önce yazdıgını.ama müteesir olma bebek doğana kadar neler beler oluyor içimizde.cenab-ı hak ne derse ne emrederse o olur.sen duanı et niyetini güzel tut bebeğin sağ salim doğacak inşaallah.gıybet konusunda söylediklerine de birebir katılıyorum.kulagımızdan girene ağzımızdan çıkana çok çok dikkat etmemiz lazım çünkü bebeğmizn e büyük gelişimi şu anda oluyor dogudunda bile bu kadar hızlı gelişip bu kkadar hızlı öğrenemiyor.gerçekten hepimiz dikkat edelim güzel şeyler konuşalım kötü şeyler konuşup gıybet edenleri de güzel şeyler konuşmaya davet edelim...

günaydın annişler,

dün dr randevumuz vardı, bir ay önceki randevuda dr büyük ihtimal erkek demişti bu kez yüzde yüz kız dedi hep kız isteyen bana bile bi dumur geldi, anlamadımm :44: gerçi tek sağlıklı olsun evladım ama umarım bi daha değişmezzz bi garip oluyor insan. eşimde üzüldü gibi sanki benimde o yüzden sevincim kursağımda kaldı ve adına kadar karar vermiştim sabırsız ben şimdi bütün hayallerle vedalaşmam gerek.. haftaya 3'lü test sonucu için çağırdı genelde kontrolde bakmıyor ama rica edip baktırıcam bakalım bu kez ne dicek :26:

ay kıyamam sana sıkma canını bazı insanları değiştiremiyorsun neyse o
sanırım kayınvalidenin de yapısı böyle oyüzden hiç kafana takma unutma bebişte etkileniyor sen onu düşün

kızlar burada şimdiden kutluyayım hepinizin yeni yılını 2014 e bebişlerimizle giriyoruz en güzel şansımız bu olsa gerek ama 2014 hepimize şans huzur mutluluk ve bol para getirsinnnnnnn

amin canım hepimize inşallah, bu arada 2013te hamile kalınıp 2014 te doğan bebekler çok şanslı olacakmış herkese iyi yıllar, inşallah sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza..

Fazla muhabbet tez ayrılık getirir sözünün gerçekleşmiş hali yine... Ben ailelerle bu kadar sık görüşülmesi taraftarı değilim açıkçası. Çünkü evliliğin ilk zamanlarında eşler birbirlerini çözmeli aileleri değil. Evlendikten sonra aileler "misafir"dir. Nasıl teyzene dayına yılda bikaç kez gidiyorsan ailelere de ayda bir iki gidilmeli. Bu samimiyetsizlik ya da ilgisizlik değildir, bu yeni çiftlere verilen özel alandır. Sanırım sıkıntıların temeli burdan başlamış...Biz kendi annemlere 5 dk yürüme mesafesinde oturuyoruz kayınvalidemler şehir dışında yaşıyor. Annemlere ayda 1-2 kere ancak gideriz onlarda sık gelmezler ama ben gündüz gider görürüm. Çünkü eşimle bir araya geldiklerinde iyi niyetle bir şey söyleseler bile eşim ona alınabiliyor keza bu onun ailesiyle benim aramdaki iletişimde de aynı. Çünkü o anne baba onun anne babası ya da seninki senin annen baban huyunu suyunu en iyi kendi çocuğu bilir. Kırgınlıklar ve anlaşmazlıklar ilk yıllarda olur o da aileleri daha tanımadığımız içindir.
Neyse zararın neresinden dönülse kardır mesafe koyman iyi olmuş.

canım seni çok iyi anlıyorum.banada geçen hafta doktor %80 kız dedi ama insanın içinde bir şüphe oluyor.ben çoks eviyorum kız bebekleri.eşin üzülmemiştir sadece insan garip oluyo kendini bi fikre alışıtırınca değişiklik garip geliyo.. Inan babalar kız bebekleri daha çok seviyor hele bi dogsunda bak kucağından indirmicek.sende üzülme ayy kız kıyafetlerine deli oluyorum Aziz bebe de %50 indirim var almak istediğim şeyler var ordan çoookk güzeller

hayırlı olsun cnm,sağlıklı olsun da..gerisi boş be!

mesela bize tüm çevremiz hep kız kız dedi durdu..biz kendimizi öyle bi alıştırmıştık ki kız diye,hep kız isimleri kız odaları kız kıyafetleri inceliyorduk..
sonra ansızın gelişen şekilde bi doktora gidişimiz oldu (kendi doktorum değil) henüz göremiyorum ama ufak bi ihtimal çıkıntı var gibi dedi..
biz kendimizi kıza o kadar kaptıermış olmamıza rağmen hiç şaşırmadık hiç şok olmadık,hatta öyle ki o günden beri pipili diye sesleniyorum köfteme sonra "ya kızsa?" diyip yada pipisiz diye ekliyorum sonuna..

yani ben anladım ki,ne olacağının değil sağlığının gelişiminin yolunda olması önemli..Allah'a şükür..

benim eşim ailesini biliyor ben onları biliyorum çok zor bişey benim için diyor.düşünsene öyle bi ailen oldugunu ne kadar üzülürdün diyor... Benim ailemle çok iyi geçiniyor allaha şükür hiç bir sıkıntı yaşamadı daha bir kere bile.el üstünde tutuyorlar seviyorlar onu gerçekten eşim çok iyi bir insan ama ailesinin beni üzdüğünü yıprattıgını görüyor mesafe koymak stediğimde hoşuna gitmiyor.. Dediğin gibi aileler biraz müsade etmeli ama o anlayış malesef herkeste yok.bi de ben çalıştıgım halde nerdeyse her akşam onlara gidiyoduk.düşünsene yeni evlisin evinin tadını almamışsın akşamdan akşama eve geliyosun ama gelin etmiş heveslidir diye gidiyorum gönlü olsun diye...ne safmışım.ben 4 kardeşten tek kız çocugum ve çok nazlı büyüdüm annemden hiç ayrı kalmadım.evlendiğimde annem komalara düştü 3-4 ay gözünün yaşı dinmedi aynı şehirde oldugumuz halde biz o kadar dşkünüz birbirimize.ben ona ragmen kaynanama gittim annemi ihmal etmişim şimdi düşünüyorumda...en azından içim rahat ben yapmam gerekenin kat kat fazlasını yaptım şimdi geri çekilmek hakkım çünkü zarardan başka birşey görmedim... Ne dertlimişim kızlar kafanızı şişirdim :) inşallah siz böyle şeyler yaşamamışsınızdır yaşamazsınızda...

ay kıyamam sana sıkma canını bazı insanları değiştiremiyorsun neyse o
sanırım kayınvalidenin de yapısı böyle oyüzden hiç kafana takma unutma bebişte etkileniyor sen onu düşün

zaten bebeğimi düşünüyorum stress yaptıgımda sancım oluyo...artık takmamaya çalışıcam napim takıncada değişmiyor.desteginiz için teşekkr ederim hepinize kızlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…