2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Gunydin kizlar kontrole gidecem bu sabah ikili tarama sonucum ve cinsietimiz icin ikiside hayirli sonuclar alirim ins

azerikizi91 ve cips durumumu okuyup ama cevap yazmayan dua eden herkesden Allah razi olsun varolan sikinti kayboldu rabbimin izniyle yeterki biz ictenlikle surekli onun kapisindan ayrilmayalim isteyelim sabirla azimle rabbim tabiplerin tabibi kaybolmaz dediler rabbim sifa verdi cok zor sikintili bir hafta gecirdim hickimseyi rabbim sikintida birakmasin size tavsiyem hamileyken bircok seye dikkat ediyoruz ya dini hauatimizada cok dikkat etmeliyiz cunku begegimizin karekteri anne karninda olusmaya ve bircok seyi ogrenmeye basliyo bebegimiz giybet konusulan ortamda bile bulundurmamaliyiz yani kendimiz yapmasak bile bebegimiz bunu duyunca bile etkileniyomus... insallah simdide ayrintilida sonradan kaybolan ilk aylarda gozuken bir sikinti cikti dualarinizi bekliyorum ben hepinize ediyorum insallah rabbim hepimize saglikli huzurlu mutlu bir hamilelik gecirmemizi sonrasinda kolay dogumlar nasip edip bebeklerimizi saglikli bir sekilde kucagimiza almayi nasip eder insallah duayla....

günaydın annecikler doktor randevusu olanlara güzel, hayırlı sonuçlar diliyorum...

bir yılın sona erişi sembolik bir olay olsa da, 2014 yılının hayırlısı ile bizleri bebişlerimize kavuşturmasını ve çok çooook mutlu,sağlıklı, huzurlu bir yıl olmasını diliyorum.....

canım benim kardeşimgeçen yıl doğum yaptı ve ilk 4-5 ay sürekli kilo kaybı yaşadı zeytinle karnını doyurabiliyordu yemek hiç yiyemedi ama sonra maşlh alacağını aldı fazlasıyla çocuğuda gayet sağlıklı ve tombiş üzülme hiç ilk aylarda böyle olabiliyomuş bende 47de hamile kaldım 50deyım

Sade ve sik cok guzel canim
Benim bebisimin odasi olmayacak maalesef
2+1 odali evimiz... oturma odam bostu aslinda ama doldurdum hamile olmadan once ve oturma odasi yaptik
Yapacak zamani buldum

oda konusunda ben de çok kararsızım, evim 3+1, salon, çalışma odam, yatak odası ve misafir yatak odası yaptığım bir odam var... çalışma odama kıyamıyorum kitaplıklar çok hantal büyük ihtimalle misafir yatak odasını bozacağım, ama hemen gerek var mı? bir beşik bir dolap bir süre iş görür mü bilemiyorum.. oda takımları hele ki büyüyen beşikli takımlar çok pahalı... normal beşik alsak bir kaç yıl sonra yenisini almak gerekecek, iki kez masrafımız olacak... hem odaya yatak hem de ilk aylar için yanınıza beşik gibi bir şey almak gerekecek bir de... bilemiyorum yani, fikirlere açığım...

Kızlar biraz bebek odası araştırdım. Hoşuma giden bir model oldu.

Rotasyona tabi bir meslekte olduğum için çok büyük çok kaba bir şey düşünmüyorum.

çok şık çok cici bu takım, beşiği normal beşik ama... deneyimli annelere soralım normal beşiklere ne kadar süre yatabiliyor bebişler...

Allah (c.c.) sabrini versin canim....
Sen bu aralar hepimizden daha zor bir donemdesin....
Rabb'im kolaylikla asmani nasip etsin.....
Bu aralar gercekten zor bir sinavdan geciyorsun sanki ....
Okuyunca yine uzuldum konuyu acip iyice uzmek istemiyorum arkadasim....
Ayrica su andaki bebeginle ilgili sorunun ne ise Alllah (c.c.) in izni ile atlatmani ve bebegini sag salim olarak kucagina almani diliyorum.....
Dualarim seninle ♥♥♥

Canim sukur bebegimin gelisimi iyi....
Hamilelegimin sonuna dogru yaziyormus 30 kilo aldim diye
Yatmadan oncede bir ogun daha ekledim cunku bakalim neler olacak :26:

Ah ah o pişmanlık bende hat Safa'da sen yine az beklemişsin ben 3 sene bekledim bu muhteşem duygudan mahrum kalmışım

20 gün bekleyebilmişim tabi ki sizin yaşlarınızda olsam ben de bir kaç yıl beklerdim :) nazar değmesin size genç anneler olacaksınız ne güzel

Kizlar bu arada sizlerle paylasmak istedigim bir durumum var.....
Esimle evvelsi aksam cok uzun bir arada sonra yaramazlik yaptik
Bende iliskiden sonra baya bir yanma oldu....
Simdi ise dokunamiyorim ozel bolgeme....
Gecede pek yatamadim camasirimi cektim durdum degmesin diye....
Dahada kotuye gider diye korkuyorum ....
Yarin acile gitmektense bugun bir gorunsem mi diyorum doktora sizce ne yapmaliyim ?

canını sıkmalarına izin verme, çok zor ama duymamayı, ilgilenmemeyi, takmayı öğrenmemiz gerekiyor şu süreçte...

zeka küpü kayınvalidene bir ara vücut yağ oranını ve diğer ölçümlerini de bildir de eşsiz yorumlarından mahrum kalmayalım fikirsiz, düşüncesiz, dambur dumbur yaşayan insanlar... ne gereksiz bir sohbettir bu ya... bu arada kötü niyet olduğunu da düşünmüyorum sadece düşüncesizlik....seni üzüyorlarsa mümkün mertebe az görüş, hele ki seni ağlatmalarına asla müsaade etme...

canım bugün doktora görün bence, şöyle bir göz attım google a da, mantar, enfeksiyon diyenler de olmuş, normal diyenler de... ama çok uzak değilsen git için rahat etsin... sonuçta daha gebeliğin başındayız, bu yaramazlıklar her zaman olacak ve ne olduğunu şimdiden öğrenmelisin

bu arada kk da konuşulmuş bu konu;

http://www.kadinlarkulubu.com/hamil...elikte-iliski-srasinda-yanma-yasayan-var.html

çokçana geçmiş olsun

Not: alıntılar bildirim olarak gelmediği için, cvp yazdığım belli olsun diye iyi kötü her msjı beğeniyorum kızlar... ben derdimi yazdım bunu da mı beğendin demeyin :)))

Son düzenleme:
en az bekleyen benim sanırım 20 gün bekledimde

ben de 20 gün bekledim... bir de geç yumurtlama, yoksa 12 gün beklemiş oluyorum

kızlar bu arada bende uyku sıfır, gece 3 te kalktım o saatten bu yana fıldır fıldırım... sabah eşim bile dedi ne bu enerji,çenen durmuyo sabah sabah diye benim gibi olan var mı?

var canım ben uyku uyuyamıyorum gece kırk kere uyanıyorum ve saçma bi konuşma enerjim var ama niyeyse iş yapma enerjim yok

Allah (c.c.) razi olsun arkadasim benim icin arastirmissin hakkini helal et.....

Bu arada ben aglama krizine girdim kizlar Ali Yasin im dun geceden beri daha kuvvetli hissetririyor kendini......
Kendime engel olamiyorum .....
O kadar mutluyum ki gozlerden yaslar durmuyor .....
Rabb'im hep boyle mutluluk gozyaslari dokmemizi nasip etsin.....
Cok cok degisik duygular icerisindeyim.....
Allah (c.c.) im nasil birsey bu.....
Boyle bir mucizeye aklim ermiyor.....
Sukurler olsun Rabb'ime ki boyle bir mucize bizlere de nasip etti kizlar

Helal olsun canım ne demek, sen de helal et...

aminn, binlerce kez şükürler olsun şu yaşadığımız duygular için...

bende bebeğimi hissetmek istiyorum artık arada bir hulaloop diye bir hareket oluyor karnımda dönüyor herhalde diyorum ama senin gibi hissedemiyorum... sanırım zayıf olmanla alakalı... elimi karnımı koyunca gözlerim doluyor hele bir de hareketlense

cnm beniimm yaa ne güzel yazmışsın öyleeee rabbim bizlerede nasip etsin inşalah

var canım ben uyku uyuyamıyorum gece kırk kere uyanıyorum ve saçma bi konuşma enerjim var ama niyeyse iş yapma enerjim yok

tembel enerjisi bizimki de ondan bugün evdeyim, bir sürü ütü, akşama yemek, tatlı vesaire yapılacak... ben yatakta uzanmış burada takılıyorum... (misafir falan da gelmeyecek aslında, gelirse kayınpederim olur sadece... ama alışkanlık olmuş ya, yeni yıl sofrası özenli olacak)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…