2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar bugun asm gıttım çağırmışlardı tetanoz aşısı oldum çok ağrılı oluyo bılıyorum inşllh ateş olmaz

Pufpufum benimde hayalim kilo alabilmek
Boy 1.65 evlendikten sonra alirsin dediler yine yerimde sayiyorum puffffff

o zaman bünye meselesi demek ki canım..
sen daima yiyen ama kilo almayanlardansın,yani benim gibi kilo almaya müsait olanların hayali

zaten çok kısa bakıyor doktorum o konuda biraz dertliyiz..Mutlaka başka bir doktora görüneceğim yoksa içim içimi yer (

zaten çok kısa bakıyor doktorum o konuda biraz dertliyiz..Mutlaka başka bir doktora görüneceğim yoksa içim içimi yer (

valla profesöre gittik dünya bi para verdik ama öyle güzeldi ki tek tek her şeyini anlattı gösterdi.cd ye çekti bütün görüntüleri:)öyle iyi geldi ki bize bence bulunduğun yerde alanında iyi olan bi uzman bul ve içini rahatlat bebeğini de kendini de üzme canım dualarımız siiznle.olumsuz hiç bişi olmıcak Allah ın izniyle korkma gönlünü ferah tut canım

valla profesöre gittik dünya bi para verdik ama öyle güzeldi ki tek tek her şeyini anlattı gösterdi.cd ye çekti bütün görüntüleri:)öyle iyi geldi ki bize bence bulunduğun yerde alanında iyi olan bi uzman bul ve içini rahatlat bebeğini de kendini de üzme canım dualarımız siiznle.olumsuz hiç bişi olmıcak Allah ın izniyle korkma gönlünü ferah tut canım

Maalesef bulunduğum yerde öyle bir doktor yok..Kontrollerimede başka bir şehire gidiyorum ama umrumda bile değil dünyanın öbür ucunada giderim iyi bir doktor bulayım yeterki...

Merhaba hanımlar umarım herkes iyidir. Tetanoz aşısı olanlar var acaba kendi doktorunuz mu söylüyor olmanızı. Birde ben hamile kaldığım zaman (ama o ara hamile olduğumu bilmiyordum) elimi kestiğim için tetanoz aşısı yapmışlardı acaba bir daha olmama gerek var mı? Kontrolüme 1 ay varda ondan sizlere soruyorum.

bu aşıyı aile hekimliğinde yaptırıyorsunuz diye biliyorum... görevli ebe 10 ocakta çağırdı beni de aşı için... doktoruma sordum, olacaksın tabi dedi... istersen aile hekimini arayıp sor bu konuyu,muhtemelen tekrar yapmayacaklardır...

kaç kilo ile başladın canım sen? verriz ya emzirince veriliyo diyolar bide spor yaparız doğum sonrası buarada çatlak kremi kullanmaya başladınmı?

Ben 60 la başladım 62 yim şuan inşallah çok almam çatlak kremi kullanmıyorum sadece banyodan sonra kakao yağı sürüyorum o kadar

Son düzenleme:

Benim aile hekimim şehir merkezinde canım ben merkeze 2 saat uzaktayım olmazsa annemlere söylerim onlar sorarlar bu arada bir şey daha duydum yarım yamalak o da hamile olduğumuzu aile hekimimize bildirmemiz falan gerekiyormuş bu doğru mu acaba?

Uzun zamandır fırsat bulup giremedim umarım hepiniz iyisinizdir tabiii bebişlerinizde :) kızlar size birsey sorucam kontrole gittiğiniz doktorlara doğum ücretlerini sordunuz mu? Sanırım ben doğumu baska bir yerde yapıcam da

normal doğum:1300
zorunlu sezeryan :1700
sezeryan:2500

istiyorlar kan sulandırıcı iğne kullanıyorumkadın bana normal doğuracaksın dio nasıl olacak anlamadım doğum sırasında kan ya durmazsa bununla ilgili bir çok haber okudum hatta bir arkadaşımın yengesi doğumdan sonra yoğun bakıma alındı ve 2 gün yasayabildi

neyse sizde yazarsanızsevinirim ücretleri

17. Haftama girdim göğüslerim önceden de küçüktü 75i doldurmaz ama öncekinden cok az gelişti acaba sütüm olmaz mı diye korkuyorum. Sizde durumlar nedir?

Canım heralde göğüs büyüklüğüyle sütün alakası yoktur heralde ben 75 bedenden 85 e çıktı

Canım ben bugun oldum aşı 2 yıl once olmuştum ebe o önemli değil dedı gerçi sen yakın zaman da olmuşsun ama bence asm gıdıp sor istersen çünkü gebelikte 2 doz yapıyolarmış ben bır ay sonra yıne olucam aşı tetanoz aşısı önemli

Ben gittiğimiz doktorumuz söylüyor sanmıştım sağolasın arkadaşım benim sorma şansım yok ama annemlere sordurayım en iyisi. 16. haftamı bitiricem geç kalmış sayılmam demi?

Kızlar bugun asm gıttım çağırmışlardı tetanoz aşısı oldum çok ağrılı oluyo bılıyorum inşllh ateş olmaz

Son aşılamanın üzerinden 10 yıl geçmemişse tekrar yapmaya gerek yok diyor internette tabi doktora sormak lazım... Bide bişey sorucam aşı sadece bir keremi yapılıyor...

Bende kan sulandırıcı kullanıyorum canım ama doktor normal yada sezeryan üzerine hiç konuşmadı... Şimdi sezeryan mı olmamız gerekiyor... Benim bildiğim doğuma birkaç hafta kala iğneyi kesiyorlar ama...

Bende tam bunu sormuştum... Bazı yerlerde birden fazla yazıyordu ama ben anlamadım da...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…