2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar benim randvum perşembe günü zaman yaklaştıkça heyecanlanıyorum benim haftam ileride olmama rağmen daha cinsiyet kesinleşmedi heyecan dorukta yani birde doktor bakacak plesantam yukarı çıkmış mı diye inşallah çıkmıştır kızlar ne olur dua edin bana şimdiden tuhaf rüyalar görmeye başladım düşünün yani rüyamda doktora gitmişim ama elektrikler kesilmiş ve bir türlü doktor ultrasonda bana bakamıyor bekliyorum bekliyorum yok öylece uyandım kabustu resmen

o kadar çok takıyosun ki !ister istemez rüyalarına giriyor,öncelikle bebişin çok sağlıklıdır inşallah ,yarabbim herkesin meleğini korusun ve sevdiklerine bağışlasın,cinsiyetide allah gönlüne göre versin inşallah:emir_bebek::KK8:
hangisini istersen:)

kızlarr yorumlara ihtiyacım var ;

PAPP-A 1,34 mIU/mL
Free BetaHCG 37,1 ng/mL

Yorum yapabileniniz varmı ya ? özellikle papp-a değeri ? şehir dışındayım değerleri internetten öğrendim merak ediyorum sadece bunlar yazıyor..

Canım değerlerin gayet iyi endişe edeceğin bir durum yok.Büyük ihtimal doktorun 3 lü yada 4 lü teste gerek duymayacak.

Kizlar telden yaziyorum kusura bakmayin begenip alinti yapamadim. Ama habee vermezsemde catlarim....
Emleb,gultug, cilek ve adini sayamadiklarim hayirli olsun kizlariniz:)
Benimde kontrolum vardi 2li sonuclarini gosterdik 1\10000 den kucuk cikti dr baska teste gerek yok dedi.
Ay bebisim cok hareketliydi 8 cm olmusuz eli kafasinin altinda yatiyodu sonra zipladi cok guzeldi ....
Dr en son kesin degil ama erkek dedi... sasirdim ama 1ay sonraya randevu verdi.

maşallah canım bebişine sonuçlarının iyi çıkmasına da ayrıca çok sevindim

:KK6:
kızlar benim randvum perşembe günü zaman yaklaştıkça heyecanlanıyorum benim haftam ileride olmama rağmen daha cinsiyet kesinleşmedi heyecan dorukta yani birde doktor bakacak plesantam yukarı çıkmış mı diye inşallah çıkmıştır kızlar ne olur dua edin bana şimdiden tuhaf rüyalar görmeye başladım düşünün yani rüyamda doktora gitmişim ama elektrikler kesilmiş ve bir türlü doktor ultrasonda bana bakamıyor bekliyorum bekliyorum yok öylece uyandım kabustu resmen

Aynen canm beni anlatmışsın benm de cars günü ama sanki önemli bir sınava gircm bebeğim bir hafta önden gidiyordu gelişimi şimdi nasıl iyi mi cinsiyeti ne hersey merak konusu zaman yaklaştıkça heyecanım artıyor:)

sağol canım beta benimde cinsiyet zaten erkek o doğru ama şu papp-a yı çok merak ettim öyle olasılıkta vermemiş sinir oldum şehir dışındayımda merak ediyorum..

Papp-a gebeliğe özgü plazma protein A'nın diğer adıdır.Bu protein sadece gebelik durumunda vücutta bulunur.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

o kadar çok takıyosun ki !ister istemez rüyalarına giriyor,öncelikle bebişin çok sağlıklıdır inşallah ,yarabbim herkesin meleğini korusun ve sevdiklerine bağışlasın,cinsiyetide allah gönlüne göre versin inşallah:emir_bebek::KK8:
hangisini istersen:)

teşekkür ederim canım benim inşallah senin de allah gönlüne göre verir

:KK6:

Aynen canm beni anlatmışsın benm de cars günü ama sanki önemli bir sınava gircm bebeğim bir hafta önden gidiyordu gelişimi şimdi nasıl iyi mi cinsiyeti ne hersey merak konusu zaman yaklaştıkça heyecanım artıyor:)

inşallah güzel haberlerle geliriz canım

sözlerime nasıl başlıcamı bilmiyorum doktordan geldim bugün öğleden sonra ancak işlerim yetiştirdim yazmadan eve gidemedim belki çoğunuz sabah görücekk, ama olsun sizinlede paylaşıcammmm:KK16:

evet sağlığımız gayet iyi çook şükür:nazar: :nazar: 16+2 yim bügn 16 gr ve 16 cm olmuşuzz çok güzel tasadüf:KK9::KK9: ultrasona zaten otuzikidiş baktım hep doktorumda gayet ilgili olunca dahada keyif aldım cinsiyetini srdum oturuyodu :KK9: çok ilginç ya nasıl o şekli alırsın tüm organlarını gördük nerdeyse uğraştı biraz doktor kıpır kıpır bebebğimm vee sonunda gördük cinsiyetii kelebeklim geliyo yani kızımız oluyoooo:118::118: :118:
hala şaşkınım hiç kızım olcağını düşünmüyodum asla üzülmedim evlat o yaa her türlü kabu l sağlıklı olsunda ama şaşkınım hala tam bi ssat bacaklarım titredi çok heyecan verice ben öyle herzaman ağlayamamda içime oturdu kaldı zaten bi başalasam hiç susmazdım çok güzel kızlar hepimiz tek tek yaşıyoruz bu duyguyu yüce Rabbim herkese her kadına yaşatsın bu duyguyu ne olur Allah'ım herkez anne olsun bu sevinci heyecanı mutluluğu yaşasın Allah c.c. isteyen herkese nasip etsin bu mucizevi duyguyu.......:KK16::KK16::KK16::KK16: herkese iyi akşamlar yaın ayrıntıları anlatırım ve geçmişi okurum hepinizi öpüyorummm:KK16::KK16:

Gözün aydın olsun canım.Allah mutluluğunu daim etsin,eşinle kızınla sağlıklı ömür versin.

Bende bebişimi okadar çok özledimki iyimi sağlığı yerindemi 2 li test sonucumuz nasıl tüm bunların cevabını 30.12 de öğrenecektik ama dayamadım randevumu yarına Aldırdım heyecan dorukta.inşallah güzel sonuçlarla döneriz

Stres yapma canım bebeği gayet iyidir,sağlıklıdır annesi.Rüyalarının tuhaf olmasıda normal akşama kadar bilinçaltına bir sürü şey sıkştırıyosun.Elbet gecede bunlar harmanlanıp rüyalarda karşına çıkacak.

Kızlar bişey sorcam, MedicalPark Ayşegül Sofuoğlu'na giden varmı aranızda?

Bide biz kızımızın adını koyduk sizlerle de paylaşayım istedim, babamız koydu adını; Melis Naz :)))

Canım kızının ismi çok güzelmişş medicalpark ayşegül hanımla ilgili bişey duymadım ama bı yakınım doğum yapmıştı hıç memnun kalmadı özellikle aneztezi ve amaliyathane ekibinden kötü davranmışlar hatta doğumdan sonra kontrole gıttıgınde şikayet ettı hepsini

Herkese iyi akşamlar... :KK3: Yazılar yine almış başını gitmiş... :KK55:

Allah'ım daha ikiliyi yeni atlattık sayılır..
şimdi bide belki üçlü,sonra dörtlü var sırada..
doktorum gerek duymasa bari de, strese girmesem :KK1:

o değilde, ikilide nerde ne çıkıyo ne yazıyo ne yazmalı falan herşeyi ince detayına dek öğrenmiştim.. şimdi üçlü,dörtlüyle ilgili hiçbi bilgim yok..

bu kez neye bakılıcak kızlar? var mı yaptıran? yine kanda mı bakıcaklar?

Aslında bende merak ediyordum ama doktorum yapmamıza gerek yok dedi... Pimpiriklilik yapmasam tamam sorun yok diyeceğim ama merak işte... :44:

biz geldikk :) çok şükür güzel haberlerle geldim 15+4 olmuşuz biz teyzeleri..123 grda ağırlığımız olmuş..bana el saallıyordu :) hatta alkış yapıyordu doktor hemen bir poz yakalamaya çalıştı göndericem onuda size..ve %99 kızım olacak :) başta %80dedi sonra %99a çıktı..heryerini gördük meleğimin...başını elleri ayakları :) çok sağolun iyiki varsınız çok mutluyum..Allah hepinize güzel haberler versin..
alıntı yapamadım bugün müfettişler geziyormuş o yüzden hemen işimin başına dönmem lazım :) ve ben bebeğime bakmaktan akıntımı ve arkadaşın vitamin hapını sormayı unuttum....:KK43:(

Eki Görüntüle 905381

Tebrikederim canım... :nazar: Allah tamamına erdirsin sende kızlar kervanına katıldın yani... :KK9:

meraba arkadaşım acaba sizde decaviti uyumadan öncemi içiyosunuz bana doktor öyle dedi de?:44:

Sabah tok karnına alıyorum ben...

selam kızlar

Kızım olacak. Az önce öğrendim. Hastanede çalıştığım için öğrenene kadar her gün doktora gittim. Bugün doktorumda hırs yaptı ve sonunda söyledi. Kız annesi olacağım...

Tebrikederim canım :nazar: Azmin sonu zaferdir yani... :KK9: Güzelmiş ama hastanede çalışmanın avantajı gerçekten...:)

kızlar allah kısmet ederde bebeklerimizi sağlıkla kucaklarımıza alırız.
bebeğine tek başına bakacak olan var mı aranızda? yani ne anne ne kv olmayacak. yardımsız çocuğuna bakmayo düşünen?
ben tek bakmak zorundayım o yüzden zorluklarını öğrenmek istiyorum. ve tabii bu konuda yalnız mıyım aranızda merak ettim?

Başlarda yakın çevremden destek görürüm muhakkak ama yalnız bakacağım... Ben sorun olacağını düşünmüyorum...

ay ya bu ne bugün:)keşke bugün mü gitseydim dr belkim banada kız derdi:)ama bana 12+1 erkeğe benziyo dedi:KK43:
tam kabullenmiştim 2 oğlum olacak diye bugün o kadar kız haberi geldi ki yine yaram depreşti :KK43:yaaaaaaaa
yarın bende sgk daki druma gideceğim belki yorum yapmaz cinsiyetle ilgili 15+4 üm ama ultrasonları pek yi olmadığı için iyice emin olmayınca söylemiyorlar

hepiniz adına çok sevindim bugün:nazar: sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin yarabbim cümlemizin:nazar:

12. haftada bana da çok net kız dedi doktor sonra kendi doktoruma gittim erkek dedi defalarca baktı emin olmak için 16. haftanın avantajı bebeğin cinsel organ gelişimi tamamlanmış oluyor daha net karar veriliyor dedi doktorum... O yüzden belli de olmaz canım...:)

Kizlar telden yaziyorum kusura bakmayin begenip alinti yapamadim. Ama habee vermezsemde catlarim....
Emleb,gultug, cilek ve adini sayamadiklarim hayirli olsun kizlariniz:)
Benimde kontrolum vardi 2li sonuclarini gosterdik 1\10000 den kucuk cikti dr baska teste gerek yok dedi.
Ay bebisim cok hareketliydi 8 cm olmusuz eli kafasinin altinda yatiyodu sonra zipladi cok guzeldi ....
Dr en son kesin degil ama erkek dedi... sasirdim ama 1ay sonraya randevu verdi.

Güzel haber canım...:) sonuçlarının iyi çıkmasına sevindim :nazar: bebişini de tebrikederim :KK55: netleşince haber verirsin...

sözlerime nasıl başlıcamı bilmiyorum doktordan geldim bugün öğleden sonra ancak işlerim yetiştirdim yazmadan eve gidemedim belki çoğunuz sabah görücekk, ama olsun sizinlede paylaşıcammmm:KK16:

evet sağlığımız gayet iyi çook şükür:nazar: :nazar: 16+2 yim bügn 16 gr ve 16 cm olmuşuzz çok güzel tasadüf:KK9::KK9: ultrasona zaten otuzikidiş baktım hep doktorumda gayet ilgili olunca dahada keyif aldım cinsiyetini srdum oturuyodu :KK9: çok ilginç ya nasıl o şekli alırsın tüm organlarını gördük nerdeyse uğraştı biraz doktor kıpır kıpır bebebğimm vee sonunda gördük cinsiyetii kelebeklim geliyo yani kızımız oluyoooo:118::118: :118:
hala şaşkınım hiç kızım olcağını düşünmüyodum asla üzülmedim evlat o yaa her türlü kabu l sağlıklı olsunda ama şaşkınım hala tam bi ssat bacaklarım titredi çok heyecan verice ben öyle herzaman ağlayamamda içime oturdu kaldı zaten bi başalasam hiç susmazdım çok güzel kızlar hepimiz tek tek yaşıyoruz bu duyguyu yüce Rabbim herkese her kadına yaşatsın bu duyguyu ne olur Allah'ım herkez anne olsun bu sevinci heyecanı mutluluğu yaşasın Allah c.c. isteyen herkese nasip etsin bu mucizevi duyguyu.......:KK16::KK16::KK16::KK16: herkese iyi akşamlar yaın ayrıntıları anlatırım ve geçmişi okurum hepinizi öpüyorummm:KK16::KK16:

Gözün aydın canım...:) :nazar: cinsiyetini de öğrenmişsin süslü püslü bi bıcırığın olacak yani...:)) :KK12:

Son düzenleme:
slm hazirn anneleri bende hazranda 3.bebegimi dünyyaya getirecegm allahın iznyle iki oğlum var inş buda kız olur hayırlısı tabide 15 haftalıkken gttimde göstermedi 15 haftadan önce cnsiyet ögrenen varmı???

cAnım prensesin hayırlı olsun RABBİM sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah:)

X